Letnia Gala 2019

Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Letnia Gala 2019

Post autor: Rokuramen Sennin »

Witamy na kolejnej gali Shinobi War! Dla tych, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tematem służę krótkim objaśnieniem - Gala to odbywający się cyklicznie co pół roku plebiscyt od graczy dla graczy, w którym można głosować na siebie nawzajem w różnych kategoriach. Dla tych, którzy zbiorą największa ilość głosów w poszczególnych konkurencjach czekają nagrody pieniężne i PH, a także zaszczyt dzierżenia forumowego tytułu pod avatarem przez kolejne pół roku.

Zanim podamy najnowszy zestaw kategorii, przypominamy zasady głosowania:
  • Nie głosujemy na samych siebie.
  • Miło, jeżeli każdy głos uzasadnicie. Najlepsze/najśmieszniejsze z nich zostaną opublikowane na łamach gazetki przy ogłoszeniu wyników, tak aby każdy mógł zerknąć i się uśmiechnąć.
  • Na jedną osobę można zagłosować MAKSYMALNIE W 3 KATEGORIACH. W każdej kategorii zaś typujemy tylko jedną postać/gracza.
  • Prosimy o korzystanie z przygotowanego przez nas kodu.
  • Aby odebrać nagrody za zwycięstwo należy oddać swoje głosy w Gali.
  • Jeżeli chcecie, możecie wrzucać głosy w uhide.
  • Aby głosy zostały uznane za ważne, należy oddać przynajmniej 10 głosów.
  • Czas na oddanie głosów to dwa tygodnie od dziś, czyli do 22.10.2019 do godziny 21:42 (co do minuty!)
Głosowanie czas rozpocząć! W pierwszym spoilerze macie tytuły wraz z objaśnieniami, poniżej zaś - kod, który należy skopiować i wkleić w poście, by go uzupełnić :3 Życzymy miłej zabawy i zaciętej konkurencji!
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Shins »

1. Miss Lata - Namida <3 Jej przepiękne oczy skradły mi serce! Będą moje!

2. Mister Lata - Shiga. Powiedzcie, że nie >:V

3. Forumowy No-Life -

4. Pechowiec - JołEłk (Juranu), dobrze przygotowany na event, dobrze sobie radził... zginął bo ktoś chciał zabić Shigę :v

5. Mocarz - Harruchi. Człowiek, którego nie zatrzymają żadne przeciwności.

6. Najlepszy Damski Charakter -

7. Najlepszy Męski Charakter -

8. Szarak - Yami. Taki nijaki, że danie mu demona nie zaburzyło stabilizacji na świecie.

8. Dobry Duszek Forum - Yami, przewodniczący stowarzyszenia Toxiców, przewodzi rozmowom na dc

9. Pisarz Lata -

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Shikatsu, za zabawną sygne z autem

11. Maruda -

12. Mistrz Pióra -

13. Złoty Leniwiec - Exodia. Od 2 miesięcy czekam na uzupełnienie zaległej sławy. KIEDY MÓJ WPIS DO BINGO?! <angrypepe>

14. Złoty Pracuś - Yurki. Zdaje się, że najczęściej widzę, że coś robi. W końcu za to została adminem.

15. Śmieszek - Zio (Hakai). Jego teksty nie mają sobie równych :v

16. Najlepsza Letnia Scena - Chyba jednak głos na kopniak Seinara. Takich ludzi nam potrzeba!

17. Bohater Lata -

18. Czarny Charakter Lata -

19. Nocny marek - JoEłk (Juranu), jak siedzę po nocy, to niemal zawsze go tam widuję :v

20. Niespodzianka Lata -
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Aka
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 4 lip 2019, o 21:04
Wiek postaci: 23
Ranga: Szczur
Krótki wygląd: Wysoki i drobny brunet o niebieskich oczach, zazwyczaj chodzący w stonowanych kolorach. Widoczna blizna po podcięciu gardła.
Widoczny ekwipunek: Katana, torba.
GG/Discord: Aka#1339

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Aka »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
I'd rather watch my kingdom fall
I want it all or not at all
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Yami »

1. Miss Lata - Inoyu, bo zawsze promienieje :) Muszę się zrehabilitować za WaifuWar

2. Mister Lata - Kyoushi. Skoro w opisie jest "że mali chłopcy chcą być jak on" to pasuje idealnie. Każdy chce mieć w sobie demona więc wybór idealny. Poza tym wyobraźcie sobie jak dzieci tłuką się kijami i jeden nagle powie coś w stylu "Doskonale wyciągnęliście ze mnie 10% mojej mocy pora bym pokazał wam prawdziwego demona" i z krzykiem rzuci się ponownie w wir walki. Piękno widzę w tym obrazku.

3. Forumowy No-Life - Dam Ocirowi, Najczęściej go widzę na forum. Chyba, że to kwestia odpisu w misji. Wtedy jest jak Admin Schrodingera. Jest ale go nie ma kappa

4. Pechowiec - Inoś. Rozstał się z senseiem, który planuje wymienić go na Syna Kupca. Chciał iść na mur to na evencie wszyscy z muru padli. Chciał zrobić wspólną fabułę z Jurkiem, jurek padł na evencie. Do tego teraz problemy z MG na multiku. Czego chcieć więcej xD

5. Mocarz - Harruichi. Trzeba mieć naprawdę ciało ze stali aby nic nie robić sobie z wyczerpującej podróży, która prawie go zabija, jak nigdy nic przyjąć atak strzały w bark jakby to był zwykły patyk czy wrzucanie siebie w pewne zagrożenie jakie stanowili Aburame. Jeśli on nie jest Mocarzem to nie wiem kto jest kappa

6. Najlepszy Damski Charakter - Nie wiem czy najlepszy ale chyba do kobiety jakoś mi najlepiej pasuje. Reika. Dziewczyna realnie płacze po tym jak zostawia ją NPC na rzecz układania papierów w zakurzonym archiwum.

7. Najlepszy Męski Charakter - Natsume. Nie chcąc siedzieć na dupie jako cesarz wysp zwyczajnie sobie pufnął i zniknął. Nie ma to jak ucieczka przed obowiązkami.

8. Szarak - Minami. Prawdziwie szarym trzeba być aby siedzieć samotnie na zapomnianej przez wszystkich wyspie Tenkyu. Nic dziwnego, że nikt o niej nie słyszał i nic o niej nie wie.

8. Dobry Duszek Forum - Shins. Taki cichutki, grzeczniutki. Zawsze można pogadać o pierdołach.

9. Pisarz Lata - Koala i jej opisy pokroju Elizy Orzeszkowej. Choć tego "Lewandowskiego" będę jej pamiętać do końca.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Shikatsu, bo lubię Danganronpę. Mam kubeczek z Monokumą z którego piję łzy graczy oczekujących na posty.

11. Maruda - Juranu von Yoake i jego "Załóżmy niezniszczalny zwój..."

12. Mistrz Pióra - Chyba należy się Natsu za przeprowadzony Event i ogarnianie 20 graczy jednocześnie. Niełatwe jest ogarnianie linii czasu kiedy każdy gracz robi po 10 ruchów w przeciągu minuty i akcja jednego neguje akcję innej osoby.

13. Złoty Leniwiec - Dostałby Keizo bo nie przypominam sobie ani jednej rzeczy nad którą pracował (choć mógł to robić w tajemnicy). Dam więc Hayamii. Ciągle się słyszy "dam posta jutro" a ten pojawia się za tydzień. Przynajmniej jako prowadzący nie muszę się martwić daniem szybkiego odpisu :)

14. Złoty Pracuś - Emm Seinar. Jak szalony pracuje aby zyskać tytuł śmieszka mimo, że ludzie raczej zaczynają zastanawiać się czy nie dać go na Marudę. To jest już aż męczące :|

15. Śmieszek - Hakai. Jego KP i pomysły zawsze przynoszą uśmiech na twarzy. Szczególnie jego pamiętny "Szablon" by Keizo, czy wieczna "Szkoła Fioletu"

16. Najlepsza Letnia Scena - Ohayo Gozaimasu Subarashi Sonzai. Ludzie poznają czym jest starsza mowa.

17. Bohater Lata - Hikari. A wiecie czemu? Bo trzeba prawdziwie kogoś kochać aby kazać mu odejść by nie narażać na niebezpieczeństwo. Inosia tego nie rozumie a on to zrobił dla jej dobra.

18. Czarny Charakter Lata - Shins. Może nie chodzi na eventy. Porywa małe dzieci na jakieś badania a teraz będzie wysadzał kolesia do środka. Brzmi jak niezły zwyrol.

19. Nocny marek - Juranu von Jołejk. Siedzisz sobie spokojnie na kompie. Piszesz ludziom Dobranoc o 3 nad ranem a on się nagle zjawi i odpisze "nawzajem". Ma jakiegoś bota ustawionego czy co?

20.Niespodzianka Lata - Niczym Ying i Yang - Natsu stał się Białasem a Murai czarnuchem. W przyrodzie musi zostać zachowana równowaga kappa
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Uchiha Masako »

1. Miss Lata - No wybór mógł być chyba tylko jeden. Asaka. Najśliczniejszy avatar damski na forum, który sprowokował mnie do zauważenia tego faktu nawet postacią.

2. Mister Lata - Kontynuując w poprzednim temacie, może trochę tendencyjnie... Ichirou. Ponownie - i poprzedni i obecny avek są mega i chciałoby się być takim kozakiem. I też zostało to odnotowane przy spotkaniu go postacią.

3. Forumowy No-Life - chyba Yami. Mam wrażenie, że kiedy nie spojrzę, to Yami jest obecny. Albo na disco, albo na chacie. Czasami mam wrażenie, że otworzę lodówkę, a tam będziesz siedzieć Yami.

4. Pechowiec - Kuroi Kuma. Nie jest tak, że mu nic nie wychodzi... ale był o krok od zdobycia demona, a tutaj syn kupca się napatoczył i mu sprzed nosa zgarnął fant.

5. Mocarz - Shikarui. Jego Suidanhy na evencie powaliły Akimichi, spuściły strop na demona, zabiły dwie postaci i pozbawiły NPCa ręki. Myślę, że to niezły wynik godny tego tytułu.

6. Najlepszy Damski Charakter - Asaka po raz drugi, po części dlatego, że nie miałem za bardzo też okazji czytać innych postaci damskich.

7. Najlepszy Męski Charakter - Harruchi. Jeśli chodzi o konsekwencję odgrywania, to Harruchi jest odpowiednikiem solidnego betonu, czy też najtwardszego z kryształów Kosekich. Jeśli tylko uzna coś za niezgodne z charakterem postaci, to choćby mu Ichirou złote góry piachu obiecał, to ten zrobi swoje.

8. Szarak - Toshiro - wybacz, ale znowu patrząc przez pryzmat eventu, to cały czas zapominałem, że twoja postać istnieje i nie wiedziałem co robi nawet jak przeczytałem twoje posty. :P

8. Dobry Duszek Forum - Hayami Akodo. No jak ona nie jest dobrym duszkiem, to naprawdę nie mam pojęcia kto nim by mógł być.

9. Pisarz Lata - Yami. Na evencie super było widać zmiany, jakie zachodzą w jego bohaterze, jednocześnie wg mnie zachowywał balans między napompowanym, azjańskim stylem Koalki a attyckim stylem Harruchiego.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - nie będę się powtarzać z Asaką, dlatego zagłosuję na Katakuri. Po prostu uroczy avek.

11. Maruda - eee... Jun'Ichi. Gwoli wyjaśnienia, nie do końca maruda, ale bardziej cierpiętnik? Postać, która dźwiga krzyż klanu bardzo długo nie oczekując niczego w zamian. :)

12. Mistrz Pióra - Natsu. Zgranie całego eventu i poprowadzenie fabuły angażującej kilka stron konfliktu oraz pojedynczych outsiderów - super. Widać było włożoną w to pracę.

13. Złoty Leniwiec - nie mogę głosować na siebie, dlatego zagłosuję na Exodię. Gdzie ta ocena walki z misji C? :P

14. Złoty Pracuś - n/a - nie patrzę zupełnie na WT/Kuźnie/Etc.

15. Śmieszek - Yami, Strażnik Memów Forumowych, Pierwszy Tego Imienia, Pan i Władca Siedmiu Sucharów.

16. Najlepsza Letnia Scena - niby jest to scenka eventowa, ale cudzych fabuł nie śledzę, a tutaj moja postać bezpośredniego udziału nie brała, więc chyba się jednak kwalifikuje. Śmierć Shigi i Chise: http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... &start=210

17. Bohater Lata - Kyoushi. Maj hiroł, ratujący dosłownie Damę w Opałach, czy też Uciapę w Gorącej Parze Kąpaną. xD

18. Czarny Charakter Lata - Shikarui. Zemsta dokonana przy pierwszej możliwej okazji i z zimną krwią? To chyba tutaj.

19. Nocny marek - nie można głosować na siebie, zatem... niech będzie Juranu

20. Niespodzianka Lata - Tamaki Hyuuga. Jej taktyka w walce podczas mojej misji kompletnie rozbroiła mi o wiele silniejszego przeciwnika, jakiego miałem w zanadrzu.
0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Rika Kari Matsubari »

1. Miss Lata - Minami! Szalenie podoba mi się ten tajemniczy avek, za którym nie wiadomo jaka osóbka się kryje! Poza tym nagradzam nową użytkowniczkę, którą lubię i mam nadzieję, że zostanie na długo!

2. Mister Lata - dla poczciwego Kurosia! Za to, że jeszcze jakoś się trzymasz i za tego czaderskiego smartfona, jakiego miałeś na jednym z poprzednich avków. To ten typ, który dziewcząt wcale nie musi kupować dżinsami... KUMacie?

3. Forumowy No-Life - Ta kategoria zawsze padała łupem Inosia, ale teraz czas wybrać kogoś nowego. W ostatnim czasie bywam tutaj z przerwami i ciężko mi kogoś wskazać, zwłaszcza że nie każdy odbiera ten tytuł pozytywnie, ale z mojej strony - w tym pozytywnym znaczeniu - dla Ocira. A masz!

4. Pechowiec - pechowca daję Meijinowi. Czekał tygodniami na fabułę, która się nie odbyła, a jego graczowi nawalił sprzęt... cały zapał wziął szlag i teraz nie ma mi kto dokończyć misji. Majdżin, wracaj!

5. Mocarz - Hikari. Dlaczego, no... bo jest bardzo silny. I wiem, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

6. Najlepszy Damski Charakter - bardzo prosty wybór. Hibana. Hibciu, z każdą galą rośniesz w siłę i głębię. Spotkać Twoją postać na fabule byłoby prawdziwą przyjemnością!

7. Najlepszy Męski Charakter - Natsume. Za odwagę w porzuceniu roli cesarza, odgrywaną odkąd tylko jestem na forum. Krok w tył, dla dwóch kroków naprzód? Tak jak wyżej, fajnie byłoby spotkać się i z postacią. Doceniam też bardzo, że tak mało psioczysz przy wyzwaniu, jakim jest prowadzenie iwentu.

8. Szarak - Dla Hirokiego. Daję szaraka, bo od śmierci postaci ciągle zapominam Twojego nowego nicku, a jednocześnie uważam, że zasługujesz na wyróżnienie :)

8. Dobry Duszek Forum - jest osoba, która zawsze poprawia mi humor i gdy jest smutna, nie potrafię jej nie pocieszyć. Junek, jesteś prawdziwym Dobrym Duszkiem SW! Twój avek na Shoku jest dokładnym odzwierciedleniem tego, jak Cię widzę. Chcę, abyś także się takim widział :)

9. Pisarz Lata - Yoshimitsu. Za urzekającą grę w Dorinku i posty, które były świetnymi odpowiedziami na moje podstępy!

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Reika. Przysięgam, nie mam pojęcia dlaczego, ale podoba mi się.

11. Maruda - bo nie ma większej marudy od Ciebie, Seinar. Gdybyś tylko nie pisał czasem takich przykrych rzeczy,

12. Mistrz Pióra - Hayami. Emi, jesteś świetna i Twoja misja także taka była. Dziękuję za tempo, jakość i fakt, że zostawiłaś trwały ślad na życiu małej Riki :)

13. Złoty Leniwiec - nie mam pojęcia, czy jest leniwcem, czy pracusiem, ale nie wiem co zrobił, a przy tym ubolewam nad jego stratą. Kajzo, mam nadzieję że wrócisz silniejszy i dasz nakarmić bananem Rostama!

14. Złoty Pracuś - Juranu. Juranu ma mnóstwo pomysłów, chętnie wsparł mnie w twórczym procesie i bardzo, bardzo dobrze że jest z nami.

15. Śmieszek - Shikatsu! Za autentyczność i fakt, że gdy mnie rozśmiesza to czuję, że mnie rozśmiesza, a nie walczy o ten tytuł!

16. Najlepsza Letnia Scena - starsza mowa Shigi. Też lubię z tego śmieszkować, ale nie był to wcale taki zły ruch, jakim go zrobiono. Bardzo mi szkoda, że nie ma już Shigi i Chisi, bo wiele wnosili do forum.

17. Bohater Lata - the nobody's hero, ten bez którego żaden dzień nie byłby miły. Akasz, trzymam kciuki za wszystko, co robisz.

18. Czarny Charakter Lata - ostatni zew Murai'a, jednocześnie start intrygującego Mujina, który wcale nie okazał się czarnoskóry...

19. Nocny marek - nie mam bladego pojęcia, kto przesiaduje na forum nocą. Głos więc oddam na osobę, która z pewnością tego nie robi. Trzymaj, Kakit! Lubię z Tobą rozmawiać i nie przeszkadzałaby mi w tym nawet późna pora.

20. Niespodzianka Lata - Yami i jego demon. Powinieneś być mocarzem, ale tak łatwiej mi bylo upchnąć wszystkich do mojej listy. Pasowałeś w kilku kategoriach!
Drugą niespodzianką, która niestety nie może być moim liczonym głosem jest Shins za jego wybuchową obecność na forum.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Toshiro »

1. Miss Lata - Inojka

2. Mister Lata - A tak jakoś nikt mi nie przypadł do gustu, więc brak

3. Forumowy No-Life - Akaruidesu Yokae - bo widzę go często i siedzi w podobnych godzinach po nocach xd

4. Pechowiec - Akaruidesu Yokae - RIP Jurek [*]

5. Mocarz - Iczir

6. Najlepszy Damski Charakter - Asaczka

7. Najlepszy Męski Charakter - Sik

8. Szarak - Masako, spoczko z wzajemnością xD

8. Dobry Duszek Forum - Yuki/Asaka, bo zawsze mnie ogarnia i pomaga albo dostaję zjebke za nieogar xd

9. Pisarz Lata - Koello

10. Najlepsza sygnatura/avatar - A niech ma nowa twarz - Namida, taki ładny, jesienny

11. Maruda - Isei Jednak Seinar, event i tak jakoś ogólnie :v

12. Mistrz Pióra - Brak

13. Złoty Leniwiec - Normalnie dałbym siebie xD ale nie można na siebie, to nie wiem :( Nikt mi jakoś nie zalegał... Może Hikari? :D

14. Złoty Pracuś - Yuki

15. Śmieszek - Ame, bo fajne memixy robił i na czaciku też śmięszny był

16. Najlepsza Letnia Scena - Brak

17. Bohater Lata Event raczej wyzwolił demony, a nie bohaterów kappa

18. Czarny Charakter Lata Mujin, a raczej Murai jeszcze za życia. Jakoś czarno to widzę... kappa

19. Nocny marek - Akaruidesu Yokae, nocna warta jest w nim mocna.

20. Niespodzianka Lata - Brak
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Tamaki Hyūga »

1. Miss Lata - Asaka

2. Mister Lata - Hikari

3. Forumowy No-Life -

4. Pechowiec -


5. Mocarz - Harruchi

6. Najlepszy Damski Charakter - Chise

7. Najlepszy Męski Charakter - Ichirou

8. Szarak - Yami

8. Dobry Duszek Forum - Asaka

9. Pisarz Lata - Hayami Akodo

10. Najlepsza sygnatura/avatar -

11. Maruda -


12. Mistrz Pióra - Uchiha Masako

13. Złoty Leniwiec - Hisokamaru <.<

14. Złoty Pracuś -

15. Śmieszek - Yami

16. Najlepsza Letnia Scena -

17. Bohater Lata -


18. Czarny Charakter Lata - Shins

19. Nocny marek -

20. Niespodzianka Lata -
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harruchi

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Harruchi »

1. Miss Lata - Reika

2. Mister Lata - Ichirou

3. Forumowy No-Life -

4. Pechowiec -

5. Mocarz - Ichirou

6. Najlepszy Damski Charakter - Reika

7. Najlepszy Męski Charakter - Yami

8. Szarak - Yami

8. Dobry Duszek Forum - Asaka

9. Pisarz Lata -

10. Najlepsza sygnatura/avatar -

11. Maruda - Yami

12. Mistrz Pióra - Natsu

13. Złoty Leniwiec - Uchiha Masako

14. Złoty Pracuś -

15. Śmieszek -

16. Najlepsza Letnia Scena - seinarowy kopniak w zad

17. Bohater Lata -

18. Czarny Charakter Lata - Shikarui

19. Nocny marek -

20. Niespodzianka Lata - Tamaki Hyuga
0 x
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Isei »

1. Miss Lata - [Trap lata kappa] Minami - nowy avek jest bardzo fajny, dodaje tajemniczości postaci no i jest to coś innego niż prześliczne avatarki Inoyu i Asaki, którym oczywiście nie ujmuje. Niestety mam tylko jeden głos :v

2. Mister Lata - Nie mogę zagłosować na siebie, a szkoda, dlatego mój głos oddaje na Hikariego - zdecydowanie najlepszy męski avatar, do tego charakter postaci i cały background i historia postaci sprawia, że dostaje mój głos.

3. Forumowy No-Life - Yami - co tu dużo gadać. Widze gościa praktycznie non stop. Wstaje do pracy jest Yami, wchodze na czat w pracy, jest Yami, jestem bezrobotny i wchodze sobie wieczorem, jest Yami. Gdy nie ma Yamiego, to prawdopodobnie nie ma nikogo. Nie można ująć Yoake i Ocirowi, bo też nieźle nołlajfią, ale Yami niestety (albo i stety) deklasuje ich w braku życia.

4. Pechowiec - Juranu aka Yoake, nie musze chyba mówić dlaczego. Padł sobie, bo ktoś chciał kogoś zabić kappa

5. Mocarz - Trudna kategoria. Mimo wszystko mój głos oddaję na Ichiro - jego potęgę miałem okazję poczuć na "własnej skórze". Szkoda, ale cóż poradzić.

6. Najlepszy Damski Charakter - Yamanaka Inoshi - Tak jak niżej - świetnie odgrywana postać, do tego rozstanie z Hikarim odkryły charakter Inoshi praktycznie całkowicie. Świetnie gra kobiecą postacią i świetnie kreuje ją w kierunku który sobie założył.

7. Najlepszy Męski Charakter - Hikari - Odkąd pamiętam, odgrywa ten sam charakter, który wbrew pozorom nie jest łatwy - świetnie nim gra, a do tego wszystkiego bardzo nieźle jest on wpasowany w tę postać i uniwersum w którym gramy. Do tego rozpad duetu z Inoshi świetnie pokazał charaktery obu postaci.

8. Szarak - Kuroi Kuma, dlaczego? Bo po prostu nie udziela się jakoś szczególnie, wydaje się, że stara się być ciągle na uboczu. Nie próbuje grać pierwszych skrzypiec. Taki dobry skrzydłowy :D.

8. Dobry Duszek Forum - Rika Kari Matsubari. Nawet nie chce nic tutaj dodawać. Pozytywna osóbka, która gdy trzeba pogada, gdy trzeba doradzi czy pożartuje. Można powiedzieć, że dzięki takim osobą wciąż chce się tu grać :)

9. Pisarz Lata - Asaka - jej posty czyta się bardzo fajnie, pomimo mojej niechęci do akcji, która miała miejsce na evencie z udziałem jej i Koali. Piękne posty zasługują na nominację w tej kategorii.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Maname - zdecydowanie najlepszy, schludny, łatwy avatar, do tego piekna sygnaturka. Wyróżniłbym również Mujina i Inoshi(czyli w sumie te samę osobę), jednak najbardziej podoba mi się avatar i sygna właśnie tej małej rybki.

11. Maruda - Seinaru marudzący godzinę po zakończeniu kolejki o post Natsa. No nie ma innego kandydata :D

12. Mistrz Pióra - Natsu - Cóż tu wiele mówić. Gośc ogarnął prawie 20 osób w jednym wątku. Co by nie było, wszystkie posty były ładne i składne. Szaczuneczek za event i oby tak dalej :)

13. Złoty Leniwiec - Inoyu - Została moderatorem, mało się udzielała, by potem wziąć urlop i zniknąć z działu WT. Nie wiem czemu, ale zapadła mi w pamięci, jako osoba, której po prostu nie chciało się tam zaglądać :(

14. Złoty Pracuś - Ciężko było mi tutaj kogoś wybrać, bo w sumie wszyscy się lenicie kappa, ostatecznie oddaje głos na Yukirin aka Asake, bo mimo wszystko jak już się ją wyprosi, to oceni czy sprawdzi co trzeba.

15. Śmieszek - Seinaru - miałbym parę innych typów, ale uważam, że czasami potrafi mnie rozbawić, pomimo mojego specyficznego poczucia humoru.

16. Najlepsza Letnia Scena - Nie była to może najbardziej spektakularna scena czy coś szczególnego - zaśnięcie Juranu. Jako jedyny nie zrobił z siebie boga Shinobi który wie wszystko, o wszystkim. Świetne odegranie postaci - gracz zdawał sobie sprawę z konsekwencji, a mimo to zagrał dokładnie tak, jak powinien. Świetna robota!

17. Bohater Lata - Yami - bohatersko ofiarował się jako pojemnik na Gobiego. Zdecydowanie letni bohater.

18. Czarny Charakter Lata - Mówcie sobie co chcecie, ale jedynym właściwym wyborem jest Murai aka Mujin i jego egzekucja na Yurze i Masachim.

19. Nocny marek - Shins - gość ma o tyle dobrze, że bywa w dziwnych miejscach jak Chiny i bywa sobie w nocy, gdy wszyscy sobie już słodko śpią!

20. Niespodzianka Lata - Shins i jego szalona aktywność.
Przepraszam, jeżeli kogoś pominąłem, czy zapomniałem. Tym samym dziękuje, jeżeli ktoś mnie gdzieś wrzucił.
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2635
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Kyoushi »

1. Miss Lata - tyle tu pięknych pań, że ciężko zdecydować się na jedną, najchętniej umieściłbym tu wszystkie, jednak mój głos powędruje na Inoyū.

2. Mister Lata - kto inny jak nie Ichirou?

3. Forumowy No-Life - Yami, jest zawsze, gdy jestem i wtedy, gdy mnie nie ma.

4. Pechowiec - aktualnie Isei, z eventu znany jako Hiroki. Nie ma to jak ledwo przeżyć wszystko co najgorsze, a w punkcie kumulacyjnym paść przez niedoczytanie czyjegoś posta zlatując paręnaście metrów w dół, łamiąc się, a na koniec jeszcze zostać pożartym przez Kokuou.

5. Mocarz - Natsu bez dwóch zdań.

6. Najlepszy Damski Charakter - zdecydowanie Reika. Nikt tak nie odgrywa postaci jak ona. Chapeau bas dla kobietki.

7. Najlepszy Męski Charakter - tu miałem trochę problemów z wyborem, jednak wybór padł na... Yami'ego. Odgrywanie, a nawet wymiotowanie, cud malina.

8. Szarak - zdecydowanie Harruchi

8. Dobry Duszek Forum - pomocny? Same trolle tu przecież kappa . Asaka.

9. Pisarz Lata - Shikarui, nic dodać nic ująć. Lubię przeczytać, gdy rano zaparzę kawę w robocie, a gdy szef przychodzi i suszy mi głowę, spokojnie odpowiadam "pierw przyjemności, później obowiązki" kappa .

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Shikatsu, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, cudo!

11. Maruda - Isei, narzeka nawet na gg kappa.

12. Mistrz Pióra - Natsu

13. Złoty Leniwiec - nie mam kandydata.

14. Złoty Pracuś - Seinaru, jako, że wiem z czym się je robota H@ zawsze doceniam pracę innych na takim stanowisku.

15. Śmieszek - Ame, śmieszki poza kontrolo z tym panem.

16. Najlepsza Letnia Scena - spadający Hiroki a.k.a. Isei ze ściany, jak se ten głupi ryjek rozwalił kappa.

17. Bohater Lata - Ichirou, nikt nie jest tak bohaterski.

18. Czarny Charakter Lata - Murai nie trzeba tu więcej komentować. KMWTW kappa

19. Nocny marek - nikogo nie wskażę, bo chodzę spać o 22 pozdro <feelsbadman>

20. Niespodzianka Lata - bez kandydata na to lato <feelsbadman>
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Hayami Akodo »

[quote]Cóż, pora, bym i ja zagłosowała. Dziękuję z serca wszystkim za głosy na mnie! Jaszczureł miłości od Strusia: >:V


1. Miss Lata - W tym letnim semestrze mój głos wędruje do Hibany, czuję w Tobie ogień, Hibciu! O:

2. Mister Lata - Cóż, tym razem trudniej było wybrać, ale tak jakoś rzucił mnie siem w oczy, prócz Ocira, także niezawodnie uroczy Ame. No co ja poradzę, że Rybcia ma te takie Rybciowe feelsy na avku, szkoda, że Kaiteł nie wrócił, bo on też był takim ultrasweet groźnym rekinem...

3. Forumowy No-Life - Bez dwóch zdań Yami, gdzie nie spojrzę, to widzę chłopa!

4. Pechowiec - Juranu, stracić bijuu i postać, tyle przegrać ;(

5. Mocarz - Jak zawsze mój głos wędruje do Natsume!

6. Najlepszy Damski Charakter - Powtórnie, mój głos to Hibcia, kupujesz mnie tym zachowaniem postaci, dziewczyno!

7. Najlepszy Męski Charakter - Oesu, trudno wybrać, tylu fajnych panów, ale...Chyba Seinar mi najbardziej w lecie podszedł...

8. Szarak - Jureczek, bo im bardziej wszyscy mi mówią, kim jest Yoake, tym bardziej nie wiem, kto to taki. <jaszczureł>

8. Dobry Duszek Forum - głosuję na Rikę, przyszłą panią psychololo, jest świetna w radzeniu komuś i pomaganiu o/

9. Pisarz Lata - Nie umiem wybrać nikogo konkretnego, ale bardzo podoba mi się Natsume, ponieważ jego styl pisania bardzo przystaje do postaci, a do tego umie ten styl lekko podprawić czymś, co ucieszy współgracza - tak, do tej pory pamiętam wizję Natsume i Hayamiego w Potopie <jaszczureł>

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Najlepszy avatar to do Minami. A sygnatura to do pana od tańczącego rekina, Shoku znaczy. Chyba że pomyliłam osoby.

11. Maruda - Seinar, mój Ty marudny pacjencie :*

12. Mistrz Pióra - Bardzo podobają mnie siem misje, które prowadzi Inoś!

13. Złoty Leniwiec - Wstrzymuję się od głosu, bo na siebie nie wolno, a nikt chyba się tak z gazetką i postami nie opierdala, gdy nie śpi na wyjeździe. <delfineł>

14. Złoty Pracuś - Tu też nie, bo bez kitu wszyscy modzi by musieli... <jaszczureł>

15. Śmieszek - Isei, no jak już coś palniesz, kuzynie... <jaszczureł>

16. Najlepsza Letnia Scena -
Natszume na Hyōgashimie i Hyo-chany w akcji, to było takie urocze w czytaniu! <33

17. Bohater Lata - Yami, który poświęcił swój spokój i lenistwo, wygodę życia, na rzecz trudów posiadania bijuu zagrażającego ludzkości.

18. Czarny Charakter Lata - Shikarui i Murai ex aequo, wy mordercy, przestraszyliście Strusie swoim złym złem ;(

19. Nocny marek - Shins o/

20. Niespodzianka Lata - Nikt nie spodziewał się Shinsa i jego złego zła, które było tak złe, że zbiera zlecenia na siebie. kappa
[/quote]
0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Namida

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Namida »

EDIT: Poprawiam się:
Dużo nie jestem w stanie napisać, ale przynajmniej podstawowe kategorie opiszę (:

1. Miss Lata - Inoyu, ten avek mnie hipnotyzuje

2. Mister Lata - Ichirou (Rider <3), a tak przy okazji - ten nowy avatar jest tak piękny, że aż się robi słabo kappa

3. Forumowy No-Life - Yami, bo chyba widzę go najczęściej ze wszystkich na chbx

4. Pechowiec -

5. Mocarz - Hikari, bo mafia się go boi i jest idealny na bodyguarda

6. Najlepszy Damski Charakter - Shikatsu, lubię czytać te posty, lubię te szpileczki kappa

7. Najlepszy Męski Charakter - Mujin

8. Szarak -

8. Dobry Duszek Forum - Ryu, dobry człowiek z sercem do nowicjusza (:

9. Pisarz Lata -

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Ichirou, bo sama nie wiem, który avek podobał mi się bardziej <notlikethis>

11. Maruda - za duży wybór kappa

12. Mistrz Pióra -

13. Złoty Leniwiec - moja osobista nominacja dla Fumetsu :v

14. Złoty Pracuś - widzę, że Reika cały czas ostro skrobie posty, punkt dla niej

15. Śmieszek - Kyoushi przepraszam, ale ta nominacja musi iść do Shikatsu za chess boxing

16. Najlepsza Letnia Scena - Seinaru, chociaż jestem krótko, to kopniak skierowany wobec bijuu był całkiem... widowiskowy :v

17. Bohater Lata -

18. Czarny Charakter Lata - Shins, chce wyrwać moje oczy, do tego jest fioletowy, zły i pisze okrutne posty :v

19. Nocny marek -

20. Niespodzianka Lata -
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Tsukune »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Akashi
Postać porzucona
Posty: 1240
Rejestracja: 25 lip 2017, o 22:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Akashi »

1. Miss Lata - Namida młoda piękna krew, której potrzeba nam na naszym forku. Oby tak dalej.

2. Mister Lata - Kyoushi, a niech ma kocur. MOże dzięki temu głosowi odkupi mi słuchawki zniszczone przez kota, wredne ciepłolubne istoty.

3. Forumowy No-Life - Ichiro, nie wiem czy to kwestia dużej liczby czasu, czy też to już przez wiek i chłopak nie ma siły odejść od forum, ale widuje go non stop.

4. Pechowiec - Jun'ichi tak bardzo chciał zabłysnąć we własnym klanie, aż z niego zrezygnował widząc jego brutalną twarz. Więcej pecha mieć nie można.

5. Mocarz - Yami, czy to kwestia farta czy też dużej liczby ph, ale pokonał by mnie bez ruszenia nawet najmniejszym palcem.

6. Najlepszy Damski Charakter - Rika Kari Matsubari, ślicznie dziękuje za ciekawą fabułę i dobrą postać, z którą chętnie jeszcze bym się spotkał na fabule ;)

7. Najlepszy Męski Charakter - Ame, widzimy się na murze chodzące akwarium z dodatkową zawartością alkoholu

8. Szarak - Natsu, jest jakiś taki szary w swym kolorze.

8. Dobry Duszek Forum - Toshiro, mało go widuje, ale rozmowy z nim zawsze są przyjemne. Szkoda, że jest ich tak mało.

9. Pisarz Lata - Asaka, w końcu musimy się jakoś spotkać na fabułę, tym razem bez obsuw czasowych :p

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Kakita Asagi, wspaniały samuraj, o cudownym wyglądzie i jeszcze lepszych charakterze, aż żałuje że doceniam go tylko za wygląd sygnatury/awatara.

11. Maruda - Reika, a tak z przyzwyczajenia i poza mną ona najczęściej na wszystko narzeka i marudzi.

12. Mistrz Pióra - Kuroi Kuma, wspaniałe posty jakie tworzy ten gracz, zawsze pozostają dla mnie niewiadomą do ostatniej chwili, normalnie aż nogi momentami urywają.

13. Złoty Leniwiec - Inoyū, jestem zbyt leniwy żeby się rozpisywać.

14. Złoty Pracuś - Exodia, a tak jakoś by docenić młodego chłopaka o wspaniałych aspiracjach by wszystkie jego serca znowu zaczęły bić.

15. Śmieszek - Co ma złamany nos i często łamie serca? Shikatsu.

16. Najlepsza Letnia Scena - Rozstanie kochanków, nauczyciela i uczennicy. Hikari, Inoshi

17. Bohater Lata - Mym bohaterem dzisiaj zostaje Sandałka, kochana mała Koalka.

18. Czarny Charakter Lata - Czarnoskórych na forum nie mamy, więc nie będę rasistowski, dlatego głos poleci do grubego z dodatkowymi ustami, Shins.

19. Nocny marek - Uchiha Masako posty zawsze w nocy, praktycznie nigdy w dzień.

20. Niespodzianka Lata - Sagisa
0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości