Gazetka #10 - Special Anniversary!

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Tsukune »

Szkoda że nie zostały wstawione te teksty zwycięzców oraz pozostałe piosenki nie zostały ocenione...Mogłoby być zabawnie chociaż co do swojego utworu to wiem że był tandetny HA!...co nie jest niczym nadzwyczajnym
0 x
Awatar użytkownika
Arisa Terumi
Gracz nieobecny
Posty: 69
Rejestracja: 5 mar 2018, o 16:05
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - brązowe, długie włosy spięte kunsztownym kanzashi, wysoki wzrost
- często wisiorek
- nosi eleganckie kimona, rzadziej stroje typowej shinobi
- ogólne wrażenie iluzji lub snu
- zimą czerwony szal na szyi
- niezwykle niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - kabura z bronią
Multikonta: Akodo Hayami

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Arisa Terumi »

Tsukune - zapewniam, że ocenialiśmy wszystko :) Trzy zwycięskie piosenki dziś zostaną wrzucone do gazetki, z pozostałych miały być zdjęte hide. Poza tym doceniamy sam udział :p
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Tsukune »

a to ja mogę sam zdjąć swoje uhide...można było napisać w gazetce "kto chce niech zdejmie uhide" czy coś :D
0 x
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Shikarui »

Do następnego numeru na pewno coś napiszę!!! Mam przynajmniej miesiąc! <babyrage> Jak zwykle mogę powiedzieć, że gazetka w twoich dłoniach, Hayami to najlepsza gazetka sw ever! Czekam mocno na teksty piosenek, fajnie by było, jakby wszystkie można było poczytać! Ale zwycięzcami też się zadowole. Bardzo podoba mi się inicjatywa pytań i odpowiedzi na nie, które było zorganizowane przez Rike w tym numerze, uśmiechnęłam się parę razy, nie powiem, że nie. Mam nadzieję, że w następnym numerze też się pojawi taka forma! No i streszczenie zmian bezcenne. Teraz wiem, czego nie wiedziałam kappa
Gj gj gjgjgjgjg!!!!
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2832
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Yami »

Boli mnie serce widząc jak TwoFace jest rozchwytywany jak to niby wyrywa sobie ręce aby naprawiać to forum, jak to wiele wstawił i zreworkował. Powiem jedno, jeśli uważacie, że jeśli wstawił informację odnośnie nowych zmian to znaczy, że sam to wszystko zrobił to się grubo mylicie. Jesteście widać bardzo krótkowzroczni i nawet nie wiecie, że wszystkim tym, którzy wstawiają pomysły, że robią przedmioty i techniki, które potem są wstawiane bez żadnych konsultacji są tutaj najbardziej poszkodowani.
Z Buką opracowałem projekt reworku Shabondamy, sam wstawiłem pomysł zmiany Cho Baiki, w którym TwoFace pisze, że rozmawia właśnie z Buką na temat pomysłów. Inoshi opracował przedmioty, które weszły bez poprawek i to Modzi WT oceniają brakujące Techniki, które są następnie wstawiane. Do tego stopnia o tym piszę iż wprowadzona "Duża Torba" miała nieprawidłową cenę, która wynikała z mojej winy (estymacja ceny/objętości trochę za bardzo odeszła od wartości podanych), jednak przedmiot został dodany od razu bez sprawdzenia, że kosztuje tyle samo co zwykłą torba. Dopiero później gdy zwróciłem uwagę na mój błąd i o nim poinformowałem zostało to poprawione. Tak więc jaka tutaj jest zasługa wklejenia na gotowe przedmiotu, który do tego miał błąd? DalejzZ tego co mi wiadomo to Buka i Rindou walczyli o protezy Ayatsurich tak aby wyglądały tak jak teraz. Pisanie, że zreworkował Chidori, kiedy kilkanaście osób wypowiadało się na temat w
w pomysłach... Ech
Pragnę wam dać do zrozumienia, że pracują tutaj wszyscy ale widocznie wszystkie światła reflektorów i laury spadają ostatecznie na prezentującego. TwoFace pracuje ale nie tak jak to tutaj wykreowaliście.
0 x
Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Shikatsu »

Obrazek

Dziękuję za wspaniały nowy tytuł :')
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Post autor: Kakita Asagi »

Jak to przystało n samuraja, jestem szybki... Dziękuję za 3-cie miejsce w forumowej zabawie, cieszę się, że szanta się podobała. Słowa uznania dla wszystkich, którzy zdecydowali pobawić się wspólnie i powygłupiać twórczo :)
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Zablokowany

Wróć do „Gazetka forumowa”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości