Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Zadowolona z miłego przebiegu rozmowy z Akiraiem, siedziałam i chłonęłam jego słowa niczym sucha gąbka wodę, chcąc jak najwięcej z tej rozmowy wyciągnąć. W miarę jak mężczyzna wypowiadał kolejne słowa, zaczął mi świtać przed oczyma cel owej rozmowy. Kiedy usłyszałam ostatnie pytanie skierowane do mnie przez lidera szczepu Juugo, moje oczy rozświetliły się a na ustach rozkwitł uśmiech. Czułam się niesamowicie dobrze, moje starania wreszcie zostały dostrzeżone i mężczyzna miał zamiar mnie awansować na wyższą rangę w siłach naszego szczepu. Z jednej strony czułam że prędzej czy później to nastąpi, jednak z drugiej strony, nie spodziewałam się tego w tej chwili i było to dla mnie ogromną, lecz zarazem wspaniałą niespodzianką.
- To... To byłby ogromny zaszczyt, Akirai-sama. Z wielką chęcią przyjmę ten honor i będę starała się jeszcze bardziej jako Akoraito. - powiedziałam wstając z ławki aby ukłonić się nisko przed mężczyzną.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

- Bardzo dziękuję i zrobię wszystko aby unieść ten zaszczyt i dalej piąć się w górę. I będę również kontynuowała moje dążenie do absolutnego spokoju. Rozumiem i przyjdę załatwić sprawy formalne. - podziękowałam Akiraiowi Shūsuke i odprowadziłam go wzrokiem, starając się stłumić ekscytację oraz radość, przynajmniej do momentu kiedy mężczyzna oddalił się na odpowiednią odległość po czym wybuchłam, podskakując ze szczęścia. Wreszcie moje starania przyniosły namacalne efekty. Wreszcie mogłam zobaczyć na własne oczy że ktoś docenia to co robiłam. Jeszcze chwilę napawałam się tym faktem a następnie wróciłam do domu aby pochwalić się rodzicom o moim awansie. Następnego dnia, cała w skowronkach poszłam ponownie do siedziby aby zgodnie z ustaleniami załatwić resztę formalności. Po załatwieniu spraw znowu wróciłam do domu, chcąc odpocząć i zastanowić się nad pierwszym zadaniem jakie powinnam wykonać jako nowa Akoraito szczepu Juugo.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Droga do siedziby władzy minęła mi dość szybko i nim się obejrzałam, stałam już przed gabinetem Moritaki i czekałam na jego odpowiedź ze środka. Kiedy ten powiedział że mogę wejść, tak też zrobiłam i skierowałam się w kierunku siedzenia naprzeciw urzędnika i jego biurka.
- Tak, tak, to ja. Rozmowa... Rozmowa poszła bardzo dobrze. Shūsuke-sama mnie pochwalił oraz awansował na Akoraito. - pochwaliłam się dumnym tonem mężczyźnie, przyglądając się mu równocześnie. Z tego co widziałam to wyglądał on nie za dobrze, zupełni jakby rana którą otrzymał podczas walki z kultystami w dalszym ciągu miała na niego negatywny wpływ. - No i jeszcze rozmawialiśmy trochę o spokoju i panowaniu nad sobą i Shūsuke-sama najwyraźniej ma spore nadzieje względem mnie i dał mi również kilka wskazówek. Ogólnie bardzo miło nam się rozmawiało, ale wystarczy już o mnie. Wszystko z tobą w porządku, Moritaka-san? Jak ręka? Medycy nie mogą zrobić z tym nic więcej? - zapytałam się z troską w głosie, widząc że w dalszym ciągu odczuwa on ból. Czyżby trucizna okazała się o wiele bardziej podstępna niż się tego spodziewaliśmy? Miałam szczerą nadzieję że stan urzędnika nie pogorszy się i że wróci on do swojej formy, sprzed naszego wspólnego zadania. - A właśnie, udało się wyciągnąć cokolwiek więcej z tych kultystów? Wiadomo czy to byli wszyscy czy może ktoś jeszcze czai się w cieniach i próbuje odbudować ich operację? - zapytałam się zaciekawiona. Szczerze liczyłam że udało się naszej dwójce wyrwać z korzeniami cały ten bajzel i nie wróci on do Nawabari. Ludność cywilna już wystarczająco wycierpiała i kolejne tego typu sytuacje zdecydowanie nie przyniosą nic dobrego dla mieszkańców.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

- Cóż, zawsze dobrze posłuchać tych starszych, bardziej doświadczonych w boju ale również w życiu. Zawsze lepiej mieć kilka odmiennych opinii i na ich bazie zbudować własne pojęcie na dany temat, nie sądzisz? - powiedziałam do Moritaki, przedstawiając mój sposób myślenia. Owszem w momencie kiedy dopiero kreuję sobie jakieś pojęcie odnośnie pewnej kwestii, jest to wykonalne, trudniej w takiej sprawie być osobą, która już od wielu lat trwa w jakimś przekonaniu, bądź jest po prostu do czegoś przyzwyczajona.
Teraz kiedy temat przeniósł się na ranę urzędnika, podrapałam się w zamyśleniu po głowie. Skoro dotychczasowe metody leczenia nie pomogły, jednak trucizna została w pełni wyciągnięta... To pozostawało mi jedno sensowne wyjście dla Moritaki, możliwe że to pomoże.
- Hmmm, co do tej ręki... Próbowałeś może... No wiesz... Kogoś wyssać? - zapytałam nieco niezręcznym tonem. Wiedziałam że jest to pewnie jeden z najobrzydliwszych aspektów w umiejętnościach Juugo, jednak prawda była taka że to świetna umiejętność, która mogła pewnie niejednokrotnie uratować komuś życie. A w tym wypadku, możliwe że pomoże wyleczyć paskudną ranę, która najwyraźniej męczyła mężczyznę. A z pewnością w więzieniu znajdą się jacyś "ochotnicy". Jak chociażby wybuchowy kultysta. Nic już pewnie z niego nie wyciągną, więc równie dobrze może się przydać w taki sposób, czyż nie?
- Masz tutaj również rację, chętnie bym się czymś zajęła w moim pierwszym pełnym dniu jako Akoraito szczepu. Miałam spory dylemat czy skupić się bardziej na tym o czym mówił Shūsuke-sama, czyli szukaniu spokoju, czy może lepiej byłoby zająć się jakimś bieżącym zadaniem. Jak chociażby sprawa z Doktorkiem. Trochę to już wisi a nie oszukujmy się, nie jest przyjemnie czuć nad sobą widmo niebezpieczeństwa że w każdej chwili może się pojawić jakaś zgraja bandytów i porwać któregoś z naszych rodaków w celu robienia na nim jakichś pokręconych testów. - powiedziałam szczerze do Moritaki, w nadziei że może dostanę od niego jakąś dobrą radę i pomoże on mi się rozprawić z tą rozterką.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

- No nie sposób się nie zgodzić, Moritaka-san. Jednak myślę że rozmowa mimo wszystko też jest ważna. Nie zawsze jest ku niej okazja czy sposobność, jednak trzeba pamiętać także o takiej możliwości. Nie wszystko da się rozwiązać siłą według mnie. Jak chociażby sprawa z Yote. Pewnie jakbyśmy ją skatowali to nic by nie powiedziała, nic nie pomogła tylko zamknęła w sobie i straumatyzowała. - odpowiedziałam na słowa mężczyzny, jednak w gruncie rzeczy miał on rację. W tych czasach, gdzie co chwila wybuchała gdzieś wojna, ciężko było jakkolwiek wierzyć w siłę dialogu.
- Rozumiem i szanuję ten wybór, jednak jeżeli nie będzie innej możliwości to najlepiej będzie jeżeli jednak zdecydujesz się na zrobienie tego. Chociażby na tym wybuchowym, jak sam mówiłeś, nic z niego już nie uda się wyciągnąć a sam pokazał że nie będzie się trzymał kurczowo życia, więc równie dobrze można spełnić jego życzenie a przy okazji posłuży się czemuś dobremu pod koniec. - odpowiedziałam nieco zatroskanym tonem. Mimo wszystko temat postępował dalej a następna informacja jaką otrzymałam od mężczyzny, była dla mnie bardzo ciekawa.
- Bardzo mnie to cieszy, tylko niestety to bardzo niedobrze że działa on tak daleko od Daishi, z pewnością utrudnia to kontynuowanie śledztwa, jednak jeżeli zajdzie taka potrzeba, mogę wyruszyć nawet do któregoś z miast kupieckich żeby dokończyć z nim sprawy. - powiedziałam pewnym siebie tonem. Kiedy mężczyzna wyjawił mi informację że nie ma dla mnie żadnego zadania, przekrzywiłam głowę nieco zdziwiona. Czy moja nadgorliwość sprawiła że przestępczość wycofała się nieco w cień? Nie mogłam powiedzieć że było mi z tym źle, jednak co teraz będę robić? Całe szczęście, Moritaka miał dla mnie jakąś tajemniczą propozycję.
- Cóż, skoro sprawy tak się mają, zamieniam się w słuch. - powiedziałam z uśmiechem.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

- No cóż, taka chyba niestety kolej rzeczy w obecnych czasach, że mało co ma szansę konkurować z siłą mięśni czy niszczycielskimi technikami. Jednak wierzę że kiedyś nadejdą inne, bardziej cywilizowane czasy, kiedy konflikty będą mogły być rozwiązywane na inny sposób niż masowy rozlew krwi. - powiedziałam z nadzieją. Owszem, byłam wytrenowana aby być narzędziem zniszczenia mojego szczepu i spełniałam tą rolę, jednak co było złego w wierze w ludzkość i jej szansę na lepsze czasy? Kiedy Moritaka odniósł się do mojego pomysłu aby wyleczył się za pomocą jednej z technik jakie były w użyciu przez nasz szczep, wyraził swoją niechęć do tego, z czym się w zupełności zgadzałam. Zabić kogoś w walce to jedno, jednak zwykłe skazanie bezbronnego, uwięzionego więźnia na śmierć, do tego niezbyt przyjemną, to kompletnie inna sprawa. Sprawa z Doktorkiem ruszała się powoli do przodu, jednak w dalszym ciągu musiałam czekać na decyzję "kogoś wyżej" aby zająć się sprawą. Owszem, nie byłam już Doko, jednak w dalszym ciągu byłam niemal na samym dole łańcucha dowodzenia w hierarchii shinobi, więc nie miałam wiele do powiedzenia. Przynajmniej póki nie uda mi się wspiąć wyżej w tej hierarchii. Teraz jednak byłam skupiona na propozycji jaką złożył mi siedzący przede mną mężczyzna.
- Cóż... Skoro nie ma żadnej sprawy, która wymagałaby mojej pilnej pomocy to chyba nie widzę żadnych przeciwwskazań żebym się udała... Tam gdzie znajduje się ten mężczyzna. Z pewnością Shūsuke-sama doceni moje starania w dalszym kształceniu siebie i dążeniu w drodze do osiągnięcia spokoju, jak to powiedział. - odpowiedziałam urzędnikowi.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Nie sposób było się nie zgodzić ze stwierdzeniem Moritaki. Nadeszły teraz czasy, które weryfikują rządy jego pokolenia i pokazują co takiego udało im się zrobić, czego dokonali oraz do czego doprowadzili. Moje pokolenie, młodsze, dopiero zdobywało posłuch w swoich klanach czy szczepach, więc nie mieliśmy jeszcze okazji aby się pokazać z jakiejkolwiek strony na arenie międzyprowincjowej. Z pewnością część z tych osób będzie podchodziła do polityki w podobny sposób jak to jest teraz w zwyczaju, siłą, jednak kto wie? Może pojawią się jakieś jednostki, które będą miały na tyle dużo zacięcia aby przełamać koło nienawiści. Może trafią się ludzie, którzy będą potrafili poświęcić się dla sprawy i zrobić wszystko, po to aby sprawić że świat będzie w przyszłości lepszym miejscem. Takie zmiany potrzebują jednak ogromu czasu oraz wielkiego wysiłku, więc wiele osób uważało je za utopijne mrzonki, nierealne w obecnych czasach. Ale nadzieja umiera ostatnia.
- Dobrze w takim razie. Jeżeli ja go nie znajdę to może on mnie znajdzie, w każdym razie z pewnością skorzystam z takiej okazji i postaram się odnaleźć tego mężczyznę, Moritaka-san. - odpowiedziałam mężczyźnie zdecydowanym i pewnym siebie tonem. Musiałam przyznać że cała propozycja była bardzo intrygująca i miałam spore nadzieje co do tej przygody oraz treningu jaki liczyłam że uda mi się odbyć z enigmatycznym mentorem. Z całą pewnością przyda mi się podszlifować moje umiejętności kontroli samej siebie, nawet pomimo faktu że jeszcze ani razu nie zatraciłam się w szale i żądzy krwi, jednak lepiej dmuchać na zimne, niż się niespodziewanie poparzyć. Wysłuchałam uważnie instrukcji od urzędnika i jeżeli nie było nic więcej do omówienia to wyruszam od razu w drogę.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Moja rozmowa z Moritaką dobiegła końca i nadszedł czas abym zdecydowała czy może było cokolwiek jeszcze co chciałabym załatwić przed wyruszeniem w drogę, czy może nie było czasu do stracenia i po prostu od razu udam się na szlak w poszukiwaniu tajemniczego mentora Moritaki. Przechadzając się ulicami Nawabari, kierowałam się względnie w kierunku bramy, która będzie wychodziła w kierunku miejsca o którym opowiadał urzędnik. Zatrzymałam się na chwilę przed sklepem z wyposażeniem aby zastanowić się czy może nie przydałoby mi się dokupić nieco więcej wyposażenia, jednak po szybkim przeszukaniu kabur i torby, stwierdziłam że w zasadzie to chyba nie mam zbytnio pomysłu na jakiekolwiek dodatkowe rzeczy, których mogłabym potrzebować, więc ruszyłam dalej. Nim jednak opuściłam osadę mojego szczepu, poczułam zapach dochodzący z jednej z budek z ramenem, która znajdowała się niedaleko bramy. Niby nie czułam się głodna, jednak kiedy zapach ten dotarł do moich nozdrzy, od razu poczułam jak w ustach zbiera mi się nieco śliny a mój żołądek wydał swój własny sprzeciw, zanim wyruszę w góry, wypadałoby zjeść jeszcze jeden smaczny, ciepły posiłek wśród cywilizacji.
Podeszłam do budki i zamówiłam tam ogromną michę misu char siu ramenu z całą masą dodatków. Kiedy właściciel budki postawił przede mną ogromne naczynie, zabrałam się do pałaszowania potrawy, aż nie została ani jedna kluska, czy dodatek w środku po czym wypiłam również resztę bulionu. Po zapłaceniu za zupę, wstałam ze stołka i przeciągnęłam się wychodząc z powrotem na ulicę. No chyba najwyższy czas wyruszyć, więc opuściłam Nawabari, kierując się do miejsca gdzie Moritaka zasugerował mi rozpocząć poszukiwania jego mentora z dawnych lat.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości