Drugie urodziny Shinobi War!

Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1838
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Ero Sennin »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Tsukune »

Niech to forum przetrwa wieki O!...może za parę stuleci w końcu jakaś postać posiądzie wyższą rangę xD

Pozostaję jak na razie przy swoim wyborze bo i tak nie wiem co dostanę więc bez różnicy co wybiorę :P
0 x
Sarutobi Kazumi

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Sarutobi Kazumi »

Podtrzymuję swój wybór.
0 x
Masaru

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Masaru »

Ooo ja tutaj rok już jestem, nawet nie mam pojęcia kiedy to zleciało XDDD
Szkoda że jestem tak samo silny jak byłem rok temu, ale trudno się mówi kappa
Wszystkiego najlepszego, naprawdę mi tutaj z wami miło, rodzinna atmosfera i zawsze coś wesołego się dzieje, (chociażby śmierci na eventach xD) Pamiętam że na początku nie widziałem że ogarnę się w grze która polega głównie na pisaniu, a tutaj taki szok. Tak więc krótko wszystkiego najlepszego !!!
PS. Tsukune, ja mam wyższą rangę, mogę czuć się lepszy? xD <jaszczureł>
PS2. Mój wybór zmieniam jednak na Snorichu, chce być wyjątkowy <kappapride>
0 x
Awatar użytkownika
Kisho
Gracz nieobecny
Posty: 455
Rejestracja: 19 paź 2016, o 19:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Kisho »

Aż się łezka kręci w oku.
Co tu dużo mówić. Sto lat, sto lat i jeszcze raz sto lat!

Zostaję przy Nikuqueen
0 x
Obrazek
Kyoto

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Kyoto »

Kto by pomyślał, że to już 2 miesiące :v wszystkiego najlepszego dla forum tym samym dla graczy bo forum to gracze :*

Podtrzymuję :x
0 x
Chuichi

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Chuichi »

Bierem Snorichu i tyle ode mnie~
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Reika »

Miło jest po roku czasu przeczytać swoją własną wypowiedź Q~Q <wzruszona>

Pozostaję przy swoim wyborze i jeszcze raz Wytrwałości dla wszystkich <3 Póki jesteśmy razem, SW będzie trwać :3
0 x
Kurusu

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Kurusu »

No, no, no. Nie interesowałem się wiekiem forum i zakładałem (niesłusznie), że więcej niż 2 lata ma. Ale cóż! Wszystkiego najlepszego z tej okazji!

Skoro życzenia napisane, w oszczędnej formie co prawda, czas na Pokemona... Nikuqueen, innej opcji nie ma.
0 x
Murai

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Murai »

...serio tak napisałem? .///.

Forum na pewno rozwinęło się znacznie podczas tego kolejnego roku. Doszło wiele nowych twarzy, mechanika przeszła wiele szlifów. Dużo się zmieniło, praktycznie wszystko na lepsze. Chciałbym by forum funkcjonowało jak najdłużej się da, bo szkoda by było stracić takie super community. Gracze i Admini, good job!

Zostaję przy Raychu. Elektryczne Poki to miłość, elektryczne Poki to życie.
0 x
Hisui

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Hisui »

Alakazumi, wybieram cię! kappa

Eto.. Wszystkiego najlepszego! Wiadomo, bywa różnie, ale koniec końców tu jesteśmy, nie? Zabawa trwa, PH wpadają, może za rok pójdę na swoją pierwszą misję B *.* Życzę nam byśmy za rok byli nadal tacy sami.. No, może trochę bardziej dokoksowani <delfineł>
0 x
Awatar użytkownika
Kenshi
Postać porzucona
Posty: 426
Rejestracja: 3 sty 2017, o 12:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi lekki, przewiewy strój w którego skład wchodzą spodnie, tunika, okrycie głowy i szyi - wszystko w odcieniach bieli.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, tunika, okrycie głowy i szyji, rękawiczki, blaszane plakietki na nadgarstkach oraz pochwa z kataną przypasana u boku.
Multikonta: Azuma
Lokalizacja: Atsui

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Kenshi »

Venus ujęła chyba wszystko :) Wybieram Raychu i oby do następnego, heh.
Bo właściwie ma, jeżeli policzymy z pierwszą edycją, jeszcze na hostingu cba.pl :)
0 x
Wiem, że niektórzy mają ser­ca jak dzwon

Silne, głośne, pra­wie niez­niszczal­ne

Lecz zim­ne jak żela­zo, z które­go je odlano
Obrazek
Hoshigaki Seiki

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Hoshigaki Seiki »

Pozostanę jako jedyny przy Gumshinie.

Dla forum życzę kolejnych 2 albo i więcej latek bo bardzo dobrze idzie i szkoda, żeby się skończyło :)
0 x
Nanori

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Nanori »

Raychu, chyba zostaje Ale nie wiem
Od siebie chce powiedzieć, że są to drugie urodziny forum na których jestem. Rok temu grałam tu i w sumie umarło mi się przez lenia na evencie urodzinowym. Znikłam, ale teraz mam nadzieję, że nie zniknę. Oby forum się rozwijało, kc max. Hepi bersdej.
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Drugie urodziny Shinobi War!

Post autor: Ichirou »

Mniej problemów, więcej dystansu i miłości. Tego Wam życzę. ♥
Podtrzymuję wybór.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości