Szlak transportowy

Jest to najmniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Tym razem, będąc już o wiele lepiej przygotowana na opanowanie moich umiejętności, zmieniłam nieco podejście do walki i nie dając samurajowi żadnych szans na unik, zmasakrowałam go ciosem wzmocnionym za pomocą potężnego ręcznego taranu. Po moim uderzeniu mężczyzna jeszcze raz przywalił w drzewo a jego broń upadła na ziemię, był pokonany. Wiedząc że zbliżał się moment mojej utraty kontroli, dezaktywowałam poziom Przeobrażenia, wracając z powrotem do poziomu Klątwy, więc moje ciało znowu było pokryte zawiłymi wzorkami a moja ręka również wróciła już do swojego normalnego rozmiaru. Podeszłam spokojnym krokiem do samuraja i wyciągnęłam moje tanto po czym kucnęłam naprzeciw niego i spojrzałam mu w oczy.
- Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Najpierw chciałabym żebyś odpowiedział mi na parę pytań. Jeżeli będziesz miły i grzeczny to cię dobiję i nie będziesz musiał się dłużej męczyć, zgoda? - zapytałam się bandytę lodowatym głosem - Co wiesz o ataku na wóz kupiecki? Czy ktoś jeszcze brał w nim udział poza twoim kolegą z którym się właśnie zajmuje tamten Yamanaka? Gdzie są towary z karawany i gdzie jest ochroniarz ze szczepu Juugo, który bronił wozu? Czy był on z wami w zmowie? - zadałam mężczyźnie szereg pytań. Miałam nadzieję że mimo wszystko bandyta będzie wolał ulżyć sobie cierpienia i odpowie na pytania zamiast uparcie trwać przy swoim. - Za każdą odpowiedź, która mi się nie spodoba, będę ucinała ci kolejny palec, jak odpowiedź mi się spodoba to wtedy nie utnę ci palca i dodatkowo przybliży cię to do szybkiej i bezbolesnej śmierci. - dodałam jeszcze aby meżczyzna nieco lepiej zrozumiał swoje położenie w sytuacji.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam uważnie słów bandyty i obserwowałam go nieco zmrużonymi oczyma. Z jednej strony brzmiał on wbrew pozorom bardzo wiarygodnie, jednak z drugiej strony, kompletnie nie podobał mi się taki zwrot akcji. Skoro nie było Juugo z karawaną to gdzie był? Czy może właśnie na tym polegał cały układ z bandytami? Ale wtedy ten tutaj by raczej wiedział cokolwiek więcej odnośnie całej sprawy. Starałam się znaleźć jakieś logiczne wyjście z sytuacji, jednak... Jednak nie byłam w stanie. Skrzywiłam się nieco, jednak miałam jeszcze parę pytań do bandyty a czas naglił.
- Niech będzie że ci wierzę. Powiedz mi teraz jeszcze gdzie jest wasza kryjówka i skończę twoje męczarmie. - powiedziałam, w dalszym ciągu zachowując dość beznamiętny i zimny ton głosu. Kiedy mężczyzna wyjawi mi tą informację to skinę głową i wbiję tanto głęboko w jego serce aby zgodnie z obietnicą, bezboleśnie zakończyć jego żywot a później idę do Haruzena aby podzielić się zebranymi informacjami.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Ani trochę nie podobał mi się fakt że odpowiedzi jakie dostałam od bandyty, właściwie nie przybliżyły mnie do rozwiązania sprawy. Mało tego, teraz wszystko powoli przestawało mieć sens. Przecież jeszcze na posterunku granicznym w Daishi, ochroniarz był obecny. Czemu nagle opuścił karawanę? I do tego jeszcze zdarzyło się to raczej w dość krótkim czasie, ponieważ nie zdążyli oni nawet dotrzeć do posterunku po stronie Saimin a już było po ptakach. Pomasowałam skronie chcąc to dokładniej przeanalizować. Jedyny plus był taki że przynajmniej samuraj zdążył przed śmiercią jeszcze wyjawić położenie kryjówki reszty bandytów, jednak nim zdążyłam go dobić, tak jak mu obiecałam to sam z siebie już oklapł bez życia. Skrzywiłam się nieco po czym spojrzałam na Haruzena, ciekawa co on w takim razie proponuje, koniec końców to była jego jurysdykcja, więc to jemu pozostawiłam decyzję odnośnie następnego kroku. Ten, ku mojemu szczeremu zdziwieniu, wyciągnął kunai po czym zaczął nim piłować szyję pokonanego przez siebie zbira. Obserwowałam to z zaciekawieniem i lekko uniesioną brwią. No trochę mu się z tym zejdzie. Westchnęłam cicho i kręcąc głową podeszłam do katany upuszczonej przez samuraja i wzięłam ją do ręki. Wyczuwając wyważenie ostrza ruszyłam do "mojego" bandyty i szybkim ruchem miecza ścięłam jego głowę po czym złapałam za włosy i podeszłam do ciągle męczącego się Haruzena wbiłam katanę obok ciała którym się zajmował.
- Tym nożykiem to do jutra będziesz się babrał, sprobuj tym. - powiedziałam spokojnym głosem i odsunęłam się aby dać Yamanace przestrzeń do działania. Kiedy skończy on już oddzielać głowę od reszty ciała bandyty to wskazuję mu gestem dłoni aby prowadził w kierunku posterunku a ja ruszam za nim. W tym samym czasie również zawiłe symbole na moim ciele poczęły zanikać aż nie pozostało po nich ani śladu.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Kiedy obie głowy zostały uwolnione od reszty ciał, mogliśmy wraz z Haruzenem ruszyć w drogę, której destynacją był posterunek graniczny przy granicy Soso oraz Daishi. Kiedy zbliżaliśmy się na miejsce, zostaliśmy zauważeni przez strażnika, który od razu zareagował, jednak po chwili rozpoznał w Haruzenie shinobiego, który musiał zostać wcześniej wysłany aby zbadać sprawę. Wiedząc że mój towarzysz jest na tym terenie dowodzącym, pozwoliłam aby to właśnie on przeprowadził rozmowę ze strażnikiem. Co prawda czułam się nieco dziwnie trzymając głowę bandyty podczas tej wymiany zdań, jednak udawało mi się jakoś zatrzymać dla siebie te wątpliwości. Liczyłam że koniec końców taszczenie tych "trofeów" na coś się przyda i może ktoś ze straży będzie w stanie rozpoznać zbirów albo cokolwiek takiego. Przez cały czas oczywiście starałam się trzymać kawałek bandyty z dala od mojego nowego płaszczu tak aby nie zabrudzić go krwią, wiadomo przecież jak ciężko się później jej pozbyć, jedyne co mnie pokrzepiało w tej kwestii to fakt że przynajmniej mój płaszcz był czarny, więc plamy nie będą takie widoczne jak w przypadku jakiegoś innego, jaśniejszego koloru.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Haruzen zgodnie z moimi oczekiwaniami zajął się zdaniem raportu do strażnika. Jak się zaraz okazało, obaj upolowani przez nas bandyci zostali w pewnym stopniu rozpoznani. Samuraj, którego głowę tutaj przytaszczyłam zdawał się od jakiegoś czasu kręcić w tamtych okolicach co może wskazywać na to że zajmował się on zbieraniem informacji o podróżujących tamtymi drogami transportach, tak aby mogli wykonać jak najbardziej precyzyjny i opłacalny atak. Drugi z gagatków okazał się być już dość znanym przestępcą, który wielokrotnie uciekał przed sprawiedliwością, jednak jak widać, trafiła kosa na kamień. Strażnik również skierował w naszą stronę zapytanie czy będziemy się dalej zajmować sprawą czy może zdecydujemy się wpierw zdać raport ze zdarzenia. Wtedy musiałam się chwilę zastanowić nad moimi następnymi poczynaniami. Z jednej strony wykonałam już zadanie jakie powierzono mi w siedzibie władzy i powinnam móc z czystym sumieniem wrócić do Nawabari aby przekazać zdobytą wiedzę, jednak z drugiej strony, w dalszym ciągu nie wiedziałam co się wydarzyło z członkiem mojego szczepu, który był odpowiedzialny za ochronę karawany ani jaka była jego rola w tym wszystkim. Czy rzeczywiście był zdrajcą? Czy może wydarzyło się coś zupełnie innego? Nie miałam praktycznie żadnych informacji na ten temat a to on był według mnie priorytetem.
- Nie wiem jak ty, ale ja z pewnością będę chciała sprawić wizytę w tamtej ich kryjówce. W dalszym ciągu nie wiadomo co się wydarzyło ani gdzie się podział osobnik z mojego szczepu, który miał za zadanie opiekować się karawaną. Jeżeli to nie byłby problem to chciałabym skorzystać z okazji i przenocować tutaj i jutro z rana wyruszyć na poszukiwania tej kryjówki. - powiedziałam najpierw do Haruzena a później skierowałam moją prośbę do strażnika.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soso”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość