Forumowa Gazetka

Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1837
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

Forumowa Gazetka

Post autor: Ero Sennin »

Był sobie kiedyś taki fajny pomysł... i umarł. A szkoda! Pomysłodawca gazetki nie posiada wystarczająco czasu, by zająć się owym dziełem, więc poszukujemy kogoś, kto mógłby tę pracę przejąć. Na zasadzie zabawy, a nie obowiązku. Wszystko byłoby do ustalenia + oczywiście ewentualne osoby do pomocy. Częstotliwość też nie ma większego znaczenia, wystarczy raz na miesiąc, może nawet trochę dłuższe przerwy. Wszystko, tak ja napisałam wcześniej, do obgadania!
Jeżeli jesteś gotowy/a podjąć się takiego wyzwania, proszę o zgłoszenie się w tym temacie. Może być w uhide, może być bez, Twoja wola! A może jesteś zainteresowany/a jedynie posadą kogoś do pomocy przy gazetce? Też proszę o zgłoszenie w tym temacie!
- Podajemy oczywiście ewentualne pomysły,
- Czas, jaki możemy przeznaczyć na gazetkę,
- Czym chciałbyś/chciałabyś się zajmować.

Buuuziole.
0 x
Inoue

Re: Forumowa Gazetka

Post autor: Inoue »

Mogę pobawić się grafiką :D Jakimiś obrazkami lub innymi upiększającymi szczegółami. Nic wielkiego ale zawsze coś ;)
0 x
Higaki

Re: Forumowa Gazetka

Post autor: Higaki »

Może coś pomyślę, jak wymyślę to dam znać XD Jeśli chodzi o termin, to pewnie weekendy wieczór/noc się zastanowię :)
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości