Szlak transportowy

Jest to najmniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1101
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Szlak transportowy

Post autor: Souei »

Kolejny post proszę tutaj: http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=63&t=5412
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1532
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Szlak transportowy

Post autor: Misae »


W zachowaniu Kota było pełno prostoty. Szczerości. Nie czuła, aby w jego gestach były ukryte nieczyste intencje. Był kimś, przy kim aż trzeba było poczuć się swobodnie. Albo kochało się kogoś tak otwartego, albo nienawidziło za jego nadmierną ekspresję. Los chciał, że trafił do krainy gdzie faktycznie mógł spotykać się z tymi skrajnościami namacalnie. Szczęśliwie ona należała do tej pierwszej grupy. Jego pogodnym temperament sprawiał, że dziewczyna czuła się swobodnie. Swojsko. Tak jak czuła się ze swoimi przyjaciółmi gdy była dzieckiem. Bywało głośno kiedy bawili się, przekomarzali i trenowali, ale to dzięki temu byli szczęśliwi. Nie krępowali się. Byli sobą. Dzięki białowłosemu kunoichi wracała do tych czasów. Sama nawet nie wiedziała jak bardzo jej ich brakowało.
Gdy pociągnął temat rodziców pomachała dłonią przed twarzą jakby chciała coś odgonić, jednocześnie kręcąc przecząco głową.
-Nie... moi rodzice to wspaniali, dzięki nim jestem kim jestem.. i w ogóle jestem - zaśmiała się, było w tym bardzo dużo prawdy. Gdyby nie medyczne zdolności jej matki Misae zapewne byłaby teraz w krainie bogów patrząc z góry na Kjosza jako dobry duszek - Ale o dobre imię córki z dobrego domu trzeba dbać... czy jakoś tak - zacytowała siląc się na niski głos mający udawać ton jej ojca. Czy się udało? Po tych wszystkich kieliszkach uznała, że tak, ale jak było w rzeczywiśtości to już zupełnie inna para kaloszy.
Kot przyjął gest i zostali związani przysięgą. Teraz już będą musieli na siebie uważać. Dobrze. Cieszył ją ten fakt.
-Już? - zapytała gdy ten nagle poderwał się do pozycji stojącej. Niemal nie udławiła się końcówką bulionu. Ten to miał mrówki w majtkach! Dosiorbała resztę, wyjęła ryo i opłaciła z napiwkiem i chwytając wyciągniętą przed siebie dłoń wstała i ruszyła z nim, a tam z tyłu zaczął tuptać mały lisek, równie zaskoczony nagłym wyjściem co i jego pani.
Po okazaniu dokumentów bez problemu pokonali bramę i minęli strażników, którzy tylko życzyli bezpiecznej podróży. Została ostatnia sprawa:
-To w którą stronę?



PODRÓŻ Z KYOUSHIM
Dokąd: Shigashi no Kibu
Przez: -
Środek transportu: Piechotą
Czas podróży: 30 minut

ZT + Kjosz
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 828
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Minoru »

Przed wyruszeniem w drogę wpadł jeszcze do domu, gdzie zawinął cały swój dobytek. Kto wie co mu się przyda, a biorąc pod uwagę, że opuszczał swe rodzinne strony i udawał się właśnie do krainy o której wiedział tylko tyle co dowiedział się z książek, to brał pod uwagę najgorsze możliwe warianty. Nawet upadek muru.
Czasu miał wystarczająco, a w sakiewce powoli mógł dostrzec dno, więc postanowił przyjanuszować i wybrał się w podróż na piechotę. Wybierał główne trasy, tam gdzie droga była lepsza, a przynajmniej utwardzona, zbaczając z niej jedynie na momenty gdy musiał się posilić, lub odpocząć. W razie jakichkolwiek zatrzymań przez shinobi innych nacji, natychmiast legitymował się za pomocą medalionu. Ogólnie rzecz biorąc, był grzeczny i nie zamierzał z nikim zadawać się w zatargi.

PODRÓŻ
Dokąd: Sogen
Przez: Soso -> Yusetsu -> Antai -> Sogen
Środek transportu: Z buta
Czas podróży: 90 minut (1.5 h)

ZT
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Mei
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2019, o 11:33
Wiek postaci: 30
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niewysoki wzrost, niebieskie do pasa włosy oraz oczy z heterochromią. Lewe szkarłatne, zaś prawe koloru lodowego sopla. Budowa ciała szczupła, skóra śnieżnobiała o niskiej temperaturze. Strój miko. W skrócie młody wygląd jak na 29 lat.
Widoczny ekwipunek: Jedną z bardziej widocznych rzeczy jest wachlarz noszony przez kobietę na plecach. Zaraz po nim uplasowała się duża torba znajdująca się pod nim. Poza nimi ma jeszcze dwie kabury, każda przypada na jedno udo (od czasu do czasu są widoczne spod ubrania). Do kompletu dochodzą rękawiczki z ochraniaczami, a także sznureczek obwiązany na ręce z kluczykiem zawieszonym na nim.
GG/Discord: Mei#0402
Multikonta: Yona

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mei »

0 x
Obrazek Kolor wypowiedzi || Głos Mei Przydział misji D-B
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 598
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 598
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 598
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Podróż mijała mi dość szybko i nim się obejrzałam to już zbliżałam się do posterunku granicznego. Po dotarciu na miejsce i szybkiej rozmowie z obecnym tam strażnikiem, okazało się że na całe szczęście dostałam od niego więcej szczegółowych informacji odnośnie miejsca zdarzenia, więc już poczułam częściową ulgę i nie obwiniałam się aż tak bardzo za pominięcie tej kwestii wcześniej. Mając skompletowane wszelkie możliwe informacje, szybko pożegnałam się ze strażnikiem z posterunku granicznego i ruszyłam dalej traktem, aby niedługo później przejść przez granicę i przedostać się do Soso gdzie miał miejsce incydent. Szczerze powiedziawszy martwiło mnie dość mocno to że sprawa mimo iż z początku wyglądała na dość błachą i jednorazową, to teraz po otrzymaniu informacji od strażnika granicznego mogłam wywnioskować że kroiło się tutaj coś o wiele gorszego niż się spodziewałam. Możliwe że nawet była to jakaś bardziej zorganizowana grupa przestępcza, która grasowała tutaj od pewnego czasu. Jeżeli tak było to moim obowiązkiem było zajęcie się tym raz na zawsze i pozbycie się wszystkich bandytów, zwłaszcza jeżeli dołączyli do nich ludzie z mojego szczepu. Zwłaszcza jeżeli dołączyli do nich ludzie z mojego szczepu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Po dotarciu na miejsce zbrodni, okazało się że nie byłam jedyną, która tutaj przybyła. Pytanie tylko czy osobnik był wrogiem czy sojusznikiem? A może po prostu był to zwykły cywil, który przechodził obok i zainteresował się tą scenerią i poszedł sprawdzić co jeszcze uda mu się znaleźć? Cóż, z pewnością nie powinnam od tak atakować przypadkowo napotkanych po drodze osób, więc podeszłam spokojnym krokiem w stronę niewiele niższego ode mnie blondyna z bujną czupryną.
- Witaj, jestem Sasame Urumi, Doko szczepu Juugo i zostałam tutaj wysłana aby zbadać tą sprawę. - zaczęłam, wyciągając również z kieszeni płaszcza odznakę szczepu Juugo aby udowodnić moje słowa, mówiłam głośno aby nie zaskoczyć chłopaka i aby obwieścić mu że nie ma czego się obawiać, . No chyba że okazałby się jednym z bandytów, którzy wcześniej dopuścili się rabunku tej karawany, wtedy... Cóż, chyba nie trzeba tłumaczyć co wtedy. Przez cały czas zbliżam się do blondyna, obserwując jego poczynania. Jeżeli nie robił żadnych podejrzanych ruchów to dalej do niego podchodzę, jeżeli zaś będzie on próbował uciekać bądź mnie czymś zaatakować odpowiednio, gonię go bądź staram się uniknąć albo zablokować nadchodzący atak nim przejdę do kontrataku.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 598
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szlak transportowy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

W miarę jak zbliżałam się do blond osobnika, ten się odwrócił i również działając powoli i ostrożnie pokazał mi swoją odznakę, która potwierdziła jego słowa jako jednego z żołnierzy klanu Yamanaka. Nie mogłam się dziwić że się tutaj pojawił, w końcu byliśmy już na terenie Soso, więc sprawa działa się w ich jurysdykcji. Haruzen również od razu zadał mi parę pytań odnośnie całego zdarzenia, więc miałam szansę udowodnić mu że współpraca może się nam obojgu opłacić.
- Mówię o sprawie ataku na karawanę kupców, która ruszyła z Nawabari i planowała się zatrzymać w Saimin oraz Okami-den a później przepłynąć na Yinzin. Mieli jednego ochroniarza, który pochodził ze szczepu Juugo. Ciężko powiedzieć czy jest to jakaś wewnętrzna robota czy atak całkowicie z zewnątrz ale biorąc pod uwagę ile przystanków zaplanowali sobie kupcy to można wywnioskować że pewnie mieli dość sporo towaru, więc bandytom trafił się soczysty kąsek. Jak już mówiłam, zostałam wysłana aby zbadać tę sprawę i ewentualnie zająć się tymi bandytami czy uciekinierem z mojego Szczepu, jak rozumiem ciebie również wysłali tutaj z podobnym zadaniem, Haruzen-san, więc możemy połączyć siły i wspólnie zająć się tym zadaniem. - powiedziałam młodemu mężczyźnie. Właściwie to byłam ciekawa tego całego klanu Yamanaka i ich umiejętności, słyszałam co prawda co nieco o tym że potrafią wnikać do umysłów, jednak nijak nie wiedziałam na jakiej zasadzie to działa ani w jaki sposób to funkcjonuje, więc liczyłam że może uda mi się podczas wspólnego rozwiązywania sprawy, dowiedzieć nieco więcej.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soso”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości