Dzielnica domków jednorodzinnych

Awatar użytkownika
Ai
Posty: 335
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Ryo
Posty: 107
Rejestracja: 3 mar 2023, o 22:35
Wiek postaci: 24
GG/Discord: Nvminer#7387

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Ryo »

~ 7/7 ~Śmieci same się wyniosą
Misja D, Ai


Miejsce: Kōtei, Dzielnica domków jednorodzinnych
Pogoda: Zachmurzone niebo, przyjemna bryza

Starzec przyglądał się jak Ai wynosiła kolejne pakunki z jego domu. Nic nie powiedział, stał jedynie z założonymi rękoma i naburmuszoną miną. Prawdopodobnie czekał aż dziewczyna chociaż minimalnie się potknie, zrobi coś nie tak, wszystko to po to, żeby tylko móc się przyczepić i powiedzieć coś niemiłego. Ku jego zdziwieniu jednak wszystko zostało prawidłowo przeniesione i nic więcej w domu nie zostało. Zadanie zostało prawidłowo wykonane zadanie. Dalej bez słowa staruszek wszedł do mieszkania i dokładnie się rozejrzał, czy aby na pewno wszystko jest zabrane
- No chyba wszystko, chociaż strasznie dużo czas - nie zdążył dokończyć słowa, nerwowo odwrócił się za siebie. W stronę wejścia szła starsza pani. Na jej twarzy widać było uśmiech, co bardzo mocno kontrastowało ze starcem. Szybkim krokiem zbliżała się do niego aż w końcu będąc tuż przy nim strzeliła go w potylicę
- Takashi zachowuj się, słyszałam co chciałeś powiedzieć. Znów byłeś nieuprzejmy dla kogoś, kto przyszedł ci pomóc - początkowo kierowała swoje słowa bezpośrednio do starca, jednak w końcu odwróciła się w stronę Ai. Na jej twarzy pojawił się jeszcze szerszy uśmiech.
- Nie przejmuj się młoda damo, ten starzec nie potrafi okazać za krzty wdzięczności. Widzę, że wszystko jest doskonale zrobione, cieszę się, że nam pomogłaś, bo ten staruch nie przeniósłby nawet jednej rzeczy bez marudzenia, że go kręgosłup boli - kończąc zdanie zwróciła się jeszcze raz w stronę starca - a ty to idź do tej swoje szopy i tam porób coś przydatnego, a nie tylko stoisz i rozkazujesz innym - ponownie jej głowa zwróciła się w stronę Ai. Z twarzy nie znikał uśmiech. Jak to w ogóle było możliwe, żeby dwie osoby tak mocno ze sobą kontrastowały - nie potrzebujesz czegoś, może chcesz się napić wody chociaż, na pewno było ci ciężko - czuć było troskę, miła odmiana po tym czego wcześniej mogła się nasłuchać.


0 x
Słowa | Czyny | Myśli
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 335
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Ryo
Posty: 107
Rejestracja: 3 mar 2023, o 22:35
Wiek postaci: 24
GG/Discord: Nvminer#7387

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Ryo »

~ 8/7 ~Śmieci same się wyniosą
Misja D, Ai


Miejsce: Kōtei, Dzielnica domków jednorodzinnych
Pogoda: Zachmurzone niebo, przyjemna bryza

Widać było, że władzę w domu sprawuje starsza Pani, a jej mąż słucha bez zawahania. Słysząc jej słowa, jedynie niezrozumiale burknął pod nosem i powoli odszedł w stronę szopy. Kiedy cała sprawa została rozwiązana pozostało staruszce dać Ai obiecaną wodę i zakończy się ta krótka acz miejscami irytująca misja. Dziewczyna została zaproszona do domu, gdzie została poczęstowana chłodnym napojem pozwalającym poczuć prawdziwe orzeźwienie. Nie była to nagroda sama w sobie, ale miły gest ze strony staruszki.
- Dziękuje bardzo za pomoc, mam nadzieje, że ten niewdzięcznik nie zaszedł ci za bardzo za skórę. Zawsze zachowuje się tak samo, nie jestem w stanie go wyprostować - mówiąc to wyciągnęła mały woreczek z zapłatą. Sam ton jej głosu i wyczuwalna wdzięczność była miłą odmianą w stosunku do tego, co dotychczas dziewczyna miała okazje usłyszeć - proszę, oto zapłata za twoją pomoc , mam nadzieje, że wynagrodzi nie tylko pracę, ale też słuchanie tego starca - na jej twarzy widniał szeroki uśmiech, ukłoniła się też lekko z wdzięczności. Zadanie zakończone, nagroda otrzymana, Ai była wolna i mogła delektować się resztą dnia tak, jak tylko chciała.


0 x
Słowa | Czyny | Myśli
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 335
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Yoku
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2021, o 19:53
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Całkiem wysoki, szczupły. Na głowie burza czarnych włosów, a na twarzy wiecznie niezadowolona mina. Ubrany w białe kimono z długimi i luźnymi rękawami przemierza ten padół chwiejnym krokiem.
GG/Discord: narkomar#6368

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Yoku »

Dalej fałszywie uśmiechałem się do babci kiedy tak sobie mówiła, tak naprawdę nie byłem nawet pewien czy czy staruszka go dostrzega, może jej urojenia związane z traktowaniem mnie jak swojego wnuczka też po części spowodowane słabym wzrokiem, może miały podłoże czysto mentalne, a może to była mieszanka jednego i drugiego. Ciężko było też stwierdzić czy to nie była już taka pierwsza sytuacja, agresywne powitanie mogło być spowodowane toczącą się wojną. Z resztą kto by się tak nie przywitał z gościem podającym się za pewnie zmarłego wnuczka Twojej babci? Z resztą jeżeli to jej brat to musiała poczuć się okropnie, jestem potworem... Skarciłem samego siebie w myślach smętnie przy tym uśmiechając się. Podreptałem za Kimie i nie tracąc już na nic czasu wziąłem się do pracy. Oparłem drabinę o budynek upewniając się przy tym, że stoi stabilnie. Środki BHP... Liczyłem, że uszkodzenia dachu nie będą jakieś monstrualne, zdarzyło mi się kiedyś pomagać przy naprawie, ale było to niewiele więcej niż uzupełnianie braków strzechy, a konkretnie przyklejenie ich. Kobieta mówiła, że zniszczenia nie są jakieś duże, ale i tak musiałem przejrzeć całą powierzchnię żeby wszystko wypatrzeć. Potem pozostało mi jedynie pownosić sobie graty na górę żeby rozpocząć naprawę. Nie omieszkałem prosić się nawet o pomoc, uświadomiwszy sobie jak właściwie może się czuć wnuczka po tym co zrobiłem nie pragnąłem niczego więcej jak jedynie stąd odejść. Oby nie padało... Smętnie pociągnąłem nosem i w końcu wziąłem się za robotę. Wpadłem jeszcze przy tym na pomysł aby dodatkowo zabezpieczyć się przed upadkiem za pomocą chakry.
  Ukryty tekst
0 x
mowa | myśli | T H E M E | voice
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości