Obrzeża osady

Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Cała ta sytuacja nie podobała się młodej Doko. Nie żeby wcześniej wydawała się być przyjemna ale teraz zrobiła się jeszcze mniej. Nie udało jej się zdobyć nowych informacji, a zwierzęta nie były już takie chętne do rozmowy.
To się robi coraz bardziej pokomplikowane..
Stwierdziła w myślach, drapiąc się po głowie. Nie widziała na razie żadnych alternatyw jeśli chodziło o zbieranie informacji. A to oznaczało jedno - w tył zwrot i powrót do miejsca, w którym rozstała się z kuzynką. Musiała się z nią naradzić i zdecydować się na kolejny krok. Nie mogła działać samowolnie bo jeszcze narobiłaby Sasame dodatkowych problemów.
Gdy tylko udało jej się znaleźć swoją kuzynkę, ognistowłosa wymieniła się z nią informacjami, mówiąc o tym co powiedziały jej dwie, miłe wiewiórki.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 869
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Rozmowa z sarenką została zakończona, więc mogłam wrócić na spotkanie z Misaki aby wymienić się informacjami. Szczerze liczyłam że młodszej kuzynce szczęście dopisało nieco więcej niż mi i dowiedziała się jakichś istotnych konkretów w przeciwieństwie do mnie. Nie miałam oczywiście za złe sarence, to przecież nie była jej wina że nie była świadkiem jakichś konkretnych zdarzeń, niemniej jednak wolałabym dowiedzieć się czegoś bardziej przełomowego w kwestii porwań, jednak było co było. Rozejrzałam się jeszcze raz szybko po okolicy a następnie wróciłam do miejsca w którym rozdzieliłam się od młodszej kunoichi, w nadziei że ona również wróci tutaj abyśmy mogły podzielić się ze sobą nawzajem, tym czego się dowiedziałyśmy do okolicznych zwierząt.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 869
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Kiedy wróciłam do miejsca w którym się rozdzieliłyśmy, Misaki również właśnie wracała, wyglądając przy tym na dość zatroskaną. Przez chwilę przeszło mi przez myśl że kuzynce nic a nic nie udało się dowiedzieć, jednak liczyłam że jej sytuacja jest raczej zbliżona do mojej i po prostu cierpi ona na niedosyt informacji.
- Szczerze powiedziawszy to nie dowiedziałam się aż tak dużo jakbym chciała. Jedyne co to że najprawdopodobniej ludzie którzy stoją za porwaniami, zdają sobie sprawę z bliskości z naturą jaką przejawia nasz szczep, więc zawczasu wypłoszyli stąd większość zwierząt. Poza tym, dowiedziałam się również że najwięcej dzieje się tutaj wieczorami, co zdaje się być dość logiczne, jednak dobrze mieć potwierdzenie takich informacji z jakiegoś dodatkowego źródła. A jak twoje poszukiwania, Misaki-chan? Dowiedziałaś się czegoś wartościowego? - zapytałam się młodszą kunoichi, licząc szczerze że będzie miała ona jakieś konkretniejsze detale ode mnie.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Miała dość podobne wyczucie czasu co swoja kuzynka, którą dostrzegła, zbliżającą się do miejsca zbiórki. Oczywiście, był to przypadek, jednak, w innych okolicznościach, Misaki by się nawet z tego zaśmiała. Sasame nie wyglądała jak ktoś kto poczynił znaczne postępy w dochodzeniu, więc Tanaka uznała, że był w podobnej sytuacji. Pozwoliła swojej kuzynce odezwać się jako pierwszej i wysłuchała jej uważnie. Gdy tylko nadeszła jej kolej, młoda kunoichi również zabrała głos.
-Porywaczy jest dwóch, conamniej. Jeden nosi podniszczczoną i pozbawioną rękawów koszulkę, kapelusz i ma ostry głos, o drugim dowiedziałam się, że jego głos jest tak miły dla ucha, że mógłby śpiewać. Wiewiórki widziały ich tylko raz, najpewniej z jedną z porwanych osób. Oboje nietutejsi.
Przekazała w dość krótkiej i treściwej formie to co usłyszała. Nie dodała do tego żadnych swoich przemyśleń na temat tożsamości. Nie chciała przypadkiem wprowadzić kuzynki w błąd, poza tym sądziła, że to właśnie Sasame wyciągnie najlepsze wnioski. Misaki mogła jedynie zgadywać, że osobnik o podniszczonym stroju raczej walczy w zwarciu. Najmniej informacji miały o tym drugim. Tworzenie przypuszczeń na podstawie jednej cechy nie miało chyba większego sensu.
Jako, że nie byli stąd, to mogli posiadać jakieś dziwne, nieznane młodej przedstawicielce szczepu Jugo umiejętności. A jeśli mieli jakąś kontrę na użytkowników Senninki?
Przynajmniej będzie dwoje na dwoje
Pocieszyła się w myślach i pokręciła głową, odganiając od siebie niepewność i przywołując do porządku.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 869
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam uważnie tego czego dowiedziała się Misaki i na koniec pokiwałam twierdząco głową. Cóż, przynajmniej wiemy że będziemy mogły się spodziewać walki dwie na dwie. W przypadku jakby do tego doszło, będę musiała szybko rozeznać się który z przeciwników jest silniejszy aby zająć go sobą a Misaki-chan w tym czasie będzie mogła się zmierzyć z tym drugim.
- W porządku, w takim razie będzie wyrównana walka... Przynajmniej pod względem ilości wojowników. - powiedziałam do kuzynki po czym puściłam jej sugestywne oczko. - Myślę że możemy teraz nieco odpocząć i jak zacznie się ściemniać to wtedy będziesz musiała się pokręcić po okolicy, wydawać się zagubiona i tak dalej. Ja będę cały czas w pobliżu, więc jak tylko pojawią się przeciwnicy to od razu będziemy mogły się za nich zabrać i rozwiązać problem. - powiedziałam do młodszej kunoichi, już nieco poważniejszym tonem.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Sasame miała chyba podobne zdanie co jej kuzynka co do sposobu walki z przeciwników. Misaki musiała po prostu przytrzymać dostatecznie długo słabszego przeciwnika lub, jeśli się jej poszczęści, obezwładnić go. Kluczowe z pewnością okaże się użycie Senninki we właściwym momencie. Szczególnie, że sama Tanaka specjalizowała się tylko w walce w zwarciu. Nie było więc opcji na wyeliminowanie wroga z bezpiecznego dystansu.
-Damy sobie radę, Sasame-san. Wystarczy, że wytrzymam dopóki nie skończysz swojej walki
Odezwała się z pewnością w głosie. Dziewczyna czuła jednocześnie ekscytację jak i niepokój z powodu nadciągającego starcia. Starała się jednak utrzymać kamienny wyraz twarzy. Pokiwała głową na kolejne słowa kuzynki i zajęła miejsce pod jednym z drzew. Korzystając z chwili wolnego czasu przylepiła swoje dwie notki do kunaiów. Więcej przygotowań poczynić nie mogła toteż, wraz z Sasame, oczekiwały na wieczór.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 869
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Czas na przygotowania minął nam bardzo szybko i nim się obejrzałyśmy, zapadał już zmrok. Zgodnie z oczekiwaniami, stało się również o wiele ciszej i mogłam widzieć jak bardzo opustoszałe w zwierzęta zrobiło się to miejsce, co zdecydowanie mi się nie podobało. Z naturą trzeba było współistnieć a nie wypierać ją dla swoich korzyści. Przygotowane na pozycjach, obserwowałyśmy okolice aż wreszcie paskudy się pojawiły. Od razu aktywowałam Klątwę, pozwalając aby zawiłe wzory pokryły moje ciało, wspomagając równocześnie moje zdolności fizyczne. Zerknęłam jeszcze kontrolnie na Misaki, dając jej skinieniem znak że wkraczamy do akcji po czym ruszyłam ukradkiem w kierunku dwójki porywaczy. Przygotowując się do walki, przelałam również chakrę Senninki do mojej prawej ręki, sprawiając że ta się wydłużyła a po chwili ukształtowała w podłużne, jednosieczne ostrze. Starałam się jak najbardziej zbliżyć do mężczyzn zanim ci się zorientują co jest grane co umożliwiłoby nam atak z zaskoczenia i możliwe że nawet szybką eliminację jednego z nich. Wiedziałam również że będziemy musiały uważać na chłopca, który mógł zostać wykorzystany w formie zakładnika bądź żywej tarczy, czego zdecydowanie chciałam uniknąć.
- W pierwszej kolejności musimy zająć się tym który trzyma chłopaka. Spróbuję wskoczyć tam i go uwolnić a następnie przekazać go tobie. - szepnęłam jeszcze do Misaki abyśmy obie były na bieżąco z ustaleniami przed rozpoczęciem starcia.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Czas stopniowo acz nieprzerwanie mijał im na oczekiwaniu. Misaki starała się przez ten oczyścić umysł i korzystała z ciszy póki jeszcze mogła. Jej pierwszy poważny test miał nadejść już niedługo. W końcu jednak nastał ten moment. Dziewczyna dostrzegła dwójkę oponentów, którzy pasowali do opisu podanego przez wiewiórki. Niestety, znaleźli już kolejną ofiarę. A zatem dochodziła kwestia odbicia zakładnika. Misaki spojrzała na swoją kuzynkę, z niemym pytaniem o to co teraz zrobią. Mogły próbować się skradać lub od razu atakować i próbować uwolnić chłopaka. Sasame najwyżej wybrała tę drugą opcje bo oto Misaki miała okazję zobaczyć swoją kuzynkę w stadium Klątwy. Młodsza z dziewczyn pospieszyła więc w jej ślady. Czarne linie pokryły jej skórę, przechodząc pionowo przez jej ciało. Ognistowłosa pokiwała głową w stronę Sasame na znak tego, że rozumie i skradała się razem z nią, tak długo jak pozostawały nie wykryte.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 869
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Obrzeża osady

Post autor: Sasame »

Razem z Misaki ruszyłyśmy w kierunku przeciwników, starając się zbliżyć możliwie najbardziej nim zostaniemy wykryte, jednak było to dość nieuniknione i chwilę później nasi przeciwnicy już zdawali sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znaleźli i jeden z nich rozpoczął atak w naszym kierunku za pomocą drewnianych pali, które wręcz wyrosły z ziemi. Nieco mnie to zaskoczyło, jednak nie pozwoliłam aby wybiło mnie to z rytmu i już w biegu aktywowałam najwyższe stadium Senninki, które już znacznie zmieniło mój wygląd. Paznokcie w mojej niezmienionej ręce wydłużyły się i przybrały ostrzejszy kształt a spomiędzy włosów wyłoniły się rogi. Moja skóra pociemniała a włosy weszły w nieco głębszy odcień. Jednak kluczową zmianą był ogromny zastrzyk siły jaki poczułam kiedy tylko przemiana dobiegła końca. Ruszyłam czym prędzej dalej prosto przed siebie i przygotowanym wcześniej ostrzem cięłam zbliżające się drewno, tak aby nie przepuścić za siebie żadnego z pali a także aby przebić się do mężczyzny o domniemanie śpiewnym głosie. Może jeszcze przyjdzie nam go usłyszeć, już ja zadbam o to żeby coś z siebie wykrzesał. Jeżeli uda mi się przebić przez drewniany atak mężczyzny to czym prędzej staram się do niego dobiec i uderzyć nim w ziemię nim przejdę do kolejnego z przeciwników.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Obrzeża osady

Post autor: Tanaka Misaki »

Niestety, dwie kunoichi zostały w końcu zauważone i przeciwnicy przeszli do kontrataku, a przynajmniej jeden z nich. Misaki zanotowała sobie w głowię by dorzucić wiewiórkom kilka orzechów za dobre informacje. Zarówno ubiór jak i ton głosu się zgadzał. Nazwanie dziwadłami sprawiło, że Doko zacisnęła mocniej zęby. Nie dość, że polowali na ich pobratymców to jeszcze ich obrażali i lekcważyli? Póki co do walki przystąpił tylko jeden z nich, który wykorzystał jakąś dziwną technikę związaną z drewnem? Sasame zaprezentowała zaś najwyższy poziom Senninki - Przeobrażenie. Misaki pierwszy raz miała styczność z tym takim, jednak nie miała czasu na podziw lub strach. Jej kuzynka parła do przodu a ona sama także musiała jakoś zareagować. Misaki odbiła w bok by znaleźć się dokładnie za Sasame po czym zaczęła przekształcać lewą rękę i skoczyła do przodu. Gdy była 'w locie' wydłużyła swoją kończynę, by w ten sposób odbić się od ziemi i wylecieć ponad technikę oponenta i znaleźć się nad nimi. Dzielił ich pewien dystans, dlatego też Misaki musiała poświęcić trochę sił by odpowiednip przedłużyć swoją rękę. Gdy znalazła się już nad użytkownikiem drewna, Doko spróbowała zaprezentować jeden z ataków stylu Rakanken - Girochin Doroppu.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Obrzeża osady

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość