Speluna Dorinku

Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Misja niestety zakończona niepowodzeniem. Z powrotem do gry nie musisz czekać ani chwili, ważne jednak byś odegrał swój stan przez przynajmniej jeden dzień fabularny. Mam nadzieję, że misja była dla Ciebie równie przyjemna, jak dla mnie. Powodzenia!
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa jak to bywało leżał sobie właśnie w najlepsze śpiąc. W sumie jak to bywało w przypadku tego osobnika sypiał pod ziemią więc tym razem było mu tak jakoś jasno. Numa żyjąc w warunkach w jakich żył był cholernie płochliwy, a co dopiero przyzwyczajenie do dotyku czegokolwiek. Jednak alkohol chyba uśpił ten odruch walki o przetrwanie bo chyba nikogo nie utopił w błocie... Jednak sprawiło to że rychło się zbudził dostrzegając niezaprzeczalną prawdę. Wyrzucono go i to dosłownie na śmieci. Dla wyrzucanie go w sumie było chyba dość częstym co przeżywał. To nie było jednak wszystkim Numa czuł coś co można było z pewnością nazwać syndromem dnia wczorajszego. Czuł bolące gardło. A do tego cały był na swój sposób obolały. Sprawiało to że Numa nie miał nawet początkowo chęci wychodzić z tego śmietnika... Jak to jednak wypadało w jego przypadku świadomość tego że to nie najlepszy pomysł sprawiła że Numa wypełznął z śmietnika wyturlując się w pewien sposób. Wówczas pojawiło się bardzo istotne pytanie. - Jak ja się tu właściwie znalazłem... Popiłem ? Zaraz muszę się zastanowić. Dobra nie krzycz nie będę już więcej pił i słuchał bezdomnych... Mówisz że nas zostawił ? Zaraz. Fakt nie ma go tutaj. Muszę sobie to wszystko przypomnieć od początku był ten Moe miałem zagrać w jakąś grę. Przyszedłem tam i a tak zagrałem. Dobra wszystko jasne upiłem się w tej grze... - Numa wówczas spokojnie wyprostował się na nogi i zastanowił co zrobić teraz... - Woda ? Dobra wiem wiem ... Muszę się najeść napić zregenerować siły. - Numa wyciągnął menzurkę i spokojnie zaczął sprawdzać czy jest w niej woda. Wydawało mu się że kupił pełną. Ale kto tam wie czy nie wydarzyło się coś czego jeszcze nie pamięta. I tak jeśli nie było wody to odłożył ją i wyciągnął drugą. Tą awaryjną. W razie problemów. Zamierzał się po prostu napić. Tak to był by dobry początek po takim dniu. Następnym co robił Numa to zwykłe przypominanie sobie wszystkiego od początku, więc od spotkania Moe starał się przywrócić swoje wspomnienia do logicznego ładu. Jako że nie pamiętał dokładnie części wydarzeń to ruszył w kierunku Dorinku. Tam mógł po prostu zapytać jak się tu znalazł. A także chcąc przypomnieć sobie konkrety, pamiętał jakąś kelnerkę ? Tak ona musiała być ważna ją pamiętał dokładnie... Co do honoru to ciężko określić czym on był w końcu niektórzy powiedzą że nie istnieje coś takiego jak honor. W końcu dla każdego znaczy on coś innego. Każdy ma swoje pojęcie honoru, swoje ideały. Dla kogoś wylądowanie w śmietniku mogło by być obrazą przez którą chciał by się zabić albo zrobić zadymę dla innego za to stanowiło to szarą rzeczywistość. Honor jest dziwny. Tak samo jak ambicje.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Rika Kari Matsubari »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Kosze zostawmy za sobą. Napił się więc podstawy walki z kacem za nim. A skupmy się już na barze. Numa jak to Numa wszedł do wnętrza rozglądając się po personelu i przybytku. Pamiętał pewną kelnerkę ponieważ przez jakieś 20 min przygotowywania posiłku przyglądał się jej. Podczas oczekiwania na jedzenie jeszcze na trzeźwo. Szanse na taki ubytek pamięci były znikome skoro pamiętał Bodo. Jak to powiadają nie zawsze ktoś najważniejszy jest najlepiej zapamiętany. Sprawiło by to że zwyczajnie odróżnił by ją od innej kelnerki. Po tym mógł przypuszczać że personel się zmienił. od ostatniej wizyty. Mimo tego najważniejsze po co przybył już zaczęło mu świtać. Przebłyski dna wczorajszego jak to mówią. Numa postanowił mimo tego że personel nie ten zagadać. -Wyjdę na debila pytając o dzień wczorajszy. A ciul w sumie mogę zapytać, tylko jak by to zrobić aby się bardziej nie pogrążać, a no tak jestem jeszcze głodny... - Wówczas Numa spojrzał w kierunku stołu przy którym grał wczorajszego wieczoru. Wtedy przypomniał mu się nikt inny jak Bodo jego parszywa mordka jeszcze sprzed walki potem w końcu cały czas zasłaniała go ta bariera. Wówczas Numa spokojnie podszedł do jednego z stolików i oparł ręce na oczach. -Gdzie ten Moe i Bodo... - Numa aktywował wówczas pewną technikę i rozpoczął przeszukiwanie okolicy spokojnie nie ruszając się i rozglądając po okolicy. Numa podczas tego pierwszego skanowania okolicy zastanawiał się nad całą swą sytuacją.
Jego myśli dość szybko przeszły do konkretów. - Jak by nie patrzyć wywalili mnie z tego baru skurwysyny... Wypadało by się zemścić. Tak masz rację. Należało by to zrobić dość specyficznie. Tylko jak zapewnić sobie wsparcie prawne. W sumie. Gdyby tak. Tak jemu może zależeć. - Numa nadal z aktywowanymi oczami ruszył w kierunku baru pochodząc do kelnerki mówiąc. - Poproszę coś na ząb dobrego na kaca i jeśli można to mam kilka pytań... - Numa uciszył głos tak aby powiedzieć tylko do niej. - Ktoś mnie wczoraj wyniósł z karczmy... Podejrzewam że to ktoś od Bodo i jego ekipy. Często tak robią ? Wydają mi się niezłym wrzodem dla karczmy. Wiesz może gdzie mógł bym znaleźć tego Bodo ? Też interesuje mnie niejaki Moe. - W między czasie oczywiście spokojnie rozglądał się po okolicach karczmy ale i nie tylko. Zwyczajnie rozpoczął przeczesywanie aby poszukać jak najwięcej.
Numie wydawało się to dość dobrym treningiem po tak wyczerpującym dniu. Jego pokłady chakry powinny być pełne jedyne co utrudniało sprawę to kac morderca bez serca. Jednak i to mogło być wyolbrzymione, Kolejną przewagą Numy był czas. w końcu Moe jak i Bodo byli przywiązani do tego miejsca. Numa mógł wręcz tygodniami oczekiwać aż któryś z nich powróci. W końcu bezdomni naprawdę nie mieli nic do roboty. Numa czekając za zamówieniem jednak nie tylko Numa wyciągnął kartkę i ołówek. Następnie spokojnie zaczął coś pisać jednak tak żeby kobieta ani nich niechciany nie podejrzał. Mając oczy dookoła głowy było to dość proste.
Numa podczas pisania zapewne popełnił nieco błędów jednak w młodości jeszcze gdy był szczylem uczono go pisać. Jak i napisanie takiego listu chwilę mu zajęło, dlatego robił to przy jednym z bocznych stolików na spokojnie. Prawdopodobnie udało mu się w tym czasie doczekać jedzenia a Jego oczka nadal paliły się. Tak Numa w sumie był w miejscu gdzie te oczy nie były dziwne w końcu Była to kraina w której byli Ranmaru. A trening przynosił swoje plusy. Kiedy tylko mógł rozglądał się po okolicy. Szperając kolejną ulicę. Z szybkością której nie dało się porównać z biegiem
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Rika Kari Matsubari »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa pierwsze co usłyszał to słowa kelnerki która nie narzekała na Bodo. Sprawiało to pewne wrażenie. - Czyżbym się pomylił i bodo nie był aż tak złym człowiekiem ? To dziwne, mimo wszystko jednak powinienem i jego poszukiwać. - Do tego Numa czały czas wertował oczami okolicę. Jak by to ująć zaplecze to nie był pełen potencjał jego umiejętności doskonale zdawał sobie z tego sprawę. On mógł przeglądać zaplecze sklepu dobry kilometr stąd. Bez większych problemów. Dlatego zwyczajnie kontynuował skanowanie. Po prostu przeczesując wszystko. Ciężko było w końcu porównać bieg z przeczesywaniem czegoś spojrzeniem. Tak to była jego przewaga mimo rozmiaru miasta Numa miał potencjał aby dosłownie przeszukać miasto bez niczyjej pomocy. To była potęga jego KG. Szkoda tylko że nic więcej na dobra sprawę nie potrafił.
Podczas pisania listu numa nie był pewien czy go dać w końcu czy aby na pewno dobrze robi ? To wszystko może się bardzo pokomplikować. W każdym razie Wypadało poinformować władze. Konsekwencje ? Miła wygodna cela trzy posiłki dziennie ? Nie jeden bezdomny chciał by takich warunków. Numa jednak wolał wolność. To było dość przyjemne. Choć z celi mógł by nieźle podglądać okolicę. Po napisaniu listu Numa ukrył go i zabrał się za jedzenie. Co otrzymał do jedzenia zaiste jakaś rybę. W każdym razie posilił się. Kac jak kac czym był kac w porównaniu do głodu ? No tez równie upierdliwą sprawą. Numa jednak jak przystało na dzieciaka który był dość uparty zwyczajnie funkcjonował dalej co miał głowę pod piach schować. Zapewnił organizmowi potrzebne składniki do odbudowy teraz tylko czekać. Tylko Numa miał ważniejsze rzeczy do roboty niż czekanie. Widział jakichś dwóch bezdomnych więc Zwyczajnie postanowił tam ruszyć. Dobry początek aby zapytać o Moe. O Bodo raczej nic nie wiedzą.
Numa wyszedł z speluny, tak speluna restauracją raczej nie jest zupełnie inny klimat bardziej bar, albo karczma jest speluną. Kiedy restauracja przypomina jadłodajnię na poziomie. W każdym frazie młody bezdomny założył kaptur na głowę i podszedł do dwóki bezdomnych spokojnie nadal z aktywowanym wzrokiem. - Poszukuję Moe wiecie gdzie mogę go znaleźć ? - Numa spokojnie wertował ich wzrokiem co mogło ich nieco przerażać. A aktywowane doujutsu pozwalało mu nadal kontynuować skanowanie okolicy.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Rika Kari Matsubari »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Rozmowa jakoś się potoczyła Numa na pytanie o to kim jest spokojnie odpowiedział. - Znajomym Moe - Następnie wysłuchał co ma do powiedzenia drugi kolega. Wyglądało na to że coś wie dlatego Numa spokojnie odpowiedział. - Dziękuję - Następnym co było to wyruszenie w kierunku tego kolejnego bezdomnego aby porozmawiać razem z nim. Trochę zajęła mu wędrówka jednak mając Doujutsu o takim zasięgu ciężko kogoś zgubić. Sprawiło to że doszedł po pewnym czasie truchtu do celu. - Tante no zobaczymy - W między czasie skanował okolicę dalej w miarę możliwości przeczesując ulice a nawet domy czy inne przybytki.
Kiedy ju podszedł do tej nowej osoby Tante. I spokojnie zamierzał podejść i zagadać. - Witam, Poszukuję Moe przysłał mnie Daiki - Numa popatrzył wówczas nadal czerwonymi oczkami obserwując reakcję osoby którą spotkał. Możliwe że nie było to najbardziej przyjazne ale jednak jakoś musiał sobie radzić w poszukiwaniach. Nie chciał przypadkiem czegoś pominąć. Dlatego też dalej skanował okolicę. W między czasie oczekując odpowiedzi. W sumie niewiele miał do powiedzenia, w końcu nie znał Tante, a poszukiwał Moe do tego nieustanny skan starając się szukać Moe to robiło swoje. Była jeszcze kwestia kaca. Jednak sądząc po tym jak zachowywał się Moe Numa nie może przeczekać tego stanu.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Kolejny post pisz już w onsenie, chyba że... rezygnujesz z poszukiwań :D
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa dotarł do przybytku, przez chwilę tej niewątpliwe popierdzielonej sytuacji miał wątpliwości co właściwie robić. Ostatecznie jednak podszedł z hełmem do baru spokojnie zamawiając. Coś mocniejszego.
— Witam, coś mocniejszego poproszę a do tego mam pytanko, widziałeś może nijakiego Katsu Yunosuke? Mam list przeznaczony do niego. —
Gdzieś w tyle głowy Numy pojawiła się świadomość że właśnie mógł sobie tworzyć małe bagienko. W końcu ktoś go zabił. Więc teraz być może dopadnie i Numę? Ciężko było powiedzieć. Bezdomny jak zwykle spodziewał się najgorszego i to właśnie na to się szykował, dlatego był wyjątkowo ostrożny.
— Więc jak kojarzysz gdzie go mogę znaleźć? Podobno ma jakiegoś irokeza na głowie czy coś innego... Wiesz coś na jego temat?—
Hełm nadal ukrywał jego tożsamość co było na swój sposób bardzo przydatne. W końcu pewnie sporo osób posiada czarny płaszcz z kapturem, czarne w końcu zawsze modne. Więc jego tożsamość była w miarę ukryta. Pytanie jednak czy barman jakoś mu pomoże? Numa również nie krył się mówiąc te słowa, nie był to jakiś szept. W pewnym sensie przyciągał kłopoty jednak w tym wypadku one już dawno wisiały w okolicy. Doujutsu miał jednak wyłączone w tym momencie. W końcu nie był w stanie korzystać z niego nieustannie. Był jednak uważny, a luka w wizjerze była odsłonięta. W barze mimo wszystko nie powinien od razu dostać kosy pod żebra bez ostrzeżenia. W wnętrzu numy jednak była spora dyskusja. - Musiałem to zrobić, nie narzekaj, no dobra od teraz będę się starał nie brać jakichś zleceń. Nie przesadzaj. Weź przecież tak nie można... -


/ Przybył stąd - http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... 51#p117551 \
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Właściciela nie było, ale co mu było do właściciela, nie lubił go jakoś, właściwe niewiele zmieniał. Mówi się trudno. Numa stara się jednak jakoś zaadaptować do nowych warunków. Postanowił więc zamówić trunek czystym przypadkiem przypomniała mu się nazwa trunku pijanego na pogrzebach.
— Umeshu — Odpowiedział zdecydowanie.
Zamilkł przy tym zastanawiając się nad jej słowami. Po czym spokojnie zsunął swój hełm na chwilkę ukazując swą twarz, w końcu i tak w hełmie się nie napije. Położył go przy tym na ladzie i wzrokiem podążał za jej ruchami.
— Zaraz ukrywają ten hełm jest po to aby coś nie wpadło mi w oko, patrz tu jest taka płytka. —
I Numa spokojnie zaczął zasuwać i rozsuwać pokazując barmance jak działa hełm. Grał dosłownie znudzonego podczas gdy gdzieś w głębi jego paranoidalnego serduszka czuł niepokój.
— To już mówiłaś, ale dobrze trzymaj list — Numa spokojnie podał list barmance kiedy nagle gdy ta już miała go odebrać złapał ją w ostatniej chwili drugą ręką za jej rękę, konkretnie nadgarstek. Długich rękawów raczej nie miała, dłoń Numy była nieco wilgotna, zapewne pot spowodowany stresem, w końcu przypuszczał że on nie żyje.
— Chyba nie muszę ci jednak tłumaczyć że list ma dotrzeć cały do Yunosuke? — Następnie Numa powoli puścił ją, jego wzrok był poważny, mogła wyczuć że nie żartował. Jednak nie był wrogi. Bezdomny dość szybko zorientował się że w sumie to co zrobił było zdecydowanie nieprzyjemne i przerażające, przynajmniej przez chwilę.
— Wybacz, nie chciał bym żadnych problemów. — Numa nawet lekko się rozluźnił po tym gdy puścił jej rękę. Zwój za to powinien pozostać w jej ręce. Miał nadzieję że oddał go w dobre ręce. Gdzieś w jego wnętrzu jednak znów toczyła się batalia co robić...
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa i czarny rycerz? Nie, Numa nie był niewolnikiem. Był do tego biały więc bez przesady że zaraz czarny. Kobieta jednak przyjęła wszystko spokojnie. Pewnie nie z takimi miała styczność. Bezdomny użytkownik hełmu bojowego widział że nieco się przestraszyła widząc pieczęć a co najmniej była nieco przerażona. Wysłała go jednak do pewnej kobiety z szramą, a przynajmniej wskazała że ta może coś wiedzieć. Numa jednak jak to zawsze był dziwnym osobnikiem, podejrzliwym jak diabli. Dlatego też zapytał.
— Dziękuję, wybacz za wścibskość jednak wydajesz się znać tą pieczęć, możesz mi coś powiedzieć o jej właścicielu? —
Nadal Numa zakładał najgorsze że chcą wykorzystać jego naiwność aby wpierdzielić go w jakieś bagno. W końcu tak wyglądało życie. Nikt nie robił nic bez powodu. Numa pozwolił kobiecie spokojnie się wygadać aby następnie podejść do drugiej kobiety spokojnie. Z zdjętym hełmem w którym spoczywał list jak w jakimś kubełku i drinkiem w drugiej dłoni. Co sprawiało że wyglądał mniej groźnie. Zastanawiał się jak zagadać do kobiety aby zwyczajnie nie przesadzić. Szczególnie gdy przypuszczał najgorsze. W jego głowie dość szybko ułożyła się jednak historyjka o tej jej bliźnie. Niepokoiła ona go. Czyżby nieszczęśliwa miłość?
— Witaj, mam pewne pytanie. Widziałaś może Yunosuke, wiesz taki z specyficzną fryzurą. Mam do niego list a podobno ty ostatnio go widziałaś. —
Numa mimo tego że dbał o pozory niegroźności, przypuszczał że to właśnie ta kobieta mogła być przyczyną jego zguby, mogła również coś ciekawego wiedzieć. Dlatego obserwował jej reakcję bardzo uważnie.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości