Plac centralny

Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario korzystając z sytuacji, że znajdował się w środku i biznes siedział dobrze, co jakiś czas zmieniał pozycję, by znaleźć najlepszą możliwą formę, jaką powinien zaprojektować. Dla Ario, będącego zdecydowanie chudszym niż większość chłopaków w jego wieku, mogło to się nawet udać. Beczka powinna mieć bardziej owalny kształt, tak, by chłopak mógł zmieniać dowolnie pozycje. Problemem była widoczność, ponieważ jedna taka okrągła dziurka nie wystarczy, jeżeli miało to być w pełni użyteczne dla celów bojowych - trzeba napewno zastanowić się, jak ten problem ograć. Gdyby wydłużyć głowę i zrobić szparę, dająca widok w pelnych 360 stopniach, to mogłoby przejść...jednak sam chłopak byłby narażony, gdyż to byłaby słaba strona jego tworu.

Te i inne myśli jednocześnie atakowały głowę chłopaka, lecz nadal, miał do zrobienia misję. W takim wypadku postarał się pozbyć wszystkiego, co go rozpraszało i jeszcze raz zaczaić się na złodziejaszka. Nie wiedział czemu, ale miał przeczucie, że niedługo gagatek się pojawi.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario dostał to czego szukał - dostał na talerzu złodzieja i sprawcę tego całego zamieszania. W jednej chwili wyskoczył z beczki i powiedział do swojego zleceniodawcy.
- Mamy sprawcę. Zaraz wrócę z winem. - powiedział Ario po czym szybkim ruchem przeskoczył przez stoisko i pognał w stronę sprawcy.

Chłopak naprawdę nie sądził, że ktoś będzie tak głupi, by kraść w biały dzień i to jeszcze na placu centralnym. Wszędzie przecież roi się od strażników, więc szybka interwencja powinna zakończyć się pacyfikacją, albo przynajmniej zatrzymaniem złoczyńców...chyba, że sprawy potoczą się inaczej. W kazdym razie - dobrze być przygotowanym.
- Hej! No no no no...nie zapłaciłeś za to wino! - powiedział głośno oskarżycielskim głosem, pokazując palcem na sprawcę. - Albo oddasz to wino, albo płacisz, albo idę po strażników! - krzyknął ponownie chłopak.

Póki co miał wszystkie korzyści po swojej stronie. W zależności od tego jak zareaguje owy mężczyzna, zobaczymy, jakie kroki będzie trzeba poczynić dalej.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario nie zamierzał wdawać się w bezpośrednią konfrontację, jeszcze z pijanymi mężczyznami. Tacy najczęściej mają podniesiony próg bólu, a to wiąże się z tym, że trzeba ich albo wiązać, albo mocniej bić...a Ario w swoim warsztacie umiejętności nie miał zbytnio rzeczy, które można byłoby tak kontrolować, by nie zrobić im krzywdy. Nie chciał podpadać władzom, jeszcze w swojej wiosce.

W takim wypadku Kunisaku zamierzał powiadomić najbliższego strażnika jakiego dojrzy. To jest praca wymiaru sprawiedliwości, by się za takimi złodziejaszkami użerać. Shinobi gdy tylko dojrzy jakiegoś ze strażników, zamierza podejść i wyjaśnić sytuację.
- No no no no, chciałem zgłosić kradzież. Ci pijani mężczyzni, ukradli temu panu na straganie wino. Byłem świadkiem kradzieży, jako wynajęty przez niego Shinobi. Mogę potwierdzić jego słowa, jak i on może potwierdzić moje. A mężczyzni ukradli jeden dzban wina, który oznaczony jest przez sprzedawcę, więc wiadomo, że to jego wino...a sami nie zapłacili, teraz mi z kolei grożąc.

Chłopak generalnie nie był z tych, co bezmyślnie rzucają się w wir walki. Jego styl i taktyka były mocno odmienne od pospolitych metod shinobi, dlatego póki mógł - nie chciał z nich korzystać.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario wzruszył ramionami i spojrzał na strażnika, kompletnie ignorując słowa pijaków.
- Mamy dowody. Zbity wazon, ja świadek i świadek wynajmujący. Czy tu trzeba coś więcej tłumaczyć? Jestem przekonany, że gdyby spojrzec na ubrania, napewno ten, który niósł wazon, jest pochlapany na brzuchu.

Młody Kunisaku posłużyć się domniemaniem, ponieważ nie przyglądał się, czy facet był pobrudzony. Jednak wiedział, że wino było napewno nalewane niemalże pod sam kurek - jego zleceniodawca bardzo dbał o to, żeby klienci byli zadowoleni, tak więc pilnował takich drobiazgów, by nie oszukiwać na ilości wina. Tych informacji dowiedział się na poprzednim zleceniu, dzięki czemu mógł zaryzykować i wykorzystać je przeciw pijakom.
- Poza tym, ten mężczyzna wyjął na mnie kunai, gdy dostrzegłem jego zbrodni. Nie chciałem go krzywdzić, bo wiem, że jest nietrzeźwy...postanowiłem więc przekazać ich Panu.

Shinobi czekał, czy sprzedawca do nich dobiegnie, czy będzie musiał zdać samotnie raport. Jeżeli sprzedawca do nich nie dotrze, to gdy tylko strażnik zgodzi się nimi zająć, Ario ma zamiar iść i zdać raport zleceniodawcy, oraz odebrac swoje wynagrodzenie.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario zadowolony pozytywnym rozwiązaniem sprawy, podziękował swojemu zleceniodawcy za zapłatę, po czym uśmiechnięty oddalił się od miejsca zdarzenia. Ponownie, szybka misja i ponownie szybka zapłata była tym, czego młody Kunisaku oczekiwał.
Skierował się dalej, idąc ciągle placem głównym.

Shinobi przeliczył swoje pieniądze. Teoretycznie mógł już kierować się do sklepu, jednak zdecydował, że jeszcze da radę szybko wykonać jakieś zlecenie, jeżeli takowe się trafi. Także korzystając z okazji, Ario zaczął poszukiwać kolejnego zajęcia. Przez chwilę zastanawiał się, czy nie byłoby dobrym pomysłem iść podpatrzyć co się dzieje na budowie, jednak o tej godzinie pewnie już wszyscy się zabrali do domu i cała konstrukcja stała nie pilnowana. Może lepiej będzie, jak poczeka do jutra...a teraz skupił się na rozglądaniu i szukaniu osób, którym może pomóc.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario trochę się skrzywił na widok ogłoszenia. Bycie sprzedawcą nie było jego ulubionym zajęciem, ponieważ wymagało to kontaktu z klientem. Inaczej mówiąc - Ario nigdy niczego nie sprzedawał, bardziej był tą drugą stroną - kupującym. Jednakże ze względu na trudne czasy, chłopak postanowił, że nie będzie imał się żadnego zajęcia i po prostu zobaczy jakie są warunki współpracy - może za bardzo panikuje, a okaże się, że nie jest aż tak źle? Z takim zamysłem podszedł do sprzedawczyni,
- No no no no dzień dobry, ja w sprawie ogłoszenia. - powiedzial chłopak, wskazując palcem, na informację, że przyjmą do pracy sprzedawcę.

Miał nadzieję, że dziewczyna nie będzie zadawała za dużo pytań...DZIEWCZYNA!...teraz dopiero chłopak zdał sobie sprawę, że ponownie ma sposobność rozmawiać z młodą osobą płci żeńskiej. Zrobił się czerwony i czekał na odpowiedź.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario pokiwał głową. No nie miał lepszej możliwości szybkiego zarobku, niż ogłoszenie, na które przed chwilą trafił. Dziewczyna też wydawała się nie być agresywna, więc shinobi był coraz bardziej przekonany do tego, by jej pomóc. Finalnie, gdy ta powiedziała o pieniądzach, Kunisaku podjął decyzję.
- No no no no...dobra, to ja mogę pomóc. Jak mogę pomóc? Co mam robić? - zapytał chłopak.

Na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że pytania sa błache, jednak dla kogoś, kto umiejętności lub zdolności, jak zwał tak zwał, interpersonalne miał na niskim poziomie jak Ario, to powyższe pytanie nie powinno być zaskoczeniem.
- Ano...może będę podawać przedmioty, a Ty sprzedawać? - zaproponował chłopak.
Takie rozwiązanie wydawało mu się najlepsze pod tym względem, że nie będzie musiał bezpośrednio zajmować sie klientelom, a dziewczyna napewno zrobi większa furorę sprzedażową, niż sam Ario. Za to chłopak raczej ze swoimi umiejętnościami, szybko moze podawać jej rzeczy. Tak mu się przynajmniej wydawało, ale poczeka na to, co powie dziewczyna.
0 x
Awatar użytkownika
Shi
Postać porzucona
Posty: 375
Rejestracja: 25 mar 2020, o 09:43

Re: Plac centralny

Post autor: Shi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Plac centralny

Post autor: Ario »

Ario zadowolony, że jego plan pasował sprzedawczyni, wziął się od razu do pracy...to znaczy, wszedł za stoisko i czekał na pierwszych klientów, którzy mieli dopiero sie pojawić.
- No...dobrze, jak będziesz potrzebowała pomocy, to wszystko wyjaśnię. - powiedział chłopak, kiwając przy tym głową. Tak naprawdę, na jej stanowisku nie były jakieś niesamowicie skomplikowane przedmioty, także chłopak miał nadzieję, że nie będzie musiał za bardzo się udzielać...chociaż, tak jak sam wczesniej powiedział - pomoże, jak będzie taka potrzeba.

Chłopak odleciał trochę myślami. Zaczął zastanawiać się, jakby zrobić taki stragan, który po podniesieniu jakiegoś przedmiotu wysuwał by kartkę informacyjną z napisanymi wskazówkami co do użycia przedmiotu, albo nawet lepiej - opisem tego, co się bierze. To mogłaby być rewolucja w sprzedaży, a Ario jako wynalazca zarobiłby dużo pieniążków, które napewno by dobrze spożytkował - wydając.

Lecz ten zamysł nie trwał długo. Szybko powrócił do świata realnego i czekał na pierwszych klientów.
- No no no no...zawsze taki ruch jest? - zagaił do dziewczyny.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości