Onsen

Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Zacznijmy najpierw nieco wcześniej w końcu padło pewne pytanie na które Numa spokojnie odpowiedział.
- Ja nikim ważnym. -
Numa dalej barał błotem robiąc zaporę miedzy czerwoną luną a onsenem. Sam nadal przypuszczał że pożar w takim klimacie podczas deszczu to coś co ciężko będzie nabierać na mocy, wszystko w końcu mokre. Cała energia termiczna najpierw odparowuje wodę. Co pochłania ogromne ilości ciepła i nie należy do najprostszych. Od zwykłe palenie mokrym drzewem jest prawie niemożliwe. Najpierw musisz je wysuszyć. Nawet jeśli już się pali to deszcz cały czas dokładał swoje tłumiąc ogień. Numa jednak podszedł do sprawy w sposób kazali to kazali przy okazji przeglądał się więc sytuacji w Onsenie. Kiedy nagle usłyszał że ma uciekać...
- Co się dzieje, czemu miał bym uciekać ? - Powiedział głośniej przerywając swoją pracę. W tym momencie był co najmniej zaniepokojony. Oczekiwał jakiejś odpowiedzi może wyjaśnień. Sytuacja sprawiła że sam wbiegł na drzewo i zwyczajnie spojrzał w tamtym kierunku chcąc się upewnić co się dzieje w końcu ten koleś zwyczajnie uciekał. A Numa nie ogarniał dlaczego.
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Chłopak uważał się za nikogo ważnego, po części to dobrze, w końcu nie należy przechwalać się obcym o swej historii czy umiejętnościach, ale z drugiej za to odpowiedź ta nie satysfakcjonowała Khusary. Błoto było już na większości drzew, oblepiało ono spory obszar tworząc swoisty pożarochron, jednak to na nic się nie zda, kompletnie na nic. Chłopak zmarnował tylko swoją chakre, a tak na prawdę najgorsze było przed nimi. Dlatego Czarnowłosy pobiegł prosto do Onsenu. Tutaj nie należało walczyć samemu, nie w takiej sytuacji. Nie wiedział może dokładnie ilu ich nadchodzi, ale wiedział jedno, Oni nadchodzą. Sytuacja robiła się coraz bardziej napięta. Khusara słysząc pytanie młodziaka za swych pleców wykrzyczał jeszcze w pośpiechu nim jego sylwetka zniknęła w wejściu do Onsenu.
-Po prostu wycofaj się !-mimo krzyku głos mężczyzny nadal słyszalny, ucichł poprzez coraz większy dystans, który ich dzielił.
Chłopaka kusiła ciekawość, wdrapał on się na czubek drzewa, by spojrzeć na okolicę i zrozumieć o co chodzi czarnowłosemu mężczyźnie. Wychylił on głowę zza liści i zobaczył to co wcześniej dostrzegł Khusara. Dość rozległa czerwona łuna posuwała się w ich kierunku, jednakże nie paliła ona drzew, nie spopielała krzewów, tylko się posuwała po ziemi. Na pewno była teraz bliżej niż, gdy przed chwilą widział ją Khusara, więc nieznacznie i z dużym skupieniem dało się zobaczyć, że łuna bije nie od jednego spójnego ognia, a od sporej ilości mniejszych. Khusara miał plan, lecz wszyscy ochroniarze musieli być na miejscu, dlatego zabrał się za szukanie mężczyzn.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Numa patrzył z drzewa i to co widział początkowo zbiło go z tropu. - Co do ... zaraz ludzie z pochodniami ? Taaa... w końcu co innego poruszało by się w ten sposób nie paląc drzew. Taak raczej nie idą to niedźwiadki albo armia świetlików planująca podbić świat... - Numa wówczas dość szybko zeszedł z drzewa i ruszył w kierunku Onsenu. Tak oznaczać to mogło wiele jednak zdał sobie sprawę z tego że ktoś mógł szukać rannego. Czyżby ten człowiek coś zrobił ? Numa nie był pewien sprawa była dziwna. - To chyba ludzie tu idą, albo coś co generuje cholernie dużo światła. Nie wiem co tu się odpierdala ale musimy być ostrożni. - Wytłumaczył Numa powierzchnie. Nadal nie będąc pewny. Jednak droga pójście do Onsenu wydawało mu się rozsądne w tym momencie.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Numa usiadł sobie na ławeczce i odmówił wody od nieznajomego. - Nie chcę. Spokojnie mam swoją - I wyciągnął bukłak rozpoczynając popijanie. Wówczas przymknął oczy i spokojnie siedział na ławeczce, na swój sposób medytując. Pozwolił temu drugiemu mówić z racji że nie ogarniał co się dzieje. Jego oczy były już brązowe a sam zaczął przyglądać się obserwując uważnie sytuację. Wyciągnął również ciastko i schrupał spokojnie. Zdawał sobie sprawę że jeśli ci ludzie przeszukiwali las to zapewne idą nie za szybko a dystans wskazywał na ponad dwa kilometry więc może z 30 min drogi od nich. Może mniej, może więcej. Numa w sprawy lokalnie nie chciał się zbytnio babrać. potem okrzykną go mordercom cywili czy inne takie, dlatego na razie czekał jeśli ktoś zaatakuje to sprowadzi go do parteru albo zabije jednak na razie wypoczywał. Nie był to pierwszy raz na niskim pokładzie chakry a miał za sobą naprawdę cholernie niskie poziomy niemal że zagrażające zdrowiu więc miał nieco doświadczenia.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Chłopak jak widać, gdy ujrzał nadchodzącą sporą grupę świateł zrozumiał, że moje działanie ma sens, i również postanowił się wycofać. Między punktem obserwacyjnym a Onsenem był pewien spory dystans do przebycia, ale jak adrenalina buzuje to wiadomo, że wszystko przyśpiesza. Tak też było w tym wypadku. Drzwi do onsenu były zamknięte, znaczy się, nie żeby to był jakiś problem, jeden kopniak i po drzwiach zostało dość zgrabne przejście dla obu z nich. Czarnowłosy i chłopak stanęli tak na środku. W końcu z pokoju wybiegł Asuma, a za nim jakiś inny Samuraj. Wyglądało na to, że wydawało im się, iż to wcale nie musi być dwójka bohaterów, a nieproszony intruz. Po chwili przekonanie te zostało rozwiane, tak samo jak miecz Samuraja, który powędrował do pochwy. Drugi z jego towarzyszy zaś wrócił do pokoju z rannym. Dowódca bez zwłoki zaczął dopytywać się o pożar, i dlaczego wparowaliśmy tu jak na gorących kamieniach. Po tym wyjął on butle wody podając chłopakowi, i zaprosił ich od razu do stojącej koło ściany ławy. Chwila oddechu była tu potrzebna. Czarnowłosy przysiadł od razu spoglądając na Asume.
-A więc, to nie jest pożar-powiedział twierdząco fioletooki.
-Duża grupa ludzi zbliża się w stronę Onsenu, bardzo możliwe, że szukają rannego, i że to oni są za wszystko odpowiedzialni-Khusara rozejrzał się wokoło myśląc nad czymś przez chwilę.
-Trzeba przygotować się na ewentualny atak z ich strony, po za tym ktoś musi pobiec po posiłki, najlepiej jakiś pracownik Onsenu, reszta będzie potrzebna tutaj.- Dodał na koniec. Cóż w tym całym zamieszaniu nie wiadomo było na prawdę, czy sprawcy zamierzają zaatakować, lecz zapewne są oni na tyle niezrównoważeni by to zrobić. Dlatego też było trzeba się przygotować. Z drugiej też strony pomyślał nad planem ewakuacji. Który w tej sytuacji mógł się okazać lepszy niż ryzykowanie walki mając rannego na zapleczu.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Numa wpierdzielał ciasteczko w najlepsze słuchając tego wszystkiego i zastanawiając się co tu się właściwie odpierdala. Szykowali się jak na wojnę. Tylko tak właściwie to jaką wojnę. I tak kiedy zjadł ciastko i popił wodą powiedział. - Rozumiem lekką panikę ale może lepiej pójdę porozmawiam z nimi, może czegoś się dowiem. Jeśli jednak będą odwalać to zwyczajnie zamiotę ich tak że do domu nie wrócą. Tylko po co, szukają kogoś cholera wie dlaczego, nawet nie wiadomo kim są. Równie dobrze mogą szukać nie tego rannego. Tylko sprawcy jego stanu. Bo gdzieś indziej również na odwalał.- Wytłumaczył spokojnie nie był pewien że tak jest jednak jak to mówią życie zaskakuje, taka sytuacja mogła oznaczać to że będzie musiał zjeść tą pigułkę żywnościową w razie czego. I pójść do tych ludzi którzy tutaj idą. Zrobić może nawet przynętę w razie czego. Miał nawet plan jak to wszystko wykonać, dobrze by się wkopał, postawił klona rozmawiał by nim a w ostateczności przemeblował im tyłek ogromną ziemną glisdą. Tylko był problem chakra. Miał przeczucie że może nie podołać takiemu wysiłkowi. Teoretycznie było by na styk nawet oka nie mógł by szerzej otworzyć Jednak nadal wykonalne. W najgorszym przypadku przespał by się pod ziemią kilka godzin czy tamci wiedzieli by że tam jest nie wiedział. Ryzyko zawodowe, które Numa jednak był skłonny podjąć. Choć wiadomo sprawa trudna i skomplikowana. Wszystko mogło się spierdzielić.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Asuma słuchał z zaciekawieniem i coraz większym niepokojem Khusary. Po tym zaś powiedział on o sytuacji w jakiej się znajdują jeśli chodzi o posiłki. No to w sumie fakt, góry i kręte ścieżki nie pozwalały na szybkie przemieszczanie, ale zawsze warto było spróbować. Bez szans na posiłki byli zdani na siebie, co nie uśmiechało się raczej nikomu. W ten sposób przynajmniej jest nadzieja na przybycie wsparcia. Kobiety, które wyznaczył Asuma na podróż musiały na prawdę szybko iść, o ile nie biegnąć, każda sekunda może być na wagę złota. Samuraj wspomniał też o medyku, który zajmował się rannym w pomieszczeniu obok razem z dwoma ochroniarzami -Jest w dobrych rękach-pomyślał Czarnowłosy. Samuraj miał rację co do tego, że da się obronić, jasne, że się da, należy tylko do tego dobrze się przygotować.
-Dobrze, macie tu może pokój z uzbrojeniem ? Co dwa ostrza to nie jedno-zapytał Khusara. Jeżeli faktycznie mieli się przygotować na atak, każdy szczegół stanowił potencjalną przewagę.
Chłopak do tej pory nie odzywający się skończył jeść, i dość z zdziwioną miną spoglądał na obu mężczyzn. Rozwiązanie jakie zaproponował na początku zdawało się w tej sytuacji nie poważne, ale po dłuższym przemyśleniu nie było to takie złe. Czarnowłosy po słowach młodzieńca wpadł na pomysł.
-Dobrze, zrobimy to tak, pójdę z tobą i skryjemy się blisko Onsenu, by móc w razie czego się szybko wycofać-Khusara spojrzał w pustą przestrzeń, a następnie skierował wzrok na młodzieńca dodając na końcu -Kiedy nadejdą nie pokazuj się i mówienie zostaw mnie, mam dla nich coś specjalnego- Plan był dość dobrze przemyślany. Z jednej strony ciężko było uwierzyć, że nagle z gór przyszła grupa ludzi i kieruje się w stronę Onsenu zaraz po masakrycznym przypadku jednego z ochroniarzy, a mimo to są oni pokojowo nastawieni, lecz warto był spróbować.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Bezdomny poczuł się nieco lepiej w końcu ciastko i te sprawy. Cukier, niebywale przydatny do odzyskiwania sił. Choć no nie w wnikajmy w te niuanse. Ranmaru Normalnie zjadł by coś lepszego może ciepły posiłek, trzydzieści minut pewnie by wystarczyło. Ugotowanie proste przynajmniej teoretycznie. W każdym razie wracając do sytuacji Numa popatrzył spokojnie na deklarację.
- No dobrze, tylko wiesz wolał bym nie walczyć z sporą grupą ludzi, jednak zobaczymy co z tego wyjdzie. - Wytłumaczył w sumie podstawy podstaw. kolejną sprawą było to że skoro on będzie na powierzchni to raczej też musi być dawało mu to pewne inne pola manewru. A kopanie dołka dla swoich czterech liter nie było wskazane w końcu zostawić go na powierzchni było głupio. Tak więc będzie musiał improwizować. W każdym razie tamten miał gadać więc jakoś będzie. Najwyżej będzie musiał szybko spierdzielać pod ziemię pod ostrzałem armii shinobi. Dzień jak co dzień. Numa wydawał się dodatkowo gotowy do drogi więc jeśli ruszali to poszedł razem z tym drugim.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Samuraj zajął się wszystkim o czym powiedział mu Khusara, było to bardzo przydatne w razie ataku na Onsen. A jeśli grupa ludzi, która zmierzała w tę stronę była wrogo nastawiona, pewne było, że do tego ataku dojdzie. Asuma oznajmił też Khusarze i chłopakowi, że jeśli będą chcieli wejść do środka podczas odwrotu, wtedy będą musieli przejść przez główne wejście od strony Hanamury. Ta informacja była dość ważna, ponieważ inne wejścia będą zabezpieczone notkami, trafienie na nie przez przypadek nie byłoby miłym przeżyciem. Młodziak zdecydowanie po porcji jedzenie poczuł się lepiej. Lecz to nadal nie mogło wystarczyć ,nadal nawet jak weźmie pigułkę żywieniową nie miał on by na tyle sił do dłuższej walki. Chłopak mówiąc podkreślił to dość jasno. Dla Khusary też nie widziała się walka, i od początku nie chciał się konfrontować z tak dużą grupą ludzi, jednakże miał on pewien pomysł, który wymagał zaś bezpiecznego dystansu i zachowania ciszy by ich nie wydać. Wtedy spróbowałby wykonać pewną sztuczkę, a ta pozwoliłaby na bezpieczniejszą konwersacje z przybyszami.
Młody rozsądnie podszedł do sytuacji proponując takie rozwiązanie by nie doszło do kolejnego nieporozumienia, jakie już miało miejsce. Wystawiało ich to na pewne ryzyko to prawda, ale z drugiej strony przy dobrym rozegraniu walka mogła nawet nie mieć miejsca.
Czarnowłosy widział jak młodzieniec już się zbiera, więc też wyruszył w raz z nim. Plan był taki, pewien dystans od Onsenu mieli zakamuflować się dość dobrze, najlepiej jakby nieznajomi znaleźli się w obrębie 30 metrów od nich. To by pozwoliło na użycie przez Czarnowłosego pewnej ciekawej sztuczki, której się nauczył.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Ulewa w końcu po pewnym czasie zdawała się tracić na sile, a okolice nie była już tak nie wyraźna i spowita żywiołem. Czarnowłosy i młodzieniec postanowili wyruszyć wzdłuż potoku, tam było dobre miejsce, ponieważ to pewnie tam grupa ludzi szukać będzie zwłok. O ile oni faktycznie go szukali. Teraz tak jakby nad tym głębiej pomyśleć to faktycznie Khusara i chłopak zbytnio zaufali tamtym ochroniarzom, a co jeśli strony się odwrócą ? Tego jak na razie nie wiedzieli, nie mogli wiedzieć, intuicja intuicją, ale pewne rzeczy są ciężkie do przewidzenia. Mogło przecież być tak, że oddali właśnie ciało rannego oprawcom, a sami poszli szukać ludzi, którzy go próbują odszukać. Jakaś rodzina ? Można by snuć teorie i spiski, ale najważniejsze było teraz, by sprawdzić kim są przybysze, i czy stojąc już na polanie u szczytu potoku dwójka nie dała się zrobić w przysłowiowe bambuko.
Wreszcie burza minęła, cisza i mroczny las otwierał swe obliczę. Obrzydliwy zapach nadal prowokował nieco nozdrza, ale już znacznie mniej intensywnie niż to miało miejsce przedtem. Teraz było trzeba czekać na łunę, o ile ona w ogóle się zbliżała w tym kierunku, cóż tutaj role grała logika ich postępowania oraz intuicja mężczyzny i chłopaka.
-Schowajmy się w dalszych gąszczach, w bezpiecznej odległości, ale nadal tak by mieć widok na polane-powiedział do chłopaka Czarnowłosy
-Jeśli się tu zjawią nie wydaj najmniejszego szelestu, nie możemy dopuścić by nas wykryli-Następnie czarnowłosy poszedł zaszyć się kilkanaście-kilkadziesiąt metrów w krzakach, by wraz z chłopakiem wyczekiwać na odpowiedni moment.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Numa zakładał w swoim planie zwykłą rozmowę w celu upewnienia się na czym stoi a skończyło się że stoi nad miejscem zbrodni... Tak to było co najmniej niepokojące. Sporo przewędrował. Jednak dalej było tylko ciekawiej. - Ukryć swój oryginał i rozmawiać klonem tak to ma sens ale ukryć wszystko i czekać aż cię znajdą ? - Sprawiło to że Numa odpowiedział spokojnym aczkolwiek zdziwionym tonem. - Nie rozumiem. Dlaczego mieli byśmy się chować kiedy mamy zamiar porozmawiać z nimi ? To nielogiczne gdy wyjdziemy z krzaków będziemy wyglądać jak byśmy się ich bali, lub ukrywali przed nimi. Tylko dlaczego mieli byśmy się ich bać ? Zrobiliśmy coś ? Nie. - Wytłumaczył swoje wątpliwości. Nie rozumiał, fakt istniało ryzyko że no zaatakują go jednak krycie po krzakach ? Jakie były korzyści że mógł by patrzyć na nich ? Numa nie rozumiał. I zamierzał po prostu poczekać na nich tylko Nie gdzieś koło plamy krwi. Jak by kogoś tam pożarł... W końcu i tak możliwe że miał na sobie kilka kropelek krwi w związku z pomocą rannemu. Na miejscu zbrodni wyglądało by to co najmniej niepokojąco.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość