Domek Tsukune

Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

14/15

Westchnąłem ciężko w załamaniu słysząc jego wypowiedź.
-Ładna gadka powiedziałem spokojnie -Cóż pan dobrze wie że gdy były dzisiaj kradzieże a raczej gdy usłyszałem o kradzieżach przyszedłem do pana zapytać się o te incydenty powiedziałem spokojnie -Nie wiem czemu się pan wymigiwał od odpowiedzi ale uznałem to za podejrzane. Następnie jak już wspomniałem udałem się do handlarza rybami zapytać o to samo. Cóż nic nie kupiłem lecz zamierzałem to zrobić później jak rozwiązałbym tą sytuację ze złodziejami powiedziałem spokojnie -Dlatego też stanąłem niedaleko tego grajka by sprawdzić czy coś się dzieje i nawet nie wiedząc kiedy w mojej ręce pojawiła się moja sakiewka z paroma monetami. I by go powkurzać co lubię robić postanowiłem zagrać na skrzypcach oznajmiłem spokojnie -Grałem spokojnie gdy wyczułem impuls czakry idący od tego grajka w moją stronę i po chwili jak już zdążyłem powiedzieć zaczęli rzucać mi wszystkie swoje kosztowności i ozdoby. Gdy on przestał grać ludzie zaczęli się przyglądać swoim kosztownością jakie mi wrzucili a ten postanowił zwiać. Jeżeli tak bardzo chcecie to wezwijcie od władcy jakiegoś osobnika który potrafi wykryć kłamstwo i niech nas przesłucha powiedziałem kręcąc lekko karkiem
-A i zapytam was tak. Czy gdybym był złodziejem to czy pozwoliłbym sobie na taką głupotę byście widzieli jak wasze wszystkie kosztowności znajdują się w moim futerale? To zbyt dziwne nie uważacie. Nie wygląda to na swego rodzaju wabik by odwrócić uwagę tłumu od prawdziwego złoczyńcy? mówiłem dalej -Poza tym wasza kasa mnie nie obchodzi, kilka osób samo wrzuciło mi parę monet co mnie uszczęśliwiło jednak nigdy nie posunąłbym się do wykorzystania muzyki by kraść na tym skończyłem swoją wypowiedź mimo wszystko sprawdzałem wykrywaniem czakry czy ewentualnie grajek nie zamierza zwiać.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hoshigaki Seiki »


0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Zgarnąłem zapłatę jaką mi dał szef budki ramen. Cóż trochę mi żal było tego grajka. Głupio zrobił używając czakry do czegoś takiego. Uważałem nadal że jego muzyka była wystarczająca by bez tego zgarnął sporo pieniędzy. Nadal jednak miałem wrażenie że ten gościu był w to jakoś zamieszany ale to już tym się nie będę interesował. Zgarnąłem wszystkie swoje rzeczy po czym jak obiecałem kupiłem z dwie ryby i wróciłem spokojnie do siebie. Tam je przygotowałem sobie jedzenie na parę dni i postanowiłem sobie odsapnąć. To byłą nietypowa i dziwna misja. Zobaczyłem dzięki niej dosyć ciekawe zastosowanie czakry. Może kiedyś to wykorzystam w taki sposób bądź podobny. Była to interesująca lekcja jak i nieco bolesna zarazem. Nie pozostało mi nic innego jak się zdrzemnąć.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

No i przybył kolejny dzień. Jak zwykle spokojnie wstałem z łóżka wykonałem poranne czynności w łazience by następnie po ubraniu się udać do kuchni. Tam zaś przygotowałem sobie i mojemu zwierzakowi posiłek i coś do pica. Nie spieszyło mi się z jedzeniem i przy posiłku zastanawiałem się co by tu dzisiaj porobić. Może tak nauczyć się jakiejś kolejnej techniki? Albo jakąś wymyślić? Nie wpadłem na nic innego niż wymyślenie kolejnej techniki. Więc po umyciu naczyń postanowiłem zabrać się za wymyślenie takowego jutsu. Do tego celu udałem się do ogrodu.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Miałem jakoś leniwe dni i za bardzo nie chciało mi się nic wielkiego robić. Cóż chyba każdy tak kiedyś miał. Wstałem leniwie z łóżka, udałem się do łazienki gdzie się wykąpałem a po wytarciu ubrałem w to co zwykle. Niespiesznie zszedłem do kuchni gdzie przygotowałem sobie coś do jedzenia i picia. Następnie przygotowałem posiłek dla swojej pandy stawiając go na stole podobnie jak swoje jedzenie. Zacząłem więc powoli je konsumować myśląc co by tu porobić. Nie przyszło mi nic innego do głowy niż może sobie trochę potrenować, a następnie udać się gdzieś się poszlajać. Tak to chyba byłby najlepszy pomysł jaki w aktualnym momencie przyszedł mi do głowy. Gdy zjadłem i wypiłem herbatę pozmywałem naczynia by następnie niespiesznie udać się do ogrodu na trening.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Obudziłem się. Następnie przeciągnąłem i po wizycie w łazience udałem się do kuchni gdzie po przygotowaniu posiłku dla siebie i pandy usiadłem i zacząłem spokojnie pałaszować proste kanapki rozmyślajac nad tym co by dzisiaj robić. Szybko po tym moje myśli skierowały się w stronę biblioteki aby poczytać sobie coś o muzyce. Cóż może wpadnę dzieki temu na coś co sprawi że napiszę jakąś nową melodię? Cóż jak to się mówi pożyjemy zobaczymy. Po skonsumowaniu posiłku i wypiciu herbaty pozmywałem naczynia, odstawiłem je na suszarkę. Po tych czynnościach zawiesiłem sobie futerał na ramię. Założyłem na dłoń rękawicę łańcuchową, zabrałem też swoje inne wyposażenie jakie miałem. Zabrałem swoją pande sadzając ją na głowie. WYszedłem z domu zamykając go na klucz i idąc do biblioteki.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Wróciłem sobie spokojnie z knajpki do domu. Nakarmiłem swojego zwierzaka, po czym umyłem naczynia i odstawiłem je aby wyschły. Po tej czynności udałem się do ogrodu aby potrenować. Z początku zastanawiałem się co chciałbym potrenować. Nie musiałem długo myśleć aby wiedzieć co chcę potrenować. Więc wziąłem się przysłowiowo do roboty.
  Ukryty tekst
Po dobrym treningu postanowiłem udać s ię do łóżka. Będąc w pokoju umyłem się w łazience a następnie po umyciu i przebraniu poszedłem spać
0 x
Yamiyo

Re: Domek Tsukune

Post autor: Yamiyo »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

2/30
[nie piszę z/t bo zostawiam to tobie jako misjodawcy]
0 x
Yamiyo

Re: Domek Tsukune

Post autor: Yamiyo »

z/t: http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=6 ... &start=225
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

No w końcu po misji wróciłem do swojego domu z nowym nabytkiem znajdującym się na mojej głowie. Może troszkę przesadziłem strasząc tego sklepikarza? Nie w sumie zasłużył sobie na to więc nie ma co się zbytnio tym przejmować. Oby ta akcja go czegoś nauczyła bo aż mnie świerzbią pazurki aby następnym razem je w niego wbić. Otworzyłem drzwi domu i spokojnie przekroczyłem próg zamykając je od razu za sobą. Poszedłem do kuchni gdzie zobaczyłem swoją pandę siedzącą na stoliku
-Już zaraz dostaniesz coś do jedzenia powiedziałem przygotowując sobie jak i mojej pandzie coś do jedzenia i picia. Gdy skonsumowałem sobie ciepły posiłek racząc się kieliszkiem wina pozmywałem a następnie niespiesznie zająłem się sprzątaniem domu. Zajęło mi to kilka godzin ale po tym miałem już troszkę spokoju ze sprzątaniem. Po tej czynności po prostu się wykąpałem, ubrałem i poszedłem spać.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Obudziłem się następnego dnia dość wcześnie. Wstając przeciągnąłem się aż mi strzeliły kości. Po tej krótkiej czynności udałem sie szybko umyć i ubrać w swoje standardowe ciuchy udałem się do kuchni by coś na spokojnie przekąsić. Oczywiście przygotowałem też posiłek dla swojego zwierzaka. Po tym jak przygotowałem sobie posiłek usiadłem na krześle i zacząłem spokojnie wcinać kanapki zastanawiając się co by tu robić. Myślałem też trochę o misji jaką odbyłem niedawno i czy mój towarzysz zbrodni się zakocha w tej kobiecie z wzajemnością czy nie. No i oczywiście czy dostanę od nich zaproszenie na ich ślub i wesele. Tak ciekawiło mnie jak się to wszystko potoczy. Szkoda że nie umiałem widzieć w przyszłość bo byłoby to zapewne bardzo interesujące i intrygujące. Potrząsnąłem lekko głową. W końcu nie będą się od razu hajtać więc troszkę czasu miałem przed ich ponownymi odwiedzinami. Po skończonym posiłku zmyłem naczynia. Przytroczyłem cały swój ekwipunek jaki posiadałem, poprawiłem kapelusz, schowałem pandę za koszulę, przez ramię przewiesiłem futerał ze skrzypcami i tak przygotowany opuściłem swój dom zamykając go na klucz i kierując się w tylko sobie znanym kierunku.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Wróciłem spokojnie do domu...z nietypowym "pakunkiem" na ramieniu. Żywym pakunkiem który akurat sobie smacznie "spał". Co z tego że owa persona została poniekąd zmuszona do snu przez omdlenie? To nie moja wina...no przynajmniej nie w całości. Tak na moim ramieniu leżała sobie Hisui którą postanowiłem porwać? Uprowadzić? Zaciągnąć? NIe...po prostu nie chciało mi się tam już dłużej siedzieć a po co mam ją zostawiać na pastwę jakichś zwierząt które by ją zjadły lub zrobiły jeszcze coś gorszego? Przecież ja jej nic złego nie zrobię. Pomogę się jej tylko ekmh...pozbierać do normalności zwłaszcza fizycznie. Otworzyłem drzwi kluczem i po wejściu od razu je zamknąłem. Udałem się na górę gdzie położyłem niewiastę na łóżku w jednym z wolnych pokoi. Zasłoniłem okna by nie było widać co dzieje się w środku. Skorzystałem z okazji że jeszcze jest nieprzytomna i przynajmniej zrobiłem chyba jedną dobrą rzecz a mianowicie rozwiesiłem jej mokre pranie w łazience po czym wróciłem do pokoju i przywiązałem ręce dziewczyny do poręczy łóżka, a nogi do dolnych poręczy. Zdjąłem rękawicę i odstawiłem ją na bok po czym zatarłem ręce uśmiechając się perfidnie pod nosem
  Ukryty tekst
0 x
Hisui

Re: Domek Tsukune

Post autor: Hisui »

Hisui zamruczała głośno. Leżała na czymś miękkim, ale nie było jej do końca wygodnie. Chciała przewrócić się na drugi bok, ale coś ją blokowało. W jednej chwili uświadomiła sobie, że ma skrępowane ręce i nogi. To ją natychmiast otrzeźwiło. Otworzyła szeroko oczy i rozejrzała się nieco panicznie po pokoju. Było to duże pomieszczenie, nieco ciemne przez zasłonięte zasłony. Leżała na wielkim łóżku, ręce i nogi miała przywiązane do poręczy. Widząc uśmiech chłopaka przypomniała sobie piorun który w nią trzasnął. Przeszedł ją potężny dreszcz. Chłopak miał swoje ręce na niej, a już po chwili pociekły jej łzy z oczu.
Zaczynając jednak od początku, Hisui była bardzo przestraszona widząc uśmiech chłopaka. Nie wiedziała jakim człowiekiem się stał, a zabrał ją przecież znad jeziora do.. Właściwie gdzie? Nie miała pojęcia co to za pomieszczenie, wywnioskować mogła jedynie, że to jego pokój. Wpatrywała się w niego, zauważyła brak rękawicy. Ręce miał na jej talii, przed co pokazała ząbki w niezbyt przyjaznym grymasie. Nie mogła się nawet bronić, paraliż nie do końca minął. Nie mogła się ruszyć. Jednak chłopak nie użył tego do żadnego niecnego celu. Zamiast tego zaczął ją.. Łaskotać. Był tak zaskoczona, że w pierwszym odruchu nawet się nie zaśmiała, jedynie otworzyła usta w niemym krzyku, z zaskoczenia. Dziwne jak działały te przyzwyczajenia, nawet jak nie miała głosu to próba krzyku i tak była. Dopiero później przyszedł śmiech. Z jednej strony była to olbrzymia ulga, że jednak Tsukune okazał się być takim samym zgrywusem jak za dziecka, a nie jakimś zboczeńcem. Z drugiej strony.. Cóż, miała ogromną słabość do łaskotek. Od zawsze to by był jej słaby punkt, a on nawet to zapamiętał. Wkrótce łzy ciekły jej z oczu, a ona sama zaczęła robić uniki, bo i powoli odpuszczał kej ten paraliż. Kręciła głową by przestał, bo już zaczynał ją od tego boleć brzuch, ale sama nie wiedziała czy on przestanie. No, ale może się zlituje, w końcu była obolała i ranna po trafieniu piorunem. Bolał ją też bok, uderzony rękawicą.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

  Ukryty tekst
Zlizałem krew z palca, poprawiłem hisui ubranie po czym sam poprawiłem sobie spodnie. Założyłem rękawicę łańcuchową. Następnie łańcuchem rozciąłem więzy na rękach dziewczyny
-Dalej sobie poradzisz. Ubrania masz w łazience. Jak chcesz możesz zostać na trochę w tym pokoju gościnnym. Radziłbym wziąć tobie gorącą kąpiel zważywszy na to co się działo a ja idę przygotować coś do jedzenia stwierdziłem wskazując ręką drzwi do łazienki a następnie opuściłem pokój i udałem się do kuchni by przygotować coś do jedzenia. Na szczęście Hisui nie była w pokoju Tsu bo zapewne wystraszyłaby się dziwactw jakie posiada no ale to już inna kwestia.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości