Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Obserwowałam z zaciekawieniem poczynania medyczki i musiałam przyznać że było to niezmiernie ciekawe. Korzystając z okazji chłonęłam ten widok niczym gąbka. Kobieta wzięła przygotowane dwie misji, jedna z wodą, jedna pusta. Za pomocą jakiejś techniki, która była pewnie połączeniem Iryojutsu oraz Uwolnienia Wody, stworzyła lewitującą bańkę, którą przyłożyła do babrzącej się rany. Chwilę tak zaczekała po czym wyciągnęła wodę, jednak zabarwioną na kolor przywodzący na myśl jedną z fiolek, które przyniósł Moritaka z kryjówki kultystów, a następnie wylała tą wymieszaną ciecz do pustej miski.. Czyli jednak mogła to być trucizna, którą pokryta musiała być kosa. Całe to Iryojutsu wydawało mi się niezmiernie ciekawe i rozważałam nawet rozpoczęcie jego nauki, jednak do tego potrzeba było nauczyciela. Może kiedyś...
W miarę jak kobieta powtarzała proces, za każdym razem wyciągając kolejne porcje trucizny z rany mężczyzny, ja skupiłam się już na mojej rozmowie z nim samym.
- No mam taką szczerą nadzieję, jeżeli ktokolwiek z nich by się ostał to z pewnością nie byłoby łatwo go namierzyć. No i nie wiadomo czy wtedy by również nie uciekali się do bardziej drastycznych metod a tego zdecydowanie nam nie trzeba. Myślę że z wybuchowym nie ma co się cackać i będzie można podejść o wiele... Dosadniej, do tego całego przesłuchania. Nie można szczędzić środków, trzeba wyciągnąć z niego wszystko co ma jakiekolwiek znaczenie. - powiedziałam stanowczo, zgadzając się z Moritaką. - Jeżeli mogę jeszcze jakkolwiek pomóc to proszę powiedzieć, zrobię wszystko co tylko będzie trzeba. Jeżeli chodzi o tego kultystę co z nim walczyłam to szczerze powiedziawszy, niczego co by się przydało podczas przesłuchania nie wiem. - odpowiedziałam nieco zawiedziona że niestety nie mogę akurat w tej kwestii pomóc. Niemniej jednak byłam zadowolona z przebiegu całej operacji. Wszystko poszło gładko i bez większych problemów. No nie licząc rany Moritaki, jednak liczyłam że medycy odpowiednio się nim zajmą i wyjdzie z tego bez uszczerbku na zdrowiu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2187
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Rozmowa z Moritaką dobiegała już końca z on miał niebawem udać się w towarzystwie medyczki do szpitala gdzie będzie można kompleksowo zająć jego raną. Trochę się martwiłam o mężczyznę, jednak wiedziałam że jest on w dobrych rękach, więc z pewnością z tego wyjdzie, zwłaszcza że personel medyczny będzie miał dostęp do trucizny która dostała się do rany Moritaki, co z pewnością ułatwi proces tworzenia antidotum.
- Miejmy taką nadzieję że uda się zażegnać ten kryzys już całkowicie i że nie będzie więcej nawrotów tego typu problemów. Dziękuję za wspólnie wykonane zadanie i mam nadzieję że szybko uda się naprawić szkody wyrządzone przez tych kultystów. - odpowiedziałam po czym lekko się skłoniłam i odebrałam sakiewkę, której waga nieco mnie zaskoczyła, jednak nie skomentowałam tego w żaden sposób i jedynie się pożegnałam po czym opuściłam pomieszczenie a dalej również budynek siedziby władzy.
Po wyjściu z siedziby przeszłam przez Nawabari, chcąc wrócić do domu aby wypocząć po tym dość wymagającym zadaniu. Z pewnością zasłużyłam na wypoczynek a także na drobną przerwę od kolejnych zleceń. Przynajmniej przez parę dni, które liczyłam że spędzę na treningach.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Moja wędrówka przez Nawabari a następnie również przez budynek siedziby władzy, owocowała w różnorakie przemyślenia odnośnie ostatnich wydarzeń. Zastanawiałam się jak radzi sobie Moritaka i czy jego rana już została w pełni wyleczona przez medyków. W końcu szybko ktoś się tym zajął, więc pewnie nie zdążyły się wyrządzić żadne trwalsze szkody. Liczyłam również że jak go spotkam to będzie miał dla mnie nieco dobrych informacji na tematu postępu w sprawie kultystów których wspólnymi siłami udało się nam pokonać. Zastanawiała mnie również kwestia Doktorka, która kompletnie wypadła mi z głowy na czas bardziej naglącej sprawy rozgrywającej się w samym sercu Nawabari, jednak teraz jak jeden kryzys został zażegnany, można było na powrót zając się tymi innymi sprawami. Dotarłam wreszcie do pomieszczenia w którym były zawsze rozdawane i wtedy zauważyłam pierwszą niezgodność. Drzwi prowadzące do pomieszczenia w którym były "wydawane" misje były nieco uchylone co na ogół się nie zdarzało. Podeszłam zaciekawiona i zajrzałam do środka aby ujrzeć tam nikogo innego niż samego lidera szczepu Juugo, Akiraia Shūsuke. Nieco zaskoczona jego widokiem, chwilę procesowałam tą informację, jednak stwierdziłam że właściwie to nie ma raczej powodu aby się tym przejmować. W końcu to chyba nic dziwnego że lider przejmuje się tym co się dzieje w jego szczepie. Prawda? Po zdecydowaniu że nie ma czym się martwić, otworzyłam na oścież drzwi aby wejść do pomieszczenia i skierować się do któregoś z wolnych biurek gdzie miałam zamiar przyjąć nową misję do wykonania. Po drodze jedynie skłoniłam się z szacunkiem do niemal dwumetrowego mężczyzny.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Przeszłam przez pomieszczenie i przywitałam się z górującą postacią Akiraia i ustawiłam się w kolejce do jednego z biurek. W trakcie oczekiwałam w kolejce aby otrzymać zadanie, lider szczepu Juugo kontynuował swoją rozmowę a ja powoli przesuwałam się do przodu aby wreszcie dotrzeć do biurka gdzie zostało mi pokrótce opisane następne zadanie do wykonania. Po przyjęciu informacji do wiadomości, podziękowałam i już chciałam ruszać w kierunku wyjścia aby od razu zabrać się za wykonanie zadania, kiedy podszedł do mnie sam Akirai Shūsuke. Na chwilę lekko oniemiałam, jednak szybko się opanowałam.
- T-Tak, oczywiście, Akirai-sama. - odpowiedziałam dalej nieco zaskoczona i ruszyłam w kierunku wskazanym przez mężczyznę co i tak było dla mnie po drodze, więc nie miałam na co narzekać. Kiedy wyszliśmy z pomieszczenia w którym były dystrybuowane misje i zlecenia, lider mojego szczepu zatrzymał się i zadał mi dość tajemnicze pytanie. Również się zatrzymałam i spojrzałam na niego, zastanawiając się nad odpowiedzią na nie. - Tak... Chyba, tak, tak jak rozumiem pańskie pytanie. Akirai-sama. Wiele ćwiczę aby lepiej się kontrolować podczas korzystania z Senninki. Jak narazie to jeszcze nie zdarzyło mi się utracić kontroli nad sobą. Zawsze pilnuję aby w odpowiednim momencie odpuścić i nie przeciągać niczego, dla pewności. - powiedziałam, nieco dumnym tonem.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Podążając za liderem mojego szczepu, wyszłam z budynku władzy, jednak nie tym wyjściem co zwykle, prowadzącym na ulice, wyszliśmy innym, które zaprowadziło nas blisko wejścia do odizolowanych ogrodów wewnątrz miasta. Panował tutaj spokój i harmonia z naturą, tak bardzo różne od typowego dla ruchliwego miasta zgiełku. Przechadzając się po tym niemalże sekretnym miejscu, czułam się jakbym była wiele kilometrów od jakichkolwiek oznak cywilizacji, wszystko tutaj toczyło się swoim tempem a rośliny i zwierzęta tworzyły tutaj własny, zamknięty ekosystem. Czułam dogłębnie spokój jaki wywoływało we mnie to miejsce. Nie mogłam jednak w pełni się na tym skupić, ponieważ rozmowa z Akiraiem Shūsuke, przybierała nieco dziwny kierunek a ja chciałam wypaść na niej jak najlepiej. Słysząc odpowiedź mężczyzny na moje słowa, skarciłam się mentalnie za rzucenie takich optymistycznych i wręcz pysznych słów, chcąc się pochwalić przed głową szczepu.
- Tak, oczywiście. Nie chciałam zabrzmieć zarozumiale, Arikari-sama. Chodziło mi o to że już znam moje granice i potrafię ocenić to jak długo już korzystam z Senninki oraz to co czuję. Nie wiem... Nie wiem jak to do końca opisać ale po prostu potrafię stłumić agresję i rządzę krwi przez pewien czas i... Czuję kiedy ten czas dobiega końca. - odpowiedziałam już o wiele bardziej pokornym głosem. Jak mogłam w ogóle pomyśleć że taki tor myślenia jest odpowiedni? Przecież rozmawiałam z prawdopodobnie najsilniejszym przedstawicielem mojego szczepu, to on był bardziej doświadczony i znał lepiej swoje granice niż ktokolwiek inny. Jedyne co to liczyłam że nie straciłam w jego oczach słowami, które wypowiedziałam wcześniej.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Słuchałam mądrości jakimi darzył mnie postawny mężczyzna i starannie sobie układałam w głowie i brałam do serca wszystkie informacje oraz rady jakimi mnie on uraczył. Kiedy mężczyzna usiadł na ławce, rozejrzałam się po czym dołączyłam do niego. Słowa Akiraia były ważne i przekazywał mi on sekrety w jaki sposób utrzymać świadomość w najtrudniejszych chwilach, co bardzo doceniałam. Cieszyłam się że lider mojego szczepu był taką troskliwą osobą oraz że nawet taka podrzędna Doko jak ja, mogła liczyć na słowa rady od niego. Mało tego, głowa szczepu Juugo, nawet zainteresował się moimi ostatnimi poczynaniami!
- Hmmm, ostatnimi czasy? Przez ostatnie parę dni pracowałam nad moją autorską techniką, która bardziej rozwija możliwości techniki Būsutā i wydaje mi się że poczyniłam duże postępy w tym kierunku. A przed tym pomagałam Moritace-san w pokonaniu i pojmaniu grupy kultystów, która mąciła w głowach mieszkańcom Nawabari, na całe szczęście wydaje mi się że udało nam się wyrwać tego chwasta razem z korzeniami i nie powróci ten problem. Ogólnie staram się dużo czasu poświęcać na wykonywanie zleceń, czy to w Nawabari czy w innych miejscach Daishi. - odpowiedziałam, zadowolona że mężczyzna interesuje się moimi osiągnięciami i temu jak sobie radzę.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 874
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Siedziba władzy

Post autor: Sasame »

Opowiedziałam Akiraiowi Shūsuke a moich ostatnich poczynaniach i zdecydował się on nawet skomentować całą sytuację z kultystami, jednak zareagował nieco niespodziewanie. Spojrzałam wtedy na niego z ciekawością, chcąc rozszyfrować co mogło kryć się za tego typu słowami. Może coś złego wydarzyło się podczas przesłuchań pojmanych kultystów? Cóż, sama nie wiedziałam, ponieważ tym już zajmował się ktoś inny, jednak wierzyłam że Moritaka przykładał się do tego zadania tak bardzo jak to tylko możliwe. Z moich rozmyślań jednak wybiły mnie następne słowa lidera szczepu Juugo. Spojrzałam na niego kompletnie zaskoczona takim pytaniem. Czy uważał on że jestem już wystarczająco zaawansowana aby kształcić innych? Czy uważał on że jestem już na tyle doświadczona w aspektach bycia kunoichi aby przekazywać moją wiedzę dalej? Że jestem na tyle dobra w kontroli samej siebie, aby kształcić innych pod tym kątem? Przez chwilę zaniemówiłam i zastanawiałam się nad implikacjami tego pytania, jednak szybko odzyskałam fason, nie chcąc pozostawiać mężczyzny w niepewności.
- T-Tak, oczywiście. Zawsze staram się podejmować takie decyzje i działać w taki sposób abym nie czuła się źle z konsekwencjami moich działań. Zawsze również myślę o tym jaki to będzie miało wpływ na wioskę, na ludność cywilną. Staram się podejmować decyzje bazując na zebranej wiedzy, doświadczeniu oraz analizie sytuacji. - powiedziałam spokojnym i opanowanym tonem do pomarańczowowłosego mężczyzny.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Akirai Shūsuke
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2021, o 16:26
Wiek postaci: 44
Ranga: Shirei-kan
Krótki wygląd: - Potężna postura
- Niezwykle jasny kolor skóry
- Ciemnorude włosy
- Jadowicie żółte oczy
- Długa szara szata
Widoczny ekwipunek: - Kilka kabur na wyposażenie

Re: Siedziba władzy

Post autor: Akirai Shūsuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawabari (Osada szczepu Jūgo)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość