Gala Letnia

Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Gala Letnia

Post autor: Vulpie »

Witam wszystkich na otwarciu gali!

No tak chyba wszyscy starzy użytkownicy wiedzą o co chodzi, ale dla nowych. Mamy galę w której wybieramy w kategoriach po jednej osobie i każdy kto zwycięży dostaje tytuł z nagrodą. Przypomnę zasady kopiując najważniejszą sprawę z poprzednich edycji.

"Oczywiście, tak jak poprzednio, głosy proszę podsyłać w uhide, razem z uzasadnieniem czemu się zagłosowało tak, a nie inaczej. Te najlepsze/najśmieszniejsze będą publikowane, żebyśmy wszyscy mogli się wspólnie pośmiać :D
Nie można głosować na siebie, NA JEDNĄ OSOBĘ MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ TYLKO TRZY RAZY. Niech każdy ma szanse :D"

Przed zaczęciem kolejnej edycji daję krótki czas, ponieważ do końca 13.09.16 wraz z nowymi pomysłami odnośnie kategorii. Ogólnie maksymalnie przewiduję ich maksymalnie 20.
  • Zagłosowali:
  • Ayato
  • Gyo
  • Hakai
  • Harumi
  • Hikari
  • Ichirou
  • Inoue
  • Kazumi
  • Marusa
  • Mei
  • Murai
  • Narubi
  • Natsume
  • Nikusui
  • Reika
  • Saito
  • Shigeru
  • Shinji
  • Takeshi
  • Toshio
  • Tsukune
  • Yoichi
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Gala Letnia

Post autor: Papyrus »

Hmmm... Pisarz Lata? Gracz, który pisze najlepsze posty. Czytanie ich to czysta przyjemność.

Skoro jest dla MG to i dla gracza powinno też być.
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Mei

Re: Gala Letnia

Post autor: Mei »

Forever alone/Odludek - Co tu dużo tłumaczyć. Postać, która na fabule jest bardzo często sama. Woli przebywać z dala od innych , co oznacza, iż wybierane powinny być postacie aspołeczne.
Always mine - Postać, która jest bardzo towarzyska. Kończy jedną fabułę i zaczyna od razu drugą. Ogólnie osoba, która jest w realiach widywana z wieloma osobami.
0 x
Gyo

Re: Gala Letnia

Post autor: Gyo »

Dam coś od siebie ;v
Tytuł Legendy Forum - należy się osobie, która rozpętała od groma shitstormów, narobiła masę problemów, a jej imię będzie wzbudzało niepokój po kres naszych dni. (w pozytywnym sensie takowy tytuł byłby też spoko)
Tytuł Farmera - jest przypisany do gracza niewidzącego sensu gry poza misjami, wyprawami i ogólnie zdobywaniem PH.
Tytuł Dziwaka - idealnie pasuje do gracza posiadającego najbardziej specyficzną postać na całym SW.
0 x
Hakai

Re: Gala Letnia

Post autor: Hakai »

Defekt - Postać której charakter jest tak odrzucający, że ludzie wychodzą z karczm kiedy ta przychodzi tam ich poznać. Nawet śmiałkowie którzy początkowo własną inicjatywą zaprosili ją na fabułę rezygnują po kilku postach.
0 x
Shintaro

Re: Gala Letnia

Post autor: Shintaro »

Tytuł Forumowego Noł Lajfa
Zawsze ale to zawsze gdy wbije na forum widzę Hikariego lub też Kana pod jego mg kontem XD
Tytuł Dobrego Duszka Forum
Reika :3 co tu dużo mówić ^ ^ bardzo pomocna chętna do tego, pomagała szukać mi kogoś do misji, modów prosiła o dostęp do działów by zrobić porządki.

Najlepszy Game Master
Marusa zdecydowanie, w życiu byłem na bardzo sporu misjach, jednak misjo dawcy prowadzili je najczęściej w sposób nudny i żmużdny bez zaciekawienia tematem, natomiast misje rangi C zrobił nam na minimum rangi B 70 postów i wszystkie te posty były super ^^
0 x
Marusa

Re: Gala Letnia

Post autor: Marusa »

Tytuł najlepszego RPGowca - Tytuł dla gracza, który najlepiej odgrywa swoją postać.

Jakąś propozycję musiałem i ja dodać :D
0 x
Kin'yu

Re: Gala Letnia

Post autor: Kin'yu »

Najlepszy MG, najbardziej widowiskowy zgon, najlepsza walka, najszybszy progres, wielka niespodzianka
0 x
Hakai

Re: Gala Letnia

Post autor: Hakai »

Kurwicha - Rzeńska bądz męska postać odgrywana zgodnie z kierowaniem się zaspokojeniem czysto prymitywnych pokus. Postacie tak odgrywane nie mają zbyt rozwiniętych kodeksów moralności, dumy czy ideaów ponieważ ich jaźnie zawsze złamią ich moralne zasady na cześć pokus. Cecha ta może dotyczyć wielu sytuacji i panuje w dużej części nad życiem ów osoby. Przykładem tej cechy jest pójście do łóżka z nowo poznaną osobą bez większego uczucia kierując się jedynie zaspokojeniem swoich panujących nad nimi rządz. Zazwyczaj osoby te tłumaczą się chwilowym zauroczeniem które jest częstym zjawiskiem pojawiającym się parę razy w miesiącu z powodu trybu życia codziennego pozbawionego przyłożenia jakichkolwiek zastanowień na temat swojego istnienia czy budowy swojej świadomości.
0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Gala Letnia

Post autor: Vulpie »

No cóż w gronie administracyjnym omówiliśmy jakie kategorie powinny się tutaj ostatecznie znaleźć i wybraliśmy naszym zdaniem najlepszą dwudziestkę. Tak więc głosowanie czas zacząć! Termin to 23.09.2016. Do tego dnia (włącznie) można oddawać głosy.

1. Tytuł Miss Lata - Chyba nie trzeba tłumaczyć, że chodzi o dziewczynę, która jest spełnieniem waszych marzeń. Piękności, której avatary zawsze się wam podobają oraz która jest chodzącym ideałem.

2. Tytuł Mistera Lata - Mali chłopcy zawsze chcieli być tacy jak on. Najlepszy wzorzec, przystojniak, którego avatary zawsze powalają, w dodatku na chacie jest kimś kogo wszyscy lubią.

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Osoba, którą zawsze widzicie na czacie, taka osoba zawsze z nami przebywa i jest bardzo aktywna w życiu forum.

4. Tytuł Łamagi Letniej - Tutaj głosujemy na kogoś, kto naprawdę spartaczył to czym się zajmował, lub po prostu wykazał się byciem... no... łamagą.

5. Letni Podrywacz - Nie trzeba tłumaczyć. Osoba o tak smooth tekstach, że każdego potrafi zachęcić do tego, tamtego i owego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Mocarz - Ktoś z kimś nie moglibyście się mierzyć. Znacie osobę będącą waszym zdaniem najpotężniejsza? To oddajcie na nią głos.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa on/ona zawsze najlepiej odgrywają swoją postać.

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa on/ona zawsze najlepiej odgrywają swoją postać.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Pomocna, sympatyczna, lubiana takie cechy ma osoba, którą powinniście wybrać.

10. Pisarz Lata - Czytanie postów tego gracza to czysta poezja. Niemalże można by mu było dać laur konsumenta. [Dla administracji uhidów w to nie wliczamy, bo jako gracz tego nie czytacie kappa]

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Widzieliście najpiękniejszy, najbardziej wyjątkowy podpis w życiu, a może na czyiś awatar wpatrujecie się godzinami? Jeśli tak to zagłosujcie na niego, może uda mu się wygrać?

12. Hardkor Maruda - Znacie prawdziwą zrzędę, dziada patentowanego, a może istnieje postać, która zawsze marudzi. Oddajcie na nią głos.

13. Nieogar - Znacie osobę, która nie jest obeznana w temacie, a się wypowiada? Może spotkaliście kogoś takiego, że po jego wypowiedziach wasza buźka przypomina facepalm? Oddajcie głos na osobę, która pomimo, że nie zna forum, wymądrza się na wiele tematów.

14. Najlepszy Game Master - Byliście na misji i uważacie, że nie było lepszej? Prowadzący sprawił wam niesamowite wrażenia? Głosujcie na najlepszego MG!

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Widzieliście kiedyś na forum/fabule kogoś, kto się wyróżnia? Niesamowity wygląd, dziwne zachowanie to właśnie takiej osoby poszukujemy do tej kategorii.

16. Złoty Leniwiec - Kategoria została specjalnie założona dla tych, co lubią się obijać i nie odpisywać latami. Znacie osóbkę, która długo nic nie robi, a może nie odpisuje wam na czas, dajcie jej głosa.

17. Złoty Pracuś - Ktoś ciągle pracuje? Pojawia się wszędzie, proponuje zmiany, wprowadza i naprawia? Skoro tak to zagłosujcie na niego!

18. Śmieszek - Wiecznie wesoły, zawsze dowcipny i poprawia humor wszystkim na forum.

19. Zmartwychwstały - Zniknął, ale powrócił

20. Murarz - gracz, który choćby nawet nie chciał, zawsze pisze ściany tekstu, które nawet mimo tego mają sens i grzechem byłoby to skracać
__________________________

Jeszcze raz wklejam zasady.
Oczywiście, tak jak poprzednio, głosy proszę podsyłać w uhide, razem z uzasadnieniem czemu się zagłosowało tak, a nie inaczej. Te najlepsze/najśmieszniejsze będą publikowane, żebyśmy wszyscy mogli się wspólnie pośmiać :D
Nie można głosować na siebie, NA JEDNĄ OSOBĘ MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ TYLKO TRZY RAZY. Niech każdy ma szanse :D
Wszystko podawać w uhide. Wszystko razem i proszę korzystać z Template. Nie trzeba wszystkich wypełniać.
A teraz. Zaczynajcie!

Template:
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Gala Letnia

Post autor: Natsume Yuki »

  Ukryty tekst
0 x
Yoichi

Re: Gala Letnia

Post autor: Yoichi »

1. Tytuł Miss Lata - Hmmm... nie chcę być powtarzalny, więc tym razem zagłosuję na Kazumi. Nic nie poradzę, że jestem fanbojem Kamirczaka, a akurat jego postać jest taka ładniutka. :<

2. Tytuł Mistera Lata - Arashi kappa. Te rude włosy, ta heterochromia, no genialnie wygląda. Najpiękniejszy chłopak we wsi. <3

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Ajateł, bez kitu siedzi ciągle na forum, a teraz jeszcze na TSie. Czasami nawet sam do siebie coś napisze.

4. Tytuł Łamagi Lata - Hym, hym... Narubi, czyli Iwaru. Dawno nie uśmiałem się tak przy śmierci czyjejś postaci. xD Pozwalają Ci żyć? POWIEDZ OSTATNIE ŻYCZENIE PRZED ŚMIERCIĄ. Brawo! <3

5. Letni Podrywacz - Ichirou, bo tak. No jako jedyny coś wyrwał serio, że sam podrywał, a nie, że sobie na niego leciały. No i prawie udusił Harumi. Szkoda, że prawie, bo byłaby to druga epicka akcja zaraz po Toshim zdradzającym Senju.

6. Mocarz - Chciałbym zagłosować na Yuushę, ale nie od tego to kategoria, niestety. Nie chciałbym walczyć z... Muraiem? Nie jestem fanem tentacle. Chociaż jego walka z Inu - not my proudest fap.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - Kazumi, bo już chyba na wszystkie inne kobiety głosowałem w poprzednich galach. Chyba. Niech ma mój cukierasek, mój Kamirczak. <3

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Nowy, lepszy Natsume. Taki bardziej ludzki. Chyba aktualnie ma najciekawszy charakterek.

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - FILECIK! Hoshigaki Seiki, to mój ulubiony człowiek na tym całym forum. Nie ma drugiej tak pogodnej osóbki jak on. <3

10. Pisarz Lata - Ciężki wybór... niby Natsume swoim postem z wizjami rozdżebał 99% sceny PLPBF, ale posty Yuushy wchodzą mi tak przyjemnie łatwo. Wszystkie jego posty. Wchodzą we mnie jak z wazelinką. C:

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Bezsprzecznie filecik, czyli no Hoshigaki Seiki. Jego avatar i sygna mają specjalne miejsce w moim serduszku. <3

12. Hardkor Maruda - Albo Hakai, albo Narubi. Po ostatnim wyskoku Hakaia gdzie najpierw nerfił, później buffował, a na końcu buffował i nerfił jednocześnie Hoshigakich, to stawiam na niego. Hakai, masz mój głos.

13. Nieogar - Narubi jako Iwaru za to nieogarnięcie, że jego postać mogła przeżyć. No błagam. xDDDD

14. Najlepszy Game Master - No pewnie, Natsume będzie tutaj wygrywał co roku. Takiego wała. Kin'yu prowadzi misję na zajebinge dobrym poziomie. Dobre posty, ciekawe misje i jest regularny.

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Yato. No bo jak wielu jest ninja na randze Doko w wieku 71 lat? Dożyć tyle w tych czasach, to cud, a ten jeszcze jest w fachu shinobi. Szacun.

16. Złoty Leniwiec - Hmmm, hmmm... zagłosowałbym na siebie, ale nie można. Ktoś się lenił ostatnio? Nie wiem... losowo strzelam, że Nibui, bo Ajateł narzekał, że ten nie odpisuje.

17. Złoty Pracuś - Exodia albo Avarice, czyli Murai albo Shinji. Nie żartuję. Hejty, że niby się lenią, a rework goni rework. Chłopaki robią świetną robotę, chociaż przez to Murai nieco zaniedbywał wyprawę Natsume... Wybaczam, bo pracował przy forum. Murai.

18. Śmieszek - Mój drogi filecik, najdroższy. <3 Hoshigaki Seiki - jak wbija to od razu jest mi weselej. Jego śmieszkowatość widać przez avatar, sygnaturę, postać i zachowanie jako gracz. Gość sobie sam akceptuje WT. <3

19. Zmartwychwstały - Kazumi. Nawet nie wie jak bardzo tęskniłem. ; /

20. Murarz - Umm... nie wiem kto pisze ściany tekstu oprócz mnie... Nibui niby, ale nie czytałem jakoś, więc... Yuusha? Jego posty są całkiem długie, ale nie odjąłbym od nich niczego.
0 x
Murai

Re: Gala Letnia

Post autor: Murai »

1. Tytuł Miss Lata - Ichiro. Zdecydowanie i niezaprzeczalnie. Niczym modliszka potrafi dopaść kogo trzeba, ale urok osobisty to coś xD

2. Tytuł Mistera Lata - a to sobie ogarnę na dniach :)

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Ayato jak nic. Szkoda tylko że aktywny wszędzie, tylko nie w WT :3

4. Tytuł Łamagi Lata - Narubi. Z wiadomych powodów.

5. Letni Podrywacz - Harumi. Piękna, słodka i niewinna. Ale drapieżna i zadziorna ;>

6. Mocarz - raczej Natsume. Sam na siebie nie mogę, a on wydaje się aktualnie badassem.

7. Tytuł Najlepszego Kobiecego Charakterku - no i tutaj problem. Ale Reika i Nikusui to dla mnie mistrzostwa :3

8. Tytuł Najlepszego Męskiego Charakterku - Ichirou. Amant, kochanek, boa dusiciel i ostry kusiciel. Człowiek po którego fabule i poczynaniach wiele oczekiwałem i zostało to spełnione w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Meiuś! Pojawia się co prawda ostatnio bardzo rzadko, ale gdy tylko się pojawia to natychmiast ludzie się cieszą :)

10. Pisarz Lata - Yoichi. Czytanie jego postów to zabawa lepsza niż niejedna copypasta z ojcem wędkarzem.

11. Najlepsza sygnatura/avatar - Avatar Ryuuhei wygląda fajnie. Ale ja się nie znam, zarobiony jestem ;-;

12. Hardkor Maruda - Shigeru I Hakai, ale z przewagą tego drugiego. Ogrom spamu, ogrom propozycji. Ogrom nerwów na ogarnianie tego z mojej strony :v

13. Nieogar - No też Hakai. Specjalista od ogromnych zmian na forum, który czasami sam nie ogarnia co się dzieje. I zdanie zmieniające się na przełomie jednego postu xD

14. Najlepszy Game Master - Hikari. Bo jako jedyny poprowadził mi misję. I dał perspektywę na interesujące misje z czarującą Panią Kapitan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - no... ja się wstrzymam szczerze mówiąc.

16. Złoty Leniwiec - Ayato. Mistrz olewania obowiązków WT. Poganianie go do działania stało się rutyną.

17. Złoty Pracuś - Hoshigaki Seiki. Mod WT, oczytany i z klasą. Tak aktywny, że sam sobie ocenia techniki. Zuch!

18. Śmieszek - Shinji. TSowe śmieszki, chatowe podśniechujki. Mistrz memów w pełnej okazałości o/

19. Zmartwychwstały - Mei. Za moją, nieco skromną, zasługą :)

20. Murarz -Yoichi. Jego posty byłby dobrymi fundamentami pod ścianę odgradzającą Meksyk kappa
0 x
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Gala Letnia

Post autor: Ichirou »

Obrazek
  Ukryty tekst


A to odpowiedź na poniższe zarzuty w obronie mojego serduszkowego honoru:
Obrazek
Proszę nie dać się zwieść tanim fermentom.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Yoichi

Re: Gala Letnia

Post autor: Yoichi »

Szybka antyreklama.

NIE GŁOSUJCIE NA KOGOŚ KTO NIE POTRAFI UŁOŻYĆ SERDUSZKA DŁONIAMI.
Obrazek Dziękuję.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości