Onsen

Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Podczas, gdy walka w Onsenie trwała w najlepsze, atmosfera na dworze zaczęła się powoli uspokajać, powietrze było lekkie i kojące, a woda mniej czerwona. Szkoda, że nie można tego było powiedzieć o wnętrzu. Ciężkie powietrze i duszne otoczenie nie ułatwiały wcale oddychania, a to z kolei prowadziło do szybszego zmęczenia.
Khusara podjął dobrą decyzję, odskakując w bok, jednakże mimo wszystko jego ostrze pękło dość łatwo, w sumie jedynym plusem tego był fakt, iż uszedł on z życiem. Czarnowłosy wyciągając kunaia przygotowywał się na odpowiednią okazję do ataku, ta zaś nie nadeszła, za to pomógł on zdecydowanie bardziej w defensywnie. Po paru minutach walki dało zauważyć się, jak chakra na mieczu łysego mężczyzny słabnie, aż w końcu zanikła. To był znak, że nawet temu szalonemu psychopacie bez zahamowań kończy się energia. Można byłoby to nazwać pozytywem, lecz dwoje wojowników również było nieźle wycieńczonych. Więc jakby na to nie patrzeć, wychodzili oni na zero. Khusara zaczął zastanawiać się dogłębnie nad szybkim planem działania. Asuma oświadczył, że on nie wie już zbytnio co robić, więc wszystko leżało teraz na barkach Czarnowłosego.
Khusara nagle wpadł na pomysł, było to zdecydowanie w porę, ponieważ sekciarz wyciągnąwszy zza pleców shurikenu, szykował się do ataku, wypowiadając pogróżką, wyrażającą jednocześnie zażenowanie. Czarnowłosy przygotował się na shurikeny, gdy tylko wyleciały one z ręki, Khusara wykonałby szybki obrót w tył by przeleciały one nad nim, jednocześnie go mijając i robiąc sobie przestrzeń między nim, a przeciwnikiem. Jeżeli przeciwnik byłby odpowiednie daleko dałby gest dłonią i oczami dla Asumy, by ten spróbował zrobić łuk i okrążyć sekciarza. Jeśli Łysy mimo przewrotu byłby zbyt blisko i zagrażałby atakiem, Khusara użyłby kunaia i połamanego Tano by zablokować cios, a następnie użyć przepływu i odwrócić na chwilę uwagę Łysego. Mimo opadających sił, zaciskając zęby miał on dostatecznie energii by wykonać te kilka szybkich i zwinnych ruchów, które mogą zadecydować o losie całej potyczki.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Jakoś udało im się wymknąć na zewnątrz wówczas Numa dostrzegł coś ciekawego. Ktoś szedł. Dziadek dość szybko zwątpił czy są to zamówione posiłki. Numa jednak zdawał sobie sprawę że nie mogli to być inni. W końcu reszta sekty była zabita zmasakrowana. A równy chód świadczył o tym że jest to zorganizowana jednostka cesarskich. Dlatego też Numa odpowiedział.
- To strażnicy, resztę z kompanów tego wariata zabiłem, a równy krok potwierdza musztrę. - Tak bezdomny miał pewne solidne argumenty. Choć bardziej cieszył by się gdyby naprawdę były to silne indywidua, a nie nadmuchane ego strażników miejskich w rytmie marszu. Jednak Numa pozostawał w swoisty sposób pewien że to nie wrogowie. Choć życie potrafiło niekiedy zaskoczyć i to bardzo. Przeciwnik który był w tym lesie był zacznie na wyższym poziomie niż mu się wydawało a przynajmniej na to wyglądało. Więc co się stanie nie wiedział.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Biedny Numa czy był gotowy na to aby zobaczyć to co zobaczył. - Kurdwa... Pod ramię idą w rytm marszu ... Chyba naprawdę mają ten Onsen w dupie. następnym razem powinienem też olać jakiś onsen na skraju cywilizacji... - Mimo takich konkluzji Numa z nieciekawą miną w stylu. Szybciej się kurwa nie dało powiedział. - Został jeden z 25 napastników. Onsen oberwał. Część wejść jest zaminowanych. Lecicie pomóc tym w środku tylko uważajcie czy czasem Onsen się nie rozsypie... Wejdźcie tędy. - Pokazał na sensowne wejście bez min... Następnie Numa skierował wzrok w kierunku tej kobiety z takim wymownym. - Serio taki moment aby się przymilać... - Wszelka motywacja Numy do robienia czegokolwiek prysnęła. Dosłownie usiadł na tyłku stwierdzając takie typowe. A pierdolę nie robię tu będę siedział. Motywacja prysła. W sumie to właściwie obawa o swoje życie. Byli strażnicy więc od teraz to nie jego sprawa, choć chętnie zdał by komuś raport z działania ich w stypulacji kryzysowej...
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Może nie wyszło tak do końca jak Czarnowłosy planował, ale nie było też tego złego. Shurikeny, które miały go trafić przeleciały nad nim. Mimo, że plan z otoczeniem bunshinami, nie potoczył się tak jak planował, to tak czy tak przeciwnik oberwał, i to dość porażająco. Z resztą chwilę potem dołączyła do tego fala płomieni. Raczej nikt nie chciałby znaleźć się na miejscu tego sekciarza. Było widać jak wycofuje się on odskakując, jednak nie można było tego nazwać udanym manewrem, mężczyzna nie dość, że trafił pod ostrze Asumy, to jeszcze stracił całą rączkę. Można by było pomyśleć, że to koniec, że nie wiem, podda się ? Nie no dobra, stan jego psychiki nie wskazywał nawet, że jakakolwiek myśl związana z kapitulacją przeleciała mu przez głowę, a co dopiero faktyczne uznanie zwycięstwa przeciwnika. Szaleńcowi zdecydowanie było to za mało, chciał krwi i z pianą na ustach próbował jej jeszcze trochę zasmakować. Niestety nie będzie już mu to dane, właśnie tu zakończy się jego żywot.
-Wracaj do Piekła-wycedził czarnowłosy, którego wzrok koncentrował się na sekciarzu. Po czym robiąc duży odskok w tył wyrzucił on kunaia trzymanego w ręce w stronę łysego mężczyzny, i wziął połamane Tanto do buzi, po czym zacisną zęby na rękojeści, jednocześnie, składając kilka pieczęci utrzymując dłonie na ostatniej. Po tym zaczął on biec na wroga i rzucił się na niego z ostrzem w zębach w celu dokończenia dzieła. Bardzo możliwe, że łysy mężczyzna zablokuje atak i zrani Hatakame, jednak o to w tym chodziło.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Wszystko wyglądało na to, że nie uda mu się zdążyć, jednak złożył on pieczęcie w odpowiednim czasie. Prawie, że kilka sekund później niespodziewanie nadszedł atak, technika zadziałała, a Khusara zamienił się w stos desek. Jak się później okazało leżały one nieco dalej niż tak jak on to planował, lecz ważne było, że wyszło. Chwilę później łysy sekciarz rzucił się na Asume z swymi łapskami i zaczął szamotać się, jak wąż w klatce. Niestety, ale ten wąż miał również zęby, których w tej sytuacji użył, i to z dużą skutecznością. Nie wyglądało to dobrze, Asuma krwawił i to mocno. Na szczęście ostrza kunai doleciały na tyle szybko, że przeciwnik nie zdążył zareagować, iskrzyło, oj i to solidnie iskrzyło. W końcu duży mężczyzna padł tracąc siły, nareszcie zwycięstwo ! Ale zaraz, czy aby na pewno ? Asuma jest na skraju życia, czy było to tego warte ? Długo by było się teraz zastanawiać. Czas naglił, Czarnowłosy bez wahania podbiegł do Asumy i pomógł zdjąć z niego cielsko sekciarza. Był on dość ciężki, mimo to wystarczyło go przeturlać z ciała Samuraja, co powinno być możliwe, mimo wyczerpania obu. Po tym Khusara ujrzawszy krwawiącą ranę przyjaciela, natychmiast wyjął kunai z torby i wyciął prowizorycznie spory pasek z swojego kimona, a następnie zabandażował ranę. Wiadomo, że wiele to nie zdziała, ale miało kupić Asumie dosłownie kilka sekund, które mogą wszystko odmienić.
-Trzymaj się, wyjdziesz z tego-mówił głośno czarnowłosy. Nie miał on sił, żeby nieść ciało, lecz na szczęście usłyszał on kroki. Stukot stóp rósł na sile, tak samo jak nadzieja mężczyzny.
-Szybko Tutaj!-krzyknął Khusara, samemu ciężko dysząc. Nie była to łatwa walka...
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Tymczasem Numa spokojnie siedział sobie. Oczekując na rozwój wydarzeń. Co mógł powiedzieć ? Niewiele. Dlatego też siedział sobie spokojnie mając nastawienie podobne do tego sprzed chwili. W sumie jak to mówią życie. Jak zwykle człowiek się narobi na cuduje na walczy o przetrwanie a tu takie rzeczy widzi na koniec. Numa jednak spokojnie odwrócił wzrok i popatrzył na Onsen. Nasłuchując klasycznego końca walki. - Chyba koniec, fakt szczęściu powinno wystarczyć szczególnie że trochę już nawojował ten napastnik... Masz rację nie ma się czym przejmować. Tak to normalne, idzim. - Wówczas Numa jak to typowy bezdomny który nie zdążył się przedstawić spokojnie wstał i zamierzał powoli ruszyć w kierunku miasta, Napastników się nie spodziewał. Wynagrodzenia pieniężnego w sumie też. W końcu nikt go nie zatrudnił. Choć istniało ryzyko że zatrzyma go strażnik albo też będzie chciał coś powiedzieć. Kto wie. Wówczas Numa zamierzał by jeszcze poczekać.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Czarnowłosy wołając o pomoc medyczną, powoli zaczął tracić przytomność, a jego mięśnie nie dawały już rady utrzymać ciała, w końcu rozległ się pusty huk, kiedy to Khusara upadł na ziemie, a jego powieki zakryły fiołkowe oczy. Czy to jego koniec ? Nie, ma jeszcze na tym świecie kilka ważnych spraw do załatwienia, nie mógł odejść wcześniej. Na szczęście nie było to nic poważnego, jedynie skutek ogromnego wycieńczenia, jaki pozostał po tej wyczerpującej i trudnej walce. Przez pewien czas zawieszony tak w iluzorycznej pustce zdążył on zastanowić się nad tym czy tak na prawdę walka ta miała jakieś plusy. Wszyscy byli wycieńczeni i ranni, żyją, ale ile trudu kosztowało to każdego z nich ?
Znów nastała światłość, na początku oślepiając gałki oczne, po chwili zdążyły one się przyzwyczaić, a w jaskrawym błysku, pojawiła się obca twarz jakiegoś faceta. Khusara zauważył, że ma on pancerz i broń. W jego głowie pojawiły się 2 uczucia, był szczęśliwy, że wszyscy tu ranni mieli szansę na przeżycie, a sekciarz, jeśli przeżyje, skończy w więzieniu, czyli na pewno nie w taki sposób jaki chciałby dokończyć żywota, ale jednocześnie pewien głos mówił mu ciągle w głowie ''Dlaczego tak późno!?''.
Kiedy żołnierz zobaczył, że czarnowłosy odzyskał przytomność, dał mu bukłak wody i podał rękę. Khusara skorzystał z obu tych przysług. Następnie ujrzał, jak Kapitan zmierza w jego kierunku, po chwili zmieniając cel. Podszedł on do leżącego sekciarza, i zaczął się okazale śmiać nad jego ciałem. Khusara widząc to podszedł do niego kilka kroków.
-Ah tak, to nasz samozwańczy sługa pana mroku i pogromca słońca, mam nadzieje, że wiecie jak nim się odpowiednio zaopiekować-Powiedział Czarnowłosy, podkreślając żartobliwie przydomek łysego sekciarza. W pomieszczeniu było tak na oko kilkunastu żołnierzy. Teraz jakby sobie o tym lepiej pomyśleć, to dobrze, że młodziak miał pod ręką bardzo silną technikę, ledwie oni dali radę z tym psychopatą, a co by tu się działo jakby przyszli wszyscy ? To jest jedno z pytań, których nie warto wspominać.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

Nagle Numie przeszła przez głowę straszliwa myśl. - Zaraz tam na pobojowisku leży w cholerę katan.. pewnie połamanych ale może uda się z tego zrobić jakiś stolik. Tak tego nie można tak zostawić ! - Więc ruszył w kierunku krwawej jadki wynikało po prostu z złomiarskiego nawyku. W przypadku Numy bywał on nawet bardziej zaawansowany w stylu to się może przydać więc Gdyby ktoś widział Numę rozkopującego groby w poszukiwaniu błyskotek to nie było by to nic dziwnego. Jednak jak to mówią wydarzenia trwały dalej... I Numa dreptał sobie i dreptał do pobojowiska. Zastawiało go czy czasem nie dostrzeże czegoś w stylu "TO WSZYSTKO BYŁO GENJUTSU" albo czy ci mątwi nie ożyją, wszystko wydawało się takie nierealne. Z jednej strony zbyt proste z drugiej zbyt trudne. Tak w pewien sposób Numa miał przeczucie takich magicznych spraw gdzie coś zaczęło się komplikować. Jednak była pewna słabość tej teorii. Jedyne gdzie mógł by wpaść w genjtusu to Onsen. Więc czy był w genjutsu ? Raczej nie. I tak Numa odkrył z lekkim przerażeniem. - Ej kurwa ja zabiłem 24 ludzi... Dobra byli źli ale raczej strażnicy mogą być wkurwieni. A jedyny mój świadek też nie wygląda zbyt dobrze... - Tak opcja ucieczki powoli nabierała rumieńców. Jednak z drugiej strony sam nie wiedział co się stanie. W końcu 24 trupy w lesie. Najbardziej przerażające było to że zrobił to 15 szczyl którzy nie wyglądał na całkowicie wstrząśniętego. I właśnie szedł zobaczyć co z trupami. A właściwie to przeszukać ich ciała.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Rindou Arashi

Re: Onsen

Post autor: Rindou Arashi »

0 x
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Onsen

Post autor: Khusara Hatakame »

Kapitan stojący przed Czarnowłosym przedstawił leżącego na podłodze sekciarza. Okazało się, że był już poszukiwanym przestępcom rozsławionym wśród straży i wojska. Było trzeba przyznać, że chłop łatwo swojej skóry nie oddał, ale z tym pogromcą słońca i sługą pana mroku to zdecydowanie przesadził, poniosła fantazja i to w hen hen dalekie krainy. W pewnym momencie dowódca oddziału sięgnął po coś do torby. Oj Khusara już wiedział co się święci, i był niezwykle usatysfakcjonowany. Tylko ręka poruszyła się w górę, a już dało się usłyszeć głośny brzęk obijających się o siebie monet. Z torby po chwili wyłoniła się duża i okazała sakwa wypchana po brzegi. To jest to co uszczęśliwi każdego. Po chwili ku zaskoczeniu Czarnowłosego podszedł do niego wezwany przez Kapitana mężczyzna z księgą uczepioną na łańcuchy. Otworzył on książkę, pokazując dokładną ilość w sakwie. Okrągłe 1000, niezła sumka trzeba przyznać.
-Nie będę przywłaszczał wszystkiego dla siebie, młodzieniec też zasłużył na nagrodę-powiedział Czarnowłosy. Raczej nikt w tej sytuacji mu się nie dziwił, przywłaszczenie całego dobra byłoby po prostu nie taktowne i skąpe. Podszedł on do chłopaka, który właśnie przechodził przez Onsen. Po czym pokazał sporą ilość monet
-W tej sakwie jest 1000 Ryo, podzielimy się po połowie- wysuną przed siebie mieszek i czekając aż młodzieniec wysunie ręce, zastanowił się szybko, by po chwili cofnąć go do siebie dodając
-Wiesz, nie przywykłem dawać pieniędzy osobom, których nie znam. Khusara Hatakame, miło mi. A jak ty się nazywasz młodzieńcze ?-Czarnowłosy ciekaw był imienia stojącego przed nim chłopaka, który nie mało zaangażował się w to wszystko. W tym samym czasie Kapitan zaproponował wyruszenie z nimi do Miasta. Czarnowłosy pokiwał tylko przecząco głową i rzucił dowódcy na odchodne-Dziękuje za pomoc-I tak oto kończy się wszystko, a Khusara ma nadzieje, nigdy więcej nie spotkać tej dziwnej sekty pełnej szaleńców.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Onsen

Post autor: Numa »

No jakoś tak wyszło że Numa był przy wypłacie pieniędzy za samuraja. Numa spokojnie popatrzył na to i jak to mówią zamierzał wiać dalej. Nie za bardzo miał co tutaj robić i nagle ktoś do niego podszedł i powiedział dość bezpośrednio że chce mu dać pieniądze. Wówczas w umyśle nastąpiło coś takiego
Obrazek
Zaczął mamrotać pod nosem, co jednak było dość dokładnie słyszalne.
- 500 ryo z 1000 za zabicie 24 z 25 przeciwników podczas gdy ty załatwiłeś jednego, przy pomocy oddziału strażników z Onsenu i grupie ludzi z straży... Hmm, co prawda oni wszyscy liczyli się jako jedno... Do tego koszty eksploatacji takie jak pigułka z krwią czy bandaże i taryfa wypoczynkowa... Tak mogłem sobie iść... - Numa zaczął jakoś coś liczyć na palcach i ogólnie widać było że coś mu się nie dodaje z tymi rachunkami. Jednak widać było po bezdomnym że zdecydowanie coś kalkulował. I tak w końcu stwierdził nieco głośniej.
- Jak chcesz... - I odwrócił wzrok nieco ignorując część o przedstawianiu. Tak to był ten smutny przypadek biednego z wyboru. Który cenił pewne sprawy a innych niezbyt. Wiadomo najlepiej zabrać 1000 ryo ale co z nimi zrobi Numa zapewne nakupuje notek wybuchowych aby wysadzać jakieś obiekty w opuszczonym mieście. Na koniec Numa odpowiedział spokojne.
- Również dziękuję za pomoc. Pewne sytuacje mnie zmyliły -
I co nie przedstawił się zupełnie jakby wychował się w lesie, a no tak po części było. I fakt to był Numa. Pewnie jeszcze gdzieś tam błoto i krew miał na ubraniach.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość