Dom Yari

Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

W końcu udało mi się złapać królika. Tak jak przypuszczałem - strumień wody skutecznie zmiótł go z nóg i wtedy bez większych problemów dopadłem go i podniosłem za futro na karku. W ten sposób nie mógł ani uciec ani mnie pogryźć, co było bardzo ważne, gdyż nigdy nie wiadomo co temu zwierzakowi mogło jeszcze przyjść do głowy, by móc kontynuować ucieczkę. W tym stanie udałem się niosąc dumnie zwierzaka w stronę gdzie zostawiłem kobietę wraz z jej wnuczką.
Po drodze zacząłem się zastanawiać nad zadaniem, które właśnie wykonałem. Bez wątpienia była to misja - część życia shinobi i ich źródło dochodu. Niemniej jednak zażądanie od kobiety zapłaty wydawało mi się niewłaściwe - nie ustalaliśmy w końcu na początku żadnej należności, nie wiedziałem też czy jej stan majątkowy pozwala na zapłacenie wynagrodzenia za misję. Zresztą samo zadanie również nie było jakoś wyjątkowo trudne. W końcu stwierdziłem, że poczekam na ruch kobiety. Jeśli sama wyjdzie z propozycją zapłaty to jej nie zaprzeczę ale również sam nie będę się jej domagał.
Z tym postanowieniem doszedłem do miejsca gdzie zostawiłem babcię wraz z wnuczką. Oddałem im królika.
-Proszę. Udało mi się znaleźć wasze zwierzę - powiedziałem.
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

No i udało się zakończyć te nieoficjalną misję sukcesem. Kot... tfu! znaczy królik został zwrócony dziewczynce a jej babcia w podziękowaniu dała mi nawet co nieco pieniędzy. No cóż - moje konto powoli powiększało się z misji na misję o coraz to nowe pieniądze. Może to i dobrze - w końcu już i tak od jakiegoś czasu planowałem uzbierać sobie na zbroję, a także na porządniejszy miecz niż tanto, które obecnie posiadałem. Kto wie - może po kilku kolejnych misjach kupię wreszcie upragniony pancerz i zacznę zbierać na katanę? Wszystko jest możliwe - moje oszczędności zależały tylko od mojej pracowitości, a skoro już o niej mowa... Może pójść za ciosem i udać się na kolejną misję? Z tą myślą poszedłem do siedziby władzy.

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości