Domek Tsukune

Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Wspomnienia przewijały się jakby ktoś to wciąż i wciąż powtarzał. Robiło się to powoli wkurwiające i nudne. Bo po kiego powtarzać i pokazywać mi to samo wciąż i wciąż od nowa? To w moim przypadku raczej nie pomoże tylko mnie bardziej zirytuje. Czułem powoli narastający ból w głowie. Stawał się intensywniejszy i jak zwykle upierdliwie denerwujący. Usłyszałem w głowie jakiś głos. Na pewno nie było to moje alter ego jakie znałem.
-Stul...swój...ryj...zabijam gdy jest to konieczne i nie zamierzam tego zmieniać wycedziłem przez zęby
-Nie będę robił tego czego ty chcesz dodałem. Nie miałem zamiaru się zmieniać w mordercę bo to była głupota. Zabiłem tamtych bandytów bo było to konieczne i tak będę robił. Śmierć ma być tylko ostatecznością a nie czymś naturalnym bo to nic mądrego.
0 x
Haruyasu

Re: Domek Tsukune

Post autor: Haruyasu »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Głos nadal tkwił w mojej głowie i mnie testował? możliwe jednak kto to wie. Musiałem przyznać że miał trochę a nawet sporo racji
-Jak to powiedziałeś "ząb za ząb". Oni pierwsi zabili więc otrzymali to samo. Byli gotowi na to zabijając. Wiedzieli że skoro mnie nie zabili będę chciał im odpłacić tym samym. Byli na to gotowi. Jeden się nie opierał bo zabiłem go z zaskoczenia. Kolejny już się opierał więc był gotów. Wedle zasady "albo on albo ja" tylko jeden mógł przeżyć. Poza tym durny głosie...nie zabiłem ich z zemsty...chociaż poniekąd to też było częścią tego. Zrobiłem to aby uciec i powiedzieć wszystko komuś kto by się tym zajął. Czy by ich zabił czy oddał komuś by ich osądził nie byłby to wtedy mój problem. Jednak jak kiedyś chcieliby się zemścić zabiłbym ich w obronie. Tu byłem zbyt słaby aby uciec. Zauważyliby mnie więc musiałem zabić tych którzy by mi w tym przeszkodzili. Nie było innego sposobu więc z łaski swojej nie pierdol mi tu jakichś durnych kazań bo wiem co zrobiłem. Nie jestem z tego dumny ale żyję z tym. Śmierć to by było zbyt proste wyjście dla tego żyję. Żyję aby kiedyś zginąć w walce z kimś silniejszym ode mnie. Oni też to czuli. Tak samo jak ten shinobi który mnie uratował. Też tego pragnie. Większość chce robić za bohatera który jak musi zginie w walce. Ja nie uważam się za kogoś takiego. Po prostu nie chcę umrzeć w prosty sposób. Tylko JA mogę decydować o tym JAK i GDZIE zginę nie ty. odpowiedziałem temu głosowi. Miał sporo racji i zgadzałem się z tym lecz jednocześnie nie miał racji. Zawsze jedno zdanie może mieć i może nie mieć racji.
0 x
Shigeru

Re: Domek Tsukune

Post autor: Shigeru »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Poczucie ulgi było...przyjemnym doznaniem przy tej dziwnej akcji jaka miała miejsce. Cisza też była dość kojąca jednak przyzwyczajenie że często słyszałem swoje alter ego trochę to mąciło. Pomyślałem sobie w tym momencie że ten głos może w końcu dał mi spokój i jest usatysfakcjonowany moją wypowiedzią. Jednak nie trwało to tak długo jak myślałem gdyż usłyszałem kolejną wypowiedź. Chciałem to przemilczeć lecz coś mi podpowiedziało abym tego nie zrobił.
-Jestem pewien że kiedyś się o tym przekonam. Może nawet jutro bądź za kilka lat. Nie wiem tego ale wyczekiwać będę tego dnia. Jak będzie mi dane umrzeć z rąk rodziny osób które wtedy zabiłem jak dadzą mi szansę na ostatnie słowo... przerwałem na chwilę jakbym zastanawiał się czy będzie to miało sens co powiem albo czy w ogóle powinienem ...poproszę ich o wybaczenie za to i poproszę aby zabili mnie szybko. Jak powiedziałeś "ząb za ząb" może uda mi się zmienić przeznaczenie. Tego nie wiem ale postaram się to uczynić. Wiem że to jest dziecinne...w końcu nigdy nie przestanę być dzieckiem i nie zamierzam przestać nim być w końcu jak stracisz nawet maleńką część dziecięcego charakteru to kim będziemy? Nie mam na to odpowiedzi i nie chcę jej znać. Więc do czasu puki się nie przekonam czy to gówno prawda...nie pozostaje nic innego jak żyć i czekać na nieuniknione na tym zakończyłem swoją kolejną wypowiedź. Mówiąc to nie czułem bólu jaki czułem wcześniej. Widocznie głos zrozumiał że nie miałem wyboru...a może po prostu ja mówiąc wcześniejsze słowa zrzuciłem z serca i duszy ciężar jaki miałem od dawna? Tego niestety nie wiem bo jak sam twierdziłem "jestem na to zbyt głupi" a może po prostu nie chcę tego wiedzieć? Cóż zapewne pomiędzy kryje się prawda jednak wypadałoby się w końcu obudzić z tych jakże "pięknych" odmętów matki nocy.
0 x
Shigeru

Re: Domek Tsukune

Post autor: Shigeru »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Powoli zacząłem się wybudzać. Nie działo się nic. Chociaż raczej nie słyszałem żadnego głosu. Po otrzymaniu takiej dawki bólu jaką dostałem jego brak był tak przyjemny jak dobre wino. Nic tylko się delektować. Trochę tak poleżałem powoli się budząc. Krople deszczu jak zwykle waliły w okno ale widać było powoli pojawiające się słoneczko. Czyżby to była oznaka mojej zmiany? A może upragnionego spokoju? Któż to może wiedzieć. Na pewno coś to znaczyło. Dla mnie? Zwyczajnie koniec nocnych tortur. Po chwili dostrzegłem błoto na podłodze. Im bardziej się rozbudzałem tym bardziej napawało mnie strachem to iż ktoś mnie odwiedził. Szybko wstałem i zacisnąłem zęby gdyż miałem jeszcze lekkie bóle głowy. Zdziwiłem się tym że moja umiejętność jaką miałem od urodzenia nic nie zadziałała. Na szczęście nikogo tu nie było w tym momencie. Gdy się rozejrzałem bardziej zaskoczył mnie widok pieniędzy na stole.
-To chyba nie był sen. Może lepiej nie będę się zastanawiał co to było bo jeszcze zwariuję powiedziałem do siebie. Schowałem pieniądze i sprzątnąłem błoto. Nie zamierzałem już na razie spać. W kuchni przekąsiłem coś, dałem zwierzakowi jedzenie po czym postanowiłem wypić trochę sake na uspokojenie. Tym razem to chyba był dobry pomysł
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Uniosłem głowę do góry ze stołu. Rozejrzałem się dookoła. Nie wiedziałem kiedy mi się przysnęło ale widocznie alkohol pomógł mi się trochę rozluźnić. Przetarłem twarz dłońmi i powoli się podniosłem.
-Chyba wpadłem na nowy pomysł pomyślałem uśmiechając się wrednie pod nosem. Łyknąłem kolejny ostatni łyk alkoholu z butelki odstawiając ją od razu na stolik by następnie powoli wyjść do ogrodu potrenować.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

No po treningu i krótkim wypoczynku postanowiłem wyjść i przejść się gdzieś po mieście. I tak już wystarczająco długo kisiłem się w domu. Posadziłem sobie zwierzaka na głowie, sam nie wiedziałem po co schowałem do futerału ogon i uszy jakie dostałem i przewiesiłem go przez plecy w środku znajdowały się oczywiście skrzypce, zeszycik i ołówek, do pasa przyczepiłem wachlarz i tak przygotowany opuściłem dom zamykając za sobą drzwi na klucz. Nie miałem pomysłu gdzie by się udać więc po prostu ruszyłem przed siebie od tak jak zwykle rozglądając się dookoła przyglądając się ludziom, ich zachowaniu i od tak zgadując gdzież to mogą się tak spieszyć.

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Z zakupami udałem się wprost do swojego domu. Otwarłem drzwi i po przejściu przez próg od razu je zamknąłem. Zaniosłem rzeczy do kuchni. Zwierzaka wyciągnąłem spod podkoszulki i postawiłem na stoliku. Przygotowałem szybko jakieś jedzenie dla siebie i zwierzaka. Postawiłem talerzyk z jedzeniem dla swego pupila a sam spokojnie zjadłem swoją część. Zgarnąłem butelkę z sake i udałem się do swego pokoju gdzie po odstawieniu alkoholu na stoliczek rozebrałem się i poszedłem umyć w łazience. Ostrożnie przemyłem rany jakie miałem i po wysuszeniu się zabandażowałem je już normalnymi bandażami. Założyłem krótkie spodnie. Tak ubrany wyszedłem z łazienki. Wypiłem kilka łyków sake i poszedłem spać aby zapomnieć o całym zajściu jakie miało miejsce jeszcze parę godzin temu.
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Po porządnym wyspaniu się i odzyskaniu sił powoli zacząłem się wybudzać. Gdy wstałem przebrałem się w swoje codzienne ciuchy wcześniej przemywając rany i je ponownie bandażując. Gdy tą czynność wykonałem udałem się do kuchni aby zjeść coś i się napić. Po owych czynnościach postanowiłem trochę potrenować coś co zaprocentuje w przyszłości.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

Odsapnąłem sobie solidnie po krótkim ale jednak męczącym treningu i tym razem postanowiłem potrenować a raczej wymyślić coś własnego. Kolejny już raz. Niedawno sprawdziłem w praktyce swój wymysł który okazał się nader przydatny. Może i kolejny taki będzie. Tego niestety nikt nie wie nawet ja w końcu aby się o tym przekonać musiałbym to wykorzystać w walce...jednak wpierw muszę jeszcze wymyślić swoją technikę.
  Ukryty tekst
0 x
Kuroi Kuma

Re: Domek Tsukune

Post autor: Kuroi Kuma »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Domek Tsukune

Post autor: Tsukune »

2/15

Dość szybko skończyłem swój trening i postanowiłem sobie trochę odsapnąć. Tak więc siedząc sobie w domu zamknąłem oczy i tak odpoczywałem w końcu nie miałem zbytnio aktualnie nic ciekawego do roboty. Usłyszałem jak za oknem spada gałązka z drzewa. Nie było wiatru więc łatwo można było to usłyszeć gdyż można było odnieść wrażenie że spada o wiele większa gałąź bądź samo drzewo. Nie wiedziałem ile minęło czasu lecz zdołałem wychwycić jakąś melodyjkę. Uznałem wpierw że to jakaś pozytywka jaką matka puściła dziecku gdzieś na dworze. Jednak dźwięki się przybliżały i nawet wychwyciłem dźwięk skrzypiec, miałem wrażenie że były lekko niedostrojone a może po prostu to była wina odległości. Z czasem również zaczęły dobiegać głosy. Zaśmiałem się słysząc to gdyż przypomniało mi to nieco dzieciństwo. Gdy podeszli w okolice mojego domu i gdy skończyli akurat śpiewać otworzyłem okno
-Skrzypeczki chyba troszkę niedostrojone jak sądzę powiedziałem uśmiechając się lekko lecz lekkie blizny na policzkach jak zwykle poszerzyły mój uśmiech bardziej
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość