Dom rodziny Ineko

Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yasuo »

Oczywiście, jeśli Yasuo jakoś zostanie zaatakowany, to próba bloku czy uniku oczywiście następuje. Dodatkowo, jeśli Yasuo będzie atakowany, to nie zadaje ostatniego pytania Hibanie. Zakładam bowiem, że Yasuo zapytał Hibanę dopiero po "zaatakowaniu". Oczywiście również proszę o interwencję fabularną.

:)

EDIT:
Jednak stwierdziłem, że interwecja fabularna będzie później. Opiszcie proszę jak staracie się uniemożliwić Yasuo zabranie Yosuke miecza.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yosuke »

Okradł go! Jak najzwyklejszy złodziej, Yasuo po prostu sięgnął po coś co nie należało już do niego. Rekinek nie lubił tego ostrza, było dla niego bronią zbyt brutalną, niecywilizowaną, która nie przystała do "nowego" świata. Również sam sposób w jaki otrzymał to Wakizashi zbudzał w nim wiele wątpliwości. Mimo wszystko to była już jego katana. A to sprawiało, że stał się z nią w pewien sposób związany.

-Oddaj MOJĄ broń. Możemy się rozejść w pokojowych nastrojach i zapomnieć, że w ogóle ta sytuacja miała miejsce- Powiedział Yosuke, wyciągając prawą dłoń do przodu, tak aby samuraj miał możliwość zwrócić. Druga dłoń również była w pogotowiu, wszystko mogło się już wydarzyć. Była to już próba wpłynięcia na Yasuo, o której wiedział, że jej powodzenie jest bliskie zeru. Potwierdzały się kolejne przypuszczenia odnośnie tutejszego społeczeństwa. Agresywni, butni, lubią oszukiwać i dla pieniędzy zrobią wszystko. Teraz dochodzi do tego przyzwolenie kradzieży oraz grożenie bronią trójce nieuzbrojonych. Już nawet szkoda wspominać, że to na jego zaproszenie udali się do jego domu, a cała jego rodzina potraktowała ich jak najgorszych śmieci. Bez żadnego wyraźnego powodu, Harisham, Rekinek i Tamaki czuli się tutaj niechciani, jak przestępcy. Pomimo tego, że przychodzili tutaj z dobrymi humorami i dobrymi intencjami.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Już miałam nadzieję że wszystko się w miarę ułożyło i uspokoiło, jednak jak się okazało, nie mogłam się bardziej mylić. Nim zdążyłam jakkolwiek zareagować, Yasuo nagle pojawił się przed nami, wyrwał Rekinkowi wakizashi, które wcześniej z własnej, nieprzymuszonej woli oddał młodemu chłopakowi. Tego było już po prostu za wiele. Wcześniej Yasuo zachowywał się nieprzyjemnie i niegościnnie. Teraz samuraj zachowywał się niegodnie, bez honoru i najzwyczajniej w świecie żałośnie. Aktywowałam moje klanowe dojutsu co spowodowało widoczne uwydatnienie żył na moich skroniach. Pomimo iż czułam strach widząc na własne oczy możliwości samuraja, wyszłam o krok do przodu.
- Yasuo-san, to co robisz, odziera cię z jakichkolwiek resztek honoru, które gdzieś się kryły. Dałeś to wakizashi Yosukemu-kun. Z własnej woli oddałeś mu to ostrze ponieważ chciałeś pokazać mu swoją dobrą wolę aby rozwiać jego wątpliwości w kwestii twojej walki turniejowej. - powiedziałam chłodnym głosem.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Shins »

Nazwa
Doton: Iwagakure no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Dowolny
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Jutsu umożliwiające schowanie się w ziemi, ścianie budynku, w zasadzie wszędzie. Niestety, technika nadaje się głównie podczas szpiegowania, ponieważ wysuwanie się z danej materii jest dosyć wolne.
  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yasuo »

Hibcia, możesz sobie dopisać to sto ryo do Twojego konta. Ja odliczę to sobie od swojego ;).

Shins, a Ty możesz założyć, że udało Ci się opuścić mój dom przed przybyciem Saigo i Hinaty ;).

No chyba, że macie inne wersje wydarzeń. Mi to totolotek generalnie :D.

EDIT: Jednak ryo bierze Shins podobno :D.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yosuke »

Ponownie pojawiła się matka Yasuo, wtrącając się w sam środek ich małej kłótni. Kolejny raz, zapewne z niewiedzy, rzucała błędne oskarżenia. To nie Harisham wprosił się do domu, to samuraj poprosił ich aby spotkali się ponownie. Mieli w spokojniejszych warunkach wyjaśnić sobie wszystko. Najwyraźniej takiego wytłumaczenia nie przekazał swoim rodzicom. Hinata zabrała zarówno Wakizashi, jak i bokkeny, które miał jej syn. Uznawała się za w pełni neutralną osobę, jednak jako rodzicielka oczywiście trzymała stronę samuraja.

-Zapewne, nie znam się na samurajskich zwyczajach. Są bardzo dziwne. Zbierajmy się stąd- Zgodził się ze swoim mentorem. Niechętnie. Większą niechęcią pałał jednak do wszystkich domowników i wiedział, że już ostatecznie trzeba z tego domu wyjść. Ledwo nad sobą panował, a jedynie obecność Kapłana sprawiała, że w dalszym ciągu nie wybuchnął. Yosuke złapał za pochwę katany, która dalej wisiała przy jego pasie. Szybkim ruchem zerwał ją i odrzucił w bok. Skoro stracił już miecz, który został mu wręczony, przetrzymywanie drugiej części broni nie było mu potrzebne. I tak tylko mu wadziła i przeszkadzała w poruszaniu. Nie wspominając już o tym jakim balastem by to było w czasie pływania.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Obserwowałam uważnie wszystko co się działo w moim zasięgu wzroku, zwracając również większą uwagę na Shinsa, który wydawał mi się dziwnie zachowywać już od jakiegoś czasu. W momencie kiedy napięcie wydawało się sięgać zenitu, weszła matka Yasuo. Wysłuchałam jej słów zastanawiając się nad odpowiedzią, jednak wnioskując po jej zachowaniu, mogło to być po prostu pytanie retoryczne i nie chciała ona w rzeczywistości usłyszeć na nie odpowiedzi. Na szczęście jednak kobieta okazała się być przeciwna rozlewowi krwi w swoim domu i odebrała synowi wakizashi a następnie również jego dwa bokkeny, co mnie dość mocno uspokoiło. Słowo do słowa i zostało ustalone sprawiedliwe rozwiązanie a kobieta ponownie zwróciła się bezpośrednio do mnie, jednak tym razem już widocznie czekała na moją odpowiedź.
- Myślę że to świetny pomysł i tak, jest to rozwiązanie jak najbardziej honorowe. - odpowiedziałam i skinęłam głową kobiecie po czym zwróciłam moją uwagę na Harishama oraz Yosuke, którzy wydawali się mocno podburzeni całym zajściem, jednak obum udawało się zachować spokój. Uśmiechnęłam się pod nosem, ciesząc że Rekinek potrafił wyczuć sytuację i zachować się adekwatnie do niej.
- Przepraszamy za najście oraz nadużycie waszej gościnności, nie chcemy was już więcej niepokoić i odchodzimy w pokoju. - powiedziałam jeszcze na odchodnym, idąc z Harishamem i Yosuke w kierunku drzwi wyjściowych. Miałam szczerą nadzieję że uda się nam już bez kolejnych komplikacji wyjść z domu i zostawić za sobą całe to zamieszanie.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT