Dzielnica portowa

Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Ōkami »

Nie miał żadnej pewności sądzić, że mężczyzna którego w złości wskazał, jako swój główny obiekt podejrzeń senior, był jakkolwiek zamieszany w całą sprawę. Można było jednak założyć, że cała ta animozja mogła mieć jakieś podłoże. Było możliwe wszak, że Kazuya powie Wilkowi o powodzie nienawiści seniora, wyjdą na jaw jakieś brudne sprawki albo porachunki właścicieli magazynu Wakaharu i Wilk dowie się o tym, że syn właściciela Wakaharu kiedyś kogoś okradł. Czy coś. Sami się do tego nie przyznają, a to może wygenerować zupełnie nowe możliwości w śledztwie, poszerzając jego możłiwe horyzonty. Tym razem chciał wycisnąć sprawę do sucha, a nie zostawiać żadnych niedopowiedzeń.

Wiedział dzięki temu, gdzie znajduje się dom właściciela, dom zza miedzy czyli należący do Kazuyi, a także dom sąsiada który zgłosił pożar. Na początek trzeba było, jak Tsukushima, przesłuchać wszystkich i to właśnie robił. Obrał za cel Kazuyę, zakołatał do drzwi... i cisza. Znienawidzonego sąsiada nie było w domu, co nie umknęło uwadzę Wilka, co także zanotował w swoim notatniczku wiernym. Udał się więc do sąsiada co gasił pożar i go widział. A tam jakieś dziecko. Chciał coś powiedzieć, zdążył unieść rękę i rozchylić usta, ale bezowocnie, bo dziecko zaczęło krzyczeć po ojca. Może to i lepiej, nie zmarnuje chociaż czasu tłumacząc cokolwiek dziecku.
- Uznam to za komentarz świadczący o tym, że wreszcie powinienem przyciąć włosy. - Rzucił z uśmiechem Wilk, zarzucając grzywą sięgającą do łopatek do tyłu, przeczesując czyste włosy dłońmi. - Zostałem wysłany przez straż Hanamury. Prowadzone jest śledztwo celem odnalezienia podpalacza magazynu Wakaharu. Zgodnie z moimi oględzinami nie było to podpalenie cywilne, a wykonane przez Shinobi, co stwarza zagrożenie dla życia właścicieli. Podobno to Pan pierwszy ujrzał pożar i poinformował o tym właścicieli magazynu? Widział Pan na miejscu kogokolwiek jeszcze? Ktokolwiek kręcacy się przy magazynie, ktokolwiek wyróżniający się w tej okolicy? Zakładając, że podpalenia dokonał użytkownik ognia mógł być najemnikiem, nosić broń na wierzchu albo różnego rodzaju pancerz... Potrzebuje wszelkich informacji dotyczących zarówno podpalenia, jak i możliwych sprawców czy wrogów właścicieli magazynu. Syn właściciela wskazał możliwe sprawstwo Desuriego, zna go Pan i wie być może na ile to może być jakkolwiek zasadne podejrzenie?- Nie chciał wchodzić do środka, nie chciał narzucać się i nadużywać czyjejś gościnności. W ręku ołówek, w drugim notes, gotów notować wszystkie ważne informacje.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Ōkami »

Shinobi który może pozbawić go życia jednym ruchem? Który? Gdzie? Jakby Wilk to usłyszał to by dzieciaka piersią zasłonił i sam się zaczął za takowym rozglądać. Wilk niestety dla swojej misji był osobnikiem wyjątkowo stroniącym od przemocy i zabijania, decydując się na nią raczej w ostateczności, nie chcąc mordować ni zabijać. Wolał, by ludzie się nawracali i pokutowali za swoje przewiny, a nie ginęli. Śmierć była całkowicie bezsensowna i bezowocna. Nie zmieniało to też tego, że Wilk słysząc, że jest żebrakiem w duchu zaśmiał się i podziękował poradom Mikoto co do jego wyglądu. I tego, że swoje graty trzyma teraz w zwojach w kaburze, a nie na kiju z tobołkiem jak prawdziwy żebrak. A tak jeszcze do niedawna było.
- Nic się nie stało. Ale bułkę zjem, jestem bez śniadania. - Zaśmiał się na głos Wilk, z szczerym uśmiechem wymalowanym na jego nieskażonej rozumem buziuchnie.


Zaczął uważnie notować wszystko, co słyszał. Dzielny notesik do akcji: Dużo światła od ognia zbudziło sąsiada. Mieszka vis a vie magazynu, więc jest to jak najbardziej możliwe, że świeciło mu po oczach jak spał. Na miejscu nie było shinobich. Desuri: na pieńku z młodym. Bogaty, stać go by było na usługi użytkownika ognia. Ani sąsiad ani Kazuya nie mieszkają dość bogato, by wywalić w bło... w użytkownika ognia kilka setek by dopuścić się sabotażu. Desuri awansuje więc na najbardziej podejrzanego.
- Jakby zdawał sobie Pan sprawę jeszcze gdzie mogę go szukać, wolałwszy zastać go w domu niźli w pracy. Tam może mieć pomocników, poczuć się zbyt pewnie i chcieć konfliktu... A ja naprawdę nie chcę zabijać. - Wywrócił uśmiech w smutną podkówkę. Ale szczerą. W sytuacji podbramkowej broniłby się.


Wszystkim, co potęga fal ze sobą niesie.

W momencie w którym dostanie informacje co do miejsca pobytu Desuriego uda się tam. Jeśli nie dostanie takich informacji - pójdzie do właściciela magazynu po nie, sprawdzając jeszcze raz czy nikogo nie ma u Kazuyi. Jak żaden nie ma tych informacji to Wilk cofnie się do portu, próbując tam wypytać pracowników o tego całego bogacza Desuriego.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Kyohei »

Zapraszam tutaj: Biały Dystrykt
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Ōkami »

Nic nie wskazywało po prostu na sprawstwo Desuriego prócz podejrzenia skierowanego przez młodego. Ale co fakt, to fakt. Po co miał niszczyć komuś magazyn, skoro sądząc po jego posesji, stać go było na kupienie sobie dwóch takich magazynów jak i nie trzech, zburzenie i postawienie nowych? No i jego prawa ręka do brudnych spraw była użytkownikiem miecza, nie pokazał nic coby wskazywało na umiejętności w zakresie uwolnienia ognia. A Wilk naprawdę nie miał ochoty bardziej się w całej sprawie grzebać niż to konieczne, nie chciał by któryś z kolejnych ludzi Desuriego nadział się na wilcze kły i musiał się przekręcić. Zabijanie nie jest czymś, co powinno komukolwiek i kiedykolwiek przychodzić z łatwością. Na szczęście udało mu się trafić na patrol, dwójki strażników których znał, to też sporządzenie im krótkiego sprawozdania zakrawało o przyjemność, bo nie musiał tłumaczyć za wiele - miał wszak zaufanie kolegów po fachu, działając na polecenie tych samych ludzi co i oni.

Nie udało mu się zjeść nic, toteż poprawił tylko bandaże, upewniając się, że rany już nie krwawią (i tak pewnie będzie musiał odwiedzić szpital), ale dla pewności i by zyskać sił odpieczętował pigułkę ze skrzepniętą krwią ze zwoju w kaburze i zażył ją, odnawiając wszystko to, co utracił, nieco odżywiając przy tym swój organizm. Dotarł do domu Kazuyi i zapukał. I znów nic. Tyle godzin, żeby nikogo nie było, to było podejrzane. Ale wtem, jakiś dźwięk.
Wilk prężnym krokiem, na tyle, na ile pozwolą mu obrażenia, a przy tym koncentrując czakrę w stopach by zmniejszyć ilość emitowanych dźwięków i nie tuptać niepotrzebnie, postanowił więc ruszyć na tył domu i skonfrontować tam Kazuyę. Pewnie zada mu standardową ilosć pytań, jak go na czymś nie przyłapie. Jakby usłyszał, że ten dźwięk, jego źródło się oddala, to ruszy biegiem.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Ōkami »

Nie musiał na szczęście swoje i swoich biednych rannych nóg zbyt szybko biec. Chciał, i pewnie by się do tego zmusił, gdyby pojawiła się konieczność, ale niestety zdawał sobie sprawę z tego, że nie specjalnie mógł. Rany mogłyby się otworzyć, znów mógłby pojawić się krwotok. Ale nie takich poświęceń muszą się podejmować ci, którzy chcą uratować świat. A jego celem właśnie było to, zbawienie świata od losu skąpanej we krwi krainy, stworzonej przez złych ludzi. Męczennicy muszą płacić najwyższą cenę, a Wilk czuł, że był gotów zapłacić swoją - nieporównywalnie mniejszą, opłatę w krwi i poświęceniu.
Na jego szczęście też, poszukiwany mężczyzna sam praktycznie na niego wpadł, w zasięgu dziesięciu metrów czyli każdej techniki. Wilk aż się uśmiechnął na jego widok. No do takich prostych poszukiwań to nie był trenowany. Smok i niedźwiedź uczyli go poszukiwań wielodniowych i wielogodzinnych, po pas w błocie, po pas w mroźnej wodzie, przedzierając się przez jaskinie i wodospady. Nigdy cel sam się nie pchał w łapki!
- Nie widziałem. Poszukuję za to Pana, Panie Kazuya. W związku z możliwością podpalenia magazynu Wakararu. Bardzo dużo wskazuje na to, iż jest Pan sprawcą tegoż podpalenia. Mam nadzieję, że nie będzie pan miał problemu z tym, by przejść się ze mną do siedziby straży gdzie złoży pan obszerne wyjaśnienia? Oczywiście moi koledzy przeszukają pana dom wtedy, sprawdzą pana historię... - Wygłosił swoją mowę, gotów do działania. Gdyby Kazuya okazał się być podpalaczem i zaczął składać jakiekolwiek pieczęci, WIlk bez zawahania i nawet momentu oddechu złoży jedną pieczęć wypluwając szybki i potężny klej na mężczyznę, uniemożliwiając mu składanie pieczęci, a potem podbiegnie by wypluć w niego po kilku pieczęciach wodę i zamknąć go w więzieniu z wody.

Mając go zamiar tam trzymać, aż do utraty przytomności. Nie chciał zabić. Chciał unieszkodliwić. Jak to osiągnie w razie możliwego ataku to weźmie pana jak wór ziemniaków na ramię i pójdzie znów szukać strażników, najlepiej do siedziby by od razu złożyć raport.


Z/T jak się wszystko uda?
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Dzielnica portowa

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanamura”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości