Dzielnica domków jednorodzinnych

Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Hiroe dokładnie wysłuchał wypowiedzi starszej pani. Przy okazji próbował połączyć wszystkie te informacje w całość, która wyjaśniłaby dlaczego te dzieciaki aż tak się uwzięły. Niestety na nic konkretnego nie wpadł. Wpatrzony w kubek herbaty mamrotał coś pod nosem chyba jedynie on wiedział co te słowa mogły oznaczyć. Mówił bardzo cicho, niechlujnie i niewyraźnie. Było widać jak jego usta się poruszają, było słychać jakieś słowa, niestety nie szło ich zrozumieć. Na dodatek przemyślenia tak pochłonęły chłopaka, że ten zapomniał o obecności swojego rozmówcy całkowicie go ignorując. Po paru chwilach opamiętał się jednak i zdał sobie sprawę z tego co robił przez ostatni czas. Było mu z tego powodu głupio dlatego grzecznie przeprosił staruszkę:
Przepraszam...Trochę się zamyśliłem i zacząłem Panią ignorować...Bardzo mi przykro z tego powodu. - pokornym i smutnym głosem powiedział w kierunku starszej pani. Następnie odetchnął z wielką ulgą i już spokojnym tonem powiedział:
Pozwoli Pani, że sobie tutaj poczekam na nich? Ciężko będzie ich szukać po całej okolicy a chyba dość łatwo ich znaleźć pod Pani domem.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Po pierwszym słowach staruszki Hiroe już wiedział, że przez swoje zbyt pochłaniające przemyślenia uraził swojego rozmówce. Nie wiedział jednak w jaki sposób to naprawić. Nie miał pomysłu co powiedzieć aby trochę odzyskać w oczach starszej pani. Jedyne na co wpadł to wypicie herbaty. Szybkim ruchem ręki przyłożył szklankę do ust i dosłownie w parę sekund opróżnił jego zawartość. Mimo to uczucie zakłopotania jakie mu towarzyszyło nie zniknęło. W panice i pośpiechu odłożył już pusty kubek. Energicznie wstał z krzesła i ukłonił się w kierunku swojego pracodawcy. W tym momencie mógł on usłyszeć głośne, wyraźne i szczere Przepraszam.
Następnie chłopak wykonał szybki zwrot i dosłownie uciekł z mieszkania. Cóż przynajmniej tak to mogło wyglądać. Nie wiedząc co zrobić w tą ciężką atmosferą jaką wprowadził blondyn jedyne na co wpadł to przeprosiny i podjęcie zdecydowanych działań jakimi było ruszenie w kierunku wcześniej wspomnianego opuszczonego domu. Młody Uchiha kojarzył tylko jeden taki przybytek w okolicy i to właśnie w jego stronę zmierzał. Po dotarciu na miejsce jedyne co zrobił to uważna obserwacja budynku.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Szczęście nie opuszczało chłopaka. W okolicy kojarzył tylko ten jeden domek pasujący do opisu pt "opuszczony" i był to budynek pod którym akurat spotkał dwójkę dzieciaków. Chwilka przecież blondyn szuka właśnie jakiś dzieciaków co się bawią w pobliżu jakiś ruin. Tylko Hiroe szukał paczki bachorów. Obecna przy nim para chłopców to trochę mało. Chwila moment nagle pojawiła się kolejna urocza parka chłopaków tym razem jeden z nich miał coś w ręku. Jakiś podejrzany ładunek niewiadomego pochodzenia. Bingo. Mamy to. Młody Uchiha miał już pewność, że to właśnie ta gromadka dzieciaczków jest tą której tak szukał. No dobra tak na 99% procent był pewien. Dlatego dla pewności próbował jeszcze sobie przypomnieć jak mniej więcej wyglądały te bachory, które spotkał za pierwszym razem pod domem Aiko. Widział je tylko przez parę sekund może nawet mniej. Żadna z jego szarych komórek jednak nie mogła sobie przypomnieć czy to właśnie oni byli tymi, których widział. Koniec myślenia. Czas na działania!
Hiroe ruszył w kierunku wejścia. Zatrzymał się na moment przy nim i zrobił mały rekonesans wzrokiem czy te małe gadziny nie zastawiły jakiś pułapek na nieproszonych gości.
jak coś to aktywuje UW Sensor i za jego pomoc staram się śledzić gdzie są i co robią te bachory i czy przypadkiem jakiś mi zaraz na plecy nie wjedzie xD
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Nie taki był plan blondyna, oj nie taki na pewno. Miała to być cicha akcja, zwykłe skradanie się i obserwowanie co kombinują te dzieciaki. Był pewien, że z ukrycia łatwo uda mu się dowiedzieć czegoś więcej. Małolaci okazali się jednak sprytniejsi niż zakładał i to on miał teraz kłopoty. Nie obawiał się jednak siły swoich przeciwników. Był pewien tego, że w walce z łatwością ich pokona. Tylko no ta moralność jednak swoje robiła i blokowała możliwości rozwiązania tej sytuacji. Pobić dzieciaki? Źle. Uciec? Żałosne. Dać się pobić? Żałosne do kwadratu. Hiroe postawił na negocjacje. Może podziałają, a przy okazji dadzą dodatkową chwilę na wymyślenie czegoś innego. Podniósł obie ręce do góry wykonując gest poddania się i powiedział w kierunku tych czterech krasnali:
Tylko spokojnie...Przyszedłem tylko pogadać...Nie mam zamiaru wam nic robić - spokojnie i z dużą dozą pewności siebie przekazał tę krótką wiadomość licząc na pokojowe zamiary z drugiej strony. Tylko czy oni wyglądali jakby chcieli to rozwiązać w taki sposób jaki wymyślił sobie młody Uchiha?
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Hiroe słuchał, słuchał i nie mógł uwierzyć w to co usłyszał. Nie mógł wytrzymać i już w trakcie wypowiedzi czerwonowłosego zakrył prawą ręka oczy i część czoła wykonując gest, który chyba można nazwać "facepalm". Obrazek Powód jaki podali blondynowi był dla niego niezrozumiały żeby nie powiedzieć żałosny. Właśnie dlatego wykonał ten gest. Oby tylko dzieciaki się na niego nie rzuciły przez to. Może to ich również sprowokować jednak Hiroe nie mógł, po prostu nie potrafił nie wykonać tego ruchu ręką. Skrywając twarz w dłoni spytał zrezygnowanym głosem:
Czy dla was naprawdę coś tak głupiego jest powodem tego całego zamieszania?
Po czym głęboko odetchnął przy okazji zamieniając towarzyszące mu rozczarowanie na powagę i spokój. Tym razem już poważniej podszedł do temu. Prawą ręką wykonał znak barana i powiedział dość głośno "Kai".
Już nie macie argumentu w postaci genjutsu użytego na mnie. - spokojnie powiedział po czym uśmiechnął się pod nosem
Zacznijmy od początku...Nazywam Hiroe Uchiha...Brzmi fajnie nie? Niestety jestem nim w połowie i nigdy nie będę mógł korzystać z Sharingan'a. - tymi słowami połączonymi z szerokim i szczerym uśmiechem blondyn próbował przekonać dzieciaki do siebie.
ogólnie nie wiem czy mogę użyć Kai jak sam nie jestem pewien czy Genjutsu było użyto xD strzelam, że nie :D Jeżeli ktoś mi zasugeruje że mogę być pod wpływem i Kai jest dozwolone to go używam normalnie. Jeżeli to za mało to zwyczajnie oszukuje, że je wykonuje "Fake Kai" tzw :D
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Hiroe był zrezygnowany. Brakowało mu motywacji do działania w temacie, który dotyczył go tak samo jak te dzieciaki a nawet bardziej. W końcu żyje z tym problem ileś tam lat dłużej niż ci małolaci przed nim. Był przeciwnikiem przemocy. Chwila dalej nim jest ale w chwili taka jak ta zastanawia się czy przypadkiem nie nagiąć trochę swoich własnych zasad. Nie mógł jednak tego zrobić mimo, że rozum mówił tak "bij te dzieci, mocniej! mocniej! TAK! to jednak wygrało serce dzięki solidnemu argumentowi "to tylko dzieci nic nie rozumieją zostaw je".
Pokażmy im też co potrafimy - zacytował pod nosem słowa lidera grupki dzieciaków po czym wyciągnął kunai'a z torby i rzucił pod nogi czerwonowłosego bachora. Klęknął na obu kolanach kładąc na nich dłonie po czym z całą powagą powiedział:
Więc pokaż mi wiec te swoją determinacje i co ona potrafi. Nie pozwolę wam stąd wyjść dopóki nie zmienię waszego zdania.
Teraz blondynowi pozostało jedynie czekać co zrobią te małolaty albo raczej co zrobi ich lider.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Hiroe

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Hiroe »

Blondyn miał zdecydowanie dość tej całej sytuacji. Była ona dla niego bardzo męcząca. Wyjaśnienia co i jak, dlaczego tak się uwzięli na starszą panią kompletnie do niego nie trafiały. Były dla niego niezrozumiałe więc ciężko mu było przez to wejść w ich skórę i wyobrazić sobie co czują. Miał już po uszy tego wszystkiego i chciał to jak najszybciej zakończyć.
Jesteście naprawdę żałośni - powiedział nagle i z całą powagą by następnie wstać z kolan i surowym wzrokiem spojrzeć w kierunku swoich rozmówców.
Ta starsza pani poczęstowała mnie dango, później herbatą. Nawet nie poprosiła o pomoc. Sam ją zaproponowałem...Nic wam nie zrobiła, a to właśnie ona jest w najgorszej sytuacji. Przez tyle czasu nie reagowała. Nie robiła nic tylko po to żebyście sami się ogarnęli. W każdej chwili mogła na was naskarżyć komu trzeba ale nie chciała żebyście mieli kłopoty. Wasz problem dotyczy jej wnuków i ich kolegów a nie jej samej. Dopóki jej nie przeprosicie to z mojej perspektywy to wy jesteście tymi złymi.
Tymi słowami Hiroe zakończył swoją pogadankę. Miał szczerą nadzieje, że to wystarczy aby zakończyć tą całą farsę.
0 x
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Toshiro »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dzielnica domków jednorodzinnych

Post autor: Tsukune »

-Tak znam to powiedzenie. Więc zdrowiej i dbaj o ten swój piec bo może zawartość tego listu sprawi że przybędę tutaj spowrotem z twoją lubą powiedziałem z wrednym uśmieszkiem by następnie opuścić szpital. Chyba mój zamówiony koszyk powinien być gotowy...jedna uznałem że wpierw odstawię dziecko a później udam się po koszyk. Uznałem że ten sposób będzie najbezpieczniejszy.


Tak więc udałem się pod podany adres. Po drodze będąc ukryty między budynkami i wiedząc że nikogo tam nie ma ani również w pobliżu zmieniłem swój wygląd by pod taką postacią udać się do przyjaciółki Mariko. Gdy dotarłem na miejsce zapukałem do drzwi używając kołatki. Chwilkę poczekałem. obecny głos postaci
-Może na to nie wygląda ale jestem mężczyzną powiedziałem wskazując na siebie kciukiem i uśmiechając się lekko -Ale proszę się tym nie przejmować. Uznam to za komplement. Dodatkowo skoro taka urodziwa dama uznała mnie za dziewczynę znaczy że mogę mieć przewagę pozoru nad innymi...ale nie po to tu przyszedłem. Zostałem skierowany do Panienki od naszej wspólnej znajomej Mariko mówiąc to ostatnie zdanie prawą ręką sięgnąłem do kieszeni i mówiąc imię kelnerki z baru wręczyłem dziewczynie liścik jaki do niej napisała. Poczekałem chwilkę aż młoda mama przeczyta spokojnie zawartość wiadomości.
-Gdyby to nie był wielki problem to prosiłbym o zajęcie się przez pewien czas tym chłopcem mówiąc to wyciągnąłem lekko dłonie z dzieckiem w stronę kobiety.
-Tylko przez parę dni. Muszę coś załatwić a wolę nie go nie zabierać ze sobą aby nie stała mu się krzywda gdy kobieta zgodziła się zająć dzieckiem sięgam dodatkowo jeszcze do kieszeni i wyciągam mały woreczek
-Proszę jeszcze to przechować razem z dzieckiem. A i to na ewentualne wydatki dodałem i wyciągnąłem z drugiej kieszeni z 200 ryo. Po czym nie zostało mi nic innego tylko czekać na decyzję młodej mamki. Na wszelki wypadek postanowiłem jeszcze za pomocą swojej umiejętności sprawdzić teren w najbliższej mnie okolicy
  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość