Siedziba straży

Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Siedziba straży

Post autor: Kyohei »

Nazwa
Jigyaku no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Użytkownik musi trzymać głowę rozproszonego celu
Opis Jutsu używane głównie przez śledczych i szpiegów, aktywowana poprzez dotknięcie głowy. Użytkownik przesyła wtedy prosto do mózgu celu własną chakrę, zaczynając manipulować umysłem oponenta. Jeżeli jest to wykonywane odpowiednio zręcznie i subtelnie, użytkownik jest w stanie zmusić cel techniki do udzielenia mu odpowiedzi na każde pytanie, jakiekolwiek tylko zada manipulujący.
Dziękuję pięknie za misję!
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Siedziba straży

Post autor: Ōkami »

Wilk wiedział już, że Kazuya nie wykręci się zbyt łatwo. Jego plan z kotem miał wiele, wiele dziur. W przeciwieństwie do nóg Ookamiego, więc postanowił, prosto z mostu, że jak Kazuya spróbuje jakichkolwiek krzywych taktyk to użyje na niego całej pozostałej czakry i zamieni bardzo przyjemną dysputę w najgorsze chwile jego życia. Na szczęście mężczyzna był zbyt pewny Siebie, a Ookami, pracując ze strażą, wiedział, że mają oni sposoby wyciągania prawdy ze swoich więźniów. Przyprowadził go więc straży, mówił o zagrożeniu życia, myleniu śladów, zniszczeniu mienia...

Poczekał sobie godzinę w siedzibie straży, by spotkać wreszcie zastępce kapitana.
- Dziękuje. Starałem się. Nie wiem, co to Jigyaku no jutsu i pewnie się nie dowiem, bo nigdy nie planuję być po tej drugiej stronie. Ciesze się tylko, że w ten sposób jednego dnia uchwyciliśmy samuraja z morderczymi zapędami oraz podpalacza. Teraz, dziękuję oczywiście za zapłatę, udam się do szpitala. Rany nie przestały do końca krwawić, a nie mogę pozwolić sobie teraz na urlop. - Ukłonił się w pas i skierował się do szpitala. Musiał potem zajść do domu, zmienić ciuchy, ale ogólnie był... w dobrej formie, jak na niezbyt łatwą misję. Może to, że okazała się stosunkowo prostą podniosło go tak na duchu i dodało mu motywacji?


z/t
0 x
Awatar użytkownika
Hibana
Posty: 89
Rejestracja: 5 mar 2022, o 18:55
Multikonta: Shugo

Re: Siedziba straży

Post autor: Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Kyudaro
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2023, o 02:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kolor włosów: Niebieskie
Wzrost: 176 cm (5,8 shaku -"stopy japońskiej")
Cechy charakterystyczne: Ma długie ręce; nieświadomie przekrzywia głowę.
Strój: Niebieska bluza, szare spodnie, sandały
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, Torba, Duża torba, Manierka, Krzesiwo i hubka, Rękawice z blaszkami

Re: Siedziba straży

Post autor: Kyudaro »

0 x
Awatar użytkownika
Hibana
Posty: 89
Rejestracja: 5 mar 2022, o 18:55
Multikonta: Shugo

Re: Siedziba straży

Post autor: Hibana »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość