Szóste Urodziny Shinobi War

Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1029
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Takashi »

Nie mógłbym w stu procentach napisać, że gram równe dwa lata, bo miałem kilkumiesięczną przerwę. Gram ponad rok. Dużo PBF'ów przeżyłem, ale właśnie SW trzyma się najmocniej. Co by się nie działo, człowiek chce brać w tym wszystkim udział, chce być częścią tej społeczności i budować ten świat na swój sposób. Fajne jest to, że pomimo różnic między nami i nawet tego, że czasem się nie dogadujemy - cały czas tutaj jesteśmy, nie tylko w tych dobrych, ale i złych momentach. Dla większości z nas jest to idealna odskocznia od tego, co w rzeczywistości dzieje się wokół nas. Jest dobrze i niech tak zostanie <catlove>

Wybór jest oczywisty. Numero uno - NES <3
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbankbrudnopis

Obrazek
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Shinsu »

Na nowy rok z grą wszystkim życzę udanych misji, dużo fabułek i żeby Wasze postaci nie zginęły od notek wybuchowych (na chyba, że to ja je podłożę, to wtedy pliska dajcie się zabić).

A wybieram Yoshimitsu.
0 x
Awatar użytkownika
Ame Uchiha
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 21 sty 2021, o 17:00
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Ame Uchiha »

No tak, znowu rocznica. Wszystkiego naj naj naj naj naaaajlepszego wszystkim nam, którzy siedzą na naruto forku, chociaż ktoś złośliwy powiedziałby, że nie powinniśmy.

Biorę Yoshimitsu, bo Uciapa.
0 x
Obrazek Wszystko opiera się na prostym fakcie, iż 1+1=13
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Jun'ichi »

Zaskoczenie! Dobrze mieć słabą pamięć i mieć takie niespodzianki raz na jakiś czas :)

Życzę wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy, bo w końcu po to tutaj jesteśmy. Przyjemnych fabułek, wielu zdobywanych PH i ci za tym idzie - szybkiego rozwoju. Oby każdemu chciało się tu codziennie zaglądać, pisać, myśleć nad wspólnymi problemami i pomysłami, bo na tym się forum opiera.
Przede wszystkim jak najmniej negatywnych emocji i sytuacji :)


Dziękuję administracji i wybieram:
Jeźdźca Śmierci (Akuryo) - strzeż się mafio!
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Anzou
Posty: 951
Rejestracja: 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
- blaszane rękawiczki
- opaski na dwóch przedramionach
- kamizelka Shinobi pod płaszczem

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Anzou »

Lata lecą, a my wciąż jesteśmy tacy sami, tutaj na forum. Fajnie, że mamy możliwość tworzyć tutaj społeczność, lepiej lub mniej zgraną, ale nadal społeczność. Wszystkiego dobrego - niech każdy po prostu czerpie z gry przyjemność!

Z racji, że nadchodzi wojna...
Wybieram Jeździec Wojny. Iwaru.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1538
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Misae »

Poproszę Akuryo

Jeśli chodzi o życzenia to trudno powiedzieć coś odkrywczego aby nie być większą lub mniejszą kalką kogoś kto odezwał się wcześniej. Z prostego powodu. Minęło już tyle lat, przez forum przewinęło się tyle osób, że trudno być odkrywczym. Ale to dobrze. Cieszę się bo poznałam na forum wiele naprawdę niezwykłych osób, z którymi los pozwolił skrzyżować ścieżki nie tylko na forumowej drodze. Znikałam, ale za każdym razem sentyment do niezwykłych ludzi, którzy budują to miejsce za każdym razem wygrywał. Ciepło się robi na sercu, że forum mimo upływu tych lat dalej rozwija się i pięknieje. Dziękuję wszystkim i administracji, moderatorom, ale również graczom - to my budujemy coś naprawdę pięknego! <catlove>
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Kutaro »

Wszystkiego najlepszego! Nie jestem zbyt długo, ale co się naśmiałem to moje. Kawał dobrej rozrywki i oby tak dalej.

Imię zobowiązuje, biorę Iwaru.
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Mujin »

Ale ja jestem stary <notlikethis>

Dziękuję serdecznie wszystkim za uczestniczenie w tym nieudanym projekcie polskiej sceny PBF. Jestem zaskoczony że zostałem tutaj tak długo jako uchodźca z innego forum i bardzo się cieszę, że mogę być tego częścią. Jako gracz i jako admin jestem dumnny, głównie z tego że forum nie stoi i cały czas się rozwija. I że nowi ludzie cały czas dochodzą. A chat jest (zazwyczaj) miejscem przyjaźni dla nowych graczy i śmieszków. Tak trzymaj SW, dobra robota. Yes, we can!

Biere Akuryo
0 x
Awatar użytkownika
Ao
Postać porzucona
Posty: 297
Rejestracja: 22 kwie 2021, o 23:19
Wiek postaci: 16
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, dobrze zbudowany, przystojny brunet o niebieskich oczach, ubrany w ciemnogranatowe kimono.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy pasie.
GG/Discord: Aka#1339
Multikonta: Akio Maji, Doge

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Ao »

Życzę wszystkim graczom naszego forko dużo weny, masę cierpliwości i jeszcze więcej bonusowego PH za obie poprzednie rzeczy! Forko przetrwało pomimo wszelkich przesądów, że PBF upadają. A tu proszę! Mam nadzieję, że będziemy rozwijać się dalej i dalej :3

Wszystkiego dobrego!


Dla siebie wybieram Iwaru.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Tsukune »

a ja wybieram ŚMIERĆ!! Jeździec Śmierci (Akuryo)

Jak zwykle. No i jak zwykle. By nasza zbieranina forumowa rosła i rosła aż zaleje cały internet.
0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Sashiko »

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego, żeby na forko wchodzili dobrze się pobawić i z wyluzować po życiu codziennym, w którym i tak chyba wszyscy mamy wystarczająco problemów :D

Wybieram Iwaru
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Renkuro »

Pikuje Yoshimitsu bo głód jest neutralny, wziąłbym wojnę wszyscy biorą Iwaru a tak kopiować to meh XD

A wszystkim życzę wesołych urodzinek forumowych <cathug> Dużo postów i Ryo
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 370
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Ren »

Wszystkiego najlepszego dla forka i drogich współforkowiczów, poproszę Yoshimitsu <catuwu>
0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1056
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Kamiyo Ori »

Wpierw wybór losowanka to, Jeździec Głodu (Yoshimitsu).

To już moja druga rocznica na forku, ale ten czas leci :)

Do PBFów wróciłem po bardzo długiej przerwie, zaczynając zabawę na początku tamtego roczku i nie mogłem dojść do zdumienia jak duże się zrobiło niszowe hobby z tym związane. Zmiana stylu życia (AKA Pandemia) spowodowała, że właściwie wchodzę na nie regularnie i niewiele mam okazji do wychodzenia (to już uzależnienie?). Tak czy inaczej jestem bardzo wdzięczny ekipce, która pomimo mnóstwa problemów i dramek (he, he) dalej dzielnie steruje tym okrętem w kierunku, który miejmy nadzieje nie jest na kursie góry lodowej <catgun>

Peace out!
0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Szóste Urodziny Shinobi War

Post autor: Mikoto »

O matko, sześć lat! A to moje trzecie forum Naruto! (Pozdro dla Ichirou, z którym od pierwszego z nich, kroczę tą samą ścieżką PBF Naruto). Jeśli Musek czuje się staro, to co dopiero ja XD Przeniesienie się na Shinobi War było najlepszą decyzją, jaką można było podjąć. Przeżyłam przez ten czas naprawdę dobrą fabułę, którą do tej pory miło wspominam (buziaki dla Defcia) i chociaż jak wszędzie, tu także były wzloty i upadki, to mimo wszystko człowiek przywiązuje się do ludzi i do tego, co pisze. Obyśmy doczekali się kolejnych lat i dalej wspólnie tworzyli fabułę tego forum. Dużo weny przede wszystkim i do następnego roku!

Wybieram Jeźdźca Głodu (Yoshimitsu), mam do niego sentyment, bo osobiście miałam okazję go poznać jedną z moich postaci, gdy jeszcze był aktywny jako gracz <3333
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości