Ryokan "Doki"

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Ryokan "Doki"

Post autor: Sasame »

Rozmowa z Haruzenem okazała się być o wiele bardziej problematyczna niż się tego spodziewałam na początku a stan w którym teraz byłam sprawiał że zdecydowanie trudniej było mi skupić się na tym co mówi blondyn a co dopiero odpowiedzieć mu jakkolwiek z sensem. Westchnęłam głęboko, starając się zebrać moje myśli do kupy, jednak niewiele to dało. Zmierzyłam nieco wzrokiem Yamanakę po czym wylałam resztkę alkoholu z buteleczki i akurat starczyło na niecałą ostatnią czarkę, którą od razu wypiłam.
- Ww-iesz co? Wrócimy do tej rozmowy... Jak będę trzeźwa. Tak, dokładnie tak powinniśmy zrobić. Tymczasem ja się już będę ulatniać i zostawię cię w tej upragnionej samotności, zgodnie z twoim pierwotnym celem wizyty tutaj w Nawabari. Tylko nie rozrabiaj! - powiedziałam chłopakowi na odchodne po czym wyszłam nieco chwiejnym krokiem na zewnątrz. Kiedy wyszłam z ryokanu na zewnątrz, okazało się że było już dość późno a zdecydowanie chłodniejsza temperatura niż w budynku pomogła mi odzyskać fason. Pooddychałam chwilę świeżym wieczornym powietrzem i ruszyłam prosto do mojego domu rodzinnego. Taki spacer wraz z orzeźwiającym wiosennym powietrzem mocno poprawiły mój stan, więc kiedy weszłam przez próg, byłam już w relatywnie dobrym stanie, ledwie lekko wstawiona. Szybko się oporządziłam i położyłam do łóżka.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Ryokan "Doki"

Post autor: Haruzen »

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości