Park Kaito 回答公園

Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Park Kaito 回答公園

Post autor: Keizo »

Kolejny trening przyszedł nieco później niż spodziewał się Keizo - zmęczenie po treningu nauczonego niedawno jutsu wykończyło go bardziej niż się mógł wcześniej spodziewać, dlatego też zasnął pod drzewem na dobrych kilkadziesiąt minut, owinięty płaszczem. Po obudzeniu uznał jednak, iż taka rozgrzewka w sztukach używania chakry może mu się przydać w ramach swoistej rozgrzewki - uznał jednak, że na dzień dzisiejszy wystarczy mu składania pieczęci.
Wstał więc i złapał swoją naginatę, do której wcześniej przymocował zakupiony łańcuch. Przyszła mu do głowy nauka widzianych kiedyś ruchów, polegających na używaniu liny i posyłaniu broni drzewcowej naprzód oraz sterowaniu nią w powietrzu. Stanął więc dobrych kilka metrów przed stojącą wciąż wytworzoną przez niego Mokutonową ścianą i zaczął wykonywać przeróżne akrobacje ze swoją naginatą - po chwili uznał jednak, że dla swojego własnego bezpieczeństwa lepiej będzie potrenować po prostu ze zwykłym kijem. Oderwał więc jeden z cieńszych pędów i zaczął za jego pomocą trenować sterowanie nim przez łańcuch. Sztuczka ta okazała się o wiele trudniejsza niż można by się spodziewać - trudność Senju sprawiała nie tylko celność ataku czy własne bezpieczeństwo, ale przede wszystkim sterowanie bronią i zachowanie siły ataku odpowiedniej do tego, by być w ogóle w stanie zranić swojego przeciwnika.
Gdy Keizo był już mniej więcej obeznany z nową techniką, postanowił wrócić do treningu razem z ostrą naginatą. Tym razem jego nogi i głowa były o wiele bardziej bezpieczne niż ostatnio. Łańcuch gładko przesuwał się w chronionej rękawiczką dłoni shinobi, a ostrze broni raz po raz wbijało się w drewniany murek, stojący pośrodku ukrytej w najmniej uczęszczanej części parku polany. Trening na dziś był jednak zakończony - przez drzemkę i dwa ciężkie treningi Senju stracił upływ czasu, a słońce znów tymczasem zaczęło chować się za horyzont. Chłopakowi pozostało pozbieranie swoich rzeczy i powrót do niewielkiego pensjonatu, w którym wynajmował tani pokoik.
0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Park Kaito 回答公園

Post autor: Keizo »

Kolejny dzień i kolejny pot wylany podczas treningów. Tym razem Keizo postanowił jednak nieco sobie odpuścić - nie stawił się na swoim "poligonie" aż słońce nie stało wysoko na niebie, a żądza jedzenia jego organizmu nie została w bardzo zadowalający sposób zaspokojona. Tego dnia w końcu trening miał być jeszcze cięższy, a dobry, porządny posiłek przecież na pewno pozwoli shinobi zregenerować jego zasoby chakry na tyle, by nie musiał go on przerywać w okolicach południa krótką, acz jednak bezproduktywną drzemką. Po krótkiej rozgrzewce chłopak w końcu przeciągnął się ostatni raz i przeszedł do treningu jutsu.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Park Kaito 回答公園

Post autor: Keizo »

Po sukcesie podczas nauki kolejnej techniki, Senju zdecydował się na krótki odpoczynek przed ostatnimi ćwiczeniami. Zjadł trochę resztek ze swojego śniadania - które i tak było całkiem późno - po czym na krótką chwilę przysiadł pod drzewem i wpatrzył się w obłoki płynące po niebie. W końcu jednak wstał i wrócił do pracy - nikt przecież za niego nie opanuje jutsu, którego miał na myśli, a chciał jeszcze dzisiaj zakończyć swoją już kilkudniową sesję treningową, iść do pensjonatu, przespać się i być może wrócić na kontynent. Bardzo podobało mu się na wyspach, jednak Senju czuł się o wiele lepiej - co nie było raczej dziwne - w terytoriach bliższych Prastaremu Lasowi.
  Ukryty tekst
z/t
0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Park Kaito 回答公園

Post autor: Numa »

Rozmowa na osobności była w pewnym sensie na rękę Numie, dlatego kiwnął jedynie głową. I ruszył razem z nim idąc gdzieś. Wydawało mu się że był kimś ważnym choć to prowadzenie w odosobnione miejsce nieco go niepokoiło. W końcu jeszcze nie wiedział kim jest. Aż w końcu on przedstawił się pełnym tytułem. - On jest liderem... więc zapewne posiada ten sam dar co ja... Tylko jak mu to wszystko przedstawić aby zrozumiał i mi uwierzył. Najpierw jednak przyda się odosobnione miejsce gdzie będę mógł się skupić. - Jego rozmówca sam jednak zaproponował wędrówkę w kierunku pobliskiego parku co było na rękę Numie. - Dobrze, tam będzie lepiej. - I tak powoli Numa razem z liderem klanu Ranmaru dotarli na miejsce. Wówczas bezdomny rozejrzał się aby upewnić że po prostu są nieco dalej od innych.
- Chyba jesteśmy sami. Dobrze zacznę więc od tego co ciężko było by wytłumaczyć cesarzowi z racji tego że nie widzi on w taki sposób jak my. - Wówczas Numa aktywował swoje Doujutsu patrząc na Lidera Klanu Ranmaru. Po czym niemal od razu wyłączył je. Mając przy tym na twarzy wyrysowany nie tyle co strach co świadomość tego że niektóre klany dbały o to aby ich Keken genkai było tylko na terenie ich jurysdykcji. - Jeszcze tego pożałuję.. - Była to chwilka przebłysk który powinien wystarczyć aby ten zrozumiał że posiada te same umiejętności co on.
- Wiesz o tym jak działa nasze Doujutsu pozwala ono dostrzec siłę witalną a także określić stan kogoś kogo widzimy. Chodzi o to że zrobiłem to tam na miejscu udało mi się przeskanować praktycznie każdego z zamachowców z Kami no Hikage. To jednak nie wszystko, znam sporą część imion ich a także po części umiejętności. Jednak to mógł bym powiedzieć nawet cesarzowi. Jednak za przyzwoleniem mogę prosić abyś aktywował swoje doujutsu ? -
  Ukryty tekst
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]