Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Po otrzymaniu wiadomości od posłańca, od razu wraz z Misaki udałyśmy się do siedziby władzy a następnie zaprowadziłam nas pod sam gabinet lidera naszego szczepu. Po drodze zastanawiałam się co takiego mogłoby być powodem naszego wezwania. Może zasłużyłam na awans na Sentokiego? Jednak wtedy nie rozumiałam dlaczego również została wezwana moja młodsza kuzynka. Może chodziło o coś związanego z naszą wspólną operacją? Może szykował dla naszej dwójki ogromną pogadankę dyscyplinarną, w końcu Misaki była zdecydowanie zbyt mało doświadczona na zadania takiej rangi. No ale prawda była taka że nic się nie stało i udało nam się wykonać zadanie najlepiej jak to było możliwe a życie Misaki ani niczyje inne nie było zagrożone, więc nie sądziłam aby o to chodziło... Zawsze powód mógł być jeszcze inny i kompletnie niezwiązany ze sprawą. Cóż, nie zostało nam nic innego jak samemu wejść i się przekonać, pomyślałam po czym zapukałam do drzwi wejściowych.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Juugo Misaki, Juugo Sasame Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Nie musiałyśmy czekać długo nim drzwi stanęły przed nami otworem a za nimi pojawił się, jak zwykle, spokojny i uśmiechnięty lider szczepu Juugo.
- Ohayou, Shuusuke-sama! - powiedziałam i skłoniłam się przed nim lekko, lecz z szacunkiem a następnie weszłam do środka i usiadłam na wskazanym miejscu czekając na powrót mężczyzny. Kiedy już przygotował on dla nas i dla siebie po kubku naparu ziołowego, mogliśmy wreszcie wszyscy usiąść i porozmawiać.
- Nie sposób się nie zgodzić, pogoda rzeczywiście ostatnimi czasy nie sprzyja, jednak można było się tego spodziewać po nadchodzącej zimie. A jeżeli chodzi o rodziców, to u moich z tego co się orientuję przynajmniej, wszystko w jak najlepszym porządku. - odpowiedziałam na pytanie mężczyzny po czym wzięłam do rąk kubek z herbatą i podmuchałam chwilę aby ostudzić napój nim spróbowałam wziąć z niego drobny łyczek.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki nie miała okazji spotkać się z liderem szczepu Jugo. Miała jednak na jego temat pewne informacje i mogła go bez większego trudu zidentyfikować. Szczególnie teraz, gdy wraz z kuzynką siedziała w jego gabinecie. Młoda kunoichi odczuwała delikatny stres na myśl o spotkaniu z kimś tak ważnym. Postanowiła jednak zachowywać się naturalnie, czyli bez okazywania większych emocji. Ukłoniła się w geście powitania i zajęła miejsce na krześle. Dłonie ułożyła na kolanach, starając się zachować spokój, który to okazywała wobec każdej nowopoznanej osoby. Przyjęła oczywiście herbatę, starając się przy tym posłać gospodarzowi przyjazny uśmiech. Gdy jednak zadał pytanie odnośnie rodziców, Misaki zarumieniła się lekko i opuściła głowę.
-Wydaje mi się, że wszystko u nich w porządku. Mama powoli wraca do wykonywania misji, a tata nadal wykonuje zawód shinobiego. A co do bycia dumnymi... M-mam taką nadzieję, Shuuske-sama...
Odpowiedziała, sama nie będąc pewna czy rodzice byli z niej dumni. Miała taką nadzieję, jednak nie wiedziała co tak naprawdę myślą. Sama myśl, że mogłaby ich w jakiś sposób zawieść sprawiała Misaki smutek. Zaraz jednak pojawił się kolejny temat.
-Czego chciałby się Pan dowiedzieć?
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Juugo Misaki, Juugo Sasame Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Również uśmiechnęłam się lekko pod nosem widząc jak Misaki po raz kolejny nie wykazuje się nazbyt wysublimowanymi umiejętnościami społecznymi, jednak poza tym pozostawiłam to bez zbędnego komentarza a jedynie skinęłam później głową kiedy Shuusuke poprosił aby pozdrowić przy najbliższej okazji rodziców. Później kiedy mężczyzna przeszedł już do konkretów i prawdziwego celu naszej obecności tutaj, nachyliłam się nieco do przodu na moim krześle, skupiając się na owym tajemniczym zadaniu jakie miał dla nas przewidziane. Kiedy mężczyzna wspomniał o turnieju, moje oczy od razu rozpaliły się z ekscytacji i nawet fakt iż jest on organizowany przez Uchiha w ich stolicy nie przyćmił tej ekscytacji. Podzielałam jednak zdawkowe oraz nieufne podejście lidera naszego szczepu i w pełni zgadzałam się z tym iż nie powinien on wyruszyć na miejsce osobiście, jednak rozumiałam również że polityka rządziła się swoimi własnymi prawami i również nie wypadało aby kompletnie zignorować tego typu wydarzenie podczas którego zbiorą się przedstawiciele wszystkich a przynajmniej większości klanów i szczepów. Dodatkowo kiedy uświadomiłam sobie że zostałam również wybrana jako reprezentantka naszego szczepu aby wziąć udział w samym turnieju, poczułam jak moje policzki lekko mnie zapiekły od wylewających się na nie rumieńców.
- Będzie to dla mnie... Dla nas wielki zaszczyt abyśmy mogły reprezentować nasz szczep na takim wydarzeniu. Z pewnością damy z siebie wszystko aby przynieść honor i chwałę naszym rodakom oraz tobie, Shuusuke-sama. Bardzo mnie również cieszy że będziemy mogły udać się tam we dwójkę i mam nadzieję że jest to również równoznaczne z pańską aprobatą dla mojego wzięcia Misaki-chan pod moje skrzydła. Wzięłam sobie do serca naszą ostatnią rozmowę podczas której powiedziałeś mi abym zaczęła się również zastanawiać nad przekazywaniem moich umiejętności oraz doświadczenia młodszym wojownikom z naszego szczepu.- powiedziałam kiedy mężczyzna skończył już mówić, odnosząc się również do naszej rozmowy sprzed pewnego czasu kiedy to zostałam awansowana do rangi Akoraito.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tanaka Misaki »

Misaki nie była do końca pewna co wywołało śmiech przywódcy szczepu, jednak dziewczyna optymistycznie założyła, że mężczyzna śmieje się do niej, a nie z niej. Nie wiedziała jednak kompletnie co takiego mogłaby powiedzieć swojemu rozmówcy. Co byłoby interesujące dla kogoś z takim bagażem doświadczeń? Ognistowłosa nie kontynuowała więc tego tematu i jedynie kiwnęła głową.
Zawsze była oszczędna w okazywaniu emocji w rozmowach z obcymi. Teraz jednak dochodził także stres wywołany różnicą w pozycji. Jeśli chodzi o rangę to byli przecież pod dwóch przeciwnych końcach hierarchii shinobi. Na słowa o "gryzieniu kunoichi" Misaki zrobiła zdziwioną i jednocześnie podejrzliwą minę. Jak to większość liderów gryzie? A może to był taki żart? Doko już sama nie wiedziała.
Słuchała dalszej części dialogu, który dotyczył bardziej Sasame niż jej samej. A przynajmniej tak było na początku. Młodsza z kuzynek przechyliła głowę w bok, starając się ukryć zaskoczenie i podekscytowanie.
-Jestem niezmiernie wdzięczna Shuuske-sama
Dziewczyna podniosła się z miejsca, pilnując by nie rozlać herbaty i ukłoniła się. Zaraz jednak do głowy zawitało jej pytanie, więc wyprostowała się i odezwała, nieco ciszej niż normalnie.
-Czy.. będę mogła walczyć?
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Post Fabularny Juugo Misaki, Juugo Sasame Zima 392
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Bardzo zadowolona z obrotu spraw, spojrzałam na Misaki, która również po dowiedzeniu się że będzie mogła uczestniczyć w walkach turniejowych wręcz promieniała, co było dla mnie całkowicie zrozumiałe, ponieważ czułam się bardzo podobnie. Wreszcie będzie szansa przetestować swoje umiejętności w walce z innymi shinobi, z całego świata. Szczerze liczyłam że nie zawiodę mojego szczepu i uda mi się osiągnąć wysoką pozycję w ostatecznym rozrachunku albo chociażby godnie będę reprezentować moich rodaków w wielu wspaniałych walkach. Już miałyśmy wraz z Misaki opuścić gabinet mężczyzny, kiedy ten przypomniał sobie o jeszcze jednej drobnej sprawie do mnie. Zaciekawiona odwróciłam się w jego kierunku i zaczekałam aby przekonać się o co dokładnie chodziło. Shuusuke-sama podszedł do mnie ze szkatułką a serce zabiło mi nieco szybciej. Kiedy mężczyzna kontynuował swoją wypowiedź przygryzłam lekko wargę i skłoniłam się nisko przyjmując odznakę symbolizującą rangę Sentokiego w naszym szczepie.
- Bardzo ci dziękuję, Shuusuke-sama. To dla mnie wiele znaczy i zrobię wszystko aby nie zawieść twojej wiary we mnie. - powiedziałam po czym oddałam również moją odznakę Akoraito i chowając za pazuchą płaszcza nowy nabytek. Po dopiciu herbaty pożegnałam się z liderem i wraz z Misaki opuściłam gabinet. Kiedy tylko drzwi się za nami zamknęły, pisnęłam z całej zebranej dumy i ekscytacji i odwróciłam się do kuzynki żeby ją mocno uściskać, podnosząc ją z ziemi i podskakując z nią w uścisku parę razy nim udało mi się odzyskać fason i odstawić dziewczynę na ziemię. - Chodź Misaki-chan, trzeba odpowiednio wypocząć i będziemy musiały już wyruszać do Soso, nie chcę żeby Akio-san musiała na nas długo czekać. - powiedziałam do kuzynki i jeżeli nie miała żadnych obiekcji to ruszyłyśmy razem ku wyjściu z siedziby władzy.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tanaka Misaki »

Możliwość porównania swoich umiejętności z przedstawicielami innych części świata, o zupełnie innych umiejętnościach było dość rzadką okazją, szczególnie dla Doki. Misaki zamierzał więc z niej skorzystać i sprawdzić jaki poziom sobą reprezentowała. Miała nadzieję, że nie przyniesie hańby swojemu szczepowi i nie narobi jakichś problemów. Pozwoliła uśmiechowi zagościć na swojej twarzy i zostać na niej na dłużej. Szczególnie, że jej kuzynka właśnie odebrała awans na kolejną rangę. Młoda Doko otworzyła szerzej oczy i zaklaskała. Czuła jednocześnie dumę i radość z dokonań starszej kunoichi ale także motywaję by iść dalej w jej ślady.
-Teraz dzielą nas aż dwie rangi ale zamierzam cię kiedyś dogonić. Sasame-san!
Odezwała się, gdy już nikt nie miał nic więcej do powiedzenia. Nie chciała przypadkiem wejść komuś w słowa. Upewniła się także, że to już wszystko i głowa szczepu Juugo nie ma dla nich jeszcze jakiejś dodatkowej informacij albo wiadomości.
-A zatem pora wyruszać! Płyniemy czy idziemy piechotą?
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Pomimo iż również byłam niesamowicie podekscytowana tym wszystkim, pamiętałam również że przed wyruszeniem wypadałoby wypocząć, zjeść coś porządnego i cokolwiek powiedzieć swoim rodzicom, zwłaszcza w przypadku młodszej kuzynki.
- Spokojnie, Misaki-chan, wszystko po kolei. Najpierw wrócimy do swoich domów, przygotujemy się do drogi, pozałatwiamy wszystko i wtedy dopiero wyruszymy. Do Soso na piechotę a później stamtąd wydaje mi się że drogą morską do Kotei. - powiedziałam do młodszej Juugo po chwili namysłu. - No dobrze, okaże się pewnie już jak będziemy w Soso, także na teraz zmykaj do domu, pozdrów rodziców ode mnie i pochwal się im co nam dzisiaj zlecił Shuusuke-sama. Jutro z rana spotkajmy się już przy wschodniej bramie Nawabari , gotowe do wyruszenia. - zarządziłam stanowczym tonem i jeżeli Misaki nie miała więcej pytań to ruszyłam do mojego domu aby wreszcie się porządnie najeść i wyspać we własnym pokoju. Bardzo mi tego brakowało, jednak wiedziałam że trzeba czasami nieco poświęcić aby skorzystać z takiej szansy jaka właśnie mi się przytrafiła.
Następnego ranka wstałam skoro świt i od razu zabrałam się za oporządzenie się przed wyruszeniem. Kiedy już byłam przygowowana, zostawiłam rodzicom karteczkę że wyruszam na kilka tygodni bądź miesięcy a następnie udałam się do miejsca w którym umówiłam się z Misaki.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Tanaka Misaki
Posty: 179
Rejestracja: 23 mar 2022, o 21:15
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niewysoka, szczupła dziewczyna o ognostoczerwonych włosach i różowych oczach
Widoczny ekwipunek: -ochraniacz na czole
-dwie kabury
-torba
Multikonta: Akihiko Maji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tanaka Misaki »

-Hai hai.
Odpowiedziała swojej kuzynce, gdy ta wyłożyła przed nią swój plan. Pokiwała głową, słuchając uważnie kolejnych podpunktów planu podróży i notowała je sobie w pamięci. Zdawała się całkowicie na Sasame w tej kwestii. Sama w końcu wcale nie podróżowała poza rodzinną prowincję i o samym świecie wiedziała tyle, co zdołali przekazać jej rodzice. Sama Misaki odczuwała ekscytację na myśl o swojej pierwszej podróży i swoim pierwszym turnieju jednocześnie. Pożegnała się więc z kuzynką i wróciła do domu, by poczynić odpowiednie przygotowania przed nadchodzącą wyprawą. Taty nie zastała w mieszkaniu, trafiła jednak na mamę, której to streściła ten cały, pełen wrażeń dzień. Od pierwszej misji B wraz z Sasame po wizytę u głowy szczepu i wysłanie na turniej. Zaraz jednak musiała przeprosić i obiecać, że będzie uważała. W końcu była tylko Doko, więc misja B powinna być dla niej przynajmniej bardzo niebezpieczna. W końcu jednak udało się dojść do porozumienia ze swoją rodzicielką i Misaki położyła się spać.
Młoda Tanaka wstała dość wcześnie, by na pewno zdążyć na spotkanie z Sasame. Upewniła się, że zabrała wszystkie swoje rzeczy i pożegnała się z mamą po czym wyszła. Dotarła pod bramę niedługo po swojej kuzynce.
-Ohayo, Sasame-san! Mama przesyła ci gratulacje i każe nam uważać podczas podróży!
Poinformowała od razu, przytulając delikatnie kuzynkę na powitanie.
0 x
Obrazek Suknia na formalne okazje (Made by Akari - młoda, zdolna krawczyni z Ryuzaku)
Obrazek
Bank
PH
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości