Rynek

Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Po dotarciu do winkla i wyjrzeniu zza niego, moim oczom ukazał się bardzo nieprzyjemny widok. Grupa ludzi stała zgromadzona wokół jakiegoś ołtarza ofiarnego na którym leżał nieruchomo Moritaka pod postacią stolarza. Nie miałam bladego pojęcia czy jest on po prostu unieruchomiony czy może tak dobrze wczuł się w swoją rolę że do ostatniego możliwego momentu będzie on czekał z obroną, jednak wolałam nie sprawdzać tego i zdecydowałam się zainterweniować zanim wydarzy się jakaś katastrofa.
Sięgnęłam głębiej do mojego wnętrza aby aktywować wyższy poziom Senninki. Poczułam jak moje ciało przechodzi kolejne zmiany a możliwości się zwiększają. Skóra pociemniała, przybierając teraz ten sam kolor co moja zmieniona wcześniej w ostrze lewa ręka, włosy lekko się rozstąpiły aby ujawnić malutkie rogi. Byłam gotowa do walki.
Wyjrzałam jeszcze raz zza winkla aby potwierdzić pozycje okultystów po czym sięgnęłam prawą ręką do kabury i wyciągnęłam z niej dwa shurikeny i przygotowałam je do rzutu, po czym wyskoczyłam zza rogu i ruszyłam biegiem w kierunku ołtarza, rzucając metalowymi gwiazdkami w dwojkę mężczyzn najbliżej "FusaMoritaki". Chciałam jak najszybciej się do nich przebić i udaremnić to co próbowali zrobić, cokolwiek by to nie było. Może i przerwę zbieranie informacji przez mężczyznę, jednak wolałam to niż ryzykować jego życiem. Mieliśmy to czego potrzebowaliśmy, znaleźliśmy kryjówkę tajemniczej grupy, dowiedzieliśmy się że robią oni jakieś dziwne rzeczy z cywilami, czego jeszcze potrzebowaliśmy? Według mnie wystarczyło a więcej informacji pewnie uda się zebrać później już podczas przesłuchiwania złapanych tutaj osobników. Nie mogłam pozwolić aby przez "zachłanność" podczas obserwowania grupy ucierpiał mój przełożony.
W przypadku jakby zakapturzona grupa próbowała mnie jakoś spowolnić w korytarzu aby dać możliwość ucieczki dwójce prowadzącym rytuał to staram się za wszelką cenę jakoś ich wyminąć, górą, dołem, bokiem, jakkolwiek.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Cała akcja rozwinęła się z błyskawicznym tempie. Wyskoczyłam zza rogu i od razu posłałam metalowe gwiazdki w dwójkę okultystów, która stała najbliżej Moritakiego. Mimo iż obojgu udało się je uniknąć, rytuał został przerwany a ja mogłam w spokoju biec dalej w kierunku przeciwników. Wtedy też zaczęło się całe zamieszanie. Yote została oskarżona o sprowadzenie do kryjówki "ogona" po czym kompletnie się załamała i skuliła w kącie pomieszczenia, oddając się w ręce rozpaczy, która ją ogarnęła w momencie kiedy uświadomiła sobie że przez nią został udaremniony cały plan kultystów a także mogła narazić całą ich operację w Nawabari.
Kosa została przekazana w ręce tego, który do tej pory robił coś z tajemniczymi fiolkami, jednak w tym samym momencie Moritaka wkroczył do akcji i wybił kosę z ręki kultysty. Poczułam wtedy ogromną ulgę, zupełnie jakby kamień spadł mi z serca. Mój kompan był w pełni świadomy swoich czynów i nie został w żaden sposób unieruchomiony przez dziwaczną grupę, dzięki czemu zdobyliśmy dodatkową przewagę wynikającą z zaskoczenia przeciwników. Czując się teraz o wiele lżejsza od trosk, mogłam w pełni skupić się na walce z jednym z dwóch mężczyzn.
Kultysta, nie bacząc na zagrożenie, od razu ruszył prosto na mnie, chcąc rozpocząć walkę od kopnięcia wycelowanego w moją klatkę piersiową, więc starając się wykorzystać dzielący nas dystans i dość sporą ilość miejsca, zrobiłam unik w trakcie którego zmieniłam moją prawą rękę w potężny taran i wykonałam nim silne uderzenie w korpus wroga, które miało na celu możliwie najszybsze wyeliminowanie pierwszego z walczących kultystów.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Yote była w opłakanym stanie a także została postawiona w sytuacji bez jakiegokolwiek dobrego rozwiązania. Przynajmniej w jej mniemaniu mogło tak być. Ja zaś wiedziałam że kiedy przyjdzie co do czego i uda się naszym medykom określić co dokładnie wydarzyło się z tymi ludźmi, będzie można wtedy zająć się decyzją odnośnie tego czy byli świadomi swoich działań czy też byli manipulowani przez kogoś innego i możliwe że dostaną o wiele mniej surową karę. Tak właściwie to liczyłam również na Moritakę, który z tego co mi się wydawało, również by poparł obniżenie kary przeciwko manipulowanym. Teraz jednak nie był czas na takie przemyślenia, musiałam się skupić na walce.
Pojedynek który toczył Moritaka był dosłownie szczytem finezji oraz kunsztu taijutsu, każdy ruch był precyzyjny i przemyślany, obaj przeciwnicy wiedzieli co robili i w jakim celu. Każdy z nich miał swój plan na walkę i starał się go sumiennie egzekwować, starając się zyskać jakąś przewagę, która pozwoli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak przeciwnik nie dawał za wygraną i tak na zmianę, dwójka wojowników robiła do siebie podchody.
Moja walka z drugim z kultystów okazała się być o wiele bardziej dynamiczna niż się spodziewałam i musiałam w pełni się na niej skupić aby nie skończyć marnie. Udało mi się wyminąć pierwsze kopnięcie wykonane przez przeciwnika i już kiedy chciałam przejść do szybkiego kontrataku, zostałam odrzucona przez drobną falę uderzeniową, spowodowaną przez eksplozję w miejscu gdzie wylądowało kopnięcie mojego oponenta. Starając się mimo wszystko wyprowadzić uderzenie, musiałam się wycofać, kiedy ten wywołał kolejną drobną eksplozję pomiędzy nami. Zdecydowanie nie podobały mi się umiejętności jakie prezentował mężczyzna i ponownie odskoczyłam, tym razem w tył, aby uniknąć jego ataku i zdobyć parę cennych chwil aby aktywować najwyższy poziom Senninki, Przeobrażenie. Nie miałam zamiaru cackać się z takim niebezpiecznym przeciwnikiem. Moja skóra jeszcze bardziej pociemniała, włosy nabrały jeszcze czerwieńszego koloru a drobne zmiany się pogłębiły. Szybko również przelałam chakrę natury do mojej prawej ręki i powiększyłam ją, dodając również chakrowe dysze, które miały przyśpieszyć moje ruchy. Korzystając z moich zwiększonych "osiągów", okrążyłam szybko kultystę i wyprowadziłam druzgocące uderzenie, wycelowane w żebra oponenta wywołującego wybuchy, chcąc szybko go wyeliminować z walki, jednak mimo wszystko nie zabijając go na miejscu, mógł mieć cenne informacje.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Dalsza walka szła już o wiele bardziej po mojej myśli. Udało mi się odzyskać bezpieczny dystans od wywołującego wybuchy kultysty, dzięki czemu mogłam w pełni aktywować moje zdolności a także użyć najpotężniejszej techniki w moim repertuarze. Przeciwnik na nowo przeszedł do kolejnego ataku a ja momentalnie go okrążyłam po czym wykonałam potężne uderzenie z całą dostępną siłą, odrzucając mężczyznę na ścianę, równocześnie też całkowicie pozbawiając go przytomności i eliminując z walki.
Mając teraz chwilę spokoju, mogłam sprawdzić jak radzi sobie Moritaka i okazało się że on również już rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Na całe szczęście, ten którego ja wyeliminowałam był prawdopodobnie jeszcze żywy, więc będziemy mieć jeszcze jednego przestępce do przesłuchania. W dalszym ciągu podtrzymując technikę, podeszłam do Moritaki.
- Dobra robota, jak widać ślęczenie za biurkiem jeszcze nie wykorzeniło z ciebie ducha walki i umiejętności. - pochwaliłam mężczyznę, uśmiechając się nieco zadziornie - Mój przeciwnik pewnie jeszcze dycha, więc może uda się z niego coś wyciągnąć... Tylko tym razem raczej będzie trzeba uciec się do bardziej... Drastycznych metod rozmowy. -dodałam, po czym skierowałam moją uwagę na zawiniętych w szare szaty ludzi. - No dobra, wszyscy zebrać się w jednym miejscu. I zdjąć z głów te łachmany. - zarządziłam szorstko i gestem rąk wskazałam ludziom "miejsce zbiórki". Sama w tym czasie podeszłam do Yote, która w dalszym ciągu była skulona w kącie. - No, ty też, wstawaj i nie próbuj żadnych głupstw. Trzeba odkręcić ten cały bajzel a tym masz w tym pomóc. Ci wszyscy ludzie potrzebują twojej pomocy. - powiedziałam już łagodniejszym głosem do kobiety i spróbowałam pomóc jej wstać.
Szczerze liczyłam że uda się to wszystko odkręcić a Yote będzie skora do współpracy. Poza nią był jeszcze jeden bardziej wtajemniczony kultysta i z niego z pewnością będzie można spróbować wyciągnąć jakieś informacje. Możliwe że nawet będzie lepszą "kopalnią" niż Yote, jednak dla niej była jeszcze nadzieja żeby pomagała z własnej woli a do tego ludzie pokrzywdzeni przez tajemniczą grupę widzieli w niej przyjaciela, nie to co w siłach szczepu Juugo. Trzeba będzie to wykorzystać.



  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Rynek

Post autor: Sasame »

Obie walki prowadzone w podziemiach Nawabari dobiegły już końca i z każdej z nich, siły Juugo, wyszły z obu zwycięską ręką i teraz mogliśmy oboje nieco odetchnąć i się rozluźnić w trakcie zajmowania się resztą "towarzystwa". Moritaka musiał opatrzyć swoją rękę a w tym czasie ja zagoniłam zakapturzonych kultystów w jedno miejsce aby łatwiej mieć ich na oku a następnie podeszłam do Yote aby zająć się nieco kobietą i doprowadzić ją do stanu względnego porządku. Wtedy jednak oczywiście musiało coś pójść nie tak. Jeden z zakapturzonych, zdarł z siebie szaty i rzucił nimi aby stworzyć swoistą zasłonę, która pomoże mu w ucieczce. Moritaka z racji że jeszcze dochodził do siebie po walce, zdecydował się zostawić uciekiniera dla mnie. Westchnęłam ciężko i skinęłam głową po czym z pełną szybkością ruszyłam w pościg za zbiegiem, chcąc go przechwycić nim uda mu się wydostać z kryjówki. Obserwowałam go przez cały czas za pomocą moich umiejętności sensorycznych, które zapewniała mi moja aktualna forma, Przeobrażenie. Wykorzystując również technikę Kassokuken: Ichishiki, przyśpieszałam swoje ruchy podmuchami chakry aby szybciej skrócić dystans dzielący mnie do kultysty, który dał nogę a kiedy już uda mi się do niego dobiec to łapię go za fraki moją wzmocnioną ręką aby ten już nie miał żadnej możliwości ucieczki, po czym zawlokłam go z powrotem do miejsca gdzie była zebrana cała reszta i rzuciłam nim pomiędzy resztę kultystów-statystów.
- Ktoś jeszcze chce sobie pobiegać? Mogę tak cały dzień. - powiedziałam groźnym głosem i zmierzyłam chłodnym wzrokiem wszystkich tutaj zebranych, wyczekując na jakąsś reakcję z ich strony. Jeżeli już nikt więcej nie próbował uciekać to podeszłam z powrotem do Moritaki.
- No dobra, nie ma co tutaj sterczeć, zabierzmy ich wszystkich do siedziby i tam się zdecyduje co dalej. - zaproponowałam Moritace i jeżeli nie miał żadnych obiekcji to przeszłam do działania.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Rynek

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 121
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 107kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Rynek

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Rynek

Post autor: Masashi »

0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ryuujin Kodai
Posty: 121
Rejestracja: 27 maja 2023, o 15:13
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 203cm | 107kg
Widoczny ekwipunek: Zbroja, dwa miecze przy pasie

Re: Rynek

Post autor: Ryuujin Kodai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Rynek

Post autor: Masashi »

0 x
Obrazek PH | BANK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość