Gala Letnia

Sarutobi Kazumi

Re: Gala Letnia

Post autor: Sarutobi Kazumi »

Odbieram za głosowanie i pierwsze miejsce za grafiki *.*
0 x
Senju Toshio

Re: Gala Letnia

Post autor: Senju Toshio »

Miły prezent, odbieram ; 3
0 x
Murai

Re: Gala Letnia

Post autor: Murai »

Odbieram nagrody, serdecznie dziękuję. Dla Exodii Pracusia, dla Muraia mocarza. Ledwo co się z tym drugim udało. I zapewniam, że za rok też Pracusia zdobędę o/
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Gala Letnia

Post autor: Nikusui »

Łoo, nawet szczerze to się nie spodziewałam. :D Chciałam bardzo podziękować za oddane głosy, jesteście kochani! <3
  • Dziękuję za V-ce Miss Forum, już drugi raz! <3
  • Jeszcze bardziej dziękuję za obsadzenie mnie i to na najwyższym miejscu w kategorii, w której jeszcze nie byłam tak wysoko, a mianowicie, za I miejsce w najlepszym kobiecym charakterze! Buziaki <3 :*
  • Serdeczne podziękowania za głosy, które sprawiły, że znalazłam się na trzecim miejscu w kategorii Dobry duszek forum. Tulam wszystkich <3
W takim razie, oddaję Koronę Miss Ichirou (:D), a przyjmuje tytuł Najlepszego Kobiecego Charakteru. ;) Odbieram 30PH i 400 ryo za I miejsce + 10PH i 100ryo za głosowanie. ;)
0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Ayato

Re: Gala Letnia

Post autor: Ayato »

0 x
Shigeru

Re: Gala Letnia

Post autor: Shigeru »

Odbieram tytuł Vide Marudy oraz bonus za głosowanie <ninja> Dziękuje za głosy i gratuluje zwycięzcom.
0 x
Jiro

Re: Gala Letnia

Post autor: Jiro »

No dobrze no, odbieram ;/
Ps. Meh, to przez to D&D ;/
0 x
Gyo

Re: Gala Letnia

Post autor: Gyo »

Odbieram PH i ryo
0 x
Mei

Re: Gala Letnia

Post autor: Mei »

Czy ja śnie, a może... to jawa? Oby to drugie....
Kochani, przede wszystkim dziękuję za głosy oddane na mnie i oczywiście serdecznie gratuluję zwycięzcom!
Co do Zmartwychwstania to nie zawiode was! Wróciłam, by grać, także... Zobaczmy, co przyniesie Mei los.
Kolejną sprawą jest Dobry Duszek Forum. Jestem od niedawna i szczerze, zaskoczyło mnie, iż zabrakło mi głosu do obecnego zwycięzcy. Dziękuję za II miejsce, to dużo dla mnie znaczy!
Również bym zapomniała... Poproszę tytulik *.*
Ps. Odbieram 40 PH i 500 ryo.
0 x
Marusa

Re: Gala Letnia

Post autor: Marusa »

Odbieram nagrodę za głosowanie.
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Gala Letnia

Post autor: Hikari »

Wpierw chciałbym podziękować wszystkim za głosy na mnie, tym bardziej, że mnie mało było ostatnio, zacząłem robić mniej i bywało u mnie w życiu różnie. Z emocjami, z wszystkim. Złapałem dużą demotywację do wszystkiego, więc takie coś to dla mnie miła rzecz. Otrzymałem od was Dobrego Duszka Forum oraz dodatkowo cztery razy drugie miejsce w różnych kategoriach. Dziękuję za to i postaram się godnie piastować ten tytuł do następnej gali, a tam kto wie? Będę o niego walczyć swoją dobrocią i wsparciem :3
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości