Obrzeża osady

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Kiedy dotarłyśmy do obrzeży osady, miałyśmy jeszcze dość sporo czasu do zmroku, więc dawało nam to jeszcze dość sporo czasu na rozejrzenie się po okolicy, popytanie ewentualnych napotkanych zwierząt czy chociażby obserwowanie tutejszych mieszkańców. W pierwszej kolejności chciałam się jednak nieco mniej rzucać w oczy, więc poprawiłam mój płaszcz, schowałam włosy za kołnierz w taki sposób aby mi nie przeszkadzały a następnie naciągnęłam kaptur aby całkowicie zasłonić mój kolor włosów. Niestety dla Misaki nie miałam nic co by pozwoliło na ukrycie jej charakterystycznych cech, jednak liczyłam że jej młody wiek i nastoletni wygląd pozwolą uznać ją za potencjalnie dobry cel na porwanie. Kiedy już poczyniłam wszelkie przygotowania, mogłyśmy zabrać się za przeczesanie terenu w poszukiwaniu jakichś nieludzkich, potencjalnych świadków porwań.
- Spróbuj znaleźć jakiegoś zwierzaka, który się kręci po okolicy, może coś widział albo wie gdzie szukać kogoś kto widział porwanie. Ja w tym czasie przejdę się po dachach żeby się lepiej rozejrzeć po okolicy i zapamiętać teren. Jeżeli cokolwiek będzie się działo to zrób duży hałas a od razu ruszam w twoją stronę. Mamy jeszcze troszkę czasu do zachodu słońca, więc wykorzystajmy go jak najlepiej żeby być gotowymi jak już będzie czas dla porywaczy. - powiedziałam do Misaki i jeżeli nie będzie ona miała żadnych obiekcji albo nic do dodania to ruszam wykonywać moje zadanie.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Cóż, temat został zakończony, pozostało zatem się skupić na podróży. Stopniowo oddalały się od centrum osady, aż w końcu dotarły do obrzeży. Teren rzadziej zabudowany, z wiekszą ilością zieleni co sugerowało większą szansę na spotkanie zwierząt. Teoretycznie było to też dobre miejsce na zaczajenie się i próbę porwania. Chociaż, teraz porywaczom to już chyba było wszystko jedno gdzie atakowali. Misaki spojrzała na Sasamę, która próbowała lepiej ukryć swoją tożsamość i pokiwała lekko głową na znak zrozumienia. Z pewnością rzucałą się w oczy, jako osoba dość sławna. Z tego powodu porywacze mogli się nie pojawić. W końcu kto chciałby ryzykować konflikt z Sasame?
Sama Misaki nie musiała jednak iść w ślady kuzynki. Nie była znana, wyglądała jak zwykłe dziecko. Może nawet z powodu swojego celu zostanie uznana za Doko o niewielkiej jak na swoją rangę sile i chętniej wzięta na cel? Istniała taka szansa.
Ognistowłosa wysłuchała swojej kuzynki i pokiwała głową na znak zgody. Przyszło im się zatem wreszcie rozdzielić. Misaki skierowałą się więc ku bardziej zielonym częscią obrzeży, nasłuchując i wypatrując jakiegoś zwierzęcia, z którym mogłaby się porozumieć.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Zwierzęta, tak jak i ludzie miały swoje humory oraz charaktery. Dlatego też Misaki była przekonana, że nie każdy mieszkaniec zielonych terenów bedzie skłonny jej pomóc. Powodów mogło być wiele, od własnej niewiedzy, aż do uprzedzeń wobec ludzi. Ognistowłosa jednak nie zamierzała z tego powodu nie próbować nawiazać kontaktu. Wierzyła w zwierzęta nawet bardziej niż w ludzi, nie licząc swoich bliskich oczywiście. Jej nogi zaprowadziły ją nad małą sadzawkę. Do jej uszu dobiegło pluskanie, sugerujące, że ów zbiornik wodny był zamieszkany. Rozejrzała się po okolicy szukając innych zwierząt i na koniec zrobiła sobie w głowie krótkie podsumowanie. Z ryb i żabki postanowiła na ten moment zrezygnować. Nie dlatego, że była jakoś specjalnie uprzedzona, po prostu zwierzęta te raczej nie zapuszczały się daleko poza tę okolicę. Szczególnie ryby, z oczywistych powodów. Młoda Tanaka skierowała się więc w stronę dziupli, przy której to urzędowały dwie wiewiórki. Szła spokojnie i uniosła powoli rękę jak do powitania. Nie chciała ich spłoszyć.
-Przepraszam, że przeszkadzam w robieniu zapasów. Ale czy mogłybyście mi proszę pomóc?
Zapytała, a raczej poprosiła przeprosiła i poprosiła grzecznie, patrząc na dwa małe futrzaki.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Po rozdzieleniu się od mojej młodszej kuzynki, mogłam nieco rozejrzeć się po okolicy aby poznać nieco lepiej tutejszy teren ale również znaleźć potencjalnego informatora. Kiedy w oczy rzuciła mi się młoda sarenka, wiedziałam że muszę podejść do niej bardzo powoli i spokojnie aby nie spłoszyła się.
- Spokojnie, nic ci nie zrobię, chciałam się tylko zapytać o parę rzeczy, nie uciekaj proszę. - powiedziałam spokojnym głosem i wystawiłam przed siebie ręce z otwartymi dłońmi aby pokazać że nie mam w nich żadnej broni. W międzyczasie badam reakcję sarny i powoli się do niej zbliżam, jednak jeżeli zobaczę że spina się ona do ucieczki to zatrzymuję się aby jej nie stresować dodakowo.
- Czy widziałaś może, albo wiesz kto widział, porwania, które ostatnio miały miejsce w tej okolicy? - zapytałam nieco przyciszonym głosem, jednak na tyle głośno aby zwierzę wyraźnie usłyszało moje słowa.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Pomimo iż udało mi się znaleźć zwierzę a następnie zbliżyć do niego i nawiązać konwersację, niewiele to pomogło, ponieważ sarna nie miała bladego pojęcia o co chodziło. Może po prostu miałam pecha do zwierząt? Cóż, nie mogłam się jednak zrażać póki co, zawsze mogła mi pomóc w nieco inny sposób.
- Rozumiem w takim razie, nie będę ci już więcej przeszkadzać, jeszcze tylko chciałam się zapytać czy może znasz jakieś miejscowe zwierzęta, które mogłyby cokolwiek więcej wiedzieć? No i oczywiście prosiłabym cię o wskazanie gdzie mogę je znaleźć. - zagadałam jeszcze do sarenki a następnie jeżeli dostałam jakieś podpowiedzi to ruszam we wskazanym mi kierunku. Jeżeli odpowiedzi nie uzyskałam to po prostu wracam do poszukiwań jakichś innych zwierząt.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Ludzie oczywiście byli rasą mocno zróżnicowaną, zwłaszcza pod względem charakteru. Mieli także różne podejście do zwierząt. Jedni je szanowali, inni polowali na nie dla przeżycia, byli też tacy, którzy po prostu ich nienawidzili. Misaki zdawała sobie z tego sprawę, dlatego była ostrożna, powstrzymywała się od nagłych i szybkich gestów oraz krzyku. Uśmiechnęła się radośnie, gdy wiewiórki zdecydowały się zostać i odpowiedzieć na jej wezwanie.
-Dziękuję. Ostatnio miało miejse kilka porwań osób z tej wioski, w tym jednej dziewczynki, zapewne w wieku podobnym do mojego. Słyszałyście coś może? A jeśli nie to czy znacie kogoś kto mógłby coś wiedzieć?
Zapytała, patrząc na dwie wiewiórki z dołu. Dłonie miała opuszczone, sama zaś stała wyprostowana.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki słuchała uważnie, tego co dwa małe stworzonka miały do powiedzienia i pokiwała głową. Cieszyła się, że udało jej się zdobyć jakąś informację i, że dogadała się z wiewiórkami. W końcu im szybciej zbierze informacje, tym szybciej będzie mogła przystąpić do operacji szukania porywaczy. Grzecznie poczekała, aż jej nowe znajome skończą mówić.
-Czy zauważyłyście u tych dwóch osób jakieś szczególne cechy. Dziwna fryzura, ubiór, blizny albo coś takiego? Czy usłyszełyście może coś z tej rozmowy?
Zadała kolejne pytania, chcąc zdobyć jak najwięcej informacji. W końcu dwa rude zwierzątka mogły coś usłyszeć lub zauważyć i uznać to za nieważne. Tymczasem taka pozornie nieważna rzecz mogła pomóc w identyfikacji porywaczy lub lokalizacji ich kryjówki.
Jeśli jednak maluchy nie wiedziały nic więcej, Misaki ukłoniła się im z szacunkiem i podziękowała, obiecując przy tym, że spłaci im tę przysługę jak tylko upora się z zadaniami. W końcu za dobroć trzeba było płacić tym samym.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Już miałam się oddalić od sarenki aby szukać jakiegoś innego informatora, kiedy ta powiedziała mi jednak coś co przykuło moją uwagę. Czyli jednak niektóre zwierzęta wiedziały że coś się działo w tych okolicach, to była zdecydowanie dobra informacja.
- Czy w takim razie mogłabyś mnie zaprowadzić do swojej matki? Może ona będzie wiedziała coś więcej, może jakieś konkrety. Próbuję z moją kuzynką rozwiązać tą zagadkę i dosłownie każdy strzępek informacji będzie pomocny. - powiedziałam do sarenki a w moim głosie rozbrzmiewała nadzieja. Szczerze liczyłam że starsze zwierzę będzie wiedziało cokolwiek więcej o porwaniach i przekaże mi jakieś wartościowe informacje, które umożliwią pojmanie sprawców.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

No i zostałam postawiona przed dylematem. Z jednej strony matka sarenki mogła posiadać jakieś informacje w sprawie porwań, które by umożliwiły mi udane przygotowanie zasadzki, jednak z drugiej strony nie było w ogóle pewności czy będzie ona chciała się takowymi informacjami podzielić a do tego mogę jeszcze napytać kłopotów młodej co mogłoby zrazić do Juugo czy nawet ogólnie ludzi. Możliwe że lepszym wyjściem w takim razie może być po prostu poszukanie innego zwierzęcia w okolicy, zwłaszcza że nie chciałam się za bardzo oddalać od Misaki, w razie jakby miała mieć jakieś kłopoty.
- W porządku, w takim razie zmykaj zanim matka cię przyłapie a ja poszukam kogoś innego żeby mi pomógł z tym problemem. - powiedziałam do sarenki i uśmiechnęłam się ciepło. Jeżeli nie miała ona nic więcej do dodania to zgodnie z moimi wcześniejszymi słowami, ruszam na poszukiwanie jakiegoś innego zwierzęcia, które mogłoby mi pomóc.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Wiewiórki posiadały jeszcze kilka, dość konkretnych informacji. Misaki pogratulowała sobie w myślach, że postanowiła jeszcze podopytywać te dwa urocze zwierzątka. Niestety, maluchy później już całkowicie odpłynęły. Gdyby nie była teraz w trakcie zadania, dziewczyna chętnie spędziłaby trochę czasu z tym duetem. Niestety, najpierw obowiązki, potem przyjemności.
-Dziękuję bardzo za pomoc. Obiecuje się odwdzięczyć
Uśmiechnęła się do nich i ukłoniła, powtarzając i utrwalając w myślach zdobyte do tej pory informacje. Teraz miała do wyboru albo pytać dalej albo poszukać Sasame. To drugie zajęłoby jej jednak trochę czasu, dlatego postanowiła się jeszcze rozejrzeć. Ruszyła więc dalej przed siebie, szukając innego, również dość "ruchliwego" zwierzęcia lub zwierząt, które mogłaby przepytać. Sasame w razie czego ją znajdzie, a przynajmniej w to wierzyła Misaki. Poza tym, dziewczyna nie chciała przeszkadzać kuzynce w jej części zadania.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość