Szlak transportowy

Obszary obejmujące Mur odgradzający nieznane terytoria od prowincji shinobi, oraz zamek Shi no Getō, siedzibę główną oddziałów chroniących całość.
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mikoto »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mikoto »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mikoto »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Mikoto
Postać porzucona
Posty: 341
Rejestracja: 10 paź 2020, o 15:37
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek A
Krótki wygląd: - Niska i drobna
- Białe włosy
- Niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - Wielki wachlarz na plecach
- Duża torba przy pasie
Multikonta: Rida

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mikoto »

0 x
Awatar użytkownika
Genzou
Posty: 244
Rejestracja: 3 lis 2022, o 15:36
Ranga: Nezumi
GG/Discord: Sammo#7816
Aktualna postać: Genzou

Re: Szlak transportowy

Post autor: Genzou »

Genzou przybliżając się do swojego azymutu, zobaczył z daleka większość powstałego muru. Był pod ogromnym wrażeniem budowli, zastanawiając się jak to możliwe, aby coś tak potężnego zostało stworzone przez człowieka. Z zadumy, wyrwały go, słowa z listu jego wuja, a propos nowych umiejętności, które trzeba odblokować. Zastanawiał się jeszcze przez chwilę skąd w ogóle Nigekishin o tym wiedział. Nie trwało to jednak zbyt długo skoro postanowaił mu zawierzyć i podąża ścieżką przez niego wyznaczoną, to musi realizować jego plan w całości. Młodzieneic zszedł z głónego traktu i rozpoczął próby pozyskania nowych sił. A, że będąc już prawie na miejscu ściągnął płaszcz i maskę, chowające swoje ubranie do plecaka.
- Zaczynamy
Będąc już absolutnie gotowym, Genzou przystąpił do działań.
  Ukryty tekst
Rad ze swoich postępów młodzieniec ruszył na podbój Shinsengumi

Z/T
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D
  2. Saito - Misja D
  3. Kenji - Misja D
  4. Ken Katagiri - Misja D
Awatar użytkownika
Genzou
Posty: 244
Rejestracja: 3 lis 2022, o 15:36
Ranga: Nezumi
GG/Discord: Sammo#7816
Aktualna postać: Genzou

Re: Szlak transportowy

Post autor: Genzou »

0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D
  2. Saito - Misja D
  3. Kenji - Misja D
  4. Ken Katagiri - Misja D
Awatar użytkownika
Ken Katagiri
Posty: 45
Rejestracja: 30 lis 2022, o 15:16
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek
GG/Discord: kelorescue#3395

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ken Katagiri »

Słowa staruszka mnie otrząsły z silnych emocji targających mną. Otarłem łzę spojrzałem na niego i powiedziałem jeszcze lekko łamiącym się ale lekko głosem:
- Przepraszam tyle się stało ostatnio że nie wiem od czego zacząć. Przepraszam ze się nie przedstawiłem tak się ucieszyłem twymi słowami i twoją propozycją ze chciałem czym prędzej usiąść koło ciebie.
Po tych słowach uśmiechnąłem się szeroko i przyjacielsko. Opuściłem kaptur i kontynuowałem na tyle szybko by staruszek nie miał możliwości odpowiedzieć. Chciałem bardzo chciałem się z nim zaprzyjaźnić. Znaleźć jakieś oparcie. Kruche fałszywe czy nie ale jakieś oparcie. Chwile wytchnienia, namiastki chwili że gdzieś należę, że gdzieś dziele się z kimś sobą.
- Yo to bardzo ładne imię bardzo mi się podoba. Jednak nie jest moim imieniem.
Lekko posmutniałem. Moja twarz miała mieszankę strachu, zwątpienia oraz szczęścia. Bo co powinienem zrobić. Jak powinienem się zachować. Chce oddać temu mężczyźnie nieco siebie nieco odetchnąć. Sprawił mi swoją propozycją ogrom przyjemności. Ogrom wytchnienia a nawet nadziei. Jednak…. Właśnie jednak co jeśli podanie mojego imienia nie jest dobrym posunięciem. Co jeśli mu o tym powiem sprawi ze nie będzie chciał ze mną rozmawiać. Boje się. Naprawdę się boje. Podniosłem wzrok i po chwili wyczuwalnego mojego zmieszania przemówiłem pełen lęku i nadziei:
- Fakt Yo nie jest moim imieniem. Jednak proszę nazywaj mnie tak na razie. Czuje ze jesteś dobrym człowiekiem i mówiąc to co chce powiedzieć czuje ze mnie zrozumiesz. Straciłem trzy lata swojego życia. Nie wiem jak nie pamiętam niczego. Niedawno zauważyłem ze jestem w nieznanym mi miejscu trzy lata później. Ostatnie co pamiętam to swój dom po którym jest pustka. Pustka na trzy lata. Nie wiem co robiłem. Nie wiem gdzie byłem. Może jestem chory a może zrobiłem coś strasznego. Wiem ze teraz co powiem wyda się śmieszne ale tak czuje. Nie chce cię teraz stracić…
Sama myśl o przerwaniu nikłej nitki nadziei jaka nastała w moim sercu paraliżowała mnie. Zacząłem dotykać mocniej swoich dzieł. Wtedy mężczyzna ponownie odezwał się do mnie. Był to głos niemal z nieba. Po czym szybko niemal gubiąc na początku język odpowiedziałem jak zapytany 3 latek przez opiekunkę.
- Maluje niemal od urodzenia. Można się zaśmiać ze wyssałem to z mlekiem Ojca. Nie ważne jak to głupio brzmi. Mój tata był malarzem. Natomiast czemu chce udać się do Prastarego Lasu? Odpowiedź jest prosta nie byłem tam. Czuje ze miejsce gdzie ludzie tak cenią naturę może nieco złagodzić moje nerwy obawy. Może nawet sprawi że sobie coś przypomnę. Mama zawsze moja mówiła ze jeśli masz problem powróć do korzeni, do natury. Oczywiście mówiła o rodzinie ale może dosłownie natura mi pomoże. Idealnie się również składa ze będziemy przejeżdżać przez Ryuzaku dlatego ze słyszałem ze jest tam przemiła kobieta jaka może mi pomóc w moich problemach.
Powiedziałem to cały rozpromieniony, szczęśliwy. Jednak po chwili mnie mocno uderzyło co się mogło stać. Zatroskałem się o staruszka. Chyba nie tylko daje mi nadzieje ale również chyba zaczynam go lubić. Zbliżyłem się do niego i zatroskany o niego spytałem.
- Czy możesz mi powiedzieć więcej o córce. Oczywiście jeśli chcesz. Bardzo mnie ciekawią o niej opowieści. Czemu uważasz ze malunki pająków, motylków były przerażające. Oraz opowiedz mi o jej innych obrazach. O jej sztuce musi mówić wiele o niej jak i o tobie czyli jej tacie. Oczywiście jeśli chcesz. Opowiedz mi też o niej jako całości jeśli możesz. Ja z chęcią opowiem ci o mojej rodzinie o sobie. Mych marzeniach.
Wpatrywałem się w staruszka co powie. Troskam się czy jego córka żyje. Czemu nie ma jej przy nim?
Śpiew ptaków tylko potęgował moje poczucie misji. Chciałem bym nie tylko ja ale i ten przemiły staruszek poczuł się swobodnie. Chciałem by i on poczuł swoją nadzieje. Czułem pod skórą jego ból. Mogą być to moje złudne odczucia ale co jeśli nie. Jeśli nie chce mu pomóc na ile zdołam czasem zwykła rozmowa zwykłe zrozumienie daje najwięcej.

Dokąd: Ryuzaku
Środek transportu: karawana
Czas podróży: 1 godz

"zt"
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 248
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 303
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Boukyaku Shinichi
Posty: 152
Rejestracja: 3 kwie 2023, o 00:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy zaczesane do tyłu i wygolone po bokach
- Jasne niebieskie oczy o szerokich źrenicach
- Duża blizna na prawej skroni
- Otwory gębowe na dłoniach i klatce piersiowej
Widoczny ekwipunek: - Ciemno-szary płaszcz
- Dwie białe maski
- Medalion przynależności do klanu Nara
- Torba na glinę na lewym biodrze
- Torba na glinę na prawym biodrze
- Kabura na broń na lewym udzie
GG/Discord: knowo#2998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szlak transportowy

Post autor: Boukyaku Shinichi »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 303
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ai »

[/color]
0 x
Awatar użytkownika
Boukyaku Shinichi
Posty: 152
Rejestracja: 3 kwie 2023, o 00:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy zaczesane do tyłu i wygolone po bokach
- Jasne niebieskie oczy o szerokich źrenicach
- Duża blizna na prawej skroni
- Otwory gębowe na dłoniach i klatce piersiowej
Widoczny ekwipunek: - Ciemno-szary płaszcz
- Dwie białe maski
- Medalion przynależności do klanu Nara
- Torba na glinę na lewym biodrze
- Torba na glinę na prawym biodrze
- Kabura na broń na lewym udzie
GG/Discord: knowo#2998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szlak transportowy

Post autor: Boukyaku Shinichi »

0 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mur”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość