Dom Hoshi

Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

Change Log
20 April 2021 - adjustment wygladu posta
0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 593
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Dom Hoshi

Post autor: Sashiko »

Hop tutaj, oczywiście jeśli zdecydujesz się wyruszyć w tym poście
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom Hoshi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy po opłaceniu mojego pobytu w lokalu "Pod wielorybim harpunem" wróciłam do Hoshi, ta już czekała na mnie na zewnątrz, więc czym prędzej wyruszyłyśmy do jej domu aby nie przemarznąć na co raz to gorszym mrozie.
- Cóż, Hyuo zdecydowanie jest najzimniejszym miejscem w jakim dotychczas byłam, nawet klimat z północnych wysp kraju samurajów nie był tak surowy jak ten tutaj. Kiedy byłam tam jakiś czas temu już wtedy byłam zaskoczona temperaturami jakie czasami panowały, jednak nie umywa się to do tego co mnie spotkało tutaj, w Morskich Klifach. Tym razem jednak jestem o wiele lepiej przygotowana na takie warunki pogodowe, więc jest w miarę znośnie i nie mogę powiedzieć żeby mi się nie podobało, jednak nie jestem pewna czy będę w stanie wysiedzieć tutaj do końca zimy. Prawdę mówiąc, przeszło mi już przez myśl aby wrócić znowu na kontynent, jednak zasiedziałam się trochę w wielorybim harpunie a później wpadłam na ciebie, więc chętnie jeszcze się tutaj chwilę pokręcę. - powiedziałam do dziewczyny ciepłym tonem kiedy prowadziła ona nas przez osadę. Kiedy dotarłyśmy do jej domu, okazał się on dość okazały i rozległy, zwłaszcza w porównaniu do reszty zabudowań z Fuyuhany. Kolejną rzeczą, która zdecydowanie rzucała się w oczy to aura smutku która otaczała to miejsce, jednak ciężko było mi dokładnie ustalić skąd miałam to uczucie.
Weszłam wraz z gospodynią do przedsionka gdzie zdjęłam mój niezawodny płaszcz oraz buty i weszłam głębiej do środka. Słysząc słowa Yuki, skinęłam jej głową po czym ruszyłam na zwiad nowego miejsca, starają się jednak nie być przy tym nazbyt wścibską i aby nie nadwyrężać gościnności Hoshi.
- Bardzo ładny i duży dom tutaj macie. Mieszkacie tutaj tylko we dwójkę z bratem czy może ktoś jeszcze tutaj rezyduje? - zadałam luźne pytanie, kierowana ciekawością.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom Hoshi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Rozglądałam się z ciekawością po domostwie drugiej kunoichi, zauważając mały szczególiki, które dużo mówiły. Pomimo nienagannego porządku w całym budynku, widać było wszechobecnie zalegającą cieniutką warstwę kurzu, która wskazywała na fakt że po prostu nie było komu sprzątać na bierząco. Jak na zimowy klimat przystało, w każdym pomieszczeniu znajdowało się irori, a także przygotowane poduszki oraz koce aby ułatwić sobie ogrzanie się. Zdecydowanie podobało mi się takie rozwiązanie, pozwalające domownikom miło i przyjemnie spędzić czas w każdym pomieszczeniu, niezależnie od panującej pogody. Po oględzinach domostwa wróciłam do pokoju w którym było największe palenisko, świeżo rozpalone przez Hoshi. Przyjęłam z uśmiechem cieplejsze odzienie od kunoichi i szybciutko się w nie przebrałam po czym zbliżyłam się do paleniska aby absorbować emanujący od niego ciepło.
- Bardzo dziękuję, troszkę jest przyduże, jednak najważniejsze że miło grzeje. - odpowiedziałam pokazując nieco zbyt długie rękawy kimona - Nie widzę przeciwwskazań a także będziemy mogły sobie nieco porozmawiać przed snem. Hmmm, wydaje mi się że nie, ale nigdy nie wiadomo, jakbym chrapała to... Nie wiem właściwie co wtedy, chyba trzeba będzie improwizować. - powiedziałam wesołym tonem po czym usiadłam na przygotowanym dla mnie posłaniu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość nocowania tutaj, w wielorybim harpunie chyba już zaczęli się nieco denerwować moim hałasowaniem podczas niektórych treningów. - wspomniałam żartobliwie, wpatrując się przy tym w iskrzący się żar. - Przepraszam że tak wcześniej wypaliłam nagle z tym wszystkim... Po prostu nie potrafiłam sie powstrzymać kiedy już zobaczyłam znajomą twarz. - dodałam jeszcze nieco zakłopotana.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom Hoshi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zaczekałam chwilę aż Hoshi skończyła przygotowywać wszystko po czym oddałam się w jej ręce aby pomogła mi ona nieco lepiej dopasować przyduże kimono. Kiedy kunoichi zajmowała się robieniem zakładek pod obi, nieco się zarumieniłam , jednak zaczekałam aż dokończy po czym podziękowałam jej skinieniem głowy i ciepłym uśmiechem. Kiedy byłam młodsza, nigdy nie przykładałam uwagi do tych wszystkich nauk odnośnie etykiety i teraz wyszło to na jaw, co zdecydowanie nie sprawiło mi radości. Przynajmniej jedyna osoba, która była tego świadkiem to Hoshi, więc nie miałam co narzekać.
- Z wielką chęcią jutro wybiorę się na spacer po okolicy aby rozpoznać się co nieco w terenie, ale ogólnie myślę że z pewnością znajdę jakieś miejsce, które będzie odpowiednie na moje treningi, również, jeszcze raz dziękuję za twoją gościnę, Hoshi-san, nie wyobrażasz sobie nawet ile to dla mnie znaczy. - powiedziałam i lekko się jej ukłoniłam dla podkreślenia moich podziękowań. Kiedy później usiadłyśmy już wspólnie przy stole, ogrzewając się od paleniska, starsza kunoichi poruszyła temat potencjalnej organizacji jaką miałabym założyć. Spojrzałam więc na nią a po chwili przeniosłam wzrok przed siebie, jednak nie patrzyłam na to co się tam znajdowało. Oczyma wyobraźni patrzyłam na piękną scenerię. Grupka shinobi, każdy inny, każdy ze swoimi własnymi, wyjątkowymi przeżyciami, wspólnie zasiadali do jednego stołu aby podjąć decyzję w jakiejś sprawie dotyczącej całej organizacji.
- Chciałabym aby wszyscy byli w niej równi. Aby zdanie każdego członka było tak samo ważne, tak samo szanowane. Żadnej hierarchii, wspólne podejmowanie ważnych decyzji. Wspólne działanie na rzecz ludności cywilnej. Chciałabym aby ta organizacja była kojarzona z szerzeniem dobra, pomaganiem prostym ludziom tam, gdzie nie sięga pomoc klanów. Mam delikatny zarys tego jak planowałam to rozwiązać. W pierwszej kolejności pewnie zajęłabym się znalezieniem jakiegoś dobrego miejsca gdzie można by założyć siedzibę. Po znalezieniu takowego miejsca ściągnęłabym tam tego wynalazcę z pustyni o którym ci opowiadałam, zająłby się budową siedziby od zera bądź renowacją tego co udałoby mi się znaleźć. W tym czasie ja pewnie wyruszyłabym w poszukiwaniu osób, które nadawałyby się aby dołączyć do organizacji. Najpewniej jakby miały miejsce jakieś globalne wydarzenia, turnieje czy cokolwiek innego, szukałabym tam kolejnych potencjalnych członków... Wiem że plan jest bardzo nieprecyzyjny i ma ogrom dziur, jednak wydaje mi się to najbardziej sensowne podejście na ten moment. - opowiedziałam Hoshi.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom Hoshi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Słysząc trafne uwagi jakie miała Hoshi, skinęłam głową, zastanawiając się równocześnie nad rozwiązaniami jakie trzeba by podjąć aby mimo spostrzeżonych przez starszą kunoichi mankamentów, udało się osiągnąć upragniony cel. Rzeczywiście nie myślałam o tym że założona przeze mnie organizacja mogłaby zostać uznana za tego rodzaju zagrożenie przez jakikolwiek klan, jednak Yuki miała sporo racji w tym co mówiła, mimo że również twierdziła że nie zna się na tym zbytnio. W takim wypadku, pewnie najlepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie siedziby a także głównej strefy wpływu albo w Shigashi no Kibu albo w Ryuzaku no Taki i również od razu bardziej nasuwała się ta druga opcja, ze względu na mafie władające prowincją kupiecką leżącą na zachodzie. Kolejną ważną kwestią, którą poruszyła moja rozmówczyni była kwestia finansowa całego tego przedsięwzięcia. Owszem, niepobieranie opłat za pomoc potrzebującym to był z pewnością szczytny cel, jednak organizacja potrzebowała jakiegoś źródła dochodów aby poprawnie funkcjonować. Rozmowa z Hoshi okazała się bardzo owocna, jednak ku mojemu częściowemu niezadowoleniu, większość poczynionych odkryć niestety pokazywało kolejne dziury w całym moim planie.
- Cóż, rzeczywiście może brzmi to o wiele piękniej niż w rzeczywistości mogłoby to wyglądać, jednak wierzę że przy odpowiedniej grupie osób byłoby to możliwe. Również będę bardzo szczęśliwa jeżeli dołączyłabyś do mnie kiedy już uda mi się to wszystko jakoś ruszyć. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to myślę że dałoby się to załatwić w taki sposób że organizacja byłaby częściowo nastawiona pod najemnictwo, więc z wykonywania jakichś większych zleceń byłyby pieniądze na działalność operacyjną i cokolwiek innego a poza tym również pomagałaby ona potrzebującym, którzy nie mają grosza przy duszy aby zapłacić za takie usługi. Najlepszym miejscem na działalność chyba byłoby Ryuzaku no Taki, ponieważ nie ma tam żadnego klanu, którzy sprawuje nad prowincją pieczę ani nie ma żadnej mafii, tak jak w Shigashi no Kibu. Oczywiście, pewnie będzie potrzebna jakaś zgoda od władz aby usankcjonowali byt takiej organizacji, jednak nie widzę właściwie powodu dla którego władze prowincji miałyby być przeciwko, w końcu z założenia działalność tej organizacji jedynie by miała pozytywny wpływ na prowincję. Co do środków na początek to mam odłożone dość sporo pieniędzy uzbieranych z różnych zleceń a wydatki mam na tyle małe że oszczędności jest co raz więcej. - odpowiedziałam, rozwodząc się na temat poruszonych przez Hoshi kwestii. Spojrzałam na moją rozmówczynię i uśmiechnęłam się do niej ciepło - Miło tak sobie porozmawiać z kimś na takie tematy. I do tego jeszcze twoje świeże spojrzenie na sprawę pomaga w odkryciu niezauważonych wcześniej przeze mnie problemów. Bardzo się cieszę że wpadłyśmy na siebie pod wielorybim harpunem oraz że mnie tutaj ściągnęłaś. - powiedziałam do Yuki, promieniejąc wręcz z radości.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Dom Hoshi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Uśmiechnęłam się jeszcze raz do Hoshi. Byłam szczęśliwa że ją poznałam a także że wpadłam na nią i mogłam wreszcie podzielić się z kimś tym wszystkim co siedziało w mojej głowie. Cieszyło mnie że dostałam od niej również wiele konstruktywnych uwag odnośnie moich planów, które później będę mogła skorygować aby jak najlepiej wszystko wyszło. Idąc za przykładem gospodyni, również ułożyłam się już do snu.
- Dziękuję jeszcze raz, ale chyba też już się położę. - odpowiedziałam leżąc już na posłaniu po czym zastanowiłam się nad propozycją kobiety. - Myślę... Myślę że chyba jednak na zimę wrócę na kontynent. Nie jestem jeszcze przygotowana na zimę w tym klimacie chyba. Bardzo chętnie skorzystam z propozycji. Jak będę na kontynencie to pewnie spróbuję się jakoś skontaktować z tym wynalazcą o którym opowiadałam. Zdecydowanie przyda mi się jego pomoc z przygotowaniami do stworzenia organizacji. Jeszcze trochę tutaj zostanę a jak już zima będzie tuż za rogiem to udam się do portu i znajdę tego kapitana o którym mówisz i powołam się na ciebie. - odpowiedziałam Hoshi po czym zawinęłam szczelniej w narzutę. - Dobranoc, Hoshi-san. - powiedziałam jeszcze po czym zamknęłam aby niedługo później odpłynąć w objęcia snu.

Po kolejnych kilku tygodniach spędzonych na treningu, rozmowach i ogólnie miłym czasie z Hoshi, nadeszła zima. Z wielką niechęcią pożegnałam się wtedy z Hoshi i ruszyłam do portu aby wrócić z powrotem na kontynent.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Dom Hoshi

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość