Głos Shinobi #3

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!
Shijima

Głos Shinobi #3

Post autor: Shijima »

0 x
Kenji

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Kenji »

Autor tekstu to Tensa :P
0 x
Yamiyo

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Yamiyo »

Tak tylko powiem, bo już zdradzić mogę, że to ja byłem autorem poprzedniego tekstu do "Kto to napisał?" kappa
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Tsukune »

  Ukryty tekst
Kto by się spodziewał Jamijo że to byłeś ty :P

No co? Redakcja nie może powiedzieć że nie będę miły przy apokalipsie zombie...nawet wiem że przemiana będzie trwała 48h...ups chyba się wygadałem o nowej broni...heh.
0 x
Motoko

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Motoko »

E, niewdzięczne pachoły, mnie już nie ma w tej gazecie, ale jak się pojawią jakieś pytania, to odpowiem, co mi tam~! <opieop>
Masło - Ty masz bana na pytania. <kappapride>
0 x
Masaru Yoshida

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Masaru Yoshida »

Legit xD podoba mi się, chociaż czytam prawie tydzień po wydaniu dopiero przez braki czasu XDD
0 x
Katsuko

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Katsuko »

Poradnia złamanych serc
  • Z racji tego, że Ichirou to forumowy babiarz, to jemu raczej rad dawać nie trzeba, ale jeśli ktoś ma problemy z kobietami to polecam serdecznie: x. Uwaga, zawiera promowanie kultury żydowskiej i amerykańskiej.
Hot News
  • Dziękuję za wzmiankę z całego serca, polecam się na przyszłość w kwestii spraw sercowych.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Głos Shinobi #3

Post autor: Tsukune »

i gdzie wyniki ja się dopytowuję
0 x
Zablokowany

Wróć do „Gazetka forumowa”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość