Głos Shinobi #1

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!
Tsuyoshi

Głos Shinobi #1

Post autor: Tsuyoshi »

~~ Wstęp ~~ Po długim i dość żmudnym oczekiwaniu wreszcie doczekaliście się pierwszego wydania projektu mojego pomysłu, naszej (pseudo) gazetki! Na początku chciałbym Was przeprosić za słabą estetykę gazetki. Jest to pierwsza gazetka i potrzebuję nawiązać współpracę z jakimś grafikiem, wtedy będzie o wiele lepiej. Poza tym mój komputer, który liczy już sobie kilka formatów, lotów przez pokój i kopniaków w obudowę, postanowił się zbuntować psując działania. Czy w następnych numerach będzie lepiej? Czas pokaże, ale będzie na pewno ciekawie. Tytuł naszego dwutygodnika będzie nosił nazwę "Głos Shinobi". W przyszłości postaramy się udoskonalić gazetkę w logo oraz background pod tekst. Na razie musi Wam wystarczyć to co jest ^^. Bez zbędnych ceregieli. Nie zabieram Wam więcej czasu. Czytajcie, czytajcie, czytajcie. Mam nadzieję, że podzielicie się swoją opinią w komentarzu. Za każdą bardzo dziękuję! PS. Dla tych, którzy wytrzymają do końca, czeka konkursik z nagrodami :3.
~~ Czy to ptak?! Czy samolot?! ~~ Obrazek Czy to ptak?! Czy samolot?! Nie chwila... jakiś łysy pajac. Dużo osób mogłoby tak pomyśleć, ale historia tytułowego bohatera Saitamy jest zupełnie inna. Dużo osób traci wszelkie nadzieje po nieudanych rozmowach kwalifikacyjnych. Nie udało Ci się dostać do wymarzonej pracy... czy też do każdej innej. Człowiek może się załamać. Tak też było z naszym bohaterem. Saitama wracając zrezygnowany z kolejnej takiej rozmowy, napotkał "potworka", bo tak można go nazwać, który chciał zabić dzieciaka bo narysował mu na piersi sutki gdy spał... Pod wpływem impulsu ratuje dziecko, pokonując przy tym potwora. Jego życie zmienia się diametralnie. Wyrusza na 3-letni trening, gdzie dzięki ciężkim ćwiczeniom staje się... "One Punch Man".
One Punch-Man to naprawdę ciekawe anime, z wciągającą fabułą oraz ciągłym oczekiwaniem do obejrzenia kolejnego odcinka. Jakby na to patrzeć z innej strony, jest to parodia superbohaterów. Nie marzyło się żadnemu z was zza małolata o zostaniu bohaterem? Bo mi jak najbardziej tak. Organizacja bohaterów, dzielona od rangi D do rangi S. Zupełnie jak techniki na naszym forum. Wszyscy bohaterowie są traktowani z szacunkiem przez zwykłych ludzi. Nie zależy mu na sławie i chwale. Walczy po to, by bronić innych.
Wiele razy chciałem mieć wszystko gdzieś i nigdy mi to nie wychodziło. Jednak jemu się udało. Za przeproszeniem ma wszystko centralnie w dupie. Jest inteligentnym "człowiekiem" choć wszystko wskazuje na to, że wręcz przeciwnie. Główną intrygą tego anime jest to, że Saitama przez cały czas stara się znaleźć kogoś kto dorówna mu siłą. Moim zdaniem Saitama stanowi najlepszą część tego anime, w większości przez jego komediowy charakter i lekceważącą postawę. Drugim jakże ważnym bohaterem w tym anime jest Genos. Cyborg, uczeń oraz pierwszy fan Saitamy zrobiony przez naukowca, bardzo silny superbohater rangi S. One Punch-Man, anime w którym oprócz tych najważniejszych postaci, znajduje się wiele innych, wręcz doskonale opracowanych bohaterów.
Uważam, że "One Punch Man" jest wartym obejrzenia anime, szczególnie dal fanów akcji i komedii. One Punch-Mana każdy może odbierać inaczej. Jeden może powiedzieć, że anime skupia się na parodii bohaterów, a inny, że anime ukazuje, jak bardzo marzenia mogą być dalekie od rzeczywistości. Niezależnie od tego, jak anime będzie interpretowane, może ono dostarczyć naprawdę dobrej zabawy i porcji akcji. Myślę, że warto dać szansę choć kilku odcinkom tego anime.
~~ Przerwa na humorek ~~ Nasz Hakai postanowił pochwalić się swoim talentem plastycznym
rysunek

Z życia wzięte Yukiko? :D
Obrazek
PAMIĘTAJCIE! Co chce to może ^^
Obrazek
Dla tych co nie mogą :v
Obrazek
uuuuuu ta riposta :D
Obrazek
~~ Zagrajmy w grę... ~~ Obrazek Dragomon Hunter to MMORPG utrzymane w animowanym świecie. Jesteś fanem anime? Ta gra jest dla Ciebie! Rozwijaj Swoją postać, twórz gildię oraz party z innymi graczami z całego świata i przeprowadzaj dynamiczne potyczki z przeciwnikami oraz z coraz to silniejszymi bossami! Zostań łowcą, hodowcą i opiekunem - do tego udostępnione jest Ci ponad 100 różnych rodzajów potworów. Zaprojektowany ogromny świat, o bardzo miłym dla oka krajobrazie, w którym zamieszkują przeróżne stwory... na które oczywiście spróbujecie zapolować! Projektanci Dragomon Hunter tworząc grę, wzorowali się na jakże ciekawym japońskim tytule Monster Hunter, w którą miałem okazję zagrać. Co prawda język mi w tym nie pomagał, ale warto było spróbować. Co ważne, w Dragomon Hunter możecie bardzo łatwo zmienić umiejętności swojej postaci. Tak aby dopasować potrzeby swojej postaci do pokonania danego gatunku potworów. Mimo wszystko prowadzenie i działania postaci są bardzo podobne do normalnych MMO . Im dłużej grasz jedną klasą, tym bardziej ją opanowujesz, a co za tym idzie stajesz się coraz to lepszym łowcą. Możliwości prowadzenia naszego avatara jest bardzo elastyczny i zachęca do wypróbowania różnych kombinacji skilli.
Głównym celem rozgrywki w Dragonmon Hunter, jest polowanie i "oswajanie" tytułowych stworów, czyli Dragomonów. Poluj w grze na ponad 100 stworów, z czego każdy z nich zamieszkuje inny teren na mapie ogromnego świata. Każdy potwór posiada Swoje własne umiejętności, ataki, czy też zachowania. Projektanci gry podczas tworzenia tych mobów, użyli chyba wszystkich swoich komórek wyobraźni i stworzyli naprawdę fantastyczne stworzenia. Zapolujecie np. na ogromne kraby ze skorupą jak u żółwia, stawicie czoła człekokształtnym kurczakom czy też sympatycznym jeżozwierzom. Na Dragomony możecie polować w pojedynkę, ale także wybrać się na polowanie w party(grupie), co jest dobrym pomysłem, gdy chcecie upolować zwierzynę wykraczającą poza możliwości waszego łowcy. W sumie jest to dostępne w prawie każdym MMO i na tym najbardziej zależy graczom... by móc grać razem. Samo polowanie na potwory nie jest tylko po to, żeby je zabijać. Z każdego stwora wypadają różne przedmioty, a co najważniejsze w tej grze - surowce do polepszania swoich przedmiotów! Dragomony mogą wam służyć jako wierzchowce, które pomogą wam szybciej przemierzać świat. Co najciekawsze, w grze możecie prowadzić swoją WŁASNĄ FARMĘ! Twoje Dragomony mogą wykluwać jaja, z którego będą brały się kolejne. Po czym hodujesz je na Swojej farmie, a co najciekawsze możesz krzyżować różne gatunki ze sobą!
Dragomon Hunter może się niezwykle dynamicznym systemem walki, w którym cały czas coś się dzieje. Musicie co chwilę unikać ataków Dragomonów. Zieją ogniem, wytwarzają fale uderzeniowe czy wyprowadzają potężne ataki uzbrojoną w zęby paszczą i niektóre walki będą wymagać od was naprawdę sporych umiejętności. Na szczęście dużym ułatwieniem w grze jest to,że zawsze pokazuje Wam, z której strony nadchodzi atak, abyście mogli go uniknąć.
Dragomon Hunter to rozbudowana gra MMORPG, ale także niezwykle urodziwa produkcja. Jej twórcy zadbali o stworzenie przepięknie wyglądającego świata, świetnych animacji, a i same Dragomony też wyglądają wyśmienicie. Mówiąc krótko: jeśli szukacie darmowej gry MMO o animowanym wyglądzie, to właśnie znaleźliście tytuł, który przyciągnie was do komputera na bardzo długi czas.
~~ Jeszcze więcej humorku ~~ Nie wszystko w życiu staje tam gdzie powinno...
Obrazek
Taka rada dla innych!
Obrazek
Niczym freestyle battle!
Obrazek
Wygrał haha
Obrazek
~~ Wywiad z... ~~ Udało mi się złapać byłego globalnego moderatora, a także obecnego administratora. Zapraszam do lektury :)
Kirito
Kan/Hikari

Spośród wielu ciekawych ludzi na forum, było ciężko wybrać z kim zrobić pierwszy wywiad głosu shinobi. Mój wybór padł na byłego moderatora globalnego, a aktualnego administratora forum. Może zaczniemy od przedstawienia się. Powiedz nam pokrótce o sobie :)
Nazywam się Michał mam 21 lat i jak wiele osób wie mieszkam tymczasowo w Lublinie w którym się urodziłem, a wylatuję do Anglii mieszkać pod Londynem. Moimi zainteresowaniami są elektronika, anime/manga, do tego gry oraz sport. Obecnie jestem na bezrobociu, więc dużo spędzam czasu na forum i w razie potrzeb pomagam każdemu kto tego potrzebuje. To taka streszczona wersja o mnie najważniejszych informacji.
W zupełności wystarczy :) Może nawiążmy trochę do Twojego pobytu na forum. Dołączyłeś sierpnia poprzedniego roku, a dokładniej 25. Jak trafiłeś na forum i co skłoniło Cię do przesiedzenia tutaj tyle czasu?
Jestem jedną z osób, które grały na pierwszej odsłonie forum i byłem tam na stanowisku moderatora w Kuźni i WT oraz byłem aktywnym misjonarzem. Początkowo miałem realizować projekt nowej odsłony, ale na skutek braku czasu z powodu delegacji oraz różnych innych podróży i czynników osobistych musiałem z tego zrezygnować. Gdy zdobyłem wolnego trochę więcej czasu i zapomniałem już częściowo o tym forum (minęło ponad pół roku) przeczytałem artykuł na VL'u z wywiadami użytkowników. Wtedy przypomniało mi się o pbf'ie i po przerwie od tego typu rozrywki postanowiłem ponownie przystąpić do grania w świecie Shinobi. Bardzo lubię ludzi, z którymi spędzam sporo czasu na forum i mimo wszystko swoje obowiązki, za które można uznać WT i Kuźnię, a do tego czuję w sobie nieprzerwaną radość od powrotu z powodu forum :)Najważniejsi są chyba właśnie ludzie, ale trzeba pamiętać o prawdziwym życiu :) Co do Twojej fabularnej postaci, klan Terumi? Czemu on?
Ogólnie w swojej karierze pbf'owej grywałem głównie gen-userami ew. postacią preferującą taijutsu, co spowodowało iż chciałem coś zmienić. Na poprzedniej odsłonie zagrałem klanem Senju co sprawiało mi sporą przyjemność, ale chciałem też kiedyś właśnie spróbować klanem odpowiadającym za Lawę i Kwas. Mam z nim bardzo wiele pomysłów, gdyż zastanawiałem się nad nim na starej także odsłonie, a teraz mam zamiar je przetestować w praktyce. Tak więc pomysł przeszedł w realizacje i ta postać dla mnie jest tak jakby testem dla siebie samego. Tak samo mam jeszcze 2 klany, które chciałem przetestować w przyszłości, ale czy będzie mi kiedyś dane to zobaczymy. Obecnie cieszę się swoją postacią i możliwościami jakie będzie ona posiadała w przyszłości jak się rozwinie.
Czyli na razie wszystko idzie w dobrą stronę, ale jakieś ewentualności jeszcze masz :D Teraz pytanie o kolorek. Jak Ci jest w kolorze czerwonym? Czujesz jakąś większą presję? Większe obowiązki? Czy zajdą w Tobie jakieś zmiany, czy może jednak pozostaniesz tym kim jesteś?
Jestem przyzwyczajony do różnych kolorów, które oznaczają jakieś zazwyczaj wyższe stanowiska i nie powodowało to zmiany we mnie nigdy. Na praktycznie każdym pbf'ie co gram lub grałem jestem osobą w jakimś stopniu odpowiedzialną i lubię brać na siebie obowiązki, aby sprawiać radość graczom. Nie jestem z osób, które chełpią się tym, a po prostu wykonuje należne mi obowiązki w moim czasie, aby graczom grało się przyjemniej. Co prawda mój dział jest trochę kontrowersyjny, gdyż wiele osób chce różne rzeczy, a parę jest niedopuszczalnych i jestem zmuszony być stanowczy, jednak zawsze staram się być wesoły i nie daję się emocjom jakie czasem zachodzą w moich działach, a po prostu staram się zachowywać z każdym dobre relacje. Tak czy siak zostanę sobą jak dalej sobą jestem od czasu kiedy dostałem ten kolorek.
Człowiek dla człowieka powinien być człowiekiem Niektórym po dostaniu "władzy" może odbić woda sodowa, ale całe szczęście, że z Tobą tak nie jest. Nawiązując do wcześniejszych informacji - czemu Anglia? Jak większość Polaków wylatujesz "za chlebem" czy może masz inny cel?
Osobiście nie mogłem za bardzo narzekać na zarobki jakie posiadałem w Polsce. Wybrałem Anglię ponieważ posiadam tam siostrę wraz z szwagrem i siostrzenicą. Cóż robię to głównie iż posiadałem takie marzenie od małolata aby zamieszkać przynajmniej na jakiś czas w okolicach Londynu i zwiedzić miasto. Do tego jestem od bardzo młodego wieku (7lat) fanem Chelsea, która obecnie ma słabszy okres i umożliwi mi to bycie na meczach o czym także marzyłem. Po prostu podążam za swoimi marzeniami, a także czułem od dłuższego czasu, że po prostu powinienem to zrobić, ciągnęło mnie to aż podjąłem kroki aby zrealizować swoje cele i tak wylatuję 23 lutego.
Jesteśmy rywalami :D Odwieczny fan Manchesteru United :) Tak przymrużając oko. To jest futbol :D Powoli będziemy kończyli nasz wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić? Coś komuś przekazać?
W sumie pozdrowić to całe Shinobi-War, każdego tutaj gracza. Mam nadzieję, że gazetka będzie się rozwijać i przysporzy radości każdej osobie czytającej ją. Także chciałbym Tobie podziękować za poświęcenie swoje czasu i przygotowanie wszystkiego dla użytkowników.
Ależ nie ma za co :) Dla mnie ten czas w ogóle nie jest zmarnowany. Postaram się zrobić co w mojej mocy, żeby utrzymała się jak najdłużej. Dzięki Michał za wywiad. Szerokości w Anglii, żebyś nas jeszcze odwiedził w Polsce :D No i oczywiście jak najmilszego spędzenia czasu na forum. ;)
~~ Konkursik :3 ~~ Pierwsze trzy osoby, które wyślą mi na PW screen ze skreślonymi słowami wygrywają:
  • 1 Miejsce: 20PH
  • 2 Miejsce: 15PH
  • 3 Miejsce: 10PH
Obrazek
0 x
Tsuyoshi

Re: Głos Shinobi #1

Post autor: Tsuyoshi »

Wyniki konkursu: 1. Hikari - 20:59
2. Isei - 21:02
3. Natsume - 21:04 | Mitsu - 21:04
Pogratulujmy zwycięzcą! Zapraszam do komentowania oraz dyskusji na temat gazetki ;) No i oczywiście zapraszam już na czytanie nowego numeru, gdzie znajdzie się o wiele więcej informacji. Oraz większe zadbania o estetykę ;)

Podziękowania przede wszystkim dla:
Inoue - Dzięki za screeny z sb ;)
Kana - Za poświęcenie czasu na wywiad
Oraz całej administracji za pozwolenie na prowadzenie gazetki forumowej.
Oczywiście rzecz jasna dla wszystkich czytelników... za to, że to czytacie :v kappa

@P.S Jako, że oprócz zwycięzców w wykreślance była tak mała aktywność to... Inoue oraz Aori dostają po 5PH, za sam bierny udział kappa
0 x
Shigeru

Re: Głos Shinobi #1

Post autor: Shigeru »

Dziękuje za podjęcie się temu i zaprezentowanie pierwszego numeru. Mam nadzieję, że od tej pory będzie już to szło tylko lepiej :) Od siebie mogę zaproponować, że chyba fajnie by było gdyby pojawiało się więcej nowinek z SW (skoro to Głos Shinobi), choćby właśnie w formie wywiadów (przynajmniej mi ten aspekt najbardziej się spodobał).

Odniesienie do Głos Shinobi#1 wylądowało na FanePagu :)
0 x
Tsuyoshi

Re: Głos Shinobi #1

Post autor: Tsuyoshi »

Myślałem nad tym i w sumie miało się to znaleźć. Ale jestem za krótko na forum, żeby opisywać co się na nim wydarzyło. Sięgam tylko rzeczy, których dowiedziałem się od założenia konta. Lecz postaram się to poprawić i dodać takie coś. Dzięki za pomoc ;)
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Głos Shinobi #1

Post autor: Vulpie »

Zabrakło mi tutaj wątku o evencie, jakiś śmiesznych z tego powodu docinkach np: "Inoue oraz Yoshimitsu - dwójka żywych trupów" Czy coś w ten deseń :3

A tak to mądrze mówi ten z czerwonymi wypowiedziami w wywiadzie, polać mu kappa

A tak ogólnie to bardzo fajnie wyszło, jak na początek, oby tylko lepiej ^^
0 x
Zablokowany

Wróć do „Gazetka forumowa”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość