Rynek

Awatar użytkownika
Shidia
Posty: 232
Rejestracja: 4 cze 2018, o 20:02
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
GG/Discord: Naoś#6130

Re: Rynek

Post autor: Shidia »

Shidia spojrzała na młode towarzystwo. Tak jakby ich znała ale jednak nie do końca. Musiała się uważniej przyjżeć. Jednakże, kiedy młoda kunoichi postanowiła ich jakoś sobie przypomnieć. Ta uświadomiła sobie, że zna ich z tego cholernego lasu w którym uratowała jedno dobre stworzenie. Ale jendakże, wracając do perosny za stoiskiem. Zapłacę każdy pieniądz. Wiem, że są nie które rzadkie do zdobycia. I wiem, że potrzeba na to czasu. Mogę nawet zostawić przed płatę Shidia mówiła nader poważnie, chciała je mieć. Potrzebne do zrobienia jednego dosyć ważnego produktu. Jej rodzina zna przepis od pokoleń. Mało znany dla randomów. Ale jej babcia znalał przepis i wiedziała jak się z nimi obchodzić. Jeśli potrzebujesz czasu na zorganizowanie tego, przyjdę za kilka dni. pewność siebie biła z jej mocno. Po skończeniu szybkiej rozmowy z właścicielem stoiska podeszła do dzieciaków. Co tam młodzieży? Spojrzała na nich przyjaznym wzrokiem. Jakby szukały pretekstu do pomocy. Stało się coś? Potrzebujecie czegoś? spojrzała na nich uważniej jakby szukała wśród nich osoby poszukującej do działania. A skoro Shi była dla nich w pobliżu a rodziców nie było znaczy, że coś zmajstrowali na tyle, że potrzeba im starszej koleżanki. Nic dodać nic ująć. Tylko czekać na ich szalone odpowiedzi. Ale za nim dzieciaki zaczęły mówić musiała się do nich przytulić do każdego z osobna. Już zapomniała jakimi byli wcześniej szaleńcami ale fajnie się z nimi bawiło. Niby mini pomoc. Ale serce oni także mają duże.
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Rynek

Post autor: Misae »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shidia
Posty: 232
Rejestracja: 4 cze 2018, o 20:02
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
GG/Discord: Naoś#6130

Re: Rynek

Post autor: Shidia »

Ugadani jesteśmy w takim razie. Chciałabym jednak dostać każdy zamówiony u Pana przedmiot. To będzie dla mnie nader ważne. Przyjdę w następnym tygodniu. To jesteśmy dogadani.Po czym oficjalnie, wyciągnęła dłoń zza placów i dosyć mocnym i statecznym ruchem dłoni, chwyciła za jego dłoń, następnie potrząsnęła z mocnym poczuciem i pewnością siebie jego dłoń. Aby pokazać,że zależy jej nader na tych rzeczach i nie odpuści. Złote tęczówki zabłysły kiedy dogadała się w sprawie przedmiotów.
Jednakże wracając do później odwróconych się przez Shidii dzieci i usłyszeniu po kolei, każdego z nich sprowadziło do świdrowania w jej głowie. Jednakże, kiedy dziewczyna podjęła za nich pełne ogarnięcie tematu. Shidia zastanawiała się czy ona żartuje czy mówi poważnie.
Przez dobre kilka sekund zastanawiała jak miała by wypędzić ducha z pomieszczenia. Co za pomocą kadzideł? Shidia spojrzała na dziewczynkę, położyła na jej głowę swoją dłoń i poczochrała jej włosy. chcecie abym wypędziła ducha z domu Hayao? Wyjazd do innej osady? Musiała zebrać wszystkie dostępne środki w swoim, dziwnym poczuciu humoru, aby nie wybuchnąć ironicznym śmiechem. Postaram się zrobić co w mojej mocy ale zrozumcie, że igranie z duchami to złe działanie. Możliwe, że ktoś sobie próbuje na rodzinie Hayao zabawić. Czasami ludzie z różnych pobudek, robią dziwne rzeczy. Pomogę wam, nawet za darmo. Powiedziała to w taki najbardziej możliwy i klarowny sposób. Aby te dzieci mogły jakoś racjonalnie do tego podejść. Dla niej liczyła się pomoc od serca. Możliwe, że dzieci wymyśliły sobie tego ducha a w domu ktoś się gdzieś zakamuflował, wydaje dziwne dźwięki i dlatego tak działa. Kiwnęła głową na znak, że się zgadza na ich " wypędzanie ducha z domu Hayao" ale miała bardzo mieszane uczucia wobec tego wydarzenia.
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Rynek

Post autor: Misae »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Po przedostaniu się do centrum Nawabari, zdecydowałam się patrolować ulice aby upewnić się czy aby nic złego nigdzie się nie dzieje ani również czy przypadkiem nie kroi się nic niedobrego. Czułam się wtedy na prawdę szczęśliwa, miałam zadanie, nawet jeżeli było mi narzucone przez samą siebie, miałam konkretny cel. Możliwe że kiedyś w przyszłości będę zajmowała się o wiele poważniejszymi zadaniami niż zwykłe patrolowanie ulic, jednak póki co, cieszyłam się tym co było. Mieszkańcy osady już w sporej części mogli mnie pewnie kojarzyć z widzenia, w końcu chodziłam tymi uliczkami praktycznie codziennie, jednak prawda była taka że i tak nie dbałam o to. Nie zależało mi na rozgłosie a na dobru mieszkańców i chciałam go pilnować za wszelką cenę. Idąc wśród mieszkańców wioski rozglądałam się naokoło, tak prewencyjnie ale również uśmiechałam się serdecznie do każdego kogo wzrok skrzyżował się z moim. Mimo mojego miłego usposobienia, byłam wysoce zmotywowana do wykonywania mojego zadania całkowicie poprawnie i bez jakichkolwiek niedociągnięć.
Mój samowolny patrol póki co zapowiadał się zupełnie spokojnie, jednak wiedziałam że muszę mieć oczy dookoła głowy, nigdy nie wiadomo kiedy jakiś przestępca zdecyduje się ujawnić swoje złowrogie motywy. Podczas przechadzania się po osadzie, zatrzymałam się przed witryną sklepu z wyposażeniem. Mój wzrok został przykuty do płaszcza, który miał na siebie narzucony jeden z manekinów. Co dziwne, płaszcz w stu procentach pasował stylistycznie do mojego kimono. Musiałam przyznać że mnie to nieco zaskoczyło, jednak była to zdecydowanie miła niespodzianka. Nim jednak zdążyłam wejść do środka aby kupić płaszcz, usłyszałam krzyk dobiegający z gdzieś z lewej, wgłąb ulicy. Od razu odwróciłam się w tamtą stronę, gotowa do działania. Szybko przeczesałam wzrokiem grupę ludzi, która tam się znajdowała aby zlokalizować powód zamieszania i ujrzałam jakiegoś mężczyznę, który przepychał się pomiędzy przechodniami a kilka metrów za nim biegło dwóch strażników. Widząc że mężczyzna najwyraźniej nieświadomie i bardzo pechowo biegł torem, który przebiegła blisko mnie. Uśmiechnęłam się pod nosem i przygotowałam się aż mężczyzna się zbliży po czym z całej siły grzmotnęłam go w brzuch kiedy ten mnie mijał, powalając go tym na ziemię, co umożliwiło strażnikom go pochwycić. Stróżowie prawa podziękowali mi za pomoc i wzięli zbiega za fraki i zabrali go w kierunku siedziby władzy. Zadowolona z faktu że udało mi się dołożyć cegiełkę do poprawiania życia codziennego mieszkańców Nawabari, weszłam do sklepu z zamiarem kupna tego ślicznego płaszcza.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Mając już wszystkie informacje jakimi dysponował urzędnik skinęłam głową i ruszyłam w kierunku rynku w nadziei że uda mi się tam znaleźć chociaż parę osób z pierwszej listy a także złożyć wizytę temu całemu stolarzowi, Fusanoriemu. Podchodziłam do zadania z dużą powagą i nie mogłam sobie pozwolić na porażkę, ponieważ mogło to się mocno odbić nie tylko na mojej reputacji w szczepie ale również na dalszym rozwoju tej niezbyt przyjemnej sytuacji jaka miała miejsce w Nawabari.
Po dotarciu na rynek przypominam sobie pierwszą listę, imiona, nazwiska oraz dopiski przy poszczególnych osobach i staram się zlokalizować kogoś z wpisanych tam osób. Jeżeli jednak uznam że będzie to zbyt czasochłonne ze względu na dużą ilość ludzi bądź tłok na rynku to po prostu od razu udaję się do pracowni Fusanoriego aby zamienić z nim parę słów. Podchodzę do wejścia do warsztatu stolarskiego i mocno pukam w drzwi aby "obwieścić" moje przybycie a następnie nasłuchuję odpowiedzi z wewnątrz. Jeżeli takowej nie uzyskam to sprawdzam czy drzwi są w ogóle zamknięte i albo wchodzę do środka aby się rozejrzeć albo sprawdzam czy może jest jakieś inne wejście do lokalu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Pomimo odnalezienia na rynku nie jednej a wręcz kilku osób z listy, niczego nowego nie udało mi się ustalić. Ludzie niemalże od razu jak tylko mnie zobaczyli, zamykali się w sobie i nie dało się z nimi nijak rozmawiać, przez co zmuszona byłam od razu udać się do warsztatu stolarskiego Fusanoriego aby to właśnie tam szukać odpowiedzi. Jeżeli tam również nic nie znajdę to wtedy trzeba będzie zacząć kombinować, jednak byłam dobrej myśli.
Po dotarciu do warsztatu zapukałam głośno w drzwi, jednak zamiast odpowiedzi czy choćby jakiegokolwiek odgłosu z wewnątrz, ujrzałam jedynie że same drzwi nie było w ogóle zamknięte. Korzystając z tego "zaproszenia", weszłam do środka aby rozejrzeć się po pracowni. Zaraz po wejściu rzucił mi się w oczy fakt że powietrze w dalszym ciągu było wypełnione drobinkami drewna, co sugerowało niedawną pracę w warsztacie a samo to już było swego rodzaju poszlaką. Rozejrzałam się dokładnie po pomieszczeniu, chcąc upewnić się czy nie ma żadnych kolejnych interesujących wskazówek odnośnie tego co się tutaj działo. Wszystko było porozwalane co zostawiało dwie możliwości, albo ktoś tutaj wtargnął i miała tutaj miejsce walka, albo po prostu ktoś wyładowywał swoją frustrację na martwej materii. Niezależnie od tego co było prawdziwe, musiałam kontynuować śledztwo. Widząc kolejne drzwi, podeszłam do nich spokojnym i cichym krokiem, nie chcąc od razu alarmować potencjalnych ludzi o swojej obecności w przybytku. Cały czas również nasłuchuję aby w razie usłyszenia czegokolwiek, mieć czas aby adekwatnie zareagować.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Dokładniejsze oględziny pierwszego pomieszczenia w warsztacie nie przyniosły zbyt wielu cennych informacji, raczej dodatkowe strzępki, które tylko wzmacniały moją tezę odnośnie powodu dla którego miejsce to jest w takim a nie innym stanie. Kawałki drewna, które już wcześniej zauważyłam okazały się być częściowo obrobionymi elementami jakiejś większej konstrukcji, jednak póki co za mało dało się wywnioskować z tego co znalazłam. Narzędzia ciśnięte w kąt pracowni zdecydowanie były używane, jednak jednocześnie były również w dobrym stanie, nie licząc jednego elementu, który wydawał się być nienaturalnie wygięty. Czy to była kolejna poszlaka wskazująca na czyjąś ogromną frustrację, która była wyładowywana na wszystkim co się trafi pod ręką? Możliwym jednak było że były to typowe dla takiego narzędzia oznaki zużycia, nie znałam się na obróbce drewna, więc ciężko było mi do końca ocenić. Po skończeniu przeszukiwania tego pomieszczenia, skierowałam się prosto do drzwi za którymi liczyłam że uda mi się odkryć jakąś przełomową poszlakę albo cokolwiek co pozwoli mi ruszyć do przodu ze śledztwem.
Dzięki gęstej warstwie trocin na podłodze moje kroki były praktycznie bezszelestne, więc mogłam w pełni skupić się na nasłuchiwaniu odgłosów z dalszej części przybytku. Po przekroczeniu progu zauważyłam że znalazłam się w małym korytarzu, który dalej prowadził do kolejnych pomieszczeń, z czego jedne drzwi były wyłamane. Spięta i przygotowana na potencjalną konfrontację zbliżyłam się do pomieszczenia z którego dochodził dźwięk sygnalizujący obecność jakiejś osoby. Po wejściu do pomieszczenia od razu przygotowuję się aby w razie potrzeby wykonać unik przed atakiem i staram się zorientować w sytuacji panującej w tym pokoju.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Pomimo dotychczasowego braku jakichkolwiek sensownych odpowiedzi a jedynie pojawiających się dalszych pytań odnośnie całej sytuacji, parłam w dalszym ciągu naprzód, chcąc dotrzeć do sedna sprawy. Powoli i ostrożnie weszłam do pokoju z wyłamanymi drzwiami i przygotowana na jakiekolwiek czyhające tam potencjalne niebezpieczeństwo, rozejrzałam się po wnętrzu. Pomieszczenie jakie ujrzałam było typową sypialnią jednak tutaj również było widać to samo co wcześniej w pracowni. Wszędzie było wszystko porozrzucane i teraz już miałam pewność że nie miała miejsca tutaj walka tylko zgodnie z drugą teorią, kogoś poniosły emocje i wyładowywał on swoją frustrację na wszystkim naokoło. Słysząc szloch oraz zauważając ruch z mojej prawej strony, skierowałam tam moją uwagę aby napotkać spojrzenie jakiegoś wystraszonego bądź z innego powodu, zwiniętego w kulkę mężczyzny. Upewniłam się jeszcze czy aby przypadkiem nie ma tutaj nikogo innego i czy sam mężczyzna nie jest zagrożeniem i podeszłam do niego trochę bliżej, zachowując jednak bezpieczny dystans potrzebny abym miała czas na reakcję i obronę w razie potrzeby.
- Czy wszystko w porządku? Co tutaj się wydarzyło? - zapytałam spokojnym i zatroskanym głosem mężczyznę po czym wystawiłam przed siebie obie ręce aby pokazać mu że nie jestem uzbrojona i nie ma się czego obawiać z mojej strony, w nadziei że pomoże mi to trochę go uspokoić.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 845
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Po dokładnych oględzinach pokoju w poszukiwaniu potencjalnych niebezpieczeństw, okazało się że jest tutaj względnie bezpiecznie, więc mogłam skupić większą uwagę na przerażonym mężczyźnie. Ten zaś, kiedy próbowałam się do niego zbliżyć i jakkolwiek z nim porozumieć, okazał się być chyba w jeszcze gorszym stanie niż wstępnie mi się wydawało. Kompletnie przerażony moją obecnością wtulił się w kąt pomieszczenia jakby chciał przecisnąć się przez ścianę, byle dalej ode mnie. Zdecydowanie nie wyglądało to dobrze i jeżeli wszyscy obywatele na których ta tajemnicza grupa ma wpływ, tak skończą to rzeczywiście Nawabari groziło wielkie niebezpieczeństwo. Ryby? Smród? Słowa wypowiadane przez mężczyznę zupełnie nic mi nie mówiły, jednak liczyłam że może uda mi się do czegoś tutaj dotrzeć. Jednak wpierw najważniejszym było aby jakoś tego mężczyznę uspokoić i ustalić co się tutaj wydarzyło i dlaczego był w takim stanie. Może jakaś trucizna? Ewentualnie jeszcze pozostawała możliwość że był on pod wpływem techniki genjutsu, jednak z racji że ani w jednej ani w drugiej sferze nie byłam zbytnio obyta to ciężko było mi cokolwiek ustalić bazując na zachowaniu mężczyzny.
- Kim są "oni"? Co zrobili ci tamci ludzie? Chcę ci pomóc. - powiedziałam spokojnym głosem, w dalszym ciągu podchodząc do mężczyzny. Kiedy zbliżyłam się do niego wystarczająco blisko to szybkim ruchem złapałam go za ramię i użyłam techniki rozproszenia iluzji, w nadziei że jakoś to pomoże.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość