Polana z jeziorem

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa czując chłodny wiaterek od razu pomyślał. - Ale zimnnno, piiiżżdzi jak choleria trza się ubrać, bo jeszcze zamarznę, a w sumie jestem już suchy... - Jak pomyślał tak zrobił. Więc się ubrał. Sprawiło to że był gotowy na przybycie jedzonka. Jak człowiek znaczy się bezdomny - Gdzie ona jest ? - Zastawiał się kiedy po pewnym czasie dostrzegł ją idącą z jakimś koszykiem. Sprawiło to że jego wzrok spoczął na niej i jeszcze tak instynktownie dołożył kilka gałązek do ogniska. - Ciekawe co ma dla mnie - Zastanawiał się i tak usłyszał o tych daniach. - RAMEN ?!?! ONIGIRI ?!?! TAKOYAKI ?!?! - Myślenie Numy zostało zakłócone. Potężnym sygnałem o jedzeniu. Tak tego było zbyt wiele. W jego głowie właśnie zachodziły procesy przypominające sobie jak takie proste jedzenie jest smaczne. Już miał praktycznie dobierać się do tego koszyka kiedy dziewczyna podała mu zupę ramen wraz z łyżeczką. Sprawiło to że Numa nawet się nie zastanawiał zaczął pałaszować potrawę. machając łyżeczką przy tym z niemałym entuzjazmem. Tak był głodny. Teraz już jednak powinno być lepiej. Gdy w ułamki sekund zjadł już sporą część zupy zaczął myśleć. Nieco inaczej - Cholera nie podziękowałem jej - Dziękuję za jedzenie, zupa jest cudowna. Mam też coś dla ciebie. - Podał jej spokojnie naszyjnik który wyłowił z wody. - Wydaje mi się że to o nim mówiłaś. - I zaczął jeść dalej dając jej po prostu chwilę na opowiadanie czy cieszenie się z znaleziska. Chyba że to nie było jej. Istniała taka opcja.
Nie przejmował się tym jednak, miał jedzenie i to bardzo smaczne jedzenie, a nawet gdyby nie było smaczne to głodnemu wszystko smaczne.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa widział że zadowolił swojego dostawcę jedzenia. -Chociaż tyle mogłem pomóc... - Pomyślał spokojnie zdając sobie sprawę jak często nie był w stanie zrobić czegokolwiek. Ba często mimo wyjątkowych umiejętności nie wiele można zrobić. Tym razem jednak było zdecydowanie lepiej. Sprawiło to że zjadł spokojnie ramen do końca jedynie wsłuchując się spowolnił nieco tępa jedzenia mając jakby rozterki. - I co teraz pewnie pójdzie każdy w swoją drogę, w sumie to nawet i lepiej. Nie będę nikomu zawadzał a dam sobie radę. - Starał się po prostu przekonać sam siebie. następnie usłyszał o pieniądzach jakie zamierzała ona mu dać. Numa czuł się jakoś tak dziwnie z jednej strony rozumiał że pomógł jej z drugiej strony niewiele zrobił... Sprawiło to że czuł się zmieszany. - Pieniądze ? Raczej nie zasłużyłem po prostu wyciągnąłem z wody ten naszyjnik... - Wytłumaczył się jak by zrobił coś nie tak. Zapamiętał jednak gdzie jej szukać. Może wydawało się to dziwne ale gdy ktoś nie miał domu często wędrował po świecie szukając swojego miejsca. Więc ryzyko że kiedyś trafi właśnie do tej wioski było spore. Takoyaki jeszcze nie zostało ruszone Numa jakby miał swoisty opór przed wcinaniem tego jedzenia. Może miał wrażenie że po prostu ona ma go dość i zostawia mu to jedzenie na odczepne. Ciężko stwierdzić co teraz kręciło się w głowie młodego Numy. W każdym razie patrzył tak jakoś dziwnie na dziewczynę.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

Koniec misji
Wynagrodzenie standardowe
Można wstawić do odbioru, albo czekać aż zrobię to wieczorem
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Wszystko miało swój koniec, nie inaczej było w tym przypadku dziewczyna odeszła wracając do ojca. Fakty były takie że gdzie Numie bezdomnemu włóczędze do tej dziewczyny. Rożnica klasowa była zbyt wielka. Mimo tego Numa pozostał z jedzeniem więc wypadało je skończyć. Dlatego młody człowiek pałaszował jedzenie przy ognisku, nie myśląc w sumie o niczym specyficznym. Jedzenie jednak zaczęło się kończyć. A chłopaczyna zaczął popadać w doła... -Dlaczego to zawsze musi się kończyć w ten sposób... ! - Rozmyślał dość smutny i na swój sposób zdesperowany. W końcu pragnął być z kimś, nawet taki pies czy chomik pomógł by mu nieco w szalonej samotności.

[uhide=Yamanaka Inoshi, Keion, Sou, Hyūga Hiroshi]- Ja po prostu nie umiem kogo zachęcić aby został zemną ... Co mam niby zrobić złapać kogoś ? Więzić go i trzymać wbrew swojej woli ? A może kłamać i oszukiwać plotąc inny rodzaj więzienia. - Numa podparł głowę zastanawiając się w jaki sposób mógł by sprawić aby mieć kogoś na dłuższy okres czasu. A swoisty dół nadal trwał. wówczas pomyślał. - Mógł bym kogoś uwięzić tylko przydało by się coś co więziło by go przez dłuższy okres czasu. Coś czego nie musiał bym podtrzymywać. A gdyby tak po prostu wykopać dół ? - Powiedział sam do siebie a następnie sam sobie odpowiedział. - Tak dół to jest to, kopanie dołu mogło by jednak kogoś wystraszyć... A gdybym tak użył do tego chakry. TO jest myśl. Przecież mogę kontrolować ziemię. Potrzebuję głębokiego domu bardzo głębokiego. Aby ktoś nie miał szans się wydostać... - Uspokoił się na chwilkę po czym. - Tak to jest doskonała myśl ! Dół jednak musi być mały abym nie musiał tam za dużo gonić ani aby złapana osoba nie miała się gdzie kryć. - I tak Numa zamilkł i zaczął rozmyślać. Następnie czuć było jak skupiał chakrę aby manipulować przestrzenią. I wtedy zaczął opuszczać delikatnie płat ziemi obok niego. A ten zaczął zapadać się dość niezdarnie i powoli. - Za wolno przyjaciel może mi zdążyć uciec ! - wtedy jak Nima nie przyłożył do tego więcej chakry to płat ziemi ruszył z znaczną szybkością w dół tworząc wyrwę 5 x 5 m o głębokości aż 30 m. Numa podszedł na skraj tego majestatycznego doła. - Taaaaakkkk ! To jest to czego potrzebuję ! Z tego już nikt mi nie ucieknie ! - Wówczas Numa zdał sobie sprawę że chyba trochę przesadzał gdzieś zdrowy rozsądek w jego wnętrzu się odezwał. - Tylko co ja będę robił z kimś w takim dołku ? Czy to można nazwać przyjaźnią ? Będę tam kogoś więził kto zacznie mnie bardzo szybko nienawidzić. Z przyjaźni zamieni się to jedynie w nienawiść. - Numa klęknął na kolanach zdając sobie sprawę że to nie ma sensu. Że w ten sposób prawda zatrzyma kogoś, jednak czy zapewni mu to przyjaciela, towarzysza z którym będzie mógł porozmawiać. Do pewnego stopnia tak, Numa jednak czuł że nie jest to poziom który chce osiągnąć. - Muszę to odkręcić nie chcę tego ! - Wykrzyczał w myślach sam do siebie i jak władował chakry aby odkręcić cały ten dołek jak nie ruszył płat ziemi w górę to efekt był taki że zamiast doła miał teraz 30 m górę. - O kurwa, co ja narobiłem ! - zdał sobie sprawę z tego Numa i dość szybko zaczął ponownie obniżać. - Kurwa opanuj się człowieku trzeba to zrobić spokojnie, nie mogę tego jeszcze raz spierdolić. - W końcu udało mu się tego dokonać. Ziemia była znów równa. - Muszę stąd spierdalać jeśli ktoś zobaczył 30 m płat ziemi wystający ponad lokalny krajobraz. To zaraz przyjdą mnie złapać.

Nazwa
Doton: Chidōkaku
Pieczęci
Brak
Zasięg
Płat ziemi 5x5m na wysokość 30 metrów
Koszt E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (podniesienie/zniżenie o 2 metry)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Potężna technika Dotonu, polegająca na wywyższeniu, albo obniżeniu danego kawałka ziemi. Daje to potężne możliwości, ponieważ można w ten sposób uwięzić przeciwnika wiele metrów pod nami, albo wznieść samego siebie dając sobie czas na ucieczkę, albo przygotowanie ataku. Aby wykonać jutsu, trzeba dotknąć ziemię jedną ręką.
[/uhide]

Sprawiło to że Numa postanowił uciec, znaczy się opuścić to miejsce, smutek zniknął gdzieś na drugim planie w związku z tym co się przed chwilą wydarzyło. Chłopak miał teraz inne priorytety.

/nmm\
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Keion »

Wychodząc z jaskini dostrzegłem ze już niemalże świta, a ja nie jadłem całą noc. Trochę czasu zmarudziłem w tejże wiosce i było mi bardzo szkoda ze nie mógłem pomóc, ale musiałem się z tym pogodzić. Ruszyłem więc w kierunku najbliższego okolicznego miasta, Ryuzaku no Kuni, ale po drodze postanowiłem zatrzymać sie na małą. przerwę. Okolica byla ładna i płynęło tutaj jezioro z czystą wodą, bez problemu do niego trafiłem. Zaspokoilem swoje pragnienie, zjadłem jakąś kanapkę, ale postanowiłem ze spróbuje złapać jakąś rybę na ogień. Wszedłem więc bez butów do wody i rzucałem kunajami w ryby. Bez większego problemu udało mi się złapać parę ryb, zebrałem pare gałązek i rozpaliłem ognisko zeby je upiec.
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Pewien czas później Numa wracał z prowiantem zakupionym w sklepie w wiosce, dostrzegł jednak kogoś kto był nad jeziorem. -Cholera co z tym miejscem jest tak bardzo uczęszczane czy może on widział ten filar który zrobiłem, pewnie mnie widział więc wypadało by nie uciekać. Gra pozorów.- Numa podchodził do Człowieka który był na brzegu. Z tego co widział rozpalił ognisko więc prawdopodobnie również był typem wędrującym. Numa z tego powodu zagadał podchodząc. -Dzieńdoberek, ładna okolica nieprawdaż ?- Numa mówiąc to był spięty spodziewał się że ten ktoś może go poszukiwać choć ognisko na to nie wskazywało. Mimo wszystko starał się być gotowy na wszystko. Nie znał tego chłopaka. Był starszy,
prawdopodobnie był shinobi, sprawiało to że ryzyko było spore. -No to zobaczymy co teraz się wydarzy. W sumie możę by go zbić z tropu... - Chce pan może trochę Onigiri ? - Zapytał bez uprzedzenia, widać było że Numa był obciążony dodatkowo jakąś torbą z prowiantem, znaczy się jedzeniem które kupił w szale zakupowym... Tak to jest gdy bezdomnemu dasz pieniądze. -Normalnie nie dał bym nikomu jedzenia... Ale może przez to mnie nie powiążę z tym incydentem... W sumie muszę go zapytać... - Nastało kolejne pytanie które nie jednego mogło zaskoczyć. - Jest pan może Shinobi ? - Numa nadal był spięty znaczy się gotowy aby w razie czego walczyć.
A może tylko tak mu się wydawało. Sam nie był pewien w końcu przeciwnik mógł być po prostu zbyt silny wtedy musiał by uciekać...
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Keion »

Gdy już udało mi się sprawić ze pojawiły się pierwsze płomienie dołożyłem nieco opału i parę razy delikatnie dmuchnąłem w ogień. Pomimo iz nie byłem najlepszy w rozpalaniu ognisk to tym razem poszło mi to całkiem sprawnie. Nadziałem po rybie na kij i powbijałem je tak w ziemię by mogły się piec bez mojej ciągłej ingerencji.
Wtem spostrzegłem ze ktoś mnie obserwuje, odwróciłem sie i ujrzałem młodego chłopaka, zdecydowanie młodszego od siebie, zbliżającego się w moim kierunku.
-Witam. Okolica jak okolica, ale jezioro daje wytchnienie. Jeśli chcesz się dołączyć to zapraszam.-Odparłem młodziencowi i widząc ze jest nieco spięty zaprosiłem go do ogniska. Zdziwiłem się jednak na jego propozycjie co dango, nieznajomy proponujący nieznajomemu jedzenia. Od razu w mojej głowie zapaliła sie lampeczka, żeby uważać na chłopaka bo moze mieć złe zamiary. W odpowiedzi tylko pokiwałem przecząco i pokazałem dwie ryby piekące sie na kijach i kolejne dwie czekające na swoją kolej. Zaraz po tym padło kolejne pytanie nad ktorym musiałem się zastanowić. -Jeśli ma na myśli maszynę do zabijania to zdecydowanie nim nie jestem, ale nie jestem tez zwykłym podróżnikiem bo potrafię posługiwać się czakrą.-Po chwili stwierdziłem ze po prostu zapytam co ma na myśli, a że wyglądał na normalnego dzieciaka nie czułem odrazy.
-Shinobi ma wiele znaczeń i to czy nim jestem zależy od tego kim w twoim mniemaniu jest shinobi i czym się zajmuje.-Uznałem taką odpowiedź za możliwe najlepszą i udzielając jej przestawiłem kije z rybami tak by mogły się teraz opiec trochę z drugiej strony.
0 x
Hyūga Hiroshi

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hyūga Hiroshi »

/post z telefonu, przepraszam za ewentualne błędy
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa przysiadł się do ogniska nadal będąc ostrożny. -Co za pokrętna odpowiedz to ma być ?! To jest ninja czy nie jest ? - Myślał zdezorientowany Numa. -Więc jesteś shinobi. - Stwierdził pewnie jak gdyby miał tym stwierdzeniem wyciągnąć od niego prawdę. Z resztą tylko Shinobi wpadł by na tak dziwną odpowiedz nie było co do tego wątpliwości. -Ma rybę więc nie ma go co dokarmiać da sobie radę bez mojego jedzonka. - Wtedy jakiś wóz jechał sobie obok jak gdyby nigdy nic wypierdzielając się gubiąc towar itp. Numa spojżał w tamtym kierunku. -Ciekawe co wiezie, możliwe że nieco z tego wszystkiego zostawi na miejscu nie mogąc powrócić z szlaku. To było by przydatne... Mógł bym zarobić. - Wzrok Numy przeniósł się jednak na towarzysza przy ognisku był on Shonobi więc pewnie jakoś zareaguje. Numa jednak postanowił zwyczajnie nic nie robić siedział dalej przez chwilkę w końcu nikt to nie wołał. A sam Numa nie należał do zbyt uczynnych ludzi. I tak jak by zupełnie nic się nie stało bezdomny wcinał dalej kuleczkę Onigiri.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Keion »

Chłopiec postanowił bez słowa się przysiąść do mnie i tylko zajadał dango z którym przyszedł. Troche drażniła mnie cisza w szczególności ze ta sytuacja była dość nietypowa. -A ty jesteś shinobi?-Zadałem pytanie od którego właściwe powinienem zacząć, ale moze dzięki temu ze od niego nie zacząłem to czułem się w miarę swobodnie. -Smacznego.-Dodałem zaraz i wyciągnąłem kij z rybą podtykając chłopakakowi pod nos i na jego miejsce wbiłem kolejny. Sam także zacząłem jeść, a niebawem usłyszałem ze ktoś sie zbliża pozwoli robiąc przy tym dużo hałasu. Nie przeszkadzał mi ten halas, ale z czasem byl.coraz głośniejszy i w koncu ujrzałem co go wydaje. Jakis kupcyna męczył sie ze swoim towarem i w koncu cos mu się nie udało. Hałasu było co nie miara i bylo pewne ze dalej nie pojedziem, najpierw się wkurzył kopnął wóz, a potem posmutniał. -Hej, dobry człowieku, chodź do nas, usiądź, zjedz i odpocznij, a później wrócisz do swoich trosk.-Krzyknąłem machając kijem z upieczoną rybą, a nad ogniem dochodziły pozwoli kolejne dwie. Oczywiście planowałem mu pomóc, ale najpierw chciałem się najeść, inna kolejność nawet nie wchodziła w gre.
0 x
Hyūga Hiroshi

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hyūga Hiroshi »

0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Numa na pytanie Keiona jeszcze przed wizytą kupca odpowiedział spokojnie. - Shinobi nie jestem, jednak potrafię co nieco. - Wyjaśnił pokrótce swoją zawiłą sytuację. Tak był wyrzutkiem społeczeństwa a nie Shinnobi. Wtedy jak wgryzł się w onigiri... podczas obserwacji...- O kurwwwww - Numa zaczął się krztusić, sam tego nie rozumiał, Jadł powoli i nie pierwszy raz jadł posiłek, nic też nie mówił jednak ziarenko ryżu go znokautowało. Po chwili kasłania udało się pozbyć problemu. Jednak dzielnie wytrwał ten niewątpliwy incydent losu. Następnie wyprostował się i przełknął ślinę starając się ocenić jaki to stary jest ten kupiec że sam z wozem zapierdziela poza miastem. Z ryby zrezygnował, po pierwsze miał swoje jedzenie po drugie po zakrztuszeniu miał dość. Jego humor był zdecydowanie gorszy i bardziej negatywny. Z tego co zrozumiał kupiec robił to wszystko z powodu żony, Numa nie rozumiał jak mogło do tego dojść ale z tego ci wiedział istnieje widmo takiego przypadku. Kobiety bywają straszne, nie raz mu tak mówiono. Ba czasem nawet widział takie przypadki. Jako że kupiec przyczłapał to Numa podsunął mu rybę którą dostał od Keiona. Niech ma rybkę. Numa popatrzył na wóz spokojnym wzrokiem analityka rynkowego. I następnie powiedział. -No dobra, ja mogę pomóc ale silny raczej nie jestem. - Wytłumaczył w ten sposób że targanie wozu to nie jest doskonała praca dla bezdomnego o jego aparycji.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 462
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Keion »

Odpowiedź Numy na moje pytanie wcale nie mnie nie zaskoczyła, w sumie to jej znaczenie było dokładnie takie same jak to co ja powiedziałem. Też nie nazwałbym się shinobim, ale co nieco potrafiłem i to mnie wyróżniało z pośród normalnych ludzi dlatego też uśmiechnąłem się nieznacznie.
Początkowo kupiec nie specjalnie miał ochotę na zjedzenie ryby którą mu zaproponowałem i wolał narzekać na niedolę, która go spotkała. Jak się okazało głównym powodem dla którego teraz się tak męczył była jego żona, która po prostu chciała lepszego życia w mieście, ale wiadomo że nie ma tak łatwo i mężczyzna musi spełniać kobiece zachcianki. Trochę odwalił nie biorąc do tej roboty nawet osła no, ale wiadomo wszystko kosztuje, sam się o tym przekonałem od kiedy zabrakło moich rodziców i wszystko bez wyjątku musiałem sam opłacać i nie miałem na kogo liczyć w razie potrzeby. Zrobiło mi się go żal choć nie bardziej niż wcześniej i nie zamierzałem się ruszać z pustym brzuchem, poczekałem chwilę i jak się spodziewał początkowa irytacja szybko przeszła, a facet zaczął myśleć trzeźwiej.
-Niech się Pan nie przejmuje nie ma za co nasz Pan przepraszać, wiadomo nie ma w życiu łatwo i czasem nerwy puszczają.-Uśmiechnąłem się do kupca.
-Ja jestem Keiom Hayakawa, a to...-Przedstawiłem się i zatrzymałem na moment bo z jego perspektywy to pewnie wyglądało jakbyśmy byli towarzyszami, a ja tymczasem nawet nie poznałem imienia chłopca. Jednakże nie zamierzałem napierać na chłopaka i także wyciągnąłem w kierunku kupca kij z rybą. -Dwie ryby na pewno zdołają mnie nasycić, a poza tym mu chyba bardziej potrzeba zjeść coś.-Pomyślałem i usłyszałem pytanie o pomoc, od początku planowałem mu pomóc, więc ucieszył mnie fakt że będę mógł przy tym coś zarobić. Chociaż nie zamierzałem nawet kalkulować sumy bo przypuszczałem że kupiec ten nie jest jakoś szczególnie bogaty, a moim wypadku każdy grosz był szczęściem od losu.
-Spokojnie, możesz liczyć na moją pomoc, ale najpierw trzeba coś zjeść żeby mieć siłę do pracy.-Powiedziałem wgryzając się w soczystą rybę i wyrywając jej cieplutkie mięso, po czym podsunąłem kupcowi manierkę, którą wcześniej napełniłem zimniuteńką wodą że źródła.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości