Letnia Gala SW 2021

Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Tsukune »

Odbieram 40 PH i 500 ryo i odbieram tytuł wyszarzanego obywatela forumowego świata... <sleep>
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 524
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Rei Uta »

Odbieram 10Ph za trzecie miejsce <catlove>
I za głosowania też biorę (a co)
Dziękuję bardzo <catok>
0 x
Awatar użytkownika
Katetsu
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, o 00:06
Wiek postaci: 22
Ranga: DOKO

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Katetsu »

Gratulacje dla zwycięzców i oczywiście odbieram
0 x
-Myśli-
-Słowa-
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 597
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Haruzen »

3 miejsce w avku. Odbieram więc 20 ph i 200 ryo.
0 x
Awatar użytkownika
Hotaru
Posty: 110
Rejestracja: 10 lip 2021, o 00:02
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, drobna dziewczyna. Długie włosy w kolorze malinowego blondu, które są spięte w warkocza. Oczy zielone niczym u kota. Ubrana w ciemne, granatowe monpe, w które została wpuszczona szara koszula keikogi.
GG/Discord: Hanialke#1145

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Hotaru »

Odbieram 10 PH i 100 Ryo za zagłoszowanie <catflushed>
0 x
Obrazek

To mówi Hotaru
To myśli Hotaru
#8c8db3
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Shinsu »

No cóż... kolejna porażka :<

3. 10 PH i 100 Ryo
Dodatkowo dla każdego kto zagłosował: 10 PH i 100 Ryo
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Kyoushi »

Dziękuję za wasz strach <catlove>

Odbieram 2 miejsce za Postrach Ninja albo dajcie mi 1wsze za brak Sołka <catuwu>

30 PH i 350 ryo
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Ario »

Dziękuję serdecznie za głosy w gali. Jak to w moim stylu - słów kilka na temat samej gali.

Dziwi mnie pojawienie się kategorii nagrody Rikudo Sennina - o tyle o ile mam wrażenie, że zniknięcie Marudy w głosowaniach było powodem tego, że community RACZEJ nie chciało miec nagród o negatywnym wybrzmieniu, tak teraz pojawia się podobna do tamtej nowa kategoria, która w samym opisie stosuje już słowo "porażka". Rozumiem głosy na mnie (na Ario), jednak nie uważam, że granie na tym forum IC jest synonimem porażki. Jedyne co w tej kategorii jest fajne, to nawiązanie do mędrca i ewentualny tytuł z tym związanym, tak więc mimo wszystko nawet jeżeli ta kategoria będzie reworkowana, czy nawet jest reworkowana - za tę nagrodę zdecydowanie podziękuję.

W kwestii bohatera lata - tak jak mój team doskonale wiedział, od razu zapowiedziałem, że nie po to farmiłem tyle czasu, by ktoś ode mnie z zespołu spadł z rowerka. Słowa dotrzymałem, przez co miałem mało czasu na robienie jakichś fancy lalkarskich ataków, jednak pamiętajcie - dobrze żyć dobrze z Ario <kek> - napewno w przyszłych eventach na których się pojawię również dołożę wszelkich starań, by nikt z mojego składu się nie przewrócił. Tak mi dopomóż fabular.

No i wisienka na torcie - El Duetto z Mr. Kisuke-sama. Chłop który przeszedł ciężką przeprawę z dojazdami z każdej strony powrócił zrehabilitowany, a także posiada niesamowitą wiedzę mechaniczną popartą głównie argumentami na liczbach - co w obecnych czasach się zdecydowanie ceni. W półtora roku daliśmy radę stworzyć dość mocne duo, które pokazało się pozytywnie na evencie, a także stworzyliśmy drugą (poprawcie mnie jak się myle) organizację w skład której wchodzą tylko gracze. Docenienie naszego duo przez community jest dla mnie zdecydowanie największym wyróżnieniem w całej tej gali, za co serdecznie dziękuję. Skoro community nas popiera, to nie przestaniemy robić naszej roboty, czyli rozwój fabularny, uczestniczenie w porannej zmianie, a także mechaniczne wskazówki do nadchodzących reworków.

Odbieram więc 40PH i 500 ryo - a także tytuł związany z najlepszym duetem z Kisuke <catlove>
0 x
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Mujin »

Dziękuję serdecznie za Szaraka III. Najbardziej rozpoznawalny Szarak wszak nie jest prawdziwym Szarakiem kappa

Odbieram 20PH i 200 Ryo
0 x
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Misae »

Ogromnie dziękuję za wszystkie głosy, drugie miejsce za Naną to zaszczyt <catflushed> również za głosy w charaktrzerze i niespodziance.. Ario ja dalej nie wiem o co Ci chodzi, ja jestem cichutkim sensorkiem, z aureolą nad głową <catgiggle>

Odbieram moje drugie miejsce w Miss - 30 ph i 350 Ryo <catlove>
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kutaro
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2020, o 21:35
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody mężczyzna. Czarne ścięte przy czaszce włosy, ciemne okrągłe okulary, kwadratowa szczęka. Popielaty płaszcz do kolan, bez rękawów, ciemne spodnie.
Widoczny ekwipunek: Duży kunai przy pasie, czerwony karwasz na lewej ręce
GG/Discord: Templar#5431
Multikonta: Templar

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Kutaro »

Dziękuję bardzo za głosy. Na kolejną galę chyba będę musiał opanować coś lepszego jak paint do mapek, może w końcu się uda.

Zupełnie się nie spodziewałem III miejsca w misterze <catlove>

Odbieram 30 PH i 350 Ryo. Do następnego!
0 x
"ale odkąd doszedł Templar, stał się wyrocznią na wszystko,
samemu wkładając w cokolwiek minimum pracy i effortu"

Obrazek
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Uzumaki Hibana »

Przynajmniej zagłosowałam...
Gratulacje dla zwycięzców <catlove>

Odbieram: 10 PH i 100 Ryo
0 x
Awatar użytkownika
Airan
Posty: 330
Rejestracja: 31 maja 2021, o 23:10
Wiek postaci: 25
Ranga: Akoraito / Rekrut
Krótki wygląd: Dość wysoka, opalona, kruczoczarne włosy do pasa, fiołkowe oczy.
Multikonta: Yukirin

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Airan »

Jest mi bardzo miło z powodu tak licznych głosów na Dobrego Duszka – dziękuję, misiaczki ♡ będę więc godnie nosić tytuł kolejne pół roku! Dziękuję też za uznanie w Damskim Charakterze – byłam o włos! <catblush> Strasznie to miłe, tym bardziej, dla mnie Airan nadal jest dość świeżą postacią i jej charakter tak naprawdę nadal się kształtuje – no i nie miałam okazji się nią jeszcze tak szerzej pobawić. Więc – dzię-ku-ję! (za te głosy w pracusiu też bardzo mi miło)
Do zobaczenia za pół roku! A ja odbieram PH i ryo za I miejsce, za głosowanie i tytuł – Dobrego Duszka. <catlove>
0 x
Obrazek
·
nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą
lotu swego nie zniży nad łąki złotą plamą
przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła
jaskółka czarny brylant wrzucony tu przez diabła
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Letnia Gala SW 2021

Post autor: Kakita Asagi »

Dobry duszek forum... (numer tri!) wiecie co, nie spodziewałem się. Naprawdę, w tej Gali nie spodziewałem się w zasadzie niczego, ale no... Dziękuje Wam. Wiem, że mniej mnie ostatnio było, ale będę się starał. Działajmy <catlove>


0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość