Speluna Dorinku

Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Ten moment w którym dostajesz soczyste spierdalaj. Potrafił podnieść ciśnienie, Numa był jednak osobą która słyszała to dość często. Można by wręcz powiedzieć że zbyt często. Sprawiało to że zwyczajnie usiadł obok niewiele mówiąc.
— No dobrze, za chwilę tylko dopiję. —
Pijąc swojego drinka podczas gdy hełm z listem położył sobie na kolanach. Spoglądał w sumie gdzieś dalej zlewając pozornie kobietę choć, miał mieszane wrażenia, z jednej strony mogła chcieć się jego pozbyć dlatego że ma taki charakter, nie było by to dziwne biorąc pod uwagę lokację. Kiedy też drugą opcją było to że najzwyczajniej, wiedziała że już nie żyje i nie chce o tym rozmawiać. Numa przeszedł więc do pasywnego bycia. Dając jej zwyczajnie czas do przemyślenia tego czy na pewno nie chce pomóc. Pił oczywiście powolutku. Nie śpieszyło mu się. Gdzieś w wnętrzu Numy dalej był niepokój jednak coraz bardziej akceptował fakt że osoba do której miał dostarczyć list nie żyje. Nie wiedział co łączy kobietę Numa jednak powoli kończył drinka aby w końcu wyciągnąć zwój z hełmu i przyodziać go na głowę. -Tak masz rację... Pewne ją spłoszymy. Wróci do niego, albo ucieknie... Wystarczy ją obserwować, aby odkryć czy jest w to zamieszana. - Numa nawet i spokojnie odsunął się od stolika kryjąc list w torbie. Siadając znów gdzieś z boku aby zwyczajnie poczekać, obserwował tylko czasami czy ona wychodzi z baru. To było dla niego dość istotne.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa jak to typowy cham i prostak nie poszedł sobie na zwykłe spierdalej. Normalnie chyba był komornikiem. Te trzymanie nerwów na wodzy te rozmowy w jego wnętrzu. -Nie no zostanę... A w barze mi nic nie zrobi... Właściwie to fakt jest to byle speluna, ostatnio wywalili mnie do kosza pijanego.. A może jednak iść? Nim Numa doszedł do konsensusu i widoku tej kobiety z blizną. Zdał sobie sprawę że zapytała go o coś. -Co to za bezsensowne pytanie... Pewnie taa. Tylko jak jej to powiedzieć. Tak powtórzę... Może teraz zrozumie.- Numa uśmiechnął się sztucznym uśmiechem komornika, komornik nigdy nie uśmiechał się złowrogo czy prowokacyjnie oj nie. On wyczuwał piniądze i nie chciał ich tracić. Jej oczom ukazał się rząd ładnych ząbków które nigdy to nie zasmakowały niezgubionych dla nich ciasteczek czy papierosów. Choć ostatnio smakowały alkoholu i to słodkiego. — Chcę mu dostarczyć list, a ty prawdopodobnie wiesz gdzie jest. — Co tam że pewnie nie żyje. Mógł w ten sposób mieć alibi gdy już znajdzie trupa. Jednak czy ktoś będzie się przejmował jakimś trupem w tym dystrykcie? Ciężko powiedzieć, jednak zleceniodawca może być poirytowany. Oznaczało by to że Rezistance is fyutail czy jakoś tak. Jednak z perspektywy Numy sprawa była cholernie poważna, przecież kryminał, spier... zadanie. Zła renoma, pieniądze. Nie mógł tego tak zostawić pijąc alko w barze. Wypadało dowiedzieć się jak najwięcej. Tak więc walczył... Z kobietą posiadającą bliznę na twarzy. W ten najbardziej mityczny sposób czyli rozmawiaj z poirytowaną kobietą która pierwsze co robi to mówi ci. Spierdalaj. Tak więc festiwal podstępu trwał. Bo w końcu nie powie jej wiesz, on nie żyje widziałem go dwie przecznice dalej. Numa jednak postanowił dalej kopać w tym kamieniołomie, gdzie spadają sporych rozmiarów cegłówki. I tak powiedział.
— Zapytał bym cię czemu jest łachmytą, ale nie chcę być natrętny. —
Kolejna gra taktyczna, którą usłyszał nie raz podsłuchując. W końcu nie pyta o niego, ani o nią. Ona też może nie powiedzieć, jednak to jest kobieta, takie albo zaraz uciekały mówiąc spierdalaj, albo też były cholernie rozmowne. Znaczyło się że coś ją zaintrygowało, teraz będzie wiercić, oczywiście umiejętnie jak to kobieta. Z resztą... Widział ktoś kiedyś niewygadaną kobietę? Niemożliwe. Numa oczywiście ponownie podniósł szkło które sprawiało że zdecydowanie wiedziała że to moment kiedy ona mówi. Niczym jakiś boss mafii czy komornik z problemami alkoholowymi.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Wyglądało na to że prostak Numa denerwował kobietę słowami które praktycznie każdy przyjął by bez problemu, a może to ona zachowywała się jak 16 latka. Choć wyglądała na zdecydowanie starszą choć ciężko było powiedzieć przez szramę. Ostatecznie jednak zareagowała kompletnie nieprzewidywanie. Ale trzeba przyznać że z jajami, w końcu wsadziła swój posiłek marnując go i ryzykując problemy w czarnym dystrykcie, od osoby której kompletnie nie znała. Gdyby wiedziała że Numa miał już pokaźną listę trupów za sobą. Odpowiedz Numy była bardzo szybka i bardzo spokojna, nie raz był upokorzony jednak czy to sprawiało że się nie odegra? Raczej wątpliwe.
— Bardzo dojrzale z twojej strony, naprawdę... — Odpowiedział poirytowanym i wkurwionym tonem. Wstając od stolika. W końcu wrzuciła mu jedzenie do hełmu. Listu już tam akurat nie było. Hełmu którego nawet przez chwilę nie miał przy niej na głowie. Sprawa dziwna, nie zmieniało jednak to faktu że miał zapewne nieco czasu zanim sprawa która stoi w tyłku się wyjaśni a ona była jedynym tropem. Więc pozwolił jej wyjść, Samemu jednak również wyszedł czyszcząc Hełm z resztek jedzenia. Pojęcia nie miał co jadło to niewychowane babsko. A to miało spory wpływ na to jak będzie go czyścił, w końcu w środku miał taką miękką wyściółkę jeśli zupa to zapewne będzie musiał to wyprać. Na razie jednak ją wyciągnął. Aczkolwiek Numa miał ochotę wepchnąć jej coś do gardła. Plan teraz był bardzo prosty, zemsta. Numa zamierzał od tak po prostu wyczyścić hełm patrząc nieco zwyczajnie oczami w którą stronę idzie. Kiedy wyczyścił Hełm założył go na głowę, zasunął wizjer i ruszył za nią do domu. Przyglądając się gdzie to mieszka te zadziorne babsko.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa stalkerował z myślą o zemście. Najchętniej udusił by tą wstrętną kobietę. No dobra może jednak nie udusić jednak Numa. Był na nią zły, sprawiało to że chciał się zemścić. Może gdyby tak podpalić jej dom w nocy... Tak to wydawało się wyjątkowo ciekawym rozwiązaniem. Choć nieco przesadnym lepiej jakoś nastraszyć. To wydawało się bardziej konsekwentne do tego jak go poirytowała. Przyglądał się jednak póki co temu co dzieje się w jej domostwie, z nienawiścią i chęcią zemsty, kiedy nagle pojawił się obok niego znajomy, Numa nie owijał w bawełnę w stosunku do osoby która potencjalnie była tą osobą która miała się z nim skontaktować.
— Jest pewien poważny problem. Ten punk chyba nie żyje, widziałem kogoś kto odpowiadał opisowi w domu, niedaleko, martwego. Nie rozmawiałem z nim bo jak, jednak mam nadzieję że to nie ten któremu miałem dostarczyć list... —
Wytłumaczył mając cały czas hełm na głowie jak i aktywowane Doujutsu. Które mimo mroku nie było widoczne. Choć pachnące zupą wyścielenie pozostawił na miejscu później się tym zajmie... Teraz jakoś musiał zobaczyć jak zareaguje posłaniec i to na nim był skupiony. Choć jeśli przyjmie to w miarę Normanie to musiał znaleźć sobie jakieś miejsce na nocleg. Choć czyjś dom już miał na oku...

  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Ten moment kiedy każdy strażnik w mundurze i hełmie jest uznawany za niepoważnego. A no tak lepiej nie bronić głowy... Bo po co. Pewne sprawy nigdy nie zostaną wyjaśnione.

— No ten z irokezem. Nie słyszałeś że tak na takich wołają? —

Naprostował Numa zdecydowanie. W końcu te słowa były z sobą powiązane. Ciężko o istnienie jednego bez drugiego.

— Zależy czy był on jedynym z taką fryzurą, a wy trochę tak uznawaliście to za typową jego cechę. —
W końcu tak było, więc ilu były posiadaczy irokeza kto wie, jednak kazali dostarczyć właśnie takiemu, zgodnie z miejscem pobytu trupa szanse były spore, do tego zleceniodawca nie dał nic konkretnego poza właśnie fryzurą. Fakt podał imię i nazwisko jednak nie gdzie go szukać, to wyciągnął od kogoś innego. Więc zwłoka jest uzasadniona. Zobaczymy czy naprawdę cel któremu miał dostarczyć list nie żyje. Numa jednak myśląc o sprawie coraz bardziej zastanawiał się nad specyficznym smrodem, dlaczego dawać list komuś kiedy dosłownie następnego dnia samemu jedzie się w okolice tego osobnika. Ta kwestia niewątpliwie niepokoiła i nadawała sensu śmieci irokezowi.

— Też tak sądzę, wolał bym się jednak upewnić że ten dom na pewno należał do tego Yosuke, w końcu jeśli to inny to może być głupio. Przydał by się jego adres albo konkretny opis wyglądu, w najgorszym wypadku mógł bym ci pokazać o ile nadal tam leży. Wówczas miał bym pewność. Drugą kwestią czy Jēmusu jest już w Hanamurze ? —

Numa dalej pytał się o coś co wydawało mu się istotne. Numa za pomocą swych zdolności zajrzał w kierunku domu w którym znalazł tego martwego podejrzanego o bycie punkiem. W końcu mógł podejrzeć czy nadal tam leży. Nawet i opisać jego wygląd konkretniej.

— Wiesz on wygląda jakoś tak <opisuje dokładnie, ubrania, wygląd, włosy, dom, wszystko co mogło by pomóc go rozpoznać.> —

  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Numa »

Numa widział że posłaniec zaczął się irytować. Sprawiło to że Numa pomyślał. - A chyba nic nie pamięta tego gościa, ja nie wiem łatwo zapamiętać jak noszą się konkretni ludzie to ten jeszcze nawet tego nie ogarną, trudno. Pewnie go nie pamięta. Tak masz rację idziemy od niego. - Numa wówczas powiedział dość.
— Bez obaw przyjacielu wszystko się wyjaśni. Nie wiem czemu się tak denerwujesz, no dobra chyba koleś nie żyje jednak wolałem się zapytać, wiesz no upewnić. —
Numa lekko odsunął się od posłańca a wzrok skierował do domu do którego zamierzał bezpardonowo się włamać.
— Dobrze więc do zobaczenia jutro w tym króliczku. Przekonamy się co z tego wniknie. Trzymaj się przyjacielu. —
Numa właściwie nie był pewien co to za królik ale to jeszcze się kogoś zapyta. Może ktoś mu odpowie co to właściwie jest. Teraz jednak Numa zamierzał zrobić poważne rozpoznanie do włamania do domu. Punkt pierwszy upewniał się że cel śpi w jaki sposób, oczywiście doujutsu, druga sprawa szukał prostej metody do wejścia wędrując w tym czasie w kierunku domu tej kobiety.

Jak wiadomo jest to dosłownie dziadowska dzielnica biedoty i przestępczości, oznacza to że cudów bogactwa tu nie ma, takich jak np szyby. Porządnych zamków zapewne też nie ma. Od jakieś proste kneble czy inne takie kawałki drewna blokujące drewniane drzwiczki. Przecież nikt normalny w takim dystrykcie nie miał by drogiego zamka, jeszcze zamek by ukradli i przekuli na jakieś katany, a co najmniej szanse istnienia takiego były minimalne, w końcu sam dom dla jednej osoby nieco kosztował. Co nie zmieniało faktu że okien zapewne było kilka... Zapewne były bardziej zaawansowane metody stolarskie otwierania drzwi np poprzez włożenie gdzieś tam jakiegoś składanego kija aby ruszyć przesuwający się rygiel. Pułapek raczej nie widział w końcu patrzył trochę do jej domu.

Kiedy dotarł zamierzał przyjrzeć się czy czasem ktoś nie obserwuje domu czy też miejsca przez które będzie próbował się dostać do środka. Ale też i jego, w końcu głupio by było gdyby ktoś się patrzył jak się włamuje. Raczej nie było trudno wbić do takiego domu, Numa jak na razie planował spróbować otworzyć coś jeśli musiał bez użycia chakry. Choć jeśli nie musiał to zamierzał zwyczajnie dostać się do środka choćby przez np okno w strychu jeśli się przez takowe zmieści. A ściany wyglądały na dość solidne aby po nich się wspiąć, dach oczywiście również.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Speluna Dorinku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości