Rzeka

Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Rzeka

Post autor: Hotaru »

Nie ma na tym świecie chyba ludzi, którzy nie baliby się niczego – każdy z nas miał jakieś obawy, niezależnie od tego, czy był takim optymistą jak Haruki, czy raczej cichym i nieśmiałym człowiekiem jak Hotaru. Całe szczęście to, czego się oni obawiali okazało się być bezpodstawne… Pewnie przyszłość przyniesie nowe obawy, jednakże teraz mogli się cieszyć tą beztroską i miłymi chwilami.

Skoro tak mówisz... – odpowiedziała, nie do końca jednak przekonana. Mizutama uważała, że naprawdę bardzo wiele rodzinie Harukiego była winna i jak tylko będzie miała okazję, to postara się wszystko zwrócić, czy też odpracować. Nie będzie się nawet zastanawiać, jeżeli kiedyś przyjdzie jej walczyć ramię w ramię z Shabondamami, choć oczywiście miała nadzieję, że taka konieczność nie zajdzie. Na żart z rozdymką zareagowała nabraniem powietrza w policzki.

To były drobne gesty, których się będą tak naprawdę uczyć – co drugiej osobie pasuje, co też nie. Gładzenie chłopaka po włosach czy twarzy było jednak dla Hotaru równie miłe, co i dla Haru. Bo od dłuższego czasu miała na to ochotę, pragnęła przekroczyć tę granicę między nimi, jednakże zawsze się tego bała. Oczywiście niepotrzebnie, bo Shabondama nie wyglądał, jakby miał coś przeciwko. Wręcz przeciwnie – mrużył delikatnie oczy pod wpływem jej dotyku. Uśmiechała się cały czas delikatnie… Było jej dobrze, zdecydowanie.

Nawet pogoda dopisała, mamy naprawdę spore szczęście dzisiaj – dodała. Nie było może upału, jednakże było na tyle ciepło, że mogli siedzieć wieczorem na dworze. Oczywiście, ogrzewało ich trochę ognisko, co nie zmieniało faktu, że nie było tak źle. W dzień było naprawdę całkiem przyjemnie, świeciło słońce… jak na standardy w Cesarstwie, nie było źle. Na jego następne pytanie nie odpowiedziała od razu. Musiała się chwilę zastanowić. – Raczej nie od razu, choć znając ją, to zapewne sama się szybko zorientuje. Zastanawia mnie, czy by nie zmieniła zdania w kwestii naszej wyprawy, gdybym jej powiedziała… więc może jak już wrócimy? – To co między nimi teraz się działo było naprawdę jeszcze bardzo świeże. Wspólna wyprawa poza Tenkyu będzie lekcją i próbą dla nich nie tylko jako shinobi, ale także właśnie i partnerów. Były dwie opcje – albo to ich jeszcze bardziej do siebie zbliży, albo wręcz przeciwnie. Choć Hotaru oczywiście miała nadzieję, że jednak będzie tylko lepiej.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Rzeka

Post autor: Hotaru »

Czuła się, jakby była w bajce – po części wydawało się jej to zupełnie nierealne, że to wszystko miało miejsce naprawdę, z drugiej strony miała na to twarde, logiczne dowody. Czuła dotyk jego placów, które bawiły się jej włosami. Czuła jego głowę na kolanach, ciepło jego skóry pod palcami, gdy głaskała jego twarz. To wszystko było jak najbardziej prawdziwie… I nawet gdy zamykała oczy i otwierała je z powrotem, to co widziała nie ulegało zmianie, więc nie miała żadnych podstaw, żeby nie wierzyć. Właśnie przez to czuła się szczęśliwa jak nigdy dotąd. Uśmiechała się, wręcz promieniała. Pomimo tych wszystkich ciężkich, smutnych rzeczy którą ją spotkały… To było niesamowite uczucie.

- I tak pewnie podejrzewają coś – odpowiedziała całkiem szczerze. Gdy tak pomyślała o zachowaniu matki ostatnimi czasy, to wyglądało to trochę, jakby próbowała ją „wepchnąć” Harukiemu. Wtedy, gdy odmówiła spaceru we trójkę i nalegała, żeby poszli sami. Wszystko powoli nabierało sensu. Słysząc słowa Haru w kwestii zmęczenia, pokręciła głową. – Nie, jest w porządku. Nie chcę jeszcze iść spać. – To akurat była prawda. Była nieco zmęczona, to fakt, ale jeszcze nie na tyle, że się wręcz słaniała i miałaby zasnąć w przeciągu minuty. Do tego jeszcze było jej daleko. No i pomimo że umysł jej mówił, że to wszystko było prawdziwe, to jednak się bała, że jak pójdzie spać i się obudzi, to okaże się to tylko snem. – Zdecydowanie nie pozwolę żebyś sam planował tę wyprawę! – Mówiła pół żartem, pół serio. Co jak co, ale z ich dwójki to ona była tą zorganizowaną i chciała mieć chociażby jakiś zarys. Wiadomo, los pokaże co z tego wyjdzie, ale będzie się czuć zdecydowanie bezpieczniej, gdy jakiś cel sobie postawią, a nie będą iść na żywioł.

To tylko yukata. Te słowa rozbrzmiały w głowie Hotaru niczym dzwon. Haruki nigdy nie przykładał wagi do statusu społecznego, to prawda… jednakże pewne rzeczy pomiędzy nimi były tak bardzo różne. Dla Mizutamy yukata, którą miała była naprawdę bardzo cenna i w życiu by nie użyła jej jako koca do siedzenia na trawie. Zaś dla Shabondamy to nie było nic takiego. Przecież jego matka miała szwalnię – która prosperowała całkiem nieźle – więc jak ta się zniszczy, to uszyje mu następną. Stać ich było na materiały. Hotaru zaś z pieczołowitością czyściła każdą najmniejszą plamkę, a dziurki, które się pojawiały na materiale cerowała czy też zakrywała haftem; Blondynka skarciła się szybko za te myśli w głowie. To nie miało żadnego znaczenia w ich przyjaźni, czy dalszej relacji. Pieniądze – czy też ich brak – nigdy nie stanowiły problemu. Dlatego w końcu usiadła na tej yukacie, by spojrzeć na chłopaka, gdy zadał pytanie.

- Wiesz jakie to są mamy… często sobie wyobrażają nie wiadomo co. – Mizutama spojrzała w bok, nieco się czerwieniąc. Przecież nie powie na głos, co miała na myśli tak naprawdę, to było takie zawstydzające! - Jest trochę różnicy między byciem przyjaciółmi, a no… razem. Może dla nas się niewiele zmienia, ale w jej oczach pewnie wszystko, jak to z ludźmi starej daty. – Jak się Erin dowie to zapewne od razu będzie chciała szykować ślub i wesele, bo za jej czasów tak to wyglądało… Jeżeli miało się w ogóle ten przywilej wybrania osoby, z którą miało się spędzić resztę życia.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Rzeka

Post autor: Hotaru »

To nie tak, że Hotaru spoglądała na chłopaka jak na kogoś, kto nie miał szacunku do tego, co posiadał. Po prostu wiedziała, że dla niego pojęcie wartości było trochę inne. No i domyślała się, że myślał też w tym o niej, żeby było jej bardziej komfortowo. Mimo wszystko leżenie na gołej ziemi nie należało do najlepszych pomysłów, można było się łatwo przeziębić! To było miłe, że tak do tego podchodził, jednakże Mizutama musiała trochę inaczej na to spojrzeć i poprzestawiać parę rzeczy w głowie.
Mam wrażenie, że wiedzą zawsze o swoich dzieciach wszystko i ciężko cokolwiek przed nimi ukryć, no ale zobaczymy! – Nie było co się martwić na zapas. Nawet jak się wyda, to może ich reakcja będzie bardziej pozytywna, aniżeli im się wydawało? Hotaru po prostu była realistką i starała się wziąć wszystkie możliwości pod uwagę – zarówno te dobre, jak i złe. – Jeśli wyjdzie na jaw to wyjdzie, nie przejmuj się tym aż tak – dodała jeszcze, uśmiechając się do chłopaka.

Plany Hotaru wyglądały niemal zawsze tak samo – praca, pomoc w domu, treningi. Od ostatniego roku jej życie wyglądało cały bardzo podobnie. Gdzieś tam starała się wcisnąć spotkanie z Harukim, bo przecież nie mogło być tak, że się wcale nie widzieli! Na przyszły tydzień nie miała żadnych wyjątkowych pomysłów. Westchnęła, kładąc się na ziemi.
Pewnie to samo co w zeszłym tygodniu – odpowiedziała zgodnie z planem. Odwróciła głowę, tak by móc spojrzeć na chłopaka. – Chyba że masz zamiar mnie gdzieś porwać? – Uniosła jedną brew, uśmiechając się do niego nieco… zawadiacko. To było trochę niepodobne do niej, ale… czuła się przy nim jeszcze bardziej swobodnie niż wcześniej.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Rzeka

Post autor: Hotaru »

To nie jest tak, że Hotaru robiła z tego wielką tajemnicę, po prostu nie czuła potrzeby od razu „krzyczeć” że są razem, ledwo po tym, jak się zeszli. Miała jednak nadzieję, że wyjdzie to bardziej naturalnie – ich rodzice w końcu zauważą zmianę w ich relacji, albo sami zapytają i wtedy nie ma co kłamać, że jest inaczej. Miała nadzieję, że chłopak nie zrozumiał tego źle, że nie chce by ludzie wiedzieli, bo się wstydzi czy coś, nic z tych rzeczy! Dla niej to było po prostu nowe doświadczenie i najpierw chciała sama sobie to wszystko w głowie poukładać. Na chwilę obecną jeszcze nie wszystko do niej docierało i miała wrażenie, że śni.

Albo same zauważą i jedynie to potwierdzimy – Uśmiechnęła się. Hotaru podchodziła do sprawy realistycznie. Nie spodziewała się, żeby ich rodzice zareagowali jakoś negatywnie, biorąc pod uwagę fakt, że ich dzieci już tyle lat się przyjaźniły, że to się wydawało dosyć naturalne.

Uśmiechnęła się, gdy chłopak położył się koło niej. Spoglądała na niego tymi swoimi kocimi oczyma, nie zamierzając go spuścić ze wzroku, jakby miał się rozmyć, gdy tylko zamknie na dłużej oczy. Gdy poczuła ciepły oddech Haru na swoim policzku, serce zabiło jej szybciej. Przymknęła oczy słysząc jego szept, czując delikatne muśnięcia jego ust. Delektowała się wręcz nimi, nic nie odpowiadając, pozwalając chłopakowi mówić i działać jednocześnie. Gdy Haruki ją pocałował, nie pozostawała bierna. Chwyciła dłońmi za jego koszulkę, gdy próbował się od niej odsunąć, przyciągając lekko chłopaka do siebie, przedłużając pocałunek.

Nie musisz mnie porywać poza wyspę, żeby zrobić coś szalonego – odpowiedziała, uśmiechając się do chłopaka, gdy się odsunęli od siebie na te parę centymetrów. – A tak serio, na pewno będę chciała pójść na jakąś misję, trzeba zebrać fundusze przed wyprawą – Co jak co, ale sprzęt kosztował. Nie miała zbyt wiele rzeczy i nie pójdzie w takim „stanie”. Trzeba było zebrać trochę pieniędzy, kupić ekwipunek, który zapewne się im przyda w trakcie podróży. I jasne, po drodze będą się imać jakiejś roboty, co pomoże na finansowanie ich przygody, co nie zmienia faktu, że lepiej mieć coś na start.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Rzeka

Post autor: Hotaru »

Hotaru nigdy po sobie by się nie spodziewała, że może drzemać w niej tyle pewności siebie. Z drugiej strony… to wszystko wychodziło po prostu naturalnie, jednocześnie z lekką obawą, że nie jest prawdziwe i wciąż szukała potwierdzenia tego, że to co się stało jest realne. Z każdą kolejną chwilą jednak coraz bardziej przekonywała się do tego, że wcale nie śniła. Haru był prawdziwy, mogła go dotknąć, mogła się przytulić, czuła ciepło od niego bijące, zapach jego ciała.
Będzie trzeba też jakiś namiot wziąć, bo pewnie nie zawsze będziemy mogli spać w jakiejś noclegowni – Z dwóch powodów. Po pierwsze to kosztowało fundusze, po drugie: po drodze się może po prostu zdarzyć tak, że żadnego zajazdu nie będzie. Namiot był gwarancją, że nie zmokną w trakcie snu. - Mogłabym to samo powiedzieć o przemęczaniu się w kwestii Twoich treningów z Kagamim! – powiedziała zupełnie poważnie. Jej się jeszcze nigdy nie zdarzyło praktycznie zemdleć w trakcie pracy czy pomaganiu mamie w domu. - No jasne, że znajdę czas – dodała też.

Miała dosłownie takie same odczucia i rozumiała chłopaka aż nad wyraz dobrze. Zacisnęła drobne palce na jego dłoni, uśmiechając się delikatnie. Następnie Haruki zadał pytanie. Z pozoru było ono łatwe… każdy człowiek bowiem o czymś marzy, prawda? Dla Hotaru było ono jednak naprawdę ciężkie, bo… nigdy się nad tym nie zastanawiała. A chociaż w ciągu ostatniego roku, gdy tak naprawdę żyła z dnia na dzień. Nie myślała zbytnio o przyszłości, a chociaż tej dalekiej, bo problemy teraźniejsze wystarczająco zaprzątały jej głowę. Martwiła się o matkę, musiała zapewnić im jakiś godny byt… I oczywiście, mogłaby więcej polegać na pomocy ojca Haru, ale tego nie chciała. Jej tata zawsze na wszystko pracował sam i miała podobne podejście. Nie zamierzała być wiecznie zależna od Shabondam.

Mam podobnie. Cały czas mam wątpliwości, czy przypadkiem nie śnię. Jednak przecież tu jesteś, trzymasz mnie za rękę. Czemu nie miałoby to być prawdziwe? – zapytała retorycznie. Haru nie musiał odpowiadać. Po prostu powiedziała to, co aktualnie miała na sercu. – Marzenia zaś… nie wiem, Haru. Ostatni rok spędziłam na życiu z dnia na dzień. Nie zastanawiałam się nad tym zbytnio. Chciałabym, żeby mama się czuła lepiej, żeby się pogodziła ze śmiercią taty i ruszyła do przodu, jednak to jest proces i nie jestem w stanie na nią wpłynąć. Dla siebie zaś… nie wiem. Może po prostu obudzić się pewnego dnia i nie mieć żadnych zmartwień? – Nie chciała zabrzmieć dołująco… jednakże taka była rzeczywistość. Nie pragnęła jakiś pięknych ubrań, zostania kunoichi, o której będzie mówił cały świat, bogactwa. Po prostu wstać z łóżka, bez zastanawiania się czy starczy jej pieniędzy na targu, o zdrowie mamy czy o wiele innych rzeczy. Wtedy będzie najszczęśliwsza na świecie.
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Rzeka

Post autor: Shabondama Haruki »

0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Aoi
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2024, o 08:52
Wiek postaci: 24
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, bladoróżowe włosy. Brązowe oczy, fioletowe usta. Zwykły strój: ciemno fioletowe kimono z delikatnymi akcentami kwiatów sakury, spinka we włosach z kwiatem malwy.
Na statku - standardowy mundur cesarski.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka do baniek (z wygrawerowanymi kwiatowymi zdobieniami), naszyjnik z symbolem Jashina, odznaka klanu Shabondama, Karambit zasunięty za pasem obi, 2xKabura
GG/Discord: laertes9788
Multikonta: Ai, Itoshii

Re: Rzeka

Post autor: Aoi »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Aoi
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2024, o 08:52
Wiek postaci: 24
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, bladoróżowe włosy. Brązowe oczy, fioletowe usta. Zwykły strój: ciemno fioletowe kimono z delikatnymi akcentami kwiatów sakury, spinka we włosach z kwiatem malwy.
Na statku - standardowy mundur cesarski.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka do baniek (z wygrawerowanymi kwiatowymi zdobieniami), naszyjnik z symbolem Jashina, odznaka klanu Shabondama, Karambit zasunięty za pasem obi, 2xKabura
GG/Discord: laertes9788
Multikonta: Ai, Itoshii

Re: Rzeka

Post autor: Aoi »

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tenkyū (Wyspa rodu Shabondama)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość