Sklep z wyposażeniem

Miasteczko przylegające do areny. Można tu uzupełnić zapasy, spędzić trochę czasu w hotelach, odpocząć po wędrówkach, oraz co najważniejsze - poczekać na walki na Sachū no Senjō.
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Sklep z wyposażeniem

Post autor: Rokuramen Sennin »

0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Natsume Yuki »

Natsume wkroczył do sklepu z wyposażeniem, czując że ten turniej to będzie naprawdę długi dzień... Był wystawiony na światło słoneczne może kilka minut, a już teraz był w stanie wyczuć, że to cholerne światło ma na niego naprawdę zły wpływ. Byle szybciej, musi teraz tylko zakupić trochę szpeju, dostać się na tereny trybun, a później już będzie mógł mieć spokój aż do swojej walki. Miał tylko nadzieję, że ta walka, która teraz się zaczynała, nie była tą której oczekiwał. Bo to by było troszeczkę... no, mówiąc w stopniu delikatnym "niefortunne". No, ale nieważne! W końcu dostał się wreszcie na tereny sklepu, więc wypadałoby nie marnować czasu właściciela i po prostu wybrać, te towary, które mogą mu się później przydać. Ech, tylko raczej nie będzie w stanie kupić za dużo tych "przydatnych rzeczy", zważając na to że jego stan konta ostatnio był cokolwiek szczupły... no, ale może chociaż trochę odzyska za sam udział. A może i wyższe miejsca. Nie był pewien, jak to będzie wyglądało, ale pomarzyć zawsze można.
-Witam - powiedział uprzejmie, skłaniając się lekko przed stojącym za ladą handlarzem. - Chciałbym kupić kilka rzeczy...
  Ukryty tekst
Po udanych zakupach, Natsu wyszedł ze sklepu z uprzejmym uśmiechem na twarzy, trzymając kilka nowych rzeczy, które już niedługo będzie mógł przetestować w boju. Ha, ciekawe czy będzie w stanie ich użyć odpowiednio, tak żeby samemu też się nie pokaleczyć lub uszkodzić w jakikolwiek sposób. No cóż! Czy istnieje lepszy sposób niż po prostu sprawdzenie na żywo?

z/t
0 x
Murai

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Murai »

Pierwsza walka wyczerpała jego zasoby. W związku z tym postanowił trochę je uzupełnić. Na szczęście w osadzie był sklep z wyposażeniem, który można było znaleźć w każdej większej osadzie. Wszedł do środka i natychmiast rozglądnął się w poszukiwaniu odpowiedniego towaru. Asortyment na szczęście był taki sam, co w Ryuzaku - były ogromne miecze, stosy kunai i shuriken, granaty dymne i temu podobne rzeczy. Sprzedawca popatrzył się na przybyłego pytająco. Jakby chciał powiedzieć "w czym mogę służyć?" ale tego nie zrobił z tylko sobie znajomych powodów.
- Dzieńdobry, poproszę następujące przedmioty...
3x notka wybuchowa 150 Ryo
1x notka oślepiająca - 75 Ryo
Staruszek spojrzał na kupującego przenikliwym wzrokiem, po czym położył na ladzie wszystkie przedmioty, jakie sobie zażyczył. W odpowiedzi Murai położył na ladzie określoną kwotę, którą sprzedawca zabrał i podziękował za zakup. Umieścił wszystko na swoich miejscach i wyszedł. W kierunku trybun, by z bezpiecznego miejsca móc oglądać zawody i swoich potencjalnych przeciwników.

z/t
0 x
Tsuyoshi

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tsuyoshi »

Mając nieco ryo po zabawie w misje, Kirito postanowił dokonać zakupu potrzebnego mu sprzętu . Wszystkie mangi i inne takie zostały zabrane z domu, dlatego spośród wszystkich priorytetów zostało bycie lepiej przygotowanym do życia shinobi. Pierwsza misja rangi D, nie była za bardzo wymagająca, jednak nauczyła też iż żadna praca nie chańbi. Wie, że dopiero zaczyna i na pewno stanie się jeszcze lepszy niż jest teraz.
Wchodząc po raz pierwszy raz w swym życiu do sklepu z uzbrojeniem nie orientował się jeszcze zbyt dobrze w rozłożeniu towarów. Chodził, pytał i po paru minutach czekania sporządził listę co potrzebuję. Nie było tego zbyt wiele.
- Witam. Oto lista moich zakupów. Może mi Pan je podać gdyż nie za bardzo się orientuję gdzie to leży? Z góry dziękuję. - powiedział i podał listę sprzedawcy.
- Dziękuję. Ohayo - kiwnął głową w dół, zebrał wszystkie przedmioty i ruszył dalej. Te przedmioty na pewno mu się przydadzą podczas jego przygody ninja.
Posiada gotówka: 500ryo
Koszt zakupu: 476ryo
Pozostała kwota: 24ryo[/ghide]

[z/t]
0 x
Yoshimitsu

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Yoshimitsu »

Po przegranej walce wałęsał się po mieście jakiś czas. Smutku nie było na nim w ogóle, gniew gdzieś znikł, a pojawiła się fascynacja osobą, która jakże cudownie niwelowała jego techniki, szukał myślami, między wspomnieniami, co by tutaj znaleźć rozwiązanie, jednak nic nie wpadało mu do łba. Nie wyobrażał sobie nikogo, kto z taką łatwością potrafił wychodzić ze wszystkich jego iluzji, a on sam musiał użyć drugiej, nie... Wróć trzeciej najsilniejszej jaką to znał. Co prawda emocje umknęły, to dalej pamięta co zrobił Inu, nie zapomni nigdy. Chwila dezorientacji, tak to można było właśnie nazwać, a kiedy tylko doszedł do siebie, stał już pod sklepem, a to było przecież jego małym celem, przygotować się na kolejne starcie, jakie? Znów na Muraia, którego tym razem głos tłumu nie będzie w stanie uratować...
-Poproszę... To, to i tego tak...
2x torba= 200, 2x Bojowa pigułka żywnościowa = 1000, 2x Pigułka ze skrzepniętą krwią = 600, 10x notki bum = 500, 3x notka świetlna = 225 = 2525
Po czym po prostu wyszedł ze sklepu udając się na trybuny.

z/t
0 x
Ryūji

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ryūji »

Głównym celem Ryujie'go była arena, arena znana w całej prowincji, podczas podróży do swoich rodzinnych stron usłyszał, że dzieje się tam coś ciekawego i chyba po raz pierwszy w swym krótkim życiu postanowił zignorować polecenie ojca i zrobić coś dla siebie, coś po swojemu. Przed wkroczeniem na samą arenę postanowił szybko zahaczyć o pobliskie miasteczko i sklep z zaopatrzeniem, podczas ostatnich zakupów zapomniał o kilu rzeczach lecz tym razem miał już przygotowaną pełną listę, oczywiście taką na ile pozwalały mu fundusze... Wszedł do sklepu i pewnie udał się do lady
-Witam, potrzebował bym tych kilku rzeczy:
3x notka wybuchowa, 10x Shuriken, 1x Torba, 1x Podwójny kunai, 5x kunai
Posiada gotówka: 350
Koszt zakupu: 340
Pozostała kwota:10
Blondynek zapakował wszystkie przedmioty i ruszył w dalszą drogę.
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tsukune »

Po opuszczeniu trybun szybko udałem się do sklepu aby zakupić to co mi było potrzebne. Wbiegłem od razu do pomieszczenia i zgarnąłem to co było mi potrzebne i udałem się do kasy
  Ukryty tekst
Po zapłaceniu opuściłem sklep i udałem się w miejsce gdzie mogłem pomóc.
  Ukryty tekst
0 x
Zablokowany

Wróć do „Osada Sachū”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość