Zimowa Gala SW 2021

Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Mujin »

Odbieram 2 miejsce w Bohaterze. Albo Czarnym Charakterze. Nie wiem jak do tego doszło, ale nie narzekam.
0 x
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Takashi »

Gratulacje dla zwycięzców! :)
Odbieram swoje 10 PH oraz 100 Ryo za głosowanie.
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Ichirou »

Dziękuję za głosy i odbieram tytuł mistera i PH i pieniążki i kłaniam się niziutko.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 598
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Kubomi »

Odbieram 10 PH oraz 100 Ryo za głosowanie.
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1517
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Kuroi Kuma »

Odbieram 10PH i 100 ryo :)
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Kagutsuchi
Martwa postać
Posty: 157
Rejestracja: 15 paź 2020, o 21:28
Wiek postaci: 23
Ranga: Wilk
Krótki wygląd: Czarnowłosy młody mężczyzna będący w świetnej kondycji fizycznej. Blizna na lewym oku wyróżnia go z tłumu.
Widoczny ekwipunek: Czarny mundur Shinsengumi połączony ze zbroją, na której przy prawym barku była przymocowana odznaka w kształcie głowy Wilka. Saya była przymocowana na wysokości odcinka lędźwiowego do pancerza.
Multikonta: Arata,

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Kagutsuchi »

Odbieram swoje nagrody czyli 30ph i 350ryo. Yoshi[*]
0 x
Awatar użytkownika
Akiba
Postać porzucona
Posty: 356
Rejestracja: 19 lis 2020, o 13:11
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białe włosy, około 170cm wzrostu, zawsze towarzyszy mu Fuyu - wilczyca o białym umaszczeniu.
Widoczny ekwipunek: Włócznia w dłoni, 2x kunai w kaburach
GG/Discord: Aka#1339

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Akiba »

Odbieram 20 ph i 200 ryo za głosowanie i trzecie miejsce w tryhardzie/pisarzu zimy. Jak jest tytuł za najlepszą zimową scenę tow sumie też wezmę <huehue>
0 x
Obrazek
Jeżeli nie sprawdziłem twojej rzeczy w kuźni w ciągu 48h, proszę napisz do mnie na discordzie :)
Awatar użytkownika
Kakita Ayame
Gracz nieobecny
Posty: 141
Rejestracja: 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 23
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Kakita Ayame »

Odbieram
30 PH i 350 Ryo
za glosowanie i tytuł vicemiss zimy, albo jak kto woli drugie miejsce.

Przyznam się że zrobiło mi się bardzo miło, widząc kolejne głosy robiło mi się cieplutko na serduszku. W każdym razie cieszę się bardzo.
0 x
Awatar użytkownika
Hakai
Posty: 103
Rejestracja: 20 gru 2020, o 23:19
Multikonta: Han Gug

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Hakai »

No i osom
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Akaruidesu Yoake »

40 pH, 500 ryo i utrzymany tytuł stratega. Dziękuję za glosy
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1047
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Souei »

Dziękuję wszystkim, którzy docenili moje żarty i śmierć postaci. Odbieram 40 PH i 500 ryo i poproszę tytuł Śmieszka (pierwszy raz mam wybór wow).
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Youmu Nanatsuki »

Odbieram nagrodę za głosowanie i drugie miejsce. Bardzo dziękuję wszystkim za głosy, które, jak rozumiem, są bardziej sentymentalne, niż rzeczywiste. Mimo to bardzo mi miło, że pomimo nieobecności moja postać zapadła w pamięć na tyle, by zajęła drugie miejsce w charakterze. Jednocześnie przepraszam za, moim zdaniem, niezasłużone podium.
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Yuki Hoshi »

Odbieram 10PH i 100 monet za głosowanie.
0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Zimowa Gala SW 2021

Post autor: Yasuo »

Odbieram nagrody za udział: 10 PH i 100 Ryo chyba jakoś tak. Przed wpisaniem sprawdzę dokładnie. Wszystko na moje multi idzie, jeśli mogę: Kyuu. KP dopiero się tworzy.

I chciałbym dodatkowo wspomnieć o paru rzeczach i rozdać dodatkowe wyróżnienia, ale to w spoilerze :)
  • Venus - bardzo miło było słyszeć, że wróciła do gry. Może kiedyś popiszemy? A może mi jeszcze jakąś fabułę poprowadzi? Bardzo miło wspominam fabułę w sierocińcu, którą mi prowadziła X lat temu :D.
  • Ren - wybrałem ją w dniu chłopaka i nie wiem czy to był dobry wybór xD. Ale kiedyś czytałem jej KP i tak mi w pamięć zapadła. Spoko postać.
  • Kirishima Chiaki - on już nie gra, ale też miał fajną postać i propsy za to, że używał avataru mojej starej postaci... Sentymentalny chyba zbyt jestem.
  • Państwo Kakitowie - kiedyś mi bardzo pomogli przy jednej mojej WT xD chyba tylko dzięki nim to przeszło :D
  • Nie będę tutaj wymieniał personalnie, ale... łączę się w bólu i w cierpieniu z tymi co przez ostatni czas stracili swoje postacie. Nie siedziałem na forum bardzo długo i nawet nie wiedziałem, że tyle wspaniałych postaci poległo... Niektóre opisy czytałem i wzruszające cholernie ;(
  • I generalnie chciałbym pozdrowić wszystkich graczy forum, bo bez Was nie byłoby tego miejsca w odmętach HTTP :D.
I dodatkowo dziękuję za głosy na mnie, chociaż strasznie niewiele ich było i dzięki za wspominki też. I oczywiście gratuluje zwycięzcom i życzę wszystkim powodzenia podczas kolejnej gali :). I życzę wszystkim miłego dnia i oby nasze forum się rozwijało i żyło \o/.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości