Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Awatar użytkownika
Airan
Posty: 330
Rejestracja: 31 maja 2021, o 23:10
Wiek postaci: 25
Ranga: Akoraito / Rekrut
Krótki wygląd: Dość wysoka, opalona, kruczoczarne włosy do pasa, fiołkowe oczy.
Multikonta: Yukirin

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Airan »

A może na przyszłość warto jednak czytać chociaż pierwszego posta, co? <catgiggle>
0 x
Obrazek
·
nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą
lotu swego nie zniży nad łąki złotą plamą
przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła
jaskółka czarny brylant wrzucony tu przez diabła
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 248
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Sugiyama Orochi »

A jednak w dużej części demokracji pewne funkcje można piastować tylko przez określoną ilość kadencji (no dobra, może poza jakąś Rosją, gdzie Putin wiecznie ulubieńcem ludu). <catgiggle>

Ale żarty na bok - wydaje mi się, że ograniczenie powiedzmy do możliwości piastowania danego tytułu np. 2 razy pod rząd da jednak ciekawe efekty i pozwoli zwłaszcza nowszym graczom na bardziej aktywny udział, no i będzie przeciwdziałać ew. zakulisowemu ugadywaniu się na głosowanie na konkretne osoby.

No, ale to jak z tymi jawnymi przelicznikami fabuły - ostatecznie leży to w gestii samych organizatorów, jak nie chcecie wprowadzać - to nie, lud może tylko wyrazić swoją opinię. <catcoffe>
0 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Ryuujin »

E tam czepiasz się mama xD Ale pardon mój błąd, w przyszłości postaram się czytać co piszecie na początku albo czytać ze zrozumieniem
Zwycięstwo jest nagrodą samą w sobie <catgiggle>
0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Shabondama Haruki »

A moze niefabularna kategoria na najladniejsza karte postaci? Karte ma kazdy, jedni maja kp ciekawsze, inni mniej. Moznaby dodac taka kategorie, moze przy okazji ludzie poprawia swoje kp i nieco je dopieszczą.
0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Mūnraito
Posty: 181
Rejestracja: 8 lip 2021, o 09:39
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody, ciemnowłosy mężczyzna o złotych (lub czerwonych) ślepiach i tatuażu na plecach: czarny księżyc i dwie szkarłatne gwiazdy. Zabójczo zwinne palce pogrywające bojowe pieśni na strunie łuku dopełniają dzieła zniszczenia.
GG/Discord: corpus#3610
Lokalizacja: Piltover.

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Mūnraito »

... i KP nie będą robione na "odwal się". Tak, jestem za!
0 x
Obrazek
„Mūn must go on!"
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Kazuma »

Doskonały pomysł, chociaż nie określałbym tego mianem "najładniejsza", a bardziej coś w stylu "Najlepsza Karta Postaci", by oceniać całokształt bo zawartość tekstowa też ma znaczenie <catmariner>
0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Awatar użytkownika
Shabondama Haruki
Posty: 322
Rejestracja: 11 lip 2021, o 19:57
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe włosy, błękitne oczy, błękitna Yukata w bańki i fale. Dmuchawka za pasem.
Widoczny ekwipunek: Dmuchawka za pasem.
GG/Discord: Silens#9436
Multikonta: Panda

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Shabondama Haruki »

Teksty tez moga byc ladne <catgun> ale tak, chodzilo mi o caloksztalt kp, nie sama estetyke graficzną
0 x
Polecam używać mojego ID do ukrywanej treści. Obrazek

Wszystkie moje grafiky są autostrwa najlepszego forumowego grafika. Kaisy. Polecam użytkowniczkę.
Awatar użytkownika
Kazuma
Posty: 848
Rejestracja: 28 kwie 2021, o 13:23
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
GG/Discord: Avarice#3584
Multikonta: Avarice

Re: Przymiarki do Letniej Gali SW 2021

Post autor: Kazuma »

Pojawiał się też temat zastąpienia czymś "Marudy". Ja bym proponował kategorię "Społecznik". Byłby to tytuł dla osoby, która udziela się w życiu forum. Rzuca pomysłami, pomaga nowym osobom, może spełnia się jako moderator jakiegoś działu. Po prostu chcemy docenić jej zaangażowanie.

Oprócz tego
Proponowałbym nazwać tę kategorię "Bratnie dusze" i traktowałaby ona o przyjaźni, romansie czy jakiejkolwiek innej relacji, którą uznamy za wartą uwagi. Motywowałoby to ludzi do większych, bardziej złożonych interakcji ze sobą i kategoria nie traktuje stricte o romansach. Byłby to także wyjątkowy tytuł, bo noszony przez dwie osoby i obie bym nagradzał.

Prawdopodobnie "Szarak" do odstrzału. "Złoty ślimak" ma swój klimat i jest fajnym narzędziem do dania komuś kopa w dupę. Natomiast dyskusyjne jest nagradzanie takiej postawy, bo jest ona niewskazana. Możliwe, że jeśliby utrzymać jakieś negatywne tytuły to dać je dodatkowo i nie powinny być nagradzane.
Kategoria bardzo niszowa, ale stanowi miły gest dla kogoś kto wrócił "z martwych". Do rozważenia, ale wszystko zależy od szanownej administracji :)
0 x
~ Zawsze i wszędzie, reberu j... będzie ~ Obrazek
Henge
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość