Centrum dzielnicy Ranmaru

Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

7/7Chłopiec, który się skrapla...
-Yun, ja tak nazywam braciszka. Ponieważ jak usuniesz "n" wychodzi YuHu!- chłopczyk uśmiechnął się do niej i podskoczył z radości na sam wydźwięk. Więc była to jakaś zwykła ksywka braci. Dobrze wiedzieć.
Dalsza droga była bez kłopotów, aż spotkali pieska, który ich miło przywitał. Chwilę się z nim pobawili i Shiori postanowiła przejść do dalszej części zadania. Czyli odstawienia go do domu. Chłopczyk chwilę się rozejrzał i podszedł do małej doniczki przed budynkiem. Podniósł ją i z jej spodu wyciągnął mały kluczyk. -Kagamatsu-niisan, powiedział że to będzie bardzo dobry pomysł i w ten sposób nikt nam nie wejdzie do domu. Niisan jest bardzo mądry.- podszedł do drzwi i przekręcił w nich zamek stając na palcach.
-Hu, dlaczego otwierasz tej dziewczynie drzwi?- za nią znikąd pojawił się wysoki, szczupły mężczyzna o bladej cerze i białych jak puchowy śnieg włosach. Spojrzał się zatroskany trzymając pod pachą worek z zakupami. Patrzył się na nią niepewnie.
-Niisaaaaaan!- chłopczyk zbiegł i przeleciał obok niej wtulając się w niego. Chłopak klęknął i został wylizany przez Ciro. -Shiori-onesan mnie obroniła i pomogła mi tutaj trafić! Przepraszam! Chciałem się tylko pobawić!- w oczach chłopczyka pojawiły się łzy i wtulił się bardziej w ramię swojego starszego brata. Na oko miał dwadzieścia lat, był starszy od Shiori. -Obroniła?!- spojrzał się to na głowę szlochającego brata i niebieskowłosą dziewczynkę. -Zaraz mi opowiecie, trzeba wejść do domu i napić się czegoś ciepłego. I ciebie trzeba koniecznie przebrać, jesteś cały mokry! Tego mi brakowało, żebyś jeszcze zachorował, Hu!- wstał i wziął go pod drugą rękę prowadząc ich do środka domku. Budynek wydawał się starą ruderą, ale to co zobaczyła w środku było miłym zaskoczeniem. Bardzo przytulne mieszkanko z dwoma izbami sypialnianymi, kuchnią z małą jadalnią. Parę regałów ze zwojami. Ogólnie przytulnie. -Hu, idź się przebrać, ja przygotuję ciepłe mleko, już, już.- starszy mężczyzna odłożył zakupy na drewnianym stoliku. I zaczął wyciągać jakieś gliniane naczynia. -Więc?- uśmiechnął się do niej szarmancko, jakby chcąc zacząć rozmowę. Wyciągnął przed siebie trzy kubki, garnuszek i zapalił zapałkami palenisko w piecyku. Do garnuszka wlał mleko i położył je na ogniu piecyka, zagrzewając i mieszając powoli w lewo. Wsypał tam jakieś przyprawy i zioła, które bardzo szybko wypuściły zapach, który rozprowadził się po małym pomieszczeniu.
Dialogi:
Hu
Obrazek
Kagamatsu
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Yachiru »

8/7Chłopiec, który się skrapla...
-Nie, nie. Siadaj. Zajęłaś się moim bratem, więc nie ma o czym gadać. Już zaraz przygotuję mleko i się ogrzejesz. Nie sądziłem, że w Fuyuhanie będzie tak srogo zimno.- chłopak uśmiechnął się przez ramię na to, aby się nie kłopotał. Widać było, że nie zamierza jej tak puścić i nie było nawet o czym gadać. Mleko zostało wlane do garnuszka i zaczął je już mieszać. Słuchał w spokoju tego co miała mu do powiedzenia a on przelał mleko do kubków, wrócił do nich Hu, przebrany w suche ciuchy i z jakąś małą figurką. Wtulił się w Shiori. -Arigato, Shiori-onesan! To podarek, który dostałem od braciszka. Chcę, żebyś go miała.- wsadził do jej rąk glinianą figurkę czegoś, co przypominało postać człowieka zamieniającego się w wodę. Kagamatsu uśmiechnął się kładąc kubki na stoliku przed dziewczyną i swoim młodszym bratem. -Hozuki. Wywodzimy się z klanu Hozuki. Stąd ta figurka. Bardzo miły gest Hu-kun, ale powinieneś przeprosić Shiori za kłopot. Musiała ciebie wyciągnąć z kłopotów, mimo że prosiłem... Teraz już wiesz, dlaczego nie powinieneś wychodzić bez opieki. Ludzie nie są tak mili, jak by mogło się wydawać. Na pewno nie wszyscy.- uśmiechnął się do niej upijając trochę mleka, za które też zaraz zabrał się chłopczyk. -Przepraszam, Shiori-onesan... Ale gdyby nie to... to byśmy się nie poznali!- znalazł małe źródło światła w tej smutnej sytuacji. W sumie miał rację. Widać było dużo ciepła i miłości wypływające z tego domu.

-Niestety masz rację, Shiori-san. Aktualne czasy są straszne, ale dostałem tutaj pracę w porcie a muszę utrzymać tego małego szkraba. Sama zapewne widziałaś, że nie panuje do końca nad swoimi umiejętnościami. Dlatego musi siedzieć tutaj, kiedy jestem w pracy. Wiem, że nie powinienem zostawiać go samego, ale to tylko chwilowe rozwiązanie, jak trochę poćwiczy.- położył dłoń na głowie Hu, który od razu się zarumienił. -Umiem zamieniać się w wodę...
-Ale nie wtedy, kiedy trzeba, mały zbóju.- białowłosy wystawił język do brata i się uśmiechnął. -Ale jeżeli byś chciała, możesz odwiedzać Hu, kiedy chcesz, żeby nie siedział tutaj sam. I jeżeli byś chciała... Mogłabyś oprowadzić nas po Fuyuhanie, nie mieliśmy okazji jej zobaczyć a przyda nam się lepsza wiedza, gdzie mieszkamy.- wyszczerzył się do niej upijając mleko.
Siedzieli tak jeszcze chwilę, ale nadszedł czas, żeby się pożegnać. Hu wrócił bezpiecznie do domu, więc wszystko zakończyło się bardzo dobrze. Będzie bezpieczny przy swoim bracie.
Dialogi:
Hu
Obrazek
Kagamatsu
Obrazek
MISJA ZAKOŃCZONA SUKCESEM!
0 x
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Centrum dzielnicy Ranmaru

Post autor: Shiori »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica klanu Ranmaru”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości