Zimowa Gala 2019!

Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Zimowa Gala 2019!

Post autor: Sans »

Mam nadzieję, że nie objedliście się za bardzo pączkami w Tłusty Czwartek, bo na forum wjeżdża właśnie kolejny tłusty konkurs! <joke>
Mowa oczywiście o kolejnej edycji Gali Shinobi War. Dla tych, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tematem służę krótkim objaśnieniem - Gala to odbywający się cyklicznie co pół roku plebiscyt od graczy dla graczy, w którym można głosować na siebie nawzajem w różnych kategoriach. Dla tych, którzy zbiorą największa ilość głosów w poszczególnych konkurencjach czekają nagrody pieniężne i PH, a także zaszczyt dzierżenia forumowego tytułu pod avatarem przez kolejne pół roku.

Zanim podamy najnowszy zestaw kategorii, przypominamy zasady głosowania:
  • Nie głosujemy na samych siebie.
  • Miło, jeżeli każdy głos uzasadnicie. Najlepsze/najśmieszniejsze z nich zostaną opublikowane na łamach gazetki przy ogłoszeniu wyników, tak aby każdy mógł zerknąć i się uśmiechnąć.
  • Pamiętajcie, nie musicie głosować w każdej kategorii (dobrze by było jednak chociaż połowę listy zapełnić)
  • Na jedną osobę można zagłosować MAKSYMALNIE W 3 KATEGORIACH. W każdej kategorii zaś typujemy tylko jedną postać/gracza.
  • Prosimy o korzystanie z przygotowanego przez nas kodu.
  • Aby odebrać nagrody za zwycięstwo należy oddać swoje głosy w Gali.
  • Jeżeli chcecie, możecie wrzucać głosy w uhide.
  • Czas na oddanie głosów to dwa tygodnie od dziś, czyli do 15.03.2019 do godziny 9:58 (co do minuty!)
A teraz już część właściwa, czyli dwa spoilery: pierwszy ze spisem kategorii, a drugi z kodem z pustymi polami do wypełnienia przez Was :3.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Tsukune »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Jun'ichi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2835
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Yami »

[ghide]1. Miss Zimy - No nie ma takiej postaci na tym forum do którego avka przyjemniej robić robótki ręczne znaczy pisać posty klikając w klawiaturkę. Jak patrzeć na sam Avatarek to dam głos Airze.

2. Mister Zimy - Hmm. Ja to bym chciał być najlepiej sobą. No ale jak tak patrzę po ludziach to każdy chciałby mieć hide +18 z powabną panienką. Głos więc leci do Icira.

3. Forumowy No-Life -
Harumi here
Harumi there
Harumi wants be everywhere

4. Ciapciak - Jun'ichi, nie ma to jak nie odpisywać przez miesiąc w misji bo się nie zauważyło, że gracz odpisał.

5. Mocarz - Byłby Seinaru no ale nerf Samurajów wpadł i już nie są tak OP więc leci głos do Natsume.

6. Najlepszy Damski Charakter - Inoyu. Pierwszy charakter jaki znalazłem w którym nie ma "jest zmienna jak kobita" albo "grzeczna i ułożona". Leń, nie rób do tego pyskaty i manipulujący innymi. Good pick.

7. Najlepszy Męski Charakter - Bezdomka. Numa rządzi!

8. Szarak - Murai. Niby kurka Admin, a jest niczym dziub dziub.

8. Dobry Duszek Forum - Shikatsu

9. Pisarz Zimy - A nie znam się bo nie czytam fabuł i misji innych więc na szybko wskoczyłem na oddawanie misji i sprawdziłem kto ma bonusowe +10 PH i wklepałem. Pierwsza była Hibana gratulujemy :)

10. Najlepsza sygnatura/avatar - A nie znam się. Bierę pierwszy z brzegu Shikarui

11. Maruda - Rikitiki czyli Rai. Ileż się już wysłuchałem odnośnie jego bana na głosowym discordzie. Wróć, nie sądziłem, że można aż tak mocno marudzić mówiąc "czemu na mnie nie zagłosowałeś" na Discordzie od momentu oddania głosu. Juranu masz masz ten głos i się zamknij już :|

12. Mistrz Pióra - Zostawiam puste. Mało grałem a i nic nie czytałem więc ni wiem a nie chcę się zagłębiać.

13. Tryhard - Inoś i spam misji innym graczom. Mimo, że nic nie robi ma lepszą KP od niejednej osoby.

14. Złoty Pracuś - No dobra. Mimo, że się z tym człowiekiem nie zgadzam i to często nie mogę zarzucić, że gdy jest to odpisuje niemal zawsze i wszędzie. Masz DwuRyjku mój głos.

15. Śmieszek - Hmm i oto jest jedna z dziedzin, które zawsze są problemem. Na Ryjciu wsio się już poznali i pewnie śmieszkowanie przez szyderę się przejadło. Na razie dam Numę, siedzi cicho ale czasem jak coś powie to klękajcie narody :)

16. Najlepsza Zimowa Scena - "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" kappa

17. Bohater Zimy - co zimy?

18. Antybohater Zimy - Seinaru. Nie liczy się duma i honor Samurajski. Przecież można zmieniać stronę konfliktu niczym Włochy podczas II Wojny Światowej.

19. Nocny marek - Harumi, przynajmniej ostatnimi czasy pamiętam, że pierwsza w nocy a siedzi dalej.

20.Niespodzianka Zimy - Natsu powrócił do grona fabularów <3[/ghide]
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Numa »

[ghide]1. Miss Zimy - Youmu Nanatsuki - Choć zaraz za Asaka z pół twarzą *_*, jednak 50 twarzy ma przewagę nad połową.

2. Mister Zimy - Yami - kto nie chciał się lenić w dzieciństwie? Mało tego do dziś pewnie każdy ma ochotę zostać takim Yamim. Przystojniak syn bogatego kupca, z domu nie ucieknie bo mu się nie będzie chciało. Kto by się wówczas przejmował czymś takim jak chat.

3. Forumowy No-Life - Inoshi

4. Ciapciak - Jun'ichi - Muszę oddać misję bo nie odpisuję :D

5. Mocarz - Shikarui - Ranmaru na tyle potężny aby posiadać CS.

6. Najlepszy Damski Charakter - Maname - te riposty, zachowanie, przemyślenia.

7. Najlepszy Męski Charakter - Shins - Przeraża samą obecnością i uhide *-*

8. Szarak - Keion - Potrafił odpisać tak niepozornie że mg przez miesiąc nie dostrzegł!

8. Dobry Duszek Forum - Asaka - Wybór był trudny Ocir również stara się być pomocny ale czasem gubi pw z pytaniami, choć na trzecim miejscu Mus

9. Pisarz Zimy - Yami - Treningi, czysta katorga ilości *_*

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Youmu Nanatsuki - 50 twarzy Youmu.

11. Maruda - Inoshi - Ciemna moc w nim silna!

12. Mistrz Pióra - Powiedział bym Jnoś ale on teraz już chyba nie prowadzi ;c Reszty nie czytałem tak dokładnie.

13. Tryhard - Harumi - Przyszła i Farmii

14. Złoty Pracuś - Rafiki - Walczy dzielnie aby oczyścić dział pomysłów.

15. Śmieszek - Inoshi - Jadowity ale ciężko o innych.

16. Najlepsza Zimowa Scena - Skok mishimy z latarni, a potem skok reiki z latarni. A dalej to już nie ogarniam...

17. Bohater Zimy - Shins - jego mityczne moce podczas ewakuacji nie mogą przejść niezauważone.

18. Antybohater Zimy - Shiga - Ostatni zły na forum.

19. Nocny marek - Harumi - Haxowane ale innych nie pamiętam co po nocy siedzą.

20.Niespodzianka Zimy - Youmu Nanatsuki - Przybyła i zabiła prześladowcę czego chcieć więcej ? Jest jeszcze Armia Harumi *-*[/ghide]
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Youmu Nanatsuki »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Awatar użytkownika
Kisho
Gracz nieobecny
Posty: 455
Rejestracja: 19 paź 2016, o 19:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Kisho »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Reika »

  Ukryty tekst
0 x
Rai

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Rai »

1. Miss Zimy - Inoyu

2. Mister Zimy - Brak

3. Forumowy No-Life - Inoshi

4. Ciapciak - Kuroko

5. Mocarz - Hikari

6. Najlepszy Damski Charakter - Inoshi

7. Najlepszy Męski Charakter - Shikarui

8. Szarak - Juranu - nic tak naprawdę nie robi, po prostu bardziej się rozwija, nic ciekawego nie prezentuje, taki typowy Ayatsuri.

8. Dobry Duszek Forum -

9. Pisarz Zimy - Shikarui

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Inoyu

11. Maruda - Juranu - No bo też często marudzi, a powoli w Kuźni się rozwija z tym bardziej.

12. Mistrz Pióra - Shikarui

13. Tryhard - Juranu

14. Złoty Pracuś - Hikari

15. Śmieszek - Brak

16. Najlepsza Zimowa Scena - Ślub Shikarui i Asaki

17. Bohater Zimy - Brak

18. Antybohater Zimy - Brak

19. Nocny marek - Harumi - często siedzi po nocach, widziałem ją nawet rano.

20.Niespodzianka Zimy - Brak
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Toshiro »

  Ukryty tekst
0 x
Kana Yuki

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Kana Yuki »

[ghide]1. Miss Zimy - Asaka, za śliczne avki, sposób bycia postaci. No innej opcji nie było.

2. Mister Zimy - Etsuya, za ratunek, za fajne fabułki, wsio.

3. Forumowy No-Life - Toshiro, zazwyczaj postuje ze mną w nocy, odpisy o 6 rano, to żadna nowość, mamy podobnie ustawiony zegar biologiczny.

4. Ciapciak - Numa, WT nie przechodzi, domu nie ma. Ciapciak jak się patrzy.

5. Mocarz - Natsume, tradycji stanie się zadość. Niezwykle silna i dobrze prowadzona postać. Nie chciałabym stanąć naprzeciw niemu. :)

6. Najlepszy Damski Charakter - Youmu, podoba mi się ten badass w wykonaniu kobiety! Niesamowicie złożony charakter, przemyślane posunięcia.

7. Najlepszy Męski Charakter - Kuroi, uwielbiam za lenistwo, za to, że jest takim wujaszkiem. ♥

8. Szarak - Yami, niby jest zawsze, ale tak na prawdę to go nie ma.
8. Dobry Duszek Forum - Hikari, pomógł mi na starcie, za co cenię dozgonnie, bo bez niego by mnie tu nie było. <feelsbadman>

9. Pisarz Zimy - Shiga, dobrze trzyma się charakteru postaci, co przekłada się na ładne, obszerne posty, które zawsze czytam z przyjemnością. :)

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Naoki, avek, który stworzyłam, napełnia moje serce miłością. Ten zielony, ah....♥

11. Maruda - Chise, marudzi toto na czaciku, czasami słusznie, czasami nie. Ranga się należy.

12. Mistrz Pióra - Shiga, to samo co w 9. Z tym wyjątkiem, że pod względem mg'owania. Plot twisty, szybkie odpisy. Mój idealny mg.

13. Tryhard - Keizo, zakon 5 linijkowców przyjął go w swe szeregi, misje robi szybko i...ogniście. <jaszczureł>

14. Złoty Pracuś - Jun'chi, zawsze pomoże w wt, służy dobrą radą, aktywny. Czego chcieć więcej?

15. Śmieszek - TwoFace, za żarcik o pokemonach dla suzu. Śmiechłam.

16. Najlepsza Zimowa Scena - Shikarui&Asaka, ślubik.

17. Bohater Zimy - Długo myślałam. Ostatecznie mój głos zdobywa Kakita Asagi, za postać przepełnioną honorem i kulturą. ♥

18. Antybohater Zimy - Shiga, wygryzanie twarzy, te sprawy.
19. Nocny marek - Toshiro, bo wbija wtedy, kiedy ja. Na zegarze minimum pierwsza w nocy. <feelsgoodman>

20.Niespodzianka Zimy - Chunchunmaru, miło widzieć fajnie prowadzoną postać. I chun właśnie ją ma! Oryginalny charakter chłopca, dobre oddanie psychiki dziecka. Jestem na tak.[/ghide]
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Keizo
Gracz nieobecny
Posty: 709
Rejestracja: 16 gru 2017, o 21:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Keizo »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: Zimowa Gala 2019!

Post autor: Kuroi Kuma »

0 x
Obrazek
PH | BANK
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości