Nabór sędziów

Potrzebujesz osoby, która oceni Twoją walkę? W tym dziale znajdziesz spis dostępnych sędziów, a także będziesz mógł złożyć podanie o sędziowanie twojego pojedynku.
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Nabór sędziów

Post autor: Defrevin »

W tym temacie można zgłosić chęć poprowadzenia walki. Swoje stanowisko proszę uzasadnić.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kamiru

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Kamiru »

Z racji, że odpuściłem sobie modowanie to i do turnieju raczej nie będę mógł zasiąść, gomene.
0 x
Kaien

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Kaien »

No to ja się zgłaszam za Kamiru. Doświadczenie? Nie wiem, co tu wpisać. Na HG przez pare lat jako admin/mod nadzorowałem walki. Tu dość dobrze ogarniam mechanike więc pewnie bym się nadał.
0 x
Yoshimitsu

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Yoshimitsu »

Ta, mogę pomóc i piastować, chyba nic jeszcze nie sędziowałem kappa .
0 x
Kari

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Kari »

Skoro nikt się nie zgłasza - ja mogę spróbować. Doświadczenie? Sędziowałem ze dwa razy na innym forum. Mechanikę też chyba ogarniam.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Defrevin »

@Natsu,
  Ukryty tekst
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Tenshi

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Tenshi »

Ja bym się zgłosił, na pbf'ach w sędziowaniu doświadczenie mam znikome, w paru walkach brałem udział. Jednak w sesjach "na żywo" rola sędziego przypadała mi dość często. Jeśli wciąż brakuje sędziów z chęcią się zgłoszę.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Hoshigaki Seiki »

Doberek ^^
Chciałbym zgłosić się na sędziego. Kenshi i Masaru podobno mają się sparować, więc może mógłbym ich przejąć jako mój sprawdzian : )

Doświadczenie posiadam w sędziowaniu jak i prowadzeniu misji do rangi S łącznie więc chyba moglibyście zaryzykować i dać mi szansę ; )
0 x
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Sans »

Zgoda :x
0 x
Obrazek
Tensa

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Tensa »

Będę prowadził tu walkę, nie wiem czy to się zgłasza czy coś, ale w razie W to piszę
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Hikari »

Wypadałoby się zgłosić przed zaczeciem jej prowadzenia, bo nie byłeś w spisie sędziów, a nie samowolnie tak.

Sam się zgłaszam, że takowym mogę zostać. Chcecie wrzucić do spisu sędziów i mogę to robić. :v
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1836
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

Re: Nabór na sędziów

Post autor: Ero Sennin »

Tensa, no skoro już prowadzisz... zobaczymy, jak Ci pójdzie i wtedy zdecydujemy czy możesz być sędzią czy nie. Niech to będzie takie sędziowanie próbne.

Hikari, chyba nie trzeba dużo pisać. Przyjęty.
0 x
Yujiro

Re: Nabór sędziów

Post autor: Yujiro »

Z racji takiej, że Tensa jest już ładnie obładowany, a u mnie czas jest obecnie w nadmiarze, to chciałbym przejąć tą walkę jako sędziowanie próbne - na tych samych zasadach. Oczywiście czekam na odpowiedź administracji, jeżeli będzie pozytywna, to od razu piszę o/
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Nabór sędziów

Post autor: Defrevin »

Takeshi, skoro Tensa nie może to udzielam Ci zgodę. Jeżeli fajnie to zrobisz, zostaniesz przyjęty w poczet stałych sędziów ;)
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Yujiro

Re: Nabór sędziów

Post autor: Yujiro »

W takim razie zapodaje link ;)
DING
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sędziowie”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość