Letnia Gala 2019

Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Tamaki Hyūga »

- Moshi, moshi?
Odbieram nagrodę za głosowanie
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Shikatsu »

O kurcze, co to była za gala. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy i gratuluję wszystkim zwycięzcom! Niech tylko mi się ktoś szybko przyzna, który to zagłosował na mnie na marudę?

Bardzo dziękuję za głosy, które zagwarantowały mi pierwsze miejsce w śmieszku - zaszczytnie dzielone z moim największym rywalem Seinarem. Jak to bywa w każdym dobrym szonenie, przez moment myślałam, że już zatriumfowałam jednym punktem nad moim nemesis, a tu Seinar powstał jak feniks z popiołów i musimy się zmieścić na podium :/
Gratuluję więc szanownemu top 4 forumowych błaznów i wyzywam do dalszej walki o tron naczelnego klauna, do zobaczenia za pół roku, niech wygra najlepszy (:<

Dużą niespodzianką jest też dla mnie pierwsze miejsce w sygnie i avatarku - które w sumie traktuję jak przedłużenie śmieszka, bo domyślam się, że większość głosów otrzymałam za Inojkę i Szi w śmiesznej furce. Dziękuję bardzo!

W takim razie odbieram moje 40 ph i 500 ryo za I miejsce i głosowanie. No i nie zachowam się tak elegancko jak Seinar i chętnie przytulę śmieszka na drugie półrocze. (:
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Yoshimitsu »

odbieram, dzieny!
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Jun'ichi »

Odbieram za udział ^^
Dziękuję ^^
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Isei »

Odbieram 20 PH za 2 miejsce w Pechowcu...

Dzięki wszystkim za głosy, Juranu zdeklasował wszystkich gdy przyszło do ilości posiadanego pecha, niestety. Pozdro i do następnej.

+30 ph, 350 ryo.
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Natsume Yuki »

Dzięki za głosy, doceniam bardzo! Cieszę się że mimo wszystko event się podobał, skoro tyle głosów w Mistrzu Pióra. C:

Zachowuję Mocarza, odbieram co moje. Jeszcze raz dzięki!
40 PH, 500 ryo.
0 x
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Youmu Nanatsuki »

Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. :> Bardzo się cieszę ze zwycięstwa w kategorii najlepszego damskiego charakterku, bo akurat ostatnio czułam, że gdzieś ta Youmu zrobiła się mniej wyrazista i charakterna, niż na początku. Jest mi bardzo miło i dziękuję każdemu za oddany na mnie głos. To tylko napędza mnie do dalszych starań w jak najlepszym odgrywaniu charakteru, jaki nadałam Youmu. Dzięki! Odbieram oczywiście co moje i tytuł najlepszego charakterku. ❤
Co do drugiego miejsca w najlepszej sygnie i avku, to zwyczajnie miło mi, że moje arty są nie tylko miłe dla mojego oka. :>
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Yamanaka Inoshi »

30 ph i 350 ryo. Dziękuję za głosy!
0 x
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Kuroi Kuma »

Dziękuje wszystkim za głosy <3
Szczerze powiedziawszy myślałem, że będzie kolejna gala z nagrodą tylko za głosowanie :)

Odbieram Najlepszy męski charakter, będę go nosić z dumą i mam nadzieję, że nie zawiodę nikogo o/
No i moje 40 PH, 500 ryo
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Asaka »

O rajciu, wielkie dzięki za wszystkie głosy ♥ Dobry Duszek Forum obroniony, ha! No i strasznie mi miło, że tyle osób doceniło moją pracę na rzecz naszego kochanego forka, aż chce się bardziej (choć nie każdego dnia są na to siły) – ślicznie dziękuję! No i za drugie miejsce w Miss lata oraz trzecie w Damskim Charakterze – ciepło na serduszku aż mi się zrobiło, że jednak ta moja postać się w jakimś stopniu podoba. Wiadomo, każdy ma inny gust, więc tym niemniej serduszka dla Was: ♥ ♥ ♥
Za wszystkie inne głosy w innych kategoriach również (a jakże) dziękuję. Choć muszę przyznać, że ten jeden w Czarnym Charakterze był jednak zaskoczeniem xD

Mam nadzieję, że widzimy się za pół roku na kolejnej gali – a do tego czasu: powodzenia i miejcie siłę na prowadzenie Waszych fabułek na forku. Baju! ♡

No i odbieram co do mnie należy – 40 PH oraz 500 ryo. Wybór tytułu był dla mnie problematyczny, ale po zastanowieniu przyjmę na barki na kolejne pół roku Dobrego Duszka. Jakby się dało, to chętnie wzięłabym oba tytuły, ale się nie da, więc biorę ten, z którym zdążyłam się już zżyć! *;
0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Uchiha Masako »

Odbieram nagrodę za głosowanie i gratuluję zwycięzcom. ^^
0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Kenshi
Postać porzucona
Posty: 426
Rejestracja: 3 sty 2017, o 12:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi lekki, przewiewy strój w którego skład wchodzą spodnie, tunika, okrycie głowy i szyi - wszystko w odcieniach bieli.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, tunika, okrycie głowy i szyji, rękawiczki, blaszane plakietki na nadgarstkach oraz pochwa z kataną przypasana u boku.
Multikonta: Azuma
Lokalizacja: Atsui

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Kenshi »

Odbieram wynagrodzenie za głosowanie i gratuluje wszystkim zwycięzcom.
0 x
Wiem, że niektórzy mają ser­ca jak dzwon

Silne, głośne, pra­wie niez­niszczal­ne

Lecz zim­ne jak żela­zo, z które­go je odlano
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabaku Kuroko
Gracz nieobecny
Posty: 158
Rejestracja: 17 sie 2018, o 19:47
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Krótkie, krwisto czerwone włosy oraz czerwona maska na twarzy. Oczy koloru jasnej żółci, wyglądają jak zwierzęce. Wysoki i szczupły. Czerwona koszulka i czarne luźne spodnie oraz czarne sandały o mocnej podeszwie. Na szyi biały, przewiewny szal.
Widoczny ekwipunek: Gurda na plecach oraz kabura na broń na prawym udzie

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Sabaku Kuroko »

Dziękuję za zabawę i odbieram za głosowanie
0 x
Myśli | Mowa
Głos
DANCE DANCE EVERYBODY!!!!!Obrazek
JA Z MOJĄ ŻONĄ
Obrazek
Awatar użytkownika
Aira
Gracz nieobecny
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2019, o 21:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Doko

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Aira »

Odbieram i gratuluję wszystkim
0 x
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sagisa
Gracz nieobecny
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 20:26
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie czerwone włosy, stalowoszare oczy
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- cienkie pajęczynki blizn po raitonie pod ubraniem
- sygnet na łańcuszku schowany pod koszulą
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
- manierka z wodą przy pasie

Re: Letnia Gala 2019

Post autor: Sagisa »

Dzięki wszystkim za te nieliczne głosy na moją skromną osobę :3 To miło, że ktoś tu jeszcze o mnie pamięta, nawet jak czasem nie ma mnie nigdzie przez dłuższy czas xD Gratki dla tych, co wygrali! Oby tak dalej!

Odbieram swoje skromne 10PH i 100 Ryo za głosowanko :*
0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości