Obrzeża osady

Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Manewr powietrzny zakończył się sukcesem, a Misaki odkryła kolejne zastosowanie dla techniki wydłużania ręki. Dzięki przemianie Sasame udało się nawet skutecznie wykonać kopnięcie i powalić jednego z oponentów na ziemię. W tym momencie podział wrogów między kuzynki był już raczej wyklarowany. Starsza z dziewczyn ruszyła na drugiego oponenta, który potrafił zamieniać się w wodę? Misaki pierwszy raz widziała coś takiego, postanowiła więc póki co zająć się użytkownkiem drewna, który to właśnie próbował się podnieść. Misaki przemieniła swoją drugą rękę i uderzyła go ponownie w plecy, chcąc wbić go w ziemię. Jednocześnie "skróciła" swoją drugą rękę i przywróciła ją do normalności, gdyż nie była już potrzebna.
-Nie stawiajcie oporu bo połamiemy wam kości!
Zagroziła, licząc na to, że może jednak ta dwójka się podda. A jeśli nie to połamie swojemu wrogowi obie nogi i ręce. Nie potrzebował ich przecież do odpowiadania na pytania, prawda?
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Początkowy przebieg walki właściwie szedł jak po sznurku, udało mi się bez większych problemów przebić przez drewniany atak w naszym kierunku, jednak tuż przed tym jak miałam uderzyć tego kto był odpowiedzialny za stworzenie tego całego drewna, poczułam dość silne uderzenie w bok, które wybiło mnie z rytmu. Jak się szybko okazało, tym który wyprowadził owy cios był kapelusznik, jednak kiedy na niego spojrzałam, wyglądał on kompletnie inaczej niż jeszcze chwilę temu. Teraz zamiast szczupłego mężczyzny w obwisłych ubraniach, miałam przed sobą o wiele większego i bardziej umięśnionego przeciwnika. Dodatkowo jeszcze martwiło mnie że głowa chłopca znajdowała się w bąblu z wody, jednak wolałam to niż jakby miał mieć nóż na gardle. Mimo wszystko musiałam się teraz skupić na przeciwniku, który zaprezentował wyjątkowo nietypowe umiejętności, więc nie chciałam go zlekceważyć i przekonać się o jakimś kolejnym asie z rękawa w niezbyt przyjemny sposób. Na całe szczęście w międzyczasie Misaki udało się wyprowadzić świetnie wykonany cios z powietrza w użytkownika drewnianej techniki, więc czułam się pewnie pozostawiając tego wroga w jej rękach abym mogła w pełni skupić się na wodniku. Przelałam chakrę Senninki do mojej lewej ręki, przekształcając ją w większe ramię wraz z dodatkowymi dyszami, które miały za zadanie wzmocnić i przyśpieszyć moje ciosy i teraz mogłam już przejść do ataku. Wystrzeliłam w kierunku przeciwnika mając jasno wyklarowany cel. Pierwsze uderzenie, wykonane moją lewą ręką, wycelowane było w głowę przeciwnika a zaraz po tym wykonuję cięcie zmienioną w ostrze prawą ręką, starając się odciąć kończynę trzymającą zakładnika. Jeżeli uda mi się wykonać manewr to łapię lewą ręką chłopca i szybko odskakuję od kapelusznika, jednak pozostaję pomiędzy Misaki i pozostałym wrogiem, tak aby w razie czego bronić kuzynkę i zakładnika przed atakami.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Pomimo iż cały mój manewr był skuteczny i udało mi się przejąć zakładnika, kapelusznik najwyraźniej nie odczuł w żadnym stopniu moich ciosów, jedynie zmieniając na chwilę swoje ciało w wodę aby zniwelować impet uderzeń. Mając dodatkowe informacje odnośnie jego umiejętności, mogłam powoli dostosowywać taktykę, tak aby była ona skuteczna przeciwko takiemu niecodziennemu przeciwnikowi. Równocześnie za pomocą zdolności sensorycznych zapewnionych przez Przeobrażenie, staram się wyczuć położenie drugiego z przeciwników a także Misaki. Zauważając że jesteśmy ustawieni mniej więcej w linii prostej, zdecydowałam się więc nieco zamieszać w ustawieniu dla bezpieczeństwa Misaki oraz zakładnika. Wiedząc dokładnie gdzie znajduje się użytkownik drewna, Odskakuję w tył, równocześnie się obracając aby zaatakować. Staram się jednak nieco powstrzymać siłę ciosu aby nie zabić przeciwnika a jedynie go ogłuszyć i wyeliminować z walki. Jeżeli się to uda to przekazuję dziecko w ręce kuzynki aby być w pełni dyspozycyjna podczas starcia z Wodnikiem.
- Sprawdź czy wszystko z nim w porządku i trzymajcie się za mną, ja zajmę się tym gagatkiem. - rzuciłam szybko do Misaki po czym skupiłam się w pełni na pozostałym przeciwniku, wiedząc że ze względu na jego umiejętności będzie on bardziej wymagający niż Drewniak. W przypadku jakby mężczyzna wystrzelił w moim kierunku jakąś technikę to staram się jej uniknąć a następnie kontratakuję za pomocą kunaia z notką wybuchową, który detonuję możliwie najbliżej ciała przeciwnika.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki poczuła się ewidentnie zbyt pewnie i choć udało jej się ponownie trafić w oponenta to ten zdążył jej się odwzięczyć. Dziewczyna zacisnęła zęby odlatując do tyłu pod wpływem ataku drewnem. Spojrzała na chwilę w dół, chcąc wylądować na nogach i wyhamować impet, by w końcu się zatrzymać. Misaki już miała ponownie ruszyć do ataku, gdy dostrzegła, że oponent składa kolejne pieczęcie i rozpoczyna kolejny atak.
Czy on może w końcu się poddać?
Młoda przedstawicielka klanu Jugo zrezygnowała z ataku i zaczęła przemieszczać się skokami w bok, w przeciwną stronę do miejsca, w której jej kuzynka walczyła z drugim oponentem. Dostrzegła jednak, że Sasame postanowiła zaatakować użytkownika drewna. Sięgnęła po cztery shurikeny i jeśli któryś z przeciwników będzie próbował jakoś zaatakować, zamierzała nimi w niego rzucić.
W przypadku, w którym manewr Sasame się udał, MIsaki przejęła zakładnika i odsunęła się od wodnego wroga.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Szybka analiza sytuacji pozwoliła mi mocno zmienić rozłożenie sił na polu walki a także szybkim ciosem wyeliminować pierwszego przeciwnika z walki a także nieco się przegrupować z Misaki, dzięki czemu miałam pewność że będzie mam ją na oku i w razie czego mogę ochronić ją a także porwanego chłopca. Cały manewr jednak przypłaciłam ciosem, czy raczej trafieniem techniki ze strony Kapelusznika. Jak się okazało, dziwna, jednoręczna pieczęć złożona przez mężczyznę pozwalała mu użyć techniki, która strzelała niewielką kroplą wody z dużą prędkością. Trafienie może nie było dewastujące, jednak zdecydowanie odczułam je bardziej niż wcześniejszy cios pięścią, jednak ciężko było stwierdzić czy to kwestia mocniejszego ataku czy raczej skumulowanego efektu ich obu. Mimo otrzymania trafienia, udało mi się odpowiedzieć przeciwnikowi, nawet ze sporą nawiązką i najwyraźniej mój pomysł z wykorzystaniem notki wybuchowej był trafny, przez co mężczyzna był teraz już dość mocno poharatany. Mimo iż wiedziałam że lepiej było pozostawić przy życiu obu porywaczy to umiejętności Kapelusznika wydawały się na tyle problematyczne, że wolałam nie ryzykować i jeżeli mój następny atak już go dobije to nie wahałam się. Zasłoniłam swoim ciałem Misaki i chłopca, odsuwając się wraz z nimi do tyłu i rzuciłam moją lewą ręką, kolejnym kunaiem z notką wybuchową z takim samym zamiarem jak poprzednio. Jeżeli atak powiedzie się i przeciwnik zostanie pokonany, co powinnam wyczuć dzięki zdolnościom sensorycznym Przeobrażenia, to dezaktywuję Senninkę, czując że pomimo mojego treningu w górach, który umożliwił mi lepsze opanowanie moich emocji, czas kontroli zbliżał się ku końcowi.
- Wszystko w porządku, Misaki-chan? Co z chłpcem? - zapytałam się zatroskanym głosem kuzynkę, kiedy było już po wszystkim.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki zatroszczyła się więc o porwanego, sprawdzając jakie odniósł obrażenia. Zerkała również na użytkownika drewna, by ten przypadkiem nie podniósł się i nie przeszkadzał. Ingerencja młodej Doko nie była jednak konieczna bo Sasame radziła sobie doskonale sama. A przynajmniej takie wrażenie odnosiła dziewczyna, obserwując kątem oka walkę.
-Sugoi...
Szepnęła cicho, gdy jej kuzynka rozprawiła się z drugim przeciwnikiem. Zameldowała kobiecie o ewentualnych obrażeniach chłopaka po czym skierowała się ku użytkownikowi drewna. Utrzymując jeszcze poziom Klątwy sięgnęła po jego ciało.
-Zanosimy ich teraz do siedziby?
Zapytała, dając do zrozumienia, że jest gotowa do drogi i będzie ciągnęła jednego z nich. Jeśli walka jednak nadal trwała, Misaki zamierzała zrobić to samo i zaciągnąć pokonanego przeciwnika i odbitego zakładnika do osady.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Obrzeża osady

Post autor: Masashi »

0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 121
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 107kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Obrzeża osady

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Obrzeża osady

Post autor: Masashi »

0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 121
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 107kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Obrzeża osady

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Obrzeża osady

Post autor: Masashi »

0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 121
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 107kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Obrzeża osady

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość