Dom Yari

Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Dom Yari

Post autor: Yari »

Obrazek Yari mieszka nieco na uboczu wioski gdzie ma dostatecznie dużo miejsca, by z dala od ciekawskich oczu i bez narażania innych może trenować swoje zdolności shinobi. Dom składa się z części mieszkalnej mieszczącej w sobie kuchnię łazienkę oraz sypialnie oraz z części, która spełnia rolę sali ćwiczeń bądź w zależności od sytuacji - można ją szybko dostosować do przyjęcia gości. Niedaleko domu stoi pod zadaszeniem gong, który jednak spełnia jedynie funkcje dekoracyjne. Oprócz tego dom jest w otoczeniu ogrodu, który również może służyć zarówno do celów rekreacyjnych jak i do treningu.

Dom znajduje się co prawda na uboczu wioski ale wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer, by do niej dotrzeć. Pozwala to na szybkie zaopatrzenie się we wszelkie niezbędne do codziennego życia rzeczy.
0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Przybyłem do swojego domu po ostatniej misji. Zajęła ona cały dzień i noc a nawet część następnego ranka tak więc musiałem zdecydowanie wypocząć. Udałem się do swojej sypialni, gdzie położyłem się do łóżka i nawet nie zdejmując ubrań szybko zasnąłem. Obudziłem się dopiero popołudniu. Udałem się do kuchni gdzie zjadłem szybko przyrządzone śniadanie.
Po posiłku wyszedłem na dwór i patrząc w niebo zastanowiłem się nad moją ostatnią misją. Co prawda moje umiejętności w jutsu nie mogły się równać z umiejętnościami złodzieja-shinobi, którego spotkałem ale znacznie bardziej ważną sprawą dla mnie było podniesienie swoich umiejętności fizycznych. Szczególnie moja siła była znacznie niewystarczająca na obecny poziom mojego rozwoju i poważnie odstawała od innych atrybutów, które posiadałem. Z tego też powodu urządziłem sobie trening, który obejmował wszystkie ćwiczenia ogólnorozwojowe na poszczególne partie ciała- od wspięcia na palce na łydki aż po pompki w staniu na rękach na barki i tricepsy.
Po skończonym treningu usiadłem spokojnie w cieniu drewna i przymykając oczy z radością oddałem się wypoczynkowi.
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Kiedy usłyszałem wołanie dwóch głosów poszukujących kota początkowo chciałem to zignorować. W końcu taka już kocia natura - chodzić własnymi ścieżkami. Zresztą jakie korzyści mogłoby to przynieść dla mnie? Miałem wszystko to co potrzebowałem do życia a zadanie poszukiwania kota w żaden sposób nie sprawiłoby, że stałbym się lepszym shinobi. Ewentualnie mogło to być zadanie dla tropiciela ale nie specjalizowałem się w tej dziedzinie. Sprawa nie była jednak taka prosta jak mogłoby się wydawać na początku. Byłem członkiem klanu Senju. Mój klan był blisko związany z naturą, a i jeśli tylko mógł starał się udzielić pomocy potrzebującym. A ja nie chciałem zepsuć dobrego imienia klanu. Jakby to wyglądało? Starsza kobieta i dziewczynka szukają kota, a shinobi Senju w tym czasie w najlepsze wyleguje się pod drzewem? O nie. Tak być nie może. Ciężko westchnąłem, gdyż nie chciało mi się wystawać ale obowiązki wzywały. Otrzepałem ubranie z resztek ziemi i wyruszyłem, by pomóc w szukaniu kota. Po pierwsze musiałem znaleźć właścicielkę kota. Ta część zadania akurat była prosta - ruszyłem w stronę skąd dochodziły głosy. Miałem niejasne przeczucie, że ze znalezieniem samego kota już tak łatwo nie pójdzie...
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Tak jak myślałem - właścicielki kota nie było trudno znaleźć. Cały czas nawoływały biednego zwierzaka więc trafiłem do nich jak po nitce do kłębka. Tak jak się spodziewałem - głosy należały do starszej kobiety i dziewczynki. Kiedy w końcu zobaczyłem właścicielki kota zobaczyła mnie również starsza kobieta. Dziewczynka była tak zajęta zaglądaniem w każdą możliwą kryjówkę i nawoływaniem kota, że nawet nie zauważyła mojego przybycia. Kiedy tak stałem i zastanawiałem się jak zaproponować swoją pomoc, by nie wyjść jednocześnie na osobę wtrącającą się w nie swoje sprawy starsza kobieta podeszła do mnie i jakby nigdy nic oznajmiła, że poszukują... królika!
No tak przecież każda osoba nazwałaby królika imieniem Pan Kot. Nie ma się co dziwić. Ale tak na serio to po krótkiej chwili zastanowienia się odczułem ulgę - królik nie wdrapie się na drzewo więc teren poszukiwań ograniczył się do ziemi jeszcze zanim na dobre rozpocząłem poszukiwania. Postanowiłem poinformować o wszystkim kobietę.
-Niestety nie widziałem nigdzie królika. Chętnie pomogę w poszukiwaniach. Nazywam się Yari Senju i jestem shinobi. Mam nadzieję, że moje umiejętności mogą się w czymś przydać. Początkowo kiedy usłyszałem imię Pan Kot byłem przekonany, że chodzi o innego zwierzaka. W zasadzie to dobrze, że chodzi nam o królika a nie o kota. Króliki nie umieją włazić na drzewa co pozwoli nam szybciej znaleźć zwierzaka. Niech pani powie mi coś więcej o okolicznościach ucieczki królika. Kiedy to się stało? Z jakiego powodu? W jakim kierunku się poruszał? Czy takie bądź podobne sytuacje zdarzały się wcześniej i jeśli tak to gdzie się wtedy ukrywał?
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Słuchałem z uwagą starszej kobiety, która posłuchała mojej prośby i właśnie opowiadała o ucieczce królika. Dowiedziałem się z jej wypowiedzi wielu ciekawych rzeczy. Po pierwsze królik miał być inteligentną bestią. Z jednej strony mogło to być dobre, gdyż gwarantowało to, że nie będzie to akcja, która całkowicie urągałaby godności shinobi z klanu Senju. Z drugiej strony jednak oznaczało to, że poszukiwania mogły się przeciągnąć w czasie. No cóż - coś za coś. Kolejne informacje były jeszcze ważniejsze. Otóż królik uciekł dopiero niedawno co znaczyło, że nie mógł się zbytnio oddalić więc i zakres poszukiwań znacznie się zmniejszał. Jednak ostatnie i najważniejsze dwie informacje podała na koniec. Otóż starsza kobieta widziała jak coś przemyka na teren mojej posesji, a także dodała, że ich królik (jakoś po informacji o jego rasie nie mogłem go nazywać Panem Kotem nawet w myślach) lubi sobie wykopać norkę czekając na jej wnuczkę - Yuiko. Teraz przynajmniej wiedziałem co mogę szukać i gdzie. Skinąłem głową w stronę starszej kobiety.
-Proszę się nie martwić. Znam moja posesję tak więc jeśli na nią uciekł to nie będzie problemów z jego odnalezieniem. Jeśli pani chce może w tym czasie usiąść z wnuczką na werandzie mojego domu i odpocząć. Ja niezwłocznie biorę się do poszukiwań póki jesteśmy pewni, że zwierzę jest blisko.
Odwróciłem się i szybko ruszyłem na teren mojej posesji. Przez chwilę uśmiechnąłem się pod nosem wyobrażając sobie w myślach kota kopiącego norkę a następnie wpychającego się do środka. Tym bardziej, że kot w moich myślach miał spory brzuch i zaklinował się w wejściu do norki i teraz kręcił się na wszelkie strony starając się wydostać. Koty to zabawne stworzenia. Jednak musiałem opanować swoją wyobraźnię i skupić się na misji. Kroczyłem więc przez moją posesję w jedną i drugą stronę przeszukując wzrokiem każdy jej kawałek w poszukiwaniu zwierzęcia bądź jakiejś norki, w której mógłby się zmieścić królik. Raczej nie bałem się, że zwierzak mi ucieknie. Byłem znacznie szybszy od przeciętnego człowieka więc możliwe, że i królika uda mi się dogonić.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Babcia wraz z wnuczką zostały na drodze i zostało mi jedyne modlić się, że kobieta przestanie płakać albo, że nikt z przechodniów nie pomyśli, że płacze ona z mojego powodu. Niestety tak to już czasami bywa, że mimo szczerych chęci pomocy to świat na podstawie niewłaściwych obserwacji uważa nas za tych złych. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło - przynajmniej nie musiałem się martwić, że wnuczka kobiety owładnięta gorączką poszukiwań królika zdemoluje mi dom. Tak więc spokojnie mogłem przystąpić do tropienia bestii, która wkroczyła na teren mojej posesji.
Chociaż starałem się wykonać zadanie najszybciej jak się dało nie mogłem sobie pozwolić na pełną prędkość. Zwierzę mogłoby się spłoszyć i niepostrzeżenie opuścić moją posesję. A wtedy szukaj wiatru w polu. Co prawda w przyszłości zamierzałem poświęcić nieco czasu na udoskonalenie tropienia ale chwilowo poświęcałem się innym celom. Niemniej po pewnym czasie udało mi się odnaleźć norki, które wykopało jakieś zwierzę. Najprawdopodobniej rzeczony królik. Problem w tym, że otworów było kilka. Jeśli wsadzę rękę do jednego z nich to królik może uciec innym. Postanowiłem więc postąpić inaczej - zacząłem szukać kamieni dostatecznie dużych, by zastawić nimi wszystkie wejścia oprócz jednego. Wtedy królik nie będzie miał innej drogi ucieczki i prędzej czy później będzie musiał nimi wyjść. Zostanie mi tylko wymyślenie jak go wypłoszyć.
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Po niedługiej chwili udało mi się znaleźć kamienie i zastawić nimi pozostałe nory królika. Teraz została jeszcze jedna sprawa - a mianowicie wyciągnięcie królika z nory. Stanąłem więc nad norą i na chwilę się zadumałem. Mogłem zaczekać po prostu aż zwierzak wyjdzie. Raczej nie przekopałby się dalej, gdyż tą ziemię musi gdzieś wysypywać prawda? Jednak nigdy nie wiadomo kiedy zwierzak wyjdzie z własnej woli a ja nie miałem zamiaru spędzić kilka godzin wpatrując się w dziurę. Inną opcją było wsadzenie ręki do środka i wyciągnięcie zwierzaka. Jednak ten mógłby się wystraszyć i najzwyczajniej w świecie mnie pogryźć. Musiało istnieć jakieś inne wyjście. Wtedy przyszło mi do głowy początkowo genialne rozwiązanie, które wymagało jednak dopracowania dokładniejszego planu.
Otóż na jednej z moich pierwszych misji wystraszyłem pacjenta w szpitalu naśladując dzięki jutsu ryk dzikiego kota. Mogłem podnieść jeden z kamieni, którymi przed chwilą przykryłem wyjścia od norki, następnie w nie ryknąć i kiedy zwierzę ucieknie rzucić się za nim w pogoń. Królika raczej powinienem być w stanie dogonić ale tutaj pojawiał się kolejny problem - gdyby uciekł w jakieś krzaki to tyle bym go widział. Tak więc mimo początkowego pomysłu plan jednak nie był taki wspaniały na jaki wyglądał.
Zastanowiłem się jeszcze przez chwilę i w końcu mnie olśniło. Przecież rozwiązanie było takie proste! Od czego to jestem członkiem klanu Senju? Stanąłem nad norką i złożyłem pieczęć. Z ziemi wyrosła gałązka, która miała za zadanie wsunąć się do norki, owinąć ciasno wokół królika i wyciągnąć go stamtąd. Musiałem tylko uważać, by nie ścisnąć zwierzaka ani za mocno, by nie zrobić mu krzywdy, ani za lekko, by nie mógł uciec.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Dom Yari

Post autor: Yari »

Początkowo wszystko szło zgodnie z moim planem. Wszystkie dziury zastawione a gałąź powoli zaczęła zanurzać się w norkę wykopaną przez zwierzęcie, by owinąć się wokół niego i dostarczyć wprost w ręce oczekującego na to mężczyznę z klanu Senju... Czyli moje. Pierwszy raz przyłapałem się na tym, że myślę o sobie w trzeciej osobie. Mogłem mieć tylko nadzieję, że nie zaczęło mi odbijać od nazywania królika kotem. Tylko, że wtedy wszystko się rypło...
Otóż z krzaka wyskoczyła puchata strzała, która w niesamowicie szybkim tempie przemknęła pomiędzy moimi nogami i pokicała wgłąb mojej posesji. A więc to bydle od samego początku zamiast siedzieć w norze było pod krzakiem! No rzeczywiście zwierzak wykazał się sprytem, jednak tym razem był to koniec jego szczęścia. A może właśnie tu się ono zaczynało? W końcu wychowany w niewoli królik raczej nie pożyje długo na wolności.
Ruszyłem biegiem za zwierzęciem jednak shinobi nie przystoi przecież takie bieganie niczym pierwszy lepszy hycel. Na moim poziomie szybkości mógłbym co prawda najprawdopodobniej dogonić każde małe zwierzę niezależnie od szybkości ale nie zamierzałem marnować w ten sposób sił. Dlatego biegnąc za zwierzęciem zebrałem chakrę w ustach a następnie wyplułem w kierunku zwierzaka strumień wody, by go przewrócić.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Dom Yari

Post autor: Gundan »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości