Głos Shinobi #2

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!
Awatar użytkownika
Akashi
Postać porzucona
Posty: 1240
Rejestracja: 25 lip 2017, o 22:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini

Głos Shinobi #2

Post autor: Akashi »

Obrazek Słowem wstępu, po dość długiej przerwie nieobecności, wracamy z gazetką forumową „Głos Shinobi”. Do życia pobudziła ją nowa ekipa, która opracowała wszystkie opublikowane. Niestety, pierwszy numer będzie zawierał trochę mniej materiału, ale mam nadzieje, że spodoba się każdemu, stąd zapraszam do udzielania się w gazetce!
Ktoś chętny zostać ojcem? kappa
Obrazek

Trochę zwierzątek ;3 <3
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9wYiZMCEPyw[/youtube]
Wyraża więcej niż 1000 słów
Obrazek
Obrazek
  • Nareszcie, to już koniec drugiego wydania,
    Ale nie smućcie się, bo najlepsze, to spodziewać się następnego w przyszłym miesiącu!
    Roboty nad nim już powoli trwają. (Bardzo powoli, hehe)
    Ubolewam jednak, że będzie dopiero pod koniec września…
    Teraz, to wszystko. Dziękuje za przeczytanie, czy też przejrzenie naszej gazetki.
    Oczywiście chciałbym jeszcze podziękować ekipie gazetki za pomoc przy jej tworzeniu.
Zachęcam każdego do odnalezienia ukrytego hasła :3 Hasło razem z numerkiem (od 1 do 5) proszę wysłać na PW bądź wstawić w unhide pod numerek. Ogłoszenie otrzymanych nagród w poniedziałek <3
0 x
Obrazek
Tensa

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Tensa »

Tajemne hasło to naruto... a jako, że marzy mi się trójkącik to numer 3 poproszę :*
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Tsukune »

  Ukryty tekst
0 x
Kenji

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Kenji »

hasło NARUTO numerek 4 proszę
0 x
Aso

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Aso »

To niezłe NARUTO z pierwszych liter wersów :D Poproszę numerek 3.

Co do samej gazetki - bardzo fajna, bardzo przyjemnie się ją czytało
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Defrevin »

Brawo ekipo, fajnie Wam to wyszło :) Oby więcej takich numerów. Powodzenia!
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Ayato

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Ayato »

Niby to przeczytałem, ale jakoś niespecjalnie mnie zaciekawiło. Spoko były te całe wątki przybliżające fabułę, tylko mówiąc szczerze trochę przydługie. Wolałbym zobaczyć więcej wątków w nieco krótszej wersji, ale większym jajem. Wiecie, taki okiem wszechobecnego boga.
Z jednej strony te kolorowe dopiski był zabawne, tylko wiecie - w momencie gdy nie wiesz, kto z kim gada to takie trochę z dupy :/
Nie będę wam więcej przynudzał - Naruto i kurcze tu zjebaliście... Nie lubię wybierać numerków bo mam zbyt wielkie dylematy. Mogłem wybrać dwa ale wezmę cztery. Jak będzie źle to wasza wina!
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Hayami Akodo »

Internet w Netii, pingwiny, piękne gify, kłębek zamiast córeczki...Uśmiałam się niemożliwie, to było piękne <3
Niestety, Hayami jeszcze nie myśli o bawieniu dzieci...jeszcze~ W innym wypadku bardzo chętnie zostałby ojcem.
Muszę jednak wytknąć błędy: "w powiedzeniu, licz się wnętrze" - liczy, jak w powiedzeniu, "Nanatsu no tazizai" - a nie "Nanatsu no Taizai"? :3 Ach, no i sąsiedzi powinni być "żądni".
Ale pingwiny wysiadujące jajka były najlepsze!
0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Sagisa »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Yujiro

Re: Głos Shinobi #2

Post autor: Yujiro »

Propsuję gazetkę, była mega :D no może prócz tego, że nie zdążyłem na wszystkie konkursy ale co tam ;) kawał porządnej roboty, oby tak dalej!
0 x
Zablokowany

Wróć do „Gazetka forumowa”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości