Centrum dzielnicy Ranmaru

Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

1/7Chłopiec, który się skrapla...
Rutyna była jedną z najgorszych rzeczy w jaką można było wpaść. Nawet śmiertelna pułapka była niczym jeżeli chodziło o to. Ta przynajmniej ekscytację a rutyna codziennej pracy w szpitalu nie każdego musiała spełniać, prawda? I tak właśnie nasza młoda kunoichi postanowiła się jej wyrwać. Postanowiła zmienić swój los tego dnia i przejść przez nieznany sobie szlak... który najwidoczniej był w Centrum Dzielnicy klanu Ranmaru! Czuła to! Czuła, że to właśnie w tym miejscu ma się coś wydarzyć. Przechodziła przez ulice rozglądając się po otwartych straganach, gdzie leżały ryby, jakieś zamorskie (ostatnie w sprzedaży) owoce, które były teraz towarem luksusowym, jakieś drobne ozdoby, szkła...
Nic nadzwyczajnego tutaj też rutyna zawładnęła wszystkimi. Codziennie otworzenie straganu, wystawienie tych samych rzeczy i ich sprzedaż do wieczora, zwinięcie interesu. I na następny dzień dokładnie to samo.

Dlatego poszła dalej, kierując się głębiej w ulicę. Aż w końcu usłyszała dziwne odgłosy w uliczce, stłumione głosy i dźwięk... Uderzenia? -Proszę... Dajcie mi spokój...- usłyszała delikatny, chłopięcy głos, który prosił o pomoc. Usłyszała chlupnięcie wody i krótkie śmiechy. Czy jakoś zareaguje? Powinna? Może lepiej przejść bokiem i nie zwracać na to uwagi? Warto mieć swój interes i swoje dobro przed nosem, no nie?
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

2/7Chłopiec, który się skrapla...
Gdy tylko bohaterka wleciała w alejkę zobaczyła dwóch chłopaków w jej wieku, którzy przy ścianie trzymali jakiegoś mniejszego od siebie. Patrząc na niego widziała, że ma całe przemoczone ubrania i gdy Ci w końcu się odwrócili do dziewczyny, puścili go i upadł na ziemię kuląc się. -O patrzcie, przybyła księżniczka na białym koniu, aby uratować uwięzionego księcia... Ale czekaj...- obydwoje się zaśmiali donośnie z tego żartu. Znęcanie się chyba nigdy się nie skończy, szczególnie jak się było większym i silniejszym. Biedny chłopiec, że też musiało to trafić na niego... Patrzyli się na Shiori swoim wzrokie pełnym iskier... Mieli satysfakcję z tej sytuacji... Byli to zwykłe zbóje bez krztyny honoru, którzy wypatrywali najsłabszej ofiary! Ale dlaczego nikt ich nie powstrzymał? Nie była pierwszą, która przeszła obok tej alejki... Czyżby ludzie byli tak znieczuleni?
-Ha ha ha, dobrze, już dobrze. Następnym razem się dłużej z Tobą pobawimy, Siusiu.- w dwójkę się zaśmiali i przeszli obok wojowniczej kunoichi, zostawiając ją z chłopcem sam na sam. Nie patrzył się na nią, był całkowicie przerażony i trząsł się ze zdenerwowania i strachu. W końcu podniósł na nią swój wzrok. -Proszę... Nie rób mi krzywdy...- te słowa mogły zaboleć i złamać serce... Jak te dwa bydlaki mogły coś takiego zrobić temu biednemu, uroczemu chłopcu?!
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

3/7Chłopiec, który się skrapla...
Scena łamała po prostu serce. Mały chłopiec, który został pobity, wyśmiany i pozostawiony samemu sobie. A to wszystko za sprawą dwóch młodocianych bandytów, którzy nie wiedzieli jaką krzywdę tym robią chłopcu na bardzo długi czas, jak nie do końca życia. Sama nie wiedziała, dlaczego się z niego naśmiewają, ale gdy tylko przy nim przysiadła zauważyła, że całe jego ubranie składające się z bawełnianych spodenek i sweterku było przemoczone. Gdy spojrzała na niego jeszcze dokładniej, nie miał żadnych ran na ciele ani obić. Więc chyba nie zrobili mu żadnej krzywdy? Tak jej się przynajmniej wydawało.
Gdy zbliżyła do niego swoje dłonie, niekontrolowanie zatrząsnął się i jego lewa ręka zamieniła się w wodę i przemoczyła mu rękaw sweterka. Przerażony skulił się jeszcze bardziej. Ręka samoistnie sama wróciła do fizycznej formy. Co to było? Czy jej się coś wydawało. -Nie znam ich... Mieszkam tutaj od kilku dni... Braciszek Yun zabrał mnie tutaj ze sobą... Chciałem wyjść się tylko pobawić.. .Nie powinienem... Braciszek będzie zły...- rozpłakał się w swój rękaw i co kilka sekund pewne części jego skóry skraplały się na jej oczach. Chłopczyk tego nie kontrolował. Znała coś takiego? A może znała kogoś o podobnych umiejętnościach? -Braciszek Yun ciężko pracuje w jednej z kuźni... Zakazał mi wychodzić samemu... Ale ja chciałem się pobawić... Zobaczyłem tę dwójkę, ale gdy tylko podeszli... to, to... się cały zmoczyłem... I zaczęli się ze mnie naśmiewać...- jeszcze głośniej załkał. Biedny, mały chłopczyk. -Ja... ja... ja chcę do domu!- wtulił się w nią i niekontrolowanie się cały zamienił w wodę, ochlapując jej strój... Wrócił do swojej ludzkiej formy i zaczął jeszcze bardziej płakać... -Psie...Psieprasiaaaaam!
Dialogi:
Chłopczyk
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

4/7Chłopiec, który się skrapla...
Niebiesko włosa bardzo dobrze sobie z nim radziła. Chłopiec uspokajał się przy każdym jej słowie i delikatnym traktowaniu. Kiedy coś do niej mówił, mogła spojrzeć na jego uzębienie, które było normalne i bez żadnych rewelacji. Tu brakowało jednego, tu drugiego. Mały szczerbacz, jak to dziecko w jego wieku. Wytarł o rękaw swojego sweterka gile z nosa i załkał. -Braciszek i ja mieszkamy w porcie... Ale nie pamiętam dokładnie gdzie... Zapomniałem...- spojrzał się na nią smutnym wzrokiem, starając się wstać z zimnej ziemi. Ciągle wciągał wodę ze swojego nosa. Widać było, że jest mu zimno. Możliwe, że właśnie przez to, że nie kontrolował swoich umiejętności woda działała na niego w takich temperaturach, jak na innych... Biedny, przemarznie w drodze do domu, który i tak trzeba było znaleźć. -Nazywam się Hu. Ty masz jakieś imię? Braciszek zawsze mówi, że powinno się przedstawić...- ukłonił się jej delikatnie, choć z małym potknięciem. Chyba jeszcze nie przywykł do takiego ruchu, ale ważne, że ktoś dbał o jego dobre wychowanie. Jego opiekun na pewno będzie się o niego strasznie martwił. Pytanie gdzie znaleźć coś cieplejszego dla chłopca i jak znaleźć w ogromnym porcie dom chłopczyka? A przede wszystkim... jego brata? Zadanie mogłoby się wydawać cięższe niż się spodziewała... Ale bohaterstwo kosztowało...
Dialogi:
Hu
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

5/7Chłopiec, który się skrapla...
Chłopczyk patrzył się na nią i starał się sobie cokolwiek przypomnieć. Zadawała mu pytania a chłopczyk powoli wychodził z całej tej sytuacji. Gdzieniegdzie jego ciało moczyło jego ubranka, ale było to rzadsze niż jeszcze kilka minut temu. -Nasz dom znajduje się pomiędzy zakładem rybnym a małą karczmą... Jest tam fioletowy szyld... A obok... a obok... Coś co przypomina wilka... Tylko tyle pamiętam, Onē-san...- miał nadzieję, że tyle im wystarczy... A właściwie jej. Prawdopodobnie znała lepiej od niego te tereny i mogła wiedzieć, gdzie się to znajduje. A opis przypominał jej co biedniejsze dzielnice Fuyuhany. Niedaleko portu i łatwo do dotarcia stąd, gdzie się znajdowali. Chłopiec nadal wyglądał na smutnego, ale czuł się zdecydowanie lepiej gdy miał kogoś kto chciał go obronić i mu pomóc. -Arigato, Shiori-Onē-san... Może mój braciszek się nie dowie, że się zgubiłem...- chyba nie chciał zawieść swojego opiekuna, który mógł się o niego zamartwiać... Widać było, że zaczął o tym poważniej myśleć i zabawa nie była warta odrzucania poleceń i próśb brata... -Pamiętam tylko, że przyszedłem z głównej ulicy... A później spotkałem tych dwóch chłopaków... Jeżeli... To mogłoby coś pomóc...- spojrzał się na nią smutnym wzrokiem, jakby nie chcąc pogorszyć ich sytuacji...
Dialogi:
Hu
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

6/7Chłopiec, który się skrapla...
Szli w kierunku obranym przez dziewczynę, który najlepiej pasował jej do opisu tego, co przekazał jej mały Hu. W głowie powoli pojawiały jej się myśli dotyczące jego zdrowia i czy mógłby zachorować, mimo że to jego własna technika i zdolność... Wszystko było takie ciężkie i sama nie zdawała sobie z tego sprawy. Kierowali się ku biedniejszej części osady, ale nadal ze sobą rozmawiali. Chłopczykowi od razu zrobiło się trochę raźniej. Nie bał się jak jeszcze kilkanaście minut wcześniej i szedł trzymając ją za rękę. Jego zamiana w wodę ustała, więc możliwe, że po prostu oddziaływały na niego negatywne emocje i wtedy tracił nad tym kontrolę?
-Wiem... Teraz mi trochę głupio... Gdybym się go posłuchał tamci chłopcy by mnie nie zaatakowali...- ale nie tylko o nich się martwiła Shiori. W końcu ostatnio przez ulice Fuyuhany ciągle przechodziły bojówki, ale także sam port został zniszczony w drobny mak. Co by się stało, gdyby ktoś taki na niego natrafił? Oszczędziłby go? Ci cholerni rewolucjoniści, nie... Terroryści nie mieli żadnych zahamowań, więc na pewno mogliby go skrzywdzić! A co by wtedy się wydarzyło? Jego brat by się nawet o tym mógł nie dowiedzieć... Czasy były niepewne, dlatego wartym uwagi były takie osoby, jak one, które chciały ochronić słabszych, mimo że same nie posiadały za wiele.

Okolica zaczęła robić się z każdym krokiem biedniejsza i uboższa. Budynki były podniszczone lub w całkowitych ruinach. Wszędzie walały się przemoczone deski, szmaty i błoto. Drogi były zaniedbane. -Mama i tata... Ja ich nigdy nie poznałem. Umarli niedługo po moich narodzinach. Wiem tylko tyle... Kagamatsu-niisan opiekuje się mną od zawsze i zawsze dba o to, żeby było mi ciepło i żeby było co jeść...- Hu nie zrobił smutnej miny, prawdopodobnie nie wiedział jak ma się zachować, ponieważ nigdy nie poznał swoich rodziców a sama osoba jego brata musiała mu wystarczyć.
Gdy rozmawiali dziewczyna w końcu zauważyła opisany budynek z okolicznym stoiskiem rybnym i kowalem. Naprzeciw była wyłączona, stara fontanna, pod którą leżał czarno-biały pies typu husky. -Ciro!- pies postawił uszy i podniósł głowę, od razu szczeknął gdy zobaczył chłopca. Więc dotarli... Pies do nich podbiegł i wylizał twarz chłopca, który zaczął go głaskać i się śmiać. Jakby strach całkowicie zniknął z jego głowy. -To piesek sąsiada, Ciro. Bawi się ze mną i Kagamatsu, gdy razem spędzamy czas na dworze. Chcesz go pogłaskać?- pies sam przychylił do niej głowę, aby go pogłaskała. Merdał z radości ogonem robiąc duży wiatr za swoim zadem.
Dialogi:
Hu
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 209
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
PH/$ Prowadzone misje:
Rida - misja rangi D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica klanu Ranmaru”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość