Dom rodziny Ineko

Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Gęstniejąca atmosfera w pomieszczeniu stała się niemalże namacalna a napięcie jakie powstało w wyniku słów rodziny Ineko było nie do zniesienia. Znając już w pewnym stopniu temperament Yosuke położyłam mu uspokajająco dłoń na ramieniu. Jeżeli Rekinek by dał ponieść się emocjom to mogłoby jedynie bardziej zaognić panującą sytuację a tego zdecydowanie nie było nam trzeba. Słuchałam i obserwowałam uważnie rozwój wypadków, jednak wszystko zaczęło się kierować w niepokojąco dziwnym kierunku. Fanatyzm? Harisham-san jedynie zwyczajowo pozdrowił wszystkich domowników, jak można w ogóle się doszukiwać w tym jakiegokolwiek fanatyzmu z jego strony? Wielce zdziwiona zaistniałą sytuacją, zdecydowałam się jednak nie komentować karygodnego zachowania rodziców samuraja i wysłuchać tego co miał ich syn do powiedzenia, jednak jak się okazało, niedaleko pada jabłko od jabłoni i Yasuo również nie zaprezentował sobą jakiegokolwiek szacunku dla panującej etykiety. Tego było już za wiele.
- Yasuo-san, posłuchaj lepiej swoich słów, ponieważ pleciesz kompletnie od rzeczy! - powiedziałam nieco bardziej gniewnym tonem niż zamierzałam. - Fanatyzm? Niebezpieczeństwo dla mieszkańców Yinzin? Jedyne co jest godne pożałowania to twoje zachowanie. Harisham-san przybył do tego domu zgodnie z twoim zaproszeniem i przychodzi on tutaj z pokojowymi zamiarami, chce porozmawiać z tobą na temat sytuacji jaka miała miejsce na trybunach przed kilkoma dniami. Jednak jak widać wersja jaką przedstawiłeś swoim rodzicom, Yasuo-san jest najwyraźniej mocno niezgodna z prawdą. Jak widać to nie był ani trochę dobry pomysł aby tutaj przychodzić, jedynie strata czasu, który można było poświęcić na masę innych rzeczy. - kontynuowałam moją wypowiedź wstając z poduszki i wlepiając gniewne spojrzenie w samuraja.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Shins »

  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yosuke »

Całość miała przebiegać względnie spokojnie. Yosuke zauważył swój błąd, który popełnił na trybunach. Co prawda, jak zwykle zrobił to za późno i nie w porę, ale jednak będąc teraz tutaj, czuł się w pewien sposób mądrzejszy. Będąc w takim, a nie innym wieku, był bardzo porywczym dzieckiem, jednak wciąż starał się z tym walczyć. Nauki i uwagi Harishama bardzo dobrze w tym pomagały i pozwalały szybciej dostrzec własne błędy. Teraz jednak sprawy potoczyły się już dużo za daleko, z oskarżeń o oszustwo wynikła rozmowa, z tej dość agresywnie toczonej rozmowy wyszła dysputa religijna, która doprowadziła do tego spotkania. Ich trójka, wraz z Shinsem i napotkaną Hibaną przybyli więc w to miejsce, natrafiając na bardzo dziwnie zachowujących się domowników. Rodzice od samego progu traktowali ich jak włamywaczy, bandytów i kogoś, kto się najzwyczajniej wprosił. A było przecież zupełnie odwrotnie!

-Zaproszenie wynikało z twojej chęci wytłumaczenia na spokojnie jak naprawdę przebiegła twoja walka i wytłumaczenia się co do "oszustwa"- Odezwał się wreszcie Yosuke. W pierwszym momencie myślał, że wreszcie wybuchnie w nim zakumulowana złość, jednak teraz był po prostu zdziwiony, co dało się usłyszeć w jego barwie głosu. Samuraj, zamiast próbować spokojnie podejść do dyskusji, z każdym kolejnym zdaniem coraz bardziej się nakręcał. Dało się zauważyć, że całkowicie nie zależy mu już na rozmowie, on chciał dać upust swojej agresji. Na trybunach Yasuo i Rekinek mocno się pożarli, wzajemnie na siebie naskakując. Dziwne pozostawało, że Hoshigaki zrozumiał błędy w swoim zachowaniu, a dużo starszy od niego wojownik nadal się nakręcał.

-Na śmierć i życie?!- Powtórzył w myślach usłyszane słowa. Chwila, chwila, chwila. To miał być zwyczajny pojedynek, w kontrolowanych warunkach. Taki jak te w czasie turnieju. Nagrodą miało być uznanie racji wygranej strony. O jakim wzajemnym zabijaniu się on mówił?! Teraz to już Yosuke zaczynał wątpić w to, czy przyjście tutaj było dobrym pomysłem. Nie chodziło nawet o to, którego z tej dwójki uważa za silniejszego, ale sam pomysł wydawał mu się absurdalny i barbarzyński. Społeczeństwo Yinzin najwyraźniej tak działało, skoro groźby słowne nie działają na obcych, zaraz dobywają swoich mieczy. Całkiem dobrze wykonanych mieczy. Rekinek poczuł potrzebę oddalenie się z tego regionu jak najszybciej to możliwe. Czuł, że to nie jest rozsądne dalej tutaj zostawać. Nie mógł jednak zaczepić Hozukiego i powiedzieć "Wracajmy". Wiedział, że Kapłan jest teraz skupiony i nie posłucha młodszego od siebie, nieco wystraszonego chłopca.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wysłuchałam słów samuraja i czułam jak rozgrzewa mnie od wewnątrz gorąc gniewu, jednak udało mi się opanować kilkoma głębokimi oddechami. Po odzyskaniu spokoju byłam gotowa wrócić do słownej konfrontacji.
- Owszem, na trybunach mogły paść różne mniej lub bardziej agresywne słowa, jednak widząc po zachowaniu Harishama-san ochłonął on już i przyszedł z bardziej pokojowymi zamiarami do twojego domu. Przyszedł tutaj, w pokoju pozdrowił ciebie oraz twoją rodzinę a jedyne z czym się to spotkało to brak szacunku, ostre słowa, groźby, niechęć i całą gamę negatywnych emocji. Grozisz mu śmiercią, wygłaszasz jakieś wyssane z palca głupoty o tym jakim to niby zagrożeniem dla całego kontynentu on jest. Yasuo-san, czy ty w ogóle słyszysz swoje słowa? Słyszysz jakie to jest niedorzeczne? Nie zachowuj się jakby wyznawanie wiary w jakiegoś boga było jakimś przestępstwem. Idąc ulicami Watarimono co i raz widać stojące tu i ówdzie kapliczki poszczególnych bóstw. Czy ci wszyscy ludzie który wyznają tych bogów również są zagrożeniem dla kontynentu? Skoro tak to będziesz miał ręce pełne roboty z ratowaniem Yinzin i Teiz. Sama może i nie uznałabym się za jakąś gorliwą wierzącą, jednak twoje zachowanie wykracza poza wszelkie granice. Rozumiem jeżeli twoja wiara została przygaszona jakimiś zdarzeniami z twojego życia, u mnie było podobnie. Usilnie próbowałam trwać w wierze w Tenjina, tak jak zostałam wychowana w domu, jednak moja wiara została wielokrotnie wystawiona na próbę i z każdą taką próbą słabła ona. Dopiero kiedy opuściłam moją ojczyznę i zwróciłam się do Shichi-fukujin, Siedmiu Bogów Szczęścia to zauważyłam jak moje życie wyszło nieco bardziej na prostą. Ale samo to wciąż nie odbudowało w pełni mojej wiary. Wciąż podchodzę do tego dość sceptycznie, jednak widzę również dlaczego wiara może być dla kogoś bardzo ważna. Pomaga ona trwać przy określonych ideałach, ułatwia trzymanie się obranej przez siebie ścieżki życia... Rozumiem także w pewnym stopniu to dlaczego Harisham-san zareagował w taki a nie inny sposób na twoje słowa. Wiara jest dla niego bardzo ważna. Myślę że ty także poczułbyś się mocno urażony w momencie kiedy ktoś by się negatywnie wypowiadał albo wyśmiewał coś co ma dla ciebie dużą wartość... - odpowiedziałam samurajowi spokojnym głosem, chcąc przemówić mu nieco do rozsądku, zapobiec tragedii w kierunku której zmierza obecna sytuacja.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Uzumaki Hibana »

*wepchnęłam się przed Shinsa, bo miałam wolną chwile, a i tak pewnie nasze posty na siebie nie wpłyną (chyba)
0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Shins »

  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yasuo »

Wybaczcie, że taki długi post, ale chciałem się jakoś odnieść do wszystkich Waszych wypowiedzi. Nie wiem zupełnie jaka jest kolejność tych dialogów. Uznałem więc, że kolejność jest mniej więcej taka jak kolejność akapitów, ale możecie sobie to jakoś inaczej zinterpretować ;).
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Yosuke »

W polemikę z samurajem próbował wdać się niemalże każdy. Zarówno Yosuke, jak i Tamaki, próbowali przemówić do jego rozsądku, aby ten spokojniejszym okiem spojrzał na całą sytuację. To zdawało się do niego nie trafiać. W jego oczach było już tylko jedno. Żądza mordu. Gniew i furia kontrolowały teraz tego wojownika, a przez jego usta, wypowiadały kolejne groźby oraz zapowiedzi i zachęty do walki. On już nawet nie próbował udawać, że chodzi mu o coś innego. W jego słowach dało się wyczuć jaką chęcią rozlewu krwi pałał w tym momencie obecny w tym gronie domownik.

No i znowu próba przekupstwa. Oddał miecz, na znak, że jest w stanie na spokojnie przedyskutować oraz udowodnić swoją rację. Gdy tylko Yosuke chciał do tematu oszustwa wrócić, Yasuo momentalnie zmienił temat, przeciągając potencjalną rozmowę "na później". To jednak był tylko pretekst do kolejnego przekupstwa. Tym razem zaoferował on znaczną sumę za stracony kawałek stali. Dla Hoshigakiego to był jedynie kawałek metalu, nie potrafił nim się nawet posługiwać, a na dodatek strasznie mu ciążył przy pasie. Nie tylko fizycznie, ale był on również utrapieniem mentalnym. Gdy tylko jednak usłyszał, że miałby on zostać wykorzystany do walki, momentalnie Rekinek ustawił się bokiem, chowając za sobą przypięty do pasa miecz. Przy okazji kiwnął przecząco głową, dając jasno do zrozumienia, że nie ma zamiaru odsprzedać tej broni. Yosuke nie dołoży swoich dwóch groszy do tego rozlewu krwi.

Całość nadal próbował uspokajać Harisham, który nadal był niesamowicie opanowany oraz spokojny. Nawet jeśli w głębi siebie czuł gdzieś lęk od rzucanych mu ciągle gróźb, to nie dawał po sobie niczego znać. Nie widział on również powodu aby dalej tutaj przebywać. Skoro samuraj się nadal nakręcał, trzeba było to szybko zakończyć. Opuszczenie tego domu było bardzo świetnym pomysłem, o którym młodzieniec myślał już dużo wcześniej. Bardzo mu więc ulżyło, gdy Kapłan również miał podobny plan i skierował swoje kroki ku wyjściu. Chłopiec ruszył za swoim mentorem, nie odstępując go praktycznie na krok, jakby chwytał każdą kolejną sekundę w obawie, że już nigdy mógłby nie stanąć obok swojego przyjaciela.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Słysząc Shinsa, który jak widać bardzo usilnie próbował doprowadzić do walki, odwróciłam głowę w jego kierunku i spiorunowałam go wzrokiem.
- Skoro aż tak bardzo łakniesz walki to mogłeś się bardziej postarać na turnieju a zamiast odpadać w pierwszej rundzie. Może wtedy byłbyś nieco mniej niewyżyty, co? - powiedziałam do zamaskowanego chłopaka chłodnym głosem po czym zwróciłam uwagę z powrotem na Yasuo. - Yasuo-san, rozlew krwi na prawdę nie jest jedyną opcją. Z całego serca życzę ci aby udało ci się odnaleźć wewnętrzny spokój a także abyś był w stanie uporać się z jakimikolwiek wewnętrznymi demonami przyjdzie ci się zetknąć na swojej drodze życia. Na nas chyba już czas w takim razie. - powiedziałam spokojnym i serdecznym tonem do samuraja po czym ruszyłam za Harishamem i Yosuke w kierunku wyjścia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Shins »

Gdy Hibana i Yasuo napiszą posta proszę wszystkich o chwilę przerwy, bo będę potrzebował interwencji fabulara.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Uzumaki Hibana
Gracz nieobecny
Posty: 1070
Rejestracja: 8 lip 2018, o 18:36
Wiek postaci: 26
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie. Torba przy pasie. Dwa miecze przy biodrach.
GG/Discord: 66265515

Re: Dom rodziny Ineko

Post autor: Uzumaki Hibana »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość